Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Outdoor Pěstování » Co budete sázet příští rok , od sezóny 2009 až po současnost . II.
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 38 39 40 41 42 »
Autor
Téma 
nikolajmorozov
Stálý Člen

Karma uživatele nikolajmorozov - 96% PěstitelskáKarma uživatele nikolajmorozov - 96% PěstitelskáKarma uživatele nikolajmorozov - 96% PěstitelskáKarma uživatele nikolajmorozov - 96% Pěstitelská

Registrován: Mar 2016
Příspěvků: 324  

Příspěvek č. 625

letos mam velky ambice.. jak v texpotech(4x cca 40-50L), kyblech(2x 30L) tak v nejakejch Autoflowering semenech(asi 4x 25L).

fem.
Sapphire OG - Humboldt Seeds
Mango Sapphire - Humboldt Seeds
Black D.O.G - Humboldt Seeds
Pineapple Skunk - Humboldt Seds
Gelato Sorbet - DNA Genetics
Rocklord - DNA Genetics

af.
BlackBerry - FastBuds
60 day Lemon - DNA Genetisc

Automaty budou od kazdyho dva modely ale u fem. semen furt nevim mam malo mista tak neco bude v TexPotech, neco v 30L a neco kdyztak v 5-10L kyblikach.. chci ale odjet vsechno a zjistit jakej model se u nas da sklizet tak akorat..
edit:spis nez jakej model, tak jestli se spis veci od ty banky dal u nas sklizet..

"cejtim vůni tý trávy, miluju to tak hrozně moc. nemůžete to strávit, ty stavy žerete radši koks."

PRVNÍ OUT 2016 - 2x CHEESE
DRUHÝ OUT 2017 - 2x CHEESE, SKUNK, WHITE RHINO
TŘETÍ OUT 2018 - 2x BLACK D.O.G, 2x VANILLA KUSH, 2x CRITICAL MASS, SHARK SHOCK, TANGERINE KUSH, 3x auto AK47 2018

Old Post 01-03-2019 v 21:27 PM
nikolajmorozov je offline   Profil uživatele nikolajmorozov   Find more posts by nikolajmorozov   Foto galerie člena nikolajmorozov   Click here to Send nikolajmorozov a Private Message   Add nikolajmorozov to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Reggaemanista
Stálý Člen

Karma uživatele Reggaemanista - 71% PěstitelskáKarma uživatele Reggaemanista - 71% PěstitelskáKarma uživatele Reggaemanista - 71% Pěstitelská

Registrován: Jun 2006
Příspěvků: 362  

Obecné Příspěvek č. 626


Tak tady pokračování kytičky z předešlé stránky z lesa. Je to noname. Plánuju ji dát už tak koncem března / začátkem dubna zpět do lesa. Až pomine hrozba, že opět nasněží.
edit : Akorát přemýšlím, nemyslíte že začne kytička předčasné kvést ? Je to možné. Vysadil jsem ji (příliš) brzo. Dny jsou stále ještě příliš krátké.

Naposledy upravil Reggaemanista 02-03-2019 v 07:25 AM

Old Post 02-03-2019 v 06:30 AM
Reggaemanista je offline   Profil uživatele Reggaemanista   Find more posts by Reggaemanista   Foto galerie člena Reggaemanista   Click here to Send Reggaemanista a Private Message   Add Reggaemanista to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Chaplygin
Stálý Člen

Karma uživatele Chaplygin - 81% PěstitelskáKarma uživatele Chaplygin - 81% Pěstitelská

Registrován: May 2018
Příspěvků: 95  

Příspěvek č. 627

I kdyby zacala kvest, tak se pak prepne spatky do rustu, pokud venku bude delsi den.

Ale ja bych s vysazenim rozhodne jeste pockal, respektive optimalnejsi je nastartovat to vevnitř a pak dat ven uz hptovou kytku

-------------------------------------------------------------------------
Piko je cesta.
Neviem, či správna, ale určite rýchlejšia.
-------------------------------------------------------------------------
In memory of Sergey Chaplygin. /Чаплы́гин/

Old Post 02-03-2019 v 22:47 PM
Chaplygin je offline   Profil uživatele Chaplygin   Find more posts by Chaplygin   Foto galerie člena Chaplygin   Click here to Send Chaplygin a Private Message   Add Chaplygin to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Leb27V2
Nový Člen

Karma uživatele Leb27V2 - 41% Pěstitelská

Registrován: Jan 2019
Příspěvků: 16  

Příspěvek č. 628

Reggaemanista ty si fakt manista ale budem sledovat co z toho bude aj ked sa cudujem ze ta tu este nikto nezrusil lebo na to su ine temy ale bez srandy ja som kedisy davno spravil tiez taky pokus. Vo ferbruari uz bolo dost teplo a nepredpokladalo sa ze by mala byt nejaka extra zima. tusim 2004. Tak som tiez vysadil semena v polke februara a na konci boli vyklicene co sa mi nechcelo verit a potom normlane prezili akurat ze do maja prakticky vobec nenarastli. rast zacali az potom. naozaj cely marec april vyzerali ako tie co ma kolega na fotke a az potom sa rozbehli takze sadit skor ako v maji je proste blbost. Jedine ak riesite sadenice za oknom to beriem

UNFUCK THE WORLD!!!

Old Post 03-03-2019 v 07:51 AM
Leb27V2 je offline   Profil uživatele Leb27V2   Find more posts by Leb27V2   Foto galerie člena Leb27V2   Click here to Send Leb27V2 a Private Message   Add Leb27V2 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Reggaemanista
Stálý Člen

Karma uživatele Reggaemanista - 71% PěstitelskáKarma uživatele Reggaemanista - 71% PěstitelskáKarma uživatele Reggaemanista - 71% Pěstitelská

Registrován: Jun 2006
Příspěvků: 362  

Příspěvek č. 629

citace:
Původní příspěvek od Leb27V2
Reggaemanista ty si fakt manista ale budem sledovat co z toho bude aj ked sa cudujem ze ta tu este nikto nezrusil lebo na to su ine temy ale bez srandy ja som kedisy davno spravil tiez taky pokus. Vo ferbruari uz bolo dost teplo a nepredpokladalo sa ze by mala byt nejaka extra zima. tusim 2004. Tak som tiez vysadil semena v polke februara a na konci boli vyklicene co sa mi nechcelo verit a potom normlane prezili akurat ze do maja prakticky vobec nenarastli. rast zacali az potom. naozaj cely marec april vyzerali ako tie co ma kolega na fotke a az potom sa rozbehli takze sadit skor ako v maji je proste blbost. Jedine ak riesite sadenice za oknom to beriem

No po minulém roce, co mi soupli thread do Síně zmaru protože jsem vysadil příliš pozdě nechcu zatim zakládat thread, zatím není moc na co koukat. To zalozim asi nejdrive až budu mít nasazené objednané seminka z netu, ale to až ke konci dubna zřejmě. No já myslím ze když už u nas rostou sněženky tak proc by nemohlo růst konopí, už jsem tady na G tolikrát četl že je to jenom plevel ale to tak možná můžu vztahovat na ten noname co mi zrovna roste, šlechtěné Hollandy pro mě plevelem rozhodně nejsou :-)...

Old Post 03-03-2019 v 10:21 AM
Reggaemanista je offline   Profil uživatele Reggaemanista   Find more posts by Reggaemanista   Foto galerie člena Reggaemanista   Click here to Send Reggaemanista a Private Message   Add Reggaemanista to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
nikolajmorozov
Stálý Člen

Karma uživatele nikolajmorozov - 96% PěstitelskáKarma uživatele nikolajmorozov - 96% PěstitelskáKarma uživatele nikolajmorozov - 96% PěstitelskáKarma uživatele nikolajmorozov - 96% Pěstitelská

Registrován: Mar 2016
Příspěvků: 324  

Příspěvek č. 630

citace:
Původní příspěvek od Reggaemanista

No po minulém roce, co mi soupli thread do Síně zmaru protože jsem vysadil příliš pozdě nechcu zatim zakládat thread, zatím není moc na co koukat. To zalozim asi nejdrive až budu mít nasazené objednané seminka z netu, ale to až ke konci dubna zřejmě. No já myslím ze když už u nas rostou sněženky tak proc by nemohlo růst konopí, už jsem tady na G tolikrát četl že je to jenom plevel ale to tak možná můžu vztahovat na ten noname co mi zrovna roste, šlechtěné Hollandy pro mě plevelem rozhodně nejsou :-)...
sory ale v sini zmaru si byl pravem sazet kytky v rijnu nebo listopadu je totalni picovina(sory za ten vyraz),nejeden clen ti to v tom tematu napsalo a ty si tady stezujes? zamysli se trochu.. neni nahoda ze nikdo jinej krom tebe jeste ani nedal klicit? natoz zasadit? a nezkousej na nas snezenky nebo si budem myslet ze si vetsi blazen nez ted...

"cejtim vůni tý trávy, miluju to tak hrozně moc. nemůžete to strávit, ty stavy žerete radši koks."

PRVNÍ OUT 2016 - 2x CHEESE
DRUHÝ OUT 2017 - 2x CHEESE, SKUNK, WHITE RHINO
TŘETÍ OUT 2018 - 2x BLACK D.O.G, 2x VANILLA KUSH, 2x CRITICAL MASS, SHARK SHOCK, TANGERINE KUSH, 3x auto AK47 2018

Old Post 03-03-2019 v 11:37 AM
nikolajmorozov je offline   Profil uživatele nikolajmorozov   Find more posts by nikolajmorozov   Foto galerie člena nikolajmorozov   Click here to Send nikolajmorozov a Private Message   Add nikolajmorozov to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Reggaemanista
Stálý Člen

Karma uživatele Reggaemanista - 71% PěstitelskáKarma uživatele Reggaemanista - 71% PěstitelskáKarma uživatele Reggaemanista - 71% Pěstitelská

Registrován: Jun 2006
Příspěvků: 362  

Příspěvek č. 631

nikolajmorozov : Nevím co k tomu dodat, pro mě jsou ty nekupovane semínka noname jak pisu nahoře jako plevel takže v obou případech minuly rok sin zmaru i teď je sadím jenom tak...jak jsem psal uz v threadu minuly rok tak bych seminka ze seedbank prostě pozdě ani příliš brzo nesadil, prostě ty semínka co najdu tam někde v palici co hulim pro mě nemají váhu...jsou pro mě téměř bezcenné...momentálně mám ten noname jenom jako takovou malou radost ze mi (již) něco roste a jak jsem již psal semínka ze seedbank rozjjizdim regulérně nejdříve az v půlce dubna....s těmi semínky neexperimentuji...snad to konečně pochopíte...jinak možná plánuju kromě AutoEuforie ovocnou Red Cherry Berry od Barney's Farm. Měj se, R.

Old Post 03-03-2019 v 11:51 AM
Reggaemanista je offline   Profil uživatele Reggaemanista   Find more posts by Reggaemanista   Foto galerie člena Reggaemanista   Click here to Send Reggaemanista a Private Message   Add Reggaemanista to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Piestik
Stálý Člen

Karma uživatele Piestik - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2013
Příspěvků: 32  

Příspěvek č. 632

Ahoj , neskusal niekto Blue Automazar od DP ? Zaujimalo by ma ci sa vyrovna obycajnemu Automazaru DP . Ofiko stranka DP neuvadza ani percenta THC.

Old Post 03-03-2019 v 19:57 PM
Piestik je offline   Profil uživatele Piestik   Find more posts by Piestik   Foto galerie člena Piestik   Click here to Send Piestik a Private Message   Add Piestik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Reggaemanista
Stálý Člen

Karma uživatele Reggaemanista - 71% PěstitelskáKarma uživatele Reggaemanista - 71% PěstitelskáKarma uživatele Reggaemanista - 71% Pěstitelská

Registrován: Jun 2006
Příspěvků: 362  

Příspěvek č. 633

Piestik : Kamarád, co má celkem pěstitelský skill mi ho doporučoval a říkal, že je to prý nejlepší automat od Dutch Passion...

Old Post 03-03-2019 v 20:49 PM
Reggaemanista je offline   Profil uživatele Reggaemanista   Find more posts by Reggaemanista   Foto galerie člena Reggaemanista   Click here to Send Reggaemanista a Private Message   Add Reggaemanista to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Warmi
Nový Člen

Karma uživatele Warmi - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2016
Příspěvků: 18  

Příspěvek č. 634

Asi nemáte někdo zkušenost s QUICK KUSH a QUICK CRITICAL + od dinafem že?

Old Post 04-03-2019 v 09:57 AM
Warmi je offline   Profil uživatele Warmi   Find more posts by Warmi   Foto galerie člena Warmi   Click here to Send Warmi a Private Message   Add Warmi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
thaavi
Stálý Člen

Karma uživatele thaavi - 77% PěstitelskáKarma uživatele thaavi - 77% PěstitelskáKarma uživatele thaavi - 77% PěstitelskáKarma uživatele thaavi - 77% Pěstitelská

Registrován: Mar 2018
Příspěvků: 249  

Příspěvek č. 635

citace:
Původní příspěvek od Warmi
Asi nemáte někdo zkušenost s QUICK KUSH a QUICK CRITICAL + od dinafem že?


Jel jsem Killer Kush F1 od sweet seeds a a parádní malej keřík a dobrý kuřivo taky.

Old Post 04-03-2019 v 12:21 PM
thaavi je offline   Profil uživatele thaavi   Find more posts by thaavi   Foto galerie člena thaavi   Click here to Send thaavi a Private Message   Add thaavi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Reggaemanista
Stálý Člen

Karma uživatele Reggaemanista - 71% PěstitelskáKarma uživatele Reggaemanista - 71% PěstitelskáKarma uživatele Reggaemanista - 71% Pěstitelská

Registrován: Jun 2006
Příspěvků: 362  

Organika Příspěvek č. 636


Tak tady jak kytička porostla...Jen tak z nudy foto . Připomínám, že je to noname.

Old Post 05-03-2019 v 11:58 AM
Reggaemanista je offline   Profil uživatele Reggaemanista   Find more posts by Reggaemanista   Foto galerie člena Reggaemanista   Click here to Send Reggaemanista a Private Message   Add Reggaemanista to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
AladinXXX
Seržant

Karma uživatele AladinXXX - 96% Pěstitelská

Registrován: May 2016
Příspěvků: 1850  

Team Member: MOD

Příspěvek č. 637

zaloz si tema....v Fotogalerie pod Sluncem
MOD

Harry,jdu do baraku!
------------------------
Rap save my life!
---------------------
ten zlej..

Potřebuješ něco upravit ???-napiš mi PM.Serža

Old Post 05-03-2019 v 12:31 PM
AladinXXX je offline   Profil uživatele AladinXXX   Find more posts by AladinXXX   Foto galerie člena AladinXXX   Click here to Send AladinXXX a Private Message   Add AladinXXX to your buddy list     Navštiv homepage uživatele AladinXXX! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Reggaemanista
Stálý Člen

Karma uživatele Reggaemanista - 71% PěstitelskáKarma uživatele Reggaemanista - 71% PěstitelskáKarma uživatele Reggaemanista - 71% Pěstitelská

Registrován: Jun 2006
Příspěvků: 362  

Příspěvek č. 638

Zdravím, chci dát kytičku, noname, zítra ven, hlásí oteplení tak snad přežije. Plánuju Auto Euforia od Dutch Passion, ale ta půjde ven až v dubnu. Záložím thread takže budu informovat. Jestli se zadaří, tak bude možná i Atomical Haze od Paradise Seeds. Video na YouTube od Urban Remo Atomical Haze - to zkouknete, má tam Atomical Haze, nadrti a pak kouří joint...
Edit : Tak koukám ven a už u nás nasnezilo taky, pockam až to roztaje a pak to soupnu ven. Počítám tak až pozítří.

Naposledy upravil Reggaemanista 11-03-2019 v 20:01 PM

Old Post 11-03-2019 v 19:09 PM
Reggaemanista je offline   Profil uživatele Reggaemanista   Find more posts by Reggaemanista   Foto galerie člena Reggaemanista   Click here to Send Reggaemanista a Private Message   Add Reggaemanista to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Váchy 55
Stálý Člen

Karma uživatele Váchy 55 - 71% PěstitelskáKarma uživatele Váchy 55 - 71% PěstitelskáKarma uživatele Váchy 55 - 71% PěstitelskáKarma uživatele Váchy 55 - 71% PěstitelskáKarma uživatele Váchy 55 - 71% Pěstitelská

Registrován: Jul 2013
Příspěvků: 656  

Příspěvek č. 639

Blázne :-D dit dneska sněžilo skoro na celym uzemi a neskutecna zima a vitr :-D

Thomas V.

Old Post 11-03-2019 v 19:53 PM
Váchy 55 je offline   Profil uživatele Váchy 55   Find more posts by Váchy 55   Foto galerie člena Váchy 55   Click here to Send Váchy 55 a Private Message   Add Váchy 55 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
nikolajmorozov
Stálý Člen

Karma uživatele nikolajmorozov - 96% PěstitelskáKarma uživatele nikolajmorozov - 96% PěstitelskáKarma uživatele nikolajmorozov - 96% PěstitelskáKarma uživatele nikolajmorozov - 96% Pěstitelská

Registrován: Mar 2016
Příspěvků: 324  

Příspěvek č. 640

citace:
Původní příspěvek od Reggaemanista
Edit : Tak koukám ven a už u nás nasnezilo taky, pockam až to roztaje a pak to soupnu ven. Počítám tak až pozítří.

"cejtim vůni tý trávy, miluju to tak hrozně moc. nemůžete to strávit, ty stavy žerete radši koks."

PRVNÍ OUT 2016 - 2x CHEESE
DRUHÝ OUT 2017 - 2x CHEESE, SKUNK, WHITE RHINO
TŘETÍ OUT 2018 - 2x BLACK D.O.G, 2x VANILLA KUSH, 2x CRITICAL MASS, SHARK SHOCK, TANGERINE KUSH, 3x auto AK47 2018

Old Post 17-03-2019 v 20:20 PM
nikolajmorozov je offline   Profil uživatele nikolajmorozov   Find more posts by nikolajmorozov   Foto galerie člena nikolajmorozov   Click here to Send nikolajmorozov a Private Message   Add nikolajmorozov to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 01:53 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 38 39 40 41 42 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
03-12-2010 - Co budete sázet příští rok , od roku 2004 až do 2010. - 1166 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.9119710 seconds with 30 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív