Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Pokročilé Techniky a Experimenty » Domácí hašiš přes led
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4 5 »
Autor
Téma 
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 33

BloodyBeer: Takže, dnes jsem opět dělal čokoládu se zaměřením, jak je důležitá zmrzlost materiálu. Důležitá samozřejmě je, avšak není nutno cpát materiál do lednice/mrazáku. Bohatě stačí smíchat materiál s větším množstvím najemno nadrceného ledu a nechat hodinu odstát. Materiál se dokonale promrazí a led zůstane celý. Při teplotách, které současné době panují, jde kyblík na tu hodinu zasunout někam do sněhu

Old Post 30-11-2010 v 14:27 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 34

citace:
Původní příspěvek od denyg
Tak přináším nové poznatky ve výrobě hašiše metodou, kterou jsem v tomto threadu popisoval. Při "překapávání" haše jsem tomu vždy pomáhal tím, že jsem pytlík s vodou a sedimentem opatrně mačkal (tak, aby se neprotrhl filtr) a celá výroba trvala řádově desítky minut. Haš byl tmavě černý a voda, kterou jsem vymačkal do sklenice byla také dost tmavá. Pro zvýšení výnosnosti touto metodou je dobré nechat překapávat klidně celou noc - včera při vymačkávání jsme s kamarádem měli něco přes gram a půl, zbývající vodu "prohnal" (trvalo to celou noc no ) druhým filtrem a jěště minimálně dva gramy tam byly. Rozdíl byl v barvě haše i odkapané vody - při vymačkání byl haš i voda tmavá, při následném pokusu poněkud zesvětlaly. Doporučuji tedy vymačkanou vodu nechat jěště jednou překapat, ačkoliv haš nebude dosahovat takové kvality



zdar, to mi vysvětli včem je ta kvalita jiná, krystaly jsou krystaly ne, takže potence stejná?


p.s. Jak už tady někdo psal tak výtřepu se říká Skuff

Old Post 30-11-2010 v 15:23 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 35

masterblaster: Kvalita je jiná v tom, v čem jsem již psal Platí pravidlo - čím tmavší haš, tím lepší (kromě vlastní zkušenosti ti nedám přesné odůvodnění, proč tomu tak je). Při překápávání po celou noc byl ten haš opravdu o poznání světlejší, ale bylo ho o dost víc. Jediný důvod, co mě napadá, proč by to tak mohlo být, je ten, že při vymačkávání člověk přes kávový filtr vytlačí i částice, které by tam za normálních okolností zůstaly (což by i vysvětlovalo tu "čistější" překapanou vodu). Jinak si to nedokážu vysvětlit.

A konečně neumřu blbej - už vím, co je odborně čaras a jak se říká výtřepu/výklepu

Old Post 30-11-2010 v 20:48 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hany
Nový Člen

Karma uživatele Hany - 9% Pěstitelská

Registrován: Feb 2010
Příspěvků: 17 

Příspěvek č. 36

cus denyg jediný co jsem nepochopil tak je to stím fénem..jako naco je potřeba?

Old Post 06-12-2010 v 15:53 PM
Hany je offline   Profil uživatele Hany   Find more posts by Hany   Foto galerie člena Hany   Click here to Send Hany a Private Message   Add Hany to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 37

Hany: Čau, fén je potřeba k tomu, aby se led co nejrychleji rozpustil, ale ještě jednou zdůrazňuji to, co v pár předchozích příspěvcích - MATERIÁL MUSÍ BÝT KVALITNĚ NAMRAŽENÝ!!! To je cca. půl hodinky míchat bez použití fénu. Pro představu - já s použitím fénu dělám první krok přibližně hodinu, kamarádi nedávno dělali haš bez použití fénu (je fakt, že dělali z trochu většího množství, ale to není až tak podstatné) a museli to míchat sedm hodin, než se to rozpustilo ... A to už je celkem rozdíl, což?

Old Post 10-12-2010 v 10:52 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pepas
Stálý Člen

Karma uživatele Pepas - 96% PěstitelskáKarma uživatele Pepas - 96% PěstitelskáKarma uživatele Pepas - 96% PěstitelskáKarma uživatele Pepas - 96% PěstitelskáKarma uživatele Pepas - 96% Pěstitelská

Registrován: Sep 2009
Příspěvků: 119  

Příspěvek č. 38

A můžeš prosím osvětlit ještě důvod, proč by se měl všechen led rozpustit?

Mnoho různá pole + strom? - Outdoor 2011

Kytky na stromě - Outdoor 2010

Old Post 10-12-2010 v 14:43 PM
Pepas je offline   Profil uživatele Pepas   Find more posts by Pepas   Foto galerie člena Pepas   Click here to Send Pepas a Private Message   Add Pepas to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pitris
Stálý Člen

Karma uživatele pitris - 90% PěstitelskáKarma uživatele pitris - 90% PěstitelskáKarma uživatele pitris - 90% PěstitelskáKarma uživatele pitris - 90% PěstitelskáKarma uživatele pitris - 90% PěstitelskáKarma uživatele pitris - 90% PěstitelskáKarma uživatele pitris - 90% Pěstitelská

Registrován: Sep 2006
Příspěvků: 111  

Příspěvek č. 39


Denyg nevím jak ty ale já dělám gumby již nějaky ten pátek a fén k tomu nepotřebuji.Zbytky palic nechám normálně v mražáku zmrazit a pak je dám do kýble nebo větší nádoby s ledem s tím, že na 250 g listí použiji 2,5kg ledu.Následně to poředím vodou 5l a šlehám po dobu 20 minut (VÍC NENÍ ZAPOTŘEBÍ) a pak vše vleju do dvou 4l sklenic(led neled).Počkám až se mi krystaly usadí a pak znovu sliju do pul litrů znova usadit a pak scedím přes filtr a suším pokud chci plastik tak hnětu a pokud sucháč tak nechám jen tak.

Zdar pitris

WHITE SATIN a HASHBERRY pod 400w

Old Post 10-12-2010 v 15:32 PM
pitris je offline   Profil uživatele pitris   Find more posts by pitris   Foto galerie člena pitris   Click here to Send pitris a Private Message   Add pitris to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 40

pitris: Ahoj, jak to čtu, tak je to prakticky ten samý způsob. Fén také nepotřebuji, je to jen dobrý "urychlovač" celé této metody. Jinak, co mě (ale určitě i ostaní) doslova mlátí do očí, je barva Tvého haše ... Taková stříbrná ... Nikdy jsem to neviděl, jak to děláš?

Old Post 10-12-2010 v 16:06 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 41

Pepas: Dle mě se rozpustit nemusí, ale myslím si, že se na něm může usadit jěště pár krystalků (rozhodně víc, než ve srovnání s vodou), o které by bylo škoda přijít. Proto pro sichr píšu, ať jej nechají rozpustit úplně. Jestli to ale ovlivní výnos/kvalitu, si netroufám říct. Každopádně těch pár desítek minut (jestli vůbec tolik) míchání nikoho nezabije

Old Post 10-12-2010 v 16:11 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jamall
Stálý Člen

Karma uživatele jamall - 76% Pěstitelská

Registrován: Oct 2008
Příspěvků: 43 

Příspěvek č. 42

citace:
Původní příspěvek od denyg
BloodyBeer: Ahoj, jestli tu už podobný návod je, tak se omlouvám, já ho tu nenašel. Nebo aspoň určitě ne detailně rozebraný a s fotkama. Jinak, co se týče poměru materiál x konečný produkt, tak se to každou "várku" hodně liší. Dávám tak pětinu až čtvrtinu toho kyblíku a mívám z toho 2-6 gramů hašiše. V tomto stále nemám jasno - jednou jsem dělal jen z palic, čekal jsem, kolik toho nebude a byla to jen třígramová kulička, zato lepkavá a funkční jakxviňa. Naposledy jsem dělal z orosených lístků (pár spodků tam taky bylo, ale minimálně), čekal jsem sotva dva gramy a bylo jich šest. Při přibližně stejném množstvím materiálu. Pokud je tu někdo, kdo mě může objasnit, čím to může být, nechť se ozve! Tipuju, že množstvím pryskyřičných žláz, ale nemyslím si, že orosené lístky by jich měly víc než samotné palice....


myslim ze si tu prvni varku malo michal/slehal,ja osobne davam prednost nejakymu slehaci a nebo vrtacku na kterou pridam jen koncovku jak na frapovac(je totiz dost dulezity aby vam to na povrchu kdyz to michate vytvarelo takovou penu)...zkus to treba udelat tak 2 krat ten stejnej material,ja to delal i na 3 krat a pokazdy sem ztoho neco mel.z vlastni zkusenosti vim ze je nejlepsi kdyz uz to jednou udelas tak to nevyhazuj ale dej celej ten pytel/sito i z materialem do mrazaku aspon na par hodin(bude z toho krasna zmrzla koule) a pak opakuj postup znova,garantuju ti ze z toho vytriskas jeste vic nez na poprvi.
peace and grow more weed!

Old Post 22-01-2011 v 14:55 PM
jamall je offline   Profil uživatele jamall   Find more posts by jamall   Foto galerie člena jamall   Click here to Send jamall a Private Message   Add jamall to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jamall
Stálý Člen

Karma uživatele jamall - 76% Pěstitelská

Registrován: Oct 2008
Příspěvků: 43 

Příspěvek č. 43

citace:
Původní příspěvek od jamall


myslim ze si tu prvni varku malo michal/slehal,ja osobne davam prednost nejakymu slehaci a nebo vrtacku na kterou pridam jen koncovku jak na frapovac(je totiz dost dulezity aby vam to na povrchu kdyz to michate vytvarelo takovou penu)...zkus to treba udelat tak 2 krat ten stejnej material,ja to delal i na 3 krat a pokazdy sem ztoho neco mel.z vlastni zkusenosti vim ze je nejlepsi kdyz uz to jednou udelas tak to nevyhazuj ale dej celej ten pytel/sito i z materialem do mrazaku aspon na par hodin(bude z toho krasna zmrzla koule) a pak opakuj postup znova,garantuju ti ze z toho vytriskas jeste vic nez na poprvi.
peace and grow more weed!


a nebo vic ledu kamo...taky moznost

Old Post 22-01-2011 v 14:59 PM
jamall je offline   Profil uživatele jamall   Find more posts by jamall   Foto galerie člena jamall   Click here to Send jamall a Private Message   Add jamall to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mysak
Stálý Člen

Karma uživatele mysak - 93% PěstitelskáKarma uživatele mysak - 93% PěstitelskáKarma uživatele mysak - 93% PěstitelskáKarma uživatele mysak - 93% PěstitelskáKarma uživatele mysak - 93% Pěstitelská

Registrován: May 2007
Příspěvků: 823  

Příspěvek č. 44

jinak ..co se tyce toho michani varechou (tak tu bych nechal asi na veřeni)pouzil bych asi mixer.
..ja ho vlastne pouzil michal/mixoval asi 10-15min a led nebyl urcite cely roztopeny....

Old Post 02-02-2011 v 11:12 AM
mysak je offline   Profil uživatele mysak   Find more posts by mysak   Foto galerie člena mysak   Click here to Send mysak a Private Message   Add mysak to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
FatJoe
Stálý Člen

Karma uživatele FatJoe - 65% PěstitelskáKarma uživatele FatJoe - 65% PěstitelskáKarma uživatele FatJoe - 65% PěstitelskáKarma uživatele FatJoe - 65% PěstitelskáKarma uživatele FatJoe - 65% PěstitelskáKarma uživatele FatJoe - 65% PěstitelskáKarma uživatele FatJoe - 65% Pěstitelská

Registrován: Nov 2008
Příspěvků: 111  

Příspěvek č. 45

včera som si všimol tento návod a už teraz sa mi vo flaši usádza výsledný produkt... zrejme som to slabo mixoval pretože tá ten roztopený lad nebol tak zakalený ako na úvodnom návode. uvidím čo sa z toho vykluje, snád to vyjde ... pouzil som približne 10g starého sušeného lístia... už len čakať

Old Post 29-03-2011 v 07:17 AM
FatJoe je offline   Profil uživatele FatJoe   Find more posts by FatJoe   Foto galerie člena FatJoe   Click here to Send FatJoe a Private Message   Add FatJoe to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
FatJoe
Stálý Člen

Karma uživatele FatJoe - 65% PěstitelskáKarma uživatele FatJoe - 65% PěstitelskáKarma uživatele FatJoe - 65% PěstitelskáKarma uživatele FatJoe - 65% PěstitelskáKarma uživatele FatJoe - 65% PěstitelskáKarma uživatele FatJoe - 65% PěstitelskáKarma uživatele FatJoe - 65% Pěstitelská

Registrován: Nov 2008
Příspěvků: 111  

Příspěvek č. 46

skvelé vidím ako sa na spodku flaše usádza akési blatíčko

Old Post 29-03-2011 v 09:22 AM
FatJoe je offline   Profil uživatele FatJoe   Find more posts by FatJoe   Foto galerie člena FatJoe   Click here to Send FatJoe a Private Message   Add FatJoe to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
robincz
Nový Člen

Karma uživatele robincz - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2009
Příspěvků: 10  

Příspěvek č. 47

Ahoj,šla by tato metada udelat s nesušeným materiálem???stejně se to potom v te vode rozmočí?...

Old Post 28-05-2011 v 22:53 PM
robincz je offline   Profil uživatele robincz   Find more posts by robincz   Foto galerie člena robincz   Click here to Send robincz a Private Message   Add robincz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
véča
Nový Člen

Karma uživatele véča - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2010
Příspěvků: 6  

Příspěvek č. 48

Pěstu zdar ..
máš to tu pěkné a určitě musím říci že skvěle do podrobna rozepsané, ale chtěl bych se zeptat zdali jde udělat haš i z celeho samce? ..

Old Post 11-07-2011 v 09:51 AM
véča je offline   Profil uživatele véča   Find more posts by véča   Foto galerie člena véča   Click here to Send véča a Private Message   Add véča to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 09:22 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4 5 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
18-04-2005 - Domácí výroba hašiše - 11 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.1087350 seconds with 28 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív