Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Outdoor Pěstování » Co budete sázet příští rok , od sezóny 2009 až po současnost . II.
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 39 40 41 42 43
Autor
Téma 
xaverius
Nový Člen

Karma uživatele xaverius - 9% Pěstitelská

Registrován: Mar 2019
Příspěvků: 13 

Příspěvek č. 641

citace:
Původní příspěvek od Reggaemanista
Zdravím, chci dát kytičku, noname, zítra ven, hlásí oteplení tak snad přežije.


Nemáš kam spěchat, riskuješ, že ti to spálí mráz. Navíc za takových teplot se těm kytkám nebude chtít moc růst. Pamatuj, že snížení teploty o 10 stupňů zpomalí biochemické procesy v živých organizmech troj až čtyřnásobně.

Old Post 18-03-2019 v 17:16 PM
xaverius je offline   Profil uživatele xaverius   Find more posts by xaverius   Foto galerie člena xaverius   Click here to Send xaverius a Private Message   Add xaverius to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
anon383596
Stálý Člen

Karma uživatele anon383596 - 97% PěstitelskáKarma uživatele anon383596 - 97% PěstitelskáKarma uživatele anon383596 - 97% PěstitelskáKarma uživatele anon383596 - 97% PěstitelskáKarma uživatele anon383596 - 97% PěstitelskáKarma uživatele anon383596 - 97% PěstitelskáKarma uživatele anon383596 - 97% PěstitelskáKarma uživatele anon383596 - 97% PěstitelskáKarma uživatele anon383596 - 97% PěstitelskáKarma uživatele anon383596 - 97% Pěstitelská

Registrován: Aug 2015
Příspěvků: 642  

Příspěvek č. 642

Přesně házet ted ven kytky je totální nesmysl nebejt to autoflower a přežít zimu atd tak to stejně nakvete vlivem krátkých dnů. Počkej po zmrzlejch po půlce května dřív ven ne nemá to smysl akorát je dojebes. A co může bejt teď z af? Zima hovno světla no ve zkratce ňákej prichciplej mrzak, dockej času jako husa klasu

Old Post 19-03-2019 v 11:43 AM
anon383596 je offline   Profil uživatele anon383596   Find more posts by anon383596   Foto galerie člena anon383596   Click here to Send anon383596 a Private Message   Add anon383596 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hightweek
Stálý Člen

Karma uživatele hightweek - 70% Pěstitelská

Registrován: Aug 2018
Příspěvků: 48 

Příspěvek č. 643

No tak já už to sypu přes týden do vytápěného skleníku, tak uvidíme co z toho bude....
Klíčivost mám zatím 100%, a evidentně to roste. Teplota nejde pod 7°, přes den to leze v pohodě přes 20°. Tak uvidíme jaký vliv na ně bude mít světlo. Ale dnes už je světlo víc jak 12 hodin denně (tedy rozdíl mezi časy kdy vychází/zapadá slunce)
Ať se daří!

Old Post 19-03-2019 v 17:54 PM
hightweek je offline   Profil uživatele hightweek   Find more posts by hightweek   Foto galerie člena hightweek   Click here to Send hightweek a Private Message   Add hightweek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Reggaemanista
Stálý Člen

Karma uživatele Reggaemanista - 71% PěstitelskáKarma uživatele Reggaemanista - 71% PěstitelskáKarma uživatele Reggaemanista - 71% Pěstitelská

Registrován: Jun 2006
Příspěvků: 362  

Příspěvek č. 644

Já už mám 2 x No Name venku, doma to mít nemůžu, takže jsou venku na mrazu...ale je to jenom no name, uvidíme jak budou bojovat s nepříznivýma teplotama... Plánuju jeden z těchto 3 modelu :
1. CBD Kush - Dutch Passion
2. Jorge's Diamonds - Dutch Passion
3.. Atomical Haze - Paradise seeds
asi beru Atomical Haze od Paradise Seeds nebo CBD Kush od Dutch Passion...
Ale to až tak koncem dubna / v květnu, tyto kvalitní šlechtěné Hollandske genetiky venku mrazem netrápim...

Old Post 19-03-2019 v 19:05 PM
Reggaemanista je offline   Profil uživatele Reggaemanista   Find more posts by Reggaemanista   Foto galerie člena Reggaemanista   Click here to Send Reggaemanista a Private Message   Add Reggaemanista to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bernard
Nový Člen

Karma uživatele Bernard - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2017
Příspěvků: 21  

Příspěvek č. 645

Brothers Grimm Seeds Cinderella XX
Sweet Seeds AUTO Dark Devil
Dutch Passion Seeds Durban Poison
Dutch Passion Seeds Frisian Dew
Dinafem Seeds Blue Cheese
Female Seeds Red Purps
Dutch Passion Seeds Frisian Duck


a pak jsem dostal dárky:

Barneys Farm Seeds Red Diesel 1x
Barneys Farm Seeds G13 Haze 1x
Short Stuff Seeds AUTO Purple Gorilla 1x
Barneys Farm Seeds Cookies Kush 1x
T H Seeds La S.A.G.E. 1x
Humboldt Seed Organization Sugar Breath 1x
G13 Labs Seeds Gigabud 1x

z těch dárků moc nestojím o Red Diesel, G13 Haze (nejspíš venku nedojde,si myslím), Gigabud, Sugar Breath (ten sice vypadá hezky,ale venku by podle mě nedošel a má být dost mohutnej)...tak bych byl schopen je darovat....jsem si stejně říkal,že letos toho moc dávat nebudu,ale zas jsem to nedodržel na 100% (kord povětšinou fotoperiody)

Old Post 26-03-2019 v 19:15 PM
Bernard je offline   Profil uživatele Bernard   Find more posts by Bernard   Foto galerie člena Bernard   Click here to Send Bernard a Private Message   Add Bernard to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Yaakub
Stálý Člen

Karma uživatele Yaakub - 88% PěstitelskáKarma uživatele Yaakub - 88% Pěstitelská

Registrován: Jul 2015
Příspěvků: 42  

Příspěvek č. 646

Čau čau, tak já už mám nachystáno tohle:

Royal Gorilla - RQS
Gorilla Zkittlez - Barneys farm
Ewe 2 - Humboldt seeds
Sapphire OG - Humboldt seeds
Master Kush - Humboldt seeds
Bubba’s Gift - Humboldt seeds
Black Dog - Humboldt seeds
Blue Dream - Humboldt seeds
Critical - RQS
Northern Lights Auto - RQS
Mamba Negra - Blimburn
Indigo Berry Kush - Sweet Seeds
Green Crack auto - Fast Buds
Cking auto - Czech seed bank
...
No a ještě budu objednávat
Magnum auto - Buddha Seeds
Solomatic CBD auto - RQS
Cookies Kush - Barneys Farm (nemůžu ho prostě vynechat 😀 )
A ještě potřebuju nějakej pack automatek na balkónek... nejlépe něco hooodně rychlého. O výnos mi nejde, max výška do 100cm, dám přednost chuti jak před sílou THC... nejdřív jsem chtěl Auto Duck (chci ho vidět na vlastní oči 😀 ) ale nějak jsem si ho rozmyslel... teď mi v hlavě spíš poletuje UK Cheese od HSO, tý kvůli chuti 😀 ... nějaké typy?

Old Post 10-04-2019 v 23:45 PM
Yaakub je offline   Profil uživatele Yaakub   Find more posts by Yaakub   Foto galerie člena Yaakub   Click here to Send Yaakub a Private Message   Add Yaakub to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ZigZag
Stálý Člen

Karma uživatele ZigZag - 87% PěstitelskáKarma uživatele ZigZag - 87% Pěstitelská

Registrován: Jan 2016
Příspěvků: 61  

Příspěvek č. 647

Guerilla outdoor 2019

Polročky -

3x Special Queen 1 - RQS
1x OG kush - RQS

Automaty -

2x Magnum - Budha seeds
1x Amnezia Haze - RQS
2x Kritic - Kanabia
1x Speedy Boom - Kanabia

Old Post 20-04-2019 v 11:07 AM
ZigZag je offline   Profil uživatele ZigZag   Find more posts by ZigZag   Foto galerie člena ZigZag   Click here to Send ZigZag a Private Message   Add ZigZag to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Reggaemanista
Stálý Člen

Karma uživatele Reggaemanista - 71% PěstitelskáKarma uživatele Reggaemanista - 71% PěstitelskáKarma uživatele Reggaemanista - 71% Pěstitelská

Registrován: Jun 2006
Příspěvků: 362  

Příspěvek č. 648

Dnes 1.5. jsem dal naklíčit 1x Auto Euforia + mi roste už od konce února 1x No Name. Takže jestli vyklíčí tak budu mít 2 kytky. Když budou 2, chtěl bych hned 4 maximálně, takže asi ještě přiobjednám jestli vyklíčí ta Auto Euforia...

Old Post 01-05-2019 v 17:13 PM
Reggaemanista je offline   Profil uživatele Reggaemanista   Find more posts by Reggaemanista   Foto galerie člena Reggaemanista   Click here to Send Reggaemanista a Private Message   Add Reggaemanista to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
WhiteFrost
Stálý Člen

Karma uživatele WhiteFrost - 56% Pěstitelská

Registrován: Jun 2017
Příspěvků: 152 

Příspěvek č. 649

sugar black rose

Naposledy upravil WhiteFrost 08-05-2019 v 15:49 PM

Old Post 08-05-2019 v 15:35 PM
WhiteFrost je offline   Profil uživatele WhiteFrost   Find more posts by WhiteFrost   Foto galerie člena WhiteFrost   Click here to Send WhiteFrost a Private Message   Add WhiteFrost to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Lukas30
Stálý Člen

Karma uživatele Lukas30 - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2019
Příspěvků: 29  

Příspěvek č. 650

Já jedině Northern Lights Auto - RQS

Old Post 15-05-2019 v 16:10 PM
Lukas30 je offline   Profil uživatele Lukas30   Find more posts by Lukas30   Foto galerie člena Lukas30   Click here to Send Lukas30 a Private Message   Add Lukas30 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Leb27V2
Nový Člen

Karma uživatele Leb27V2 - 41% Pěstitelská

Registrován: Jan 2019
Příspěvků: 16  

Příspěvek č. 651

citace:
Původní příspěvek od Lukas30
Já jedině Northern Lights Auto - RQS


preco?

UNFUCK THE WORLD!!!

Old Post 15-05-2019 v 18:47 PM
Leb27V2 je offline   Profil uživatele Leb27V2   Find more posts by Leb27V2   Foto galerie člena Leb27V2   Click here to Send Leb27V2 a Private Message   Add Leb27V2 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Lukas30
Stálý Člen

Karma uživatele Lukas30 - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2019
Příspěvků: 29  

Příspěvek č. 652

Jsem s tím nadmíru spokojený.. :-)

Old Post 15-05-2019 v 19:05 PM
Lukas30 je offline   Profil uživatele Lukas30   Find more posts by Lukas30   Foto galerie člena Lukas30   Click here to Send Lukas30 a Private Message   Add Lukas30 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Alpinestars
Stálý Člen

Karma uživatele Alpinestars - 94% PěstitelskáKarma uživatele Alpinestars - 94% PěstitelskáKarma uživatele Alpinestars - 94% Pěstitelská

Registrován: Mar 2014
Příspěvků: 144  

Příspěvek č. 653

Zdarec 2K20 je tady a doufam ze tento rok nebudu tak zdechly ze nic nevysadim, letos chci zkusit legendarni MR.NICE, i kdyz pro me drive byla tato banka nejak divna, pomalu menim nazor ze je tato banka jedna z nejlepsi, samozrejme asi ne pro nas podzim ale kdovi, par odrud co dokvetou se najdou, ja chci letos zkusit :

NL5 X AFGHAN Odkaz zde
DEVIL Odkaz zde
EARLY SKUNK (verim ze sensi seed a mr.nice je jako trabant a ferrari Odkaz zde

samozrejme ze ne vsechny ale jen jeden model, co myslite? Chci slyset vas nazor jinak

Gl in 2k20 a jinak ..................................................................................................................................
..PESTU ZDAR!

Old Post 21-02-2020 v 15:20 PM
Alpinestars je offline   Profil uživatele Alpinestars   Find more posts by Alpinestars   Foto galerie člena Alpinestars   Click here to Send Alpinestars a Private Message   Add Alpinestars to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bernard
Nový Člen

Karma uživatele Bernard - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2017
Příspěvků: 21  

Příspěvek č. 654

Letos zvažuji,že si fotoperiodu(y) předpěstuji (než půjde ven do zahrádky...) i se světlem. Kolukrát to nestačí za jen za oknem,tak právě něco vybírám..
Zatím jsem našel tohle,nějaký tipy,nebo zkušenosti s jinými světly?
https://www.bestgrow.cz/kind-led/su...-vegtube-90-cm/
https://www.bestgrow.cz/led-grow-pa...-osvetleni-30w/

Old Post 21-02-2020 v 20:22 PM
Bernard je offline   Profil uživatele Bernard   Find more posts by Bernard   Foto galerie člena Bernard   Click here to Send Bernard a Private Message   Add Bernard to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ThunderFuck!
Stálý Člen

Karma uživatele ThunderFuck! - 90% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 524  

Příspěvek č. 655

Zdarec.

letos uvažuji o Lendrace strains. Líbí se mi BANGI HAZE https://www.posemenu.cz/fem/bangi-haze/ kvůlu odoslnosti vůči plísním. Máte nekdo zkušenosti s temito odrudy??

BIO 60x Short Stuff#1 Automatic 2012 BIO

BIO Vravorak 2010

BIO G13xBW, ICE, Northern Lihgt, Interpol BIO

2 koreny

BIO 17x Lowryder#2xAutomatic AK 47 BIO

BIO Čibu 2011 BIO

Autoflower Sklizen kazdych 10 dni
Love is the only force
capable of transforming
an enemy into friend.

Old Post 22-02-2020 v 14:37 PM
ThunderFuck! je offline   Profil uživatele ThunderFuck!   Find more posts by ThunderFuck!   Foto galerie člena ThunderFuck!   Click here to Send ThunderFuck! a Private Message   Add ThunderFuck! to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dead Cat
Stálý Člen

Karma uživatele Dead Cat - 76% PěstitelskáKarma uživatele Dead Cat - 76% PěstitelskáKarma uživatele Dead Cat - 76% PěstitelskáKarma uživatele Dead Cat - 76% PěstitelskáKarma uživatele Dead Cat - 76% PěstitelskáKarma uživatele Dead Cat - 76% PěstitelskáKarma uživatele Dead Cat - 76% Pěstitelská

Registrován: Mar 2011
Příspěvků: 281  

Příspěvek č. 656

Po mojí první zkušenosti s automaty z r. 2018 už jen ty.

Pro letošek:
Amnesia Haze Auto - Czech seed bank
Banana Punch Auto - Czech seed bank
Jack Auto - Czech seed bank
Northen Light Auto - RQS
Perfect Power Plant Auto - Czech seed bank
Somangoo Auto - Czech seed bank
Vše po 1 ks.

Bush Growing by Dead Cat 2011... Bush Growing by Dead Cat Again 2018
Bush Growing by Dead Cat 2020, automatic only
Jak vznikl váš nick?, Kde všude se dá vysadit aneb tipy kde II.
Jak navrátit půdě její přirozenou výživnost – aneb kompost, terra preta, biodynamics.
Blesky, třesky, plesky... Naši mazlíčci, Masožravé rostliny,
Nekonopné fotky III. Nekonopné fotky III. Nekonopné fotky III.

Old Post 22-02-2020 v 15:47 PM
Dead Cat je offline   Profil uživatele Dead Cat   Find more posts by Dead Cat   Foto galerie člena Dead Cat   Click here to Send Dead Cat a Private Message   Add Dead Cat to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 04:05 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 39 40 41 42 43  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
03-12-2010 - Co budete sázet příští rok , od roku 2004 až do 2010. - 1166 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.6602140 seconds with 27 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív