Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Elektronika a Technika » Co rikate na tenhle zvlhcovac?
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
sirup
Stálý Člen

Karma uživatele sirup - 74% PěstitelskáKarma uživatele sirup - 74% PěstitelskáKarma uživatele sirup - 74% PěstitelskáKarma uživatele sirup - 74% PěstitelskáKarma uživatele sirup - 74% PěstitelskáKarma uživatele sirup - 74% PěstitelskáKarma uživatele sirup - 74% PěstitelskáKarma uživatele sirup - 74% Pěstitelská

Registrován: Oct 2008
Příspěvků: 464  

Co rikate na tenhle zvlhcovac? Příspěvek č. 1

http://www.alza.cz/professor-z-14-d164281.htm

Je to pouzitelne?
Uz ho nekdo ma?

Za ty penize se mi to zda good....

4. kolo SOG - 21 borovic pod 250w (moby Dick, Big bud, Critical+)
3. kolo 250w G13 - Hash Plant, Kandas, BB
2. kolo 150 w amnesia haze/jack herrer
1. kolo 150w vanilla luna, ak 47, orange bud

Old Post 13-12-2010 v 09:22 AM
sirup je offline   Profil uživatele sirup   Find more posts by sirup   Foto galerie člena sirup   Click here to Send sirup a Private Message   Add sirup to your buddy list     Navštiv homepage uživatele sirup! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Muminex
Stálý Člen

Karma uživatele Muminex - 17% PěstitelskáKarma uživatele Muminex - 17% Pěstitelská

Registrován: Nov 2010
Příspěvků: 164  

Příspěvek č. 2

dá se sehnat i levneji a myslím, že do malých skříní stačí.

http://www.g-elektro.cz/pece-o-telo...-professor-z-14

Old Post 13-12-2010 v 09:52 AM
Muminex je offline   Profil uživatele Muminex   Find more posts by Muminex   Foto galerie člena Muminex   Click here to Send Muminex a Private Message   Add Muminex to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 3

tento typ (skoro - jenom mám Sencor, ale vypadá úplně stejně) mám už půl roku a jede pořád v pohodě, na malé prostory bohatě stačí, za ty prachy dobrá volba (můj názor)...

citace:
Původní příspěvek od Muminex
dá se sehnat i levneji a myslím, že do malých skříní stačí.

http://www.g-elektro.cz/pece-o-telo...-professor-z-14

Old Post 13-12-2010 v 10:56 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Chuckster
Nový Člen

Karma uživatele Chuckster - 98% PěstitelskáKarma uživatele Chuckster - 98% PěstitelskáKarma uživatele Chuckster - 98% PěstitelskáKarma uživatele Chuckster - 98% PěstitelskáKarma uživatele Chuckster - 98% PěstitelskáKarma uživatele Chuckster - 98% PěstitelskáKarma uživatele Chuckster - 98% Pěstitelská

Registrován: Aug 2009
Příspěvků: 24  

Příspěvek č. 4

jediny v cem bych videl problem, je ze budes muset porad menit vodu, pokud to teda pojede na max....

Old Post 13-12-2010 v 11:28 AM
Chuckster je offline   Profil uživatele Chuckster   Find more posts by Chuckster   Foto galerie člena Chuckster   Click here to Send Chuckster a Private Message   Add Chuckster to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mrnin
Stálý Člen

Karma uživatele mrnin - 22% PěstitelskáKarma uživatele mrnin - 22% Pěstitelská

Registrován: Nov 2005
Příspěvků: 138  

Příspěvek č. 5

staci aby jel jenom pres den

I strizlivy stav je hezky stav! No....?

Old Post 13-12-2010 v 13:59 PM
mrnin je offline   Profil uživatele mrnin   Find more posts by mrnin   Foto galerie člena mrnin   Click here to Send mrnin a Private Message   Add mrnin to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sirup
Stálý Člen

Karma uživatele sirup - 74% PěstitelskáKarma uživatele sirup - 74% PěstitelskáKarma uživatele sirup - 74% PěstitelskáKarma uživatele sirup - 74% PěstitelskáKarma uživatele sirup - 74% PěstitelskáKarma uživatele sirup - 74% PěstitelskáKarma uživatele sirup - 74% PěstitelskáKarma uživatele sirup - 74% Pěstitelská

Registrován: Oct 2008
Příspěvků: 464  

Příspěvek č. 6

OT. ale jak ji mate zaplou behem rustu? Dal jsem ji na max se zhaslou lampou a po 5 min je skrin plna pary, coz asi neni dobre...

4. kolo SOG - 21 borovic pod 250w (moby Dick, Big bud, Critical+)
3. kolo 250w G13 - Hash Plant, Kandas, BB
2. kolo 150 w amnesia haze/jack herrer
1. kolo 150w vanilla luna, ak 47, orange bud

Old Post 14-12-2010 v 21:08 PM
sirup je offline   Profil uživatele sirup   Find more posts by sirup   Foto galerie člena sirup   Click here to Send sirup a Private Message   Add sirup to your buddy list     Navštiv homepage uživatele sirup! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 7

citace:
Původní příspěvek od Chuckster
jediny v cem bych videl problem, je ze budes muset porad menit vodu, pokud to teda pojede na max....


čest, propoj k tomu hadici kybl jako spojenou nádobu a nemusíš řešit omezený čas

Old Post 14-12-2010 v 21:40 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mrnin
Stálý Člen

Karma uživatele mrnin - 22% PěstitelskáKarma uživatele mrnin - 22% Pěstitelská

Registrován: Nov 2005
Příspěvků: 138  

Příspěvek č. 8

citace:
Původní příspěvek od sirup
OT. ale jak ji mate zaplou behem rustu? Dal jsem ji na max se zhaslou lampou a po 5 min je skrin plna pary, coz asi neni dobre...


nevadi, odvlhcovac odstranujes kratce pred prepnutim na kvet....vlhkost 80 - 90% nevadi v rustu

I strizlivy stav je hezky stav! No....?

Old Post 15-12-2010 v 06:03 AM
mrnin je offline   Profil uživatele mrnin   Find more posts by mrnin   Foto galerie člena mrnin   Click here to Send mrnin a Private Message   Add mrnin to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
WERD
Stálý Člen

Karma uživatele WERD - 95% PěstitelskáKarma uživatele WERD - 95% PěstitelskáKarma uživatele WERD - 95% PěstitelskáKarma uživatele WERD - 95% PěstitelskáKarma uživatele WERD - 95% PěstitelskáKarma uživatele WERD - 95% PěstitelskáKarma uživatele WERD - 95% Pěstitelská

Registrován: Dec 2009
Příspěvků: 475  

Příspěvek č. 9

už bych si radši 2 kilča připlatil a koupil tenhle-
http://cisticky-vzduchu-a-zvlhcovac...tronic-lb-3212/

je prakticky stejný jako SPS a v Tesku ho maj za 7OO.jede mě nonstop asi rok bez problému

jak člověk přestane ostatní chválit a vybočí z řady ovcí hned to smrdí K-

WERDiskův 400W Budhha/Moutain Jam

WERDiskova selekce SHIT/PPP

P-konopná mast s propolisem

Old Post 15-12-2010 v 07:51 AM
WERD je offline   Profil uživatele WERD   Find more posts by WERD   Foto galerie člena WERD   Click here to Send WERD a Private Message   Add WERD to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sirup
Stálý Člen

Karma uživatele sirup - 74% PěstitelskáKarma uživatele sirup - 74% PěstitelskáKarma uživatele sirup - 74% PěstitelskáKarma uživatele sirup - 74% PěstitelskáKarma uživatele sirup - 74% PěstitelskáKarma uživatele sirup - 74% PěstitelskáKarma uživatele sirup - 74% PěstitelskáKarma uživatele sirup - 74% Pěstitelská

Registrován: Oct 2008
Příspěvků: 464  

Příspěvek č. 10

Muze to teda jet v rustu nonstop? na maximum?

4. kolo SOG - 21 borovic pod 250w (moby Dick, Big bud, Critical+)
3. kolo 250w G13 - Hash Plant, Kandas, BB
2. kolo 150 w amnesia haze/jack herrer
1. kolo 150w vanilla luna, ak 47, orange bud

Old Post 15-12-2010 v 08:46 AM
sirup je offline   Profil uživatele sirup   Find more posts by sirup   Foto galerie člena sirup   Click here to Send sirup a Private Message   Add sirup to your buddy list     Navštiv homepage uživatele sirup! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mrnin
Stálý Člen

Karma uživatele mrnin - 22% PěstitelskáKarma uživatele mrnin - 22% Pěstitelská

Registrován: Nov 2005
Příspěvků: 138  

Příspěvek č. 11

citace:
Původní příspěvek od sirup
Muze to teda jet v rustu nonstop? na maximum?


muze vlastne to je i lepsi

I strizlivy stav je hezky stav! No....?

Old Post 15-12-2010 v 10:01 AM
mrnin je offline   Profil uživatele mrnin   Find more posts by mrnin   Foto galerie člena mrnin   Click here to Send mrnin a Private Message   Add mrnin to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jagditrax
Stálý Člen

Karma uživatele Jagditrax - 94% PěstitelskáKarma uživatele Jagditrax - 94% PěstitelskáKarma uživatele Jagditrax - 94% PěstitelskáKarma uživatele Jagditrax - 94% PěstitelskáKarma uživatele Jagditrax - 94% PěstitelskáKarma uživatele Jagditrax - 94% PěstitelskáKarma uživatele Jagditrax - 94% PěstitelskáKarma uživatele Jagditrax - 94% PěstitelskáKarma uživatele Jagditrax - 94% PěstitelskáKarma uživatele Jagditrax - 94% Pěstitelská

Registrován: Sep 2010
Příspěvků: 329  

Příspěvek č. 12

no mam ho asi 2dni, 80x80x180. odtah bez filtru TT125, 220m3/h. ked ho vypnem, vlhkost je v poho ale ked taha, tak nejakych 50-60. Lepsie ako 40 ale stale malo. Stahovat odtah nechcem koli prisunu cerstveho vzduchu, aj tak ho maju malo. Viz:

citace:
Původní příspěvek od Machoman


Ne vzduch se musí točit(novej dovnitř,starej ven)

Lepší je dodžovat tohle i na ukor menší vlhkosti


Myslite ze by to bolo lepsie s tymto mlhovacom LF-003 ? Professor mi vychadza 145-175 ml/h a nebler ma pisane 300 ml/h.
Ze by som to vymenil?

Tenkrát poprvé 400W, White Widow
2. pokus 400W, 3xPepr, 3x Apollo 11
400 W - SA, SMBOG, C99xNL, CH, CGxEN
1. Bubbler 400w MH/HPS, California indica
ST3, SMBOG, CGxEN, LO, 400 W MH/HPS bubbler

Naposledy upravil Jagditrax 13-01-2011 v 23:33 PM

Old Post 13-01-2011 v 23:01 PM
Jagditrax je offline   Profil uživatele Jagditrax   Find more posts by Jagditrax   Foto galerie člena Jagditrax   Click here to Send Jagditrax a Private Message   Add Jagditrax to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bull
Stálý Člen

Karma uživatele bull - 65% Pěstitelská

Registrován: Jan 2005
Příspěvků: 559  

Příspěvek č. 13

cau, já přemýšlím o tom clatroniku lb 3212, tady ho maj za 738,- http://www.digiboss.cz/main.aspx?cl...il&pro_id=44754
jen skoro nikde ho nemaj skladem a přijde mi to za cenu do 800,- asi to nejlepší.
ale ani u výrobce nemaj napsanou velikost.. můžete napsat někdo kdo ho má jak je velkej? asi dost co... No tak ho nakonec nikde nemaj, lakujou že do 48 hod a maj prd. Místo zvlhčovačky kupuju nebler do kyble, stejně to bude pro mě lepší.

Naposledy upravil bull 07-02-2011 v 18:59 PM

Old Post 27-01-2011 v 15:16 PM
bull je offline   Profil uživatele bull   Find more posts by bull   Foto galerie člena bull   Click here to Send bull a Private Message   Add bull to your buddy list     Navštiv homepage uživatele bull! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 14

mlhovacom LF-003 urcite nebrat, je to smejd... po 3 dnech mi odesel.
Ma to zpracovaní jak vietnamsky radio :-D

Old Post 04-03-2011 v 08:41 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jagditrax
Stálý Člen

Karma uživatele Jagditrax - 94% PěstitelskáKarma uživatele Jagditrax - 94% PěstitelskáKarma uživatele Jagditrax - 94% PěstitelskáKarma uživatele Jagditrax - 94% PěstitelskáKarma uživatele Jagditrax - 94% PěstitelskáKarma uživatele Jagditrax - 94% PěstitelskáKarma uživatele Jagditrax - 94% PěstitelskáKarma uživatele Jagditrax - 94% PěstitelskáKarma uživatele Jagditrax - 94% PěstitelskáKarma uživatele Jagditrax - 94% Pěstitelská

Registrován: Sep 2010
Příspěvků: 329  

Příspěvek č. 15

citace:
Původní příspěvek od Rukovet zahrady
mlhovacom LF-003 urcite nebrat, je to smejd... po 3 dnech mi odesel.
Ma to zpracovaní jak vietnamsky radio :-D


na ten som sa nastastie vykaslal, kupil som ML-15 ale ten je slabucky (podla mna by sedelo nan 90ml/h) , tak nakoniec vysiel z toho najlepsie professor (na moje priestorove moznosti)

citace:
Původní příspěvek od bull
cau, já přemýšlím o tom clatroniku lb 3212, tady ho maj za 738,- http://www.digiboss.cz/main.aspx?cl...il&pro_id=44754
jen skoro nikde ho nemaj skladem a přijde mi to za cenu do 800,- asi to nejlepší.
ale ani u výrobce nemaj napsanou velikost.. můžete napsat někdo kdo ho má jak je velkej? asi dost co... No tak ho nakonec nikde nemaj, lakujou že do 48 hod a maj prd. Místo zvlhčovačky kupuju nebler do kyble, stejně to bude pro mě lepší.


no to bude asi to iste ako SPS-ka, priemer 26x33 cm,
Mlzi o 106, len musis mat miesto alebo vykutit na externu. Inak je super. mne by prekazala tak som siel do P-z14

Tenkrát poprvé 400W, White Widow
2. pokus 400W, 3xPepr, 3x Apollo 11
400 W - SA, SMBOG, C99xNL, CH, CGxEN
1. Bubbler 400w MH/HPS, California indica
ST3, SMBOG, CGxEN, LO, 400 W MH/HPS bubbler

Old Post 04-03-2011 v 11:44 AM
Jagditrax je offline   Profil uživatele Jagditrax   Find more posts by Jagditrax   Foto galerie člena Jagditrax   Click here to Send Jagditrax a Private Message   Add Jagditrax to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bull
Stálý Člen

Karma uživatele bull - 65% Pěstitelská

Registrován: Jan 2005
Příspěvků: 559  

Příspěvek č. 16

tak sem nakonec koupil radši hnojiva, vlhkost na růstu sem vyráběl mokrym hadrem, po 14ti dnech šel pryč a ted už to jede samo. celkem jsem se bál, novej prostor a vlhkost v pokoji jen 25 %...

Old Post 07-03-2011 v 11:41 AM
bull je offline   Profil uživatele bull   Find more posts by bull   Foto galerie člena bull   Click here to Send bull a Private Message   Add bull to your buddy list     Navštiv homepage uživatele bull! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 20:07 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
06-12-2006 - Co řikáte na tuhle žárovku? - 18 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.0433480 seconds with 27 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív