Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Pokročilé Techniky a Experimenty » Domácí hašiš přes led
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4 »
Autor
Téma 
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 17

masterblaster: Čau, jojo, tenhle odkaz už mi přišel i osobkou Řeknu všem tady, že sme blbci, udělám ze sebe důležitýho a vysvětlím jim, co doopravdy čaras je Pak najdu nějakýho lexikologa a nechám ho přesně pojmenovat to, čemu jsme doposud říkali čaras

Old Post 24-11-2010 v 17:19 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 18

caseage: .... a jak jsem psal, hlavně, že si rozumíme

Old Post 24-11-2010 v 17:21 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
BloodyBeer
Stálý Člen

Karma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% Pěstitelská

Registrován: Dec 2009
Příspěvků: 887  

Příspěvek č. 19

citace:
Původní příspěvek od denyg
caseage: .... a jak jsem psal, hlavně, že si rozumíme


zatracene slovickareni v threadu o hasisu ... proste to funguje a basta. Oni to tu pisou jako by ho vyrabeli kazdy den cestou do prace ;-)

jinak metoda dobra - urcite ji vyzkousim, ale spise asi stylem jaky ukazuje video z youtube .... teda myslim tim ten konec kdy se vysledna tekutina da na pecici papir a za pristupu tepleho vzduchu se pomalu tvaruje ...

125W CFL Mandala, SSH
125W CFL, 150HPS. Sensi Mix, Cole Train
Gumby Hash
Bloodyho Bezúdržbový Pěst

Vsechny cisla SoftSecretsCZ volne k stahnuti:http://www.softsecrets.nl/?id=150&title=Issues

I fall in love to LST but scotland is my only love.

Karma je děvka, není hezké přát ostatním něco nepěkného.

Old Post 24-11-2010 v 17:44 PM
BloodyBeer je offline   Profil uživatele BloodyBeer   Find more posts by BloodyBeer   Foto galerie člena BloodyBeer   Click here to Send BloodyBeer a Private Message   Add BloodyBeer to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 20

BloodyBeer: Podle mě k hašiši patří filozofování nad významem určitých slov, čili se na ně nezlobím a filozofuji s nimi Někdy určitě vyzkouším i ten způsob výroby haše z videa, jsem "kutil" a nové věci mne lákají. Letos jsem dělal hašiš i přes plyn do zapalovačů (nejsem chemik, nikdy mě to nebavilo, ale myslím si, že jde o butan), ale není to až tak efektivní, je toho málo a špatně se to dostává z povrchu nádoby, do které je děláme. Každopádně ale kdyby byl zájem, můžu poskytnout fotonávod i k této metodě Teď mám doma jěště nějakou práci a pak vyzkouším ten sucháč, jak jsem Ti slíbil.

Old Post 24-11-2010 v 18:46 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 21

Ale houby, to neni o slovickareni,ale uvedeni pojmu na pravou míru, prostě čaras je nejednodušší výroba haše a separace "pylu" je zas jiný kafe, tady na forku je myslim někde thread jak to manici zkouseli v madarsku na výletě s ruderalis

Letos jdu taky do ice metody a tak by mne Denygu zajímalo to síto, odkud ho máš?

Old Post 24-11-2010 v 19:15 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 22

masterblaster: Kdysi jsem mamince z kuchyně ukradl síto, co používala, a udělal přes něj čaras ... Pardon, vlastně "výtřep-výklep" (já si fakt nedám pokoj ). Když jsem jí ho tam vrátil a viděla ty kousky listů v záhybech, do toho to pěkně lepilo,tak mě ho darovala Od té doby jej používám na vše, co se týče konopí.

Old Post 24-11-2010 v 19:24 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 23

Jinak, před chvílí jsem dostal osobní zprávu, ve které byl dotaz, jestli by se místo ledu dal použít sníh. Samozřejmě, že dal - materiál by určitě zvládnul namrazit podobně jako led. Problém je ale v tom, že než sněhová vločka urazí cestu z mraku na zem, nachytá na sebe cestou hromady splodin, smogu a nečistot. V rámci udržení zdraví Vás prosím - i když kouříte, snažte se kouřit co nejzdravěji. Zní to sice hloupě, ale proč do sebe cpát jěště další karcinogeny. Nehledě na to se daleko rychleji rozpouští, čili SNÍH NE

Old Post 24-11-2010 v 19:31 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
BloodyBeer
Stálý Člen

Karma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% Pěstitelská

Registrován: Dec 2009
Příspěvků: 887  

Příspěvek č. 24

citace:
Původní příspěvek od denyg
Jinak, před chvílí jsem dostal osobní zprávu, ve které byl dotaz, jestli by se místo ledu dal použít sníh. Samozřejmě, že dal - materiál by určitě zvládnul namrazit podobně jako led. Problém je ale v tom, že než sněhová vločka urazí cestu z mraku na zem, nachytá na sebe cestou hromady splodin, smogu a nečistot. V rámci udržení zdraví Vás prosím - i když kouříte, snažte se kouřit co nejzdravěji. Zní to sice hloupě, ale proč do sebe cpát jěště další karcinogeny. Nehledě na to se daleko rychleji rozpouští, čili SNÍH NE


jo jeste jsi se zapomel zminit ze by mela byt trava taky zmrazena. Cim nizsi teplota, tim se pryskyrice lepe oddeluje od zeleneho materialu. A s tim snehem bych to taky nekutil - lepsi je postavit vecer ven par PETek s vodou a rano si nadrtit led - ale hlavne opatrne

jinak ja mam spise zkusenost s metodou prez ISOpropylalkohol - naprosto jednoducha metoda, bohuzel je to chemicka cesta takze priste to pujde prez vodu...

tak at se dari a at to roste :-)

125W CFL Mandala, SSH
125W CFL, 150HPS. Sensi Mix, Cole Train
Gumby Hash
Bloodyho Bezúdržbový Pěst

Vsechny cisla SoftSecretsCZ volne k stahnuti:http://www.softsecrets.nl/?id=150&title=Issues

I fall in love to LST but scotland is my only love.

Karma je děvka, není hezké přát ostatním něco nepěkného.

Old Post 24-11-2010 v 19:59 PM
BloodyBeer je offline   Profil uživatele BloodyBeer   Find more posts by BloodyBeer   Foto galerie člena BloodyBeer   Click here to Send BloodyBeer a Private Message   Add BloodyBeer to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 25

BloodyBeer: Dobrá připomínka, že tráva by měla být zmražená, ale myslím, že ten led ji během deseti minut zmrazí natolik, že v důsledku je to jedno. Hádat se ale nebudu, příště zkusím zmrazit i trávu a třeba bude výsledek lepší (kvalitou či množstvím). Dám echo, další várku plánuji na zítřek/pozítřek, jestli vyjde čas. Ta výroba přes ten isopropylalkohol mě zajímá, můžeš ji trochu popsat nebo poslat odkaz na thread, kde je to detailněji rozepsáno? Asi zůstanu u přírodní cesty, jen m to zajímá

Old Post 24-11-2010 v 20:16 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
BloodyBeer
Stálý Člen

Karma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% Pěstitelská

Registrován: Dec 2009
Příspěvků: 887  

Příspěvek č. 26

http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=44211

tady je to s tim isopropylem ... zajimavosti je ze se uvolnuje i konopny olej, takze ma potom hasis hodne vlacnou strukturu - jeste vice nez plastik.

125W CFL Mandala, SSH
125W CFL, 150HPS. Sensi Mix, Cole Train
Gumby Hash
Bloodyho Bezúdržbový Pěst

Vsechny cisla SoftSecretsCZ volne k stahnuti:http://www.softsecrets.nl/?id=150&title=Issues

I fall in love to LST but scotland is my only love.

Karma je děvka, není hezké přát ostatním něco nepěkného.

Old Post 24-11-2010 v 21:34 PM
BloodyBeer je offline   Profil uživatele BloodyBeer   Find more posts by BloodyBeer   Foto galerie člena BloodyBeer   Click here to Send BloodyBeer a Private Message   Add BloodyBeer to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pitris
Stálý Člen

Karma uživatele pitris - 90% PěstitelskáKarma uživatele pitris - 90% PěstitelskáKarma uživatele pitris - 90% PěstitelskáKarma uživatele pitris - 90% PěstitelskáKarma uživatele pitris - 90% PěstitelskáKarma uživatele pitris - 90% PěstitelskáKarma uživatele pitris - 90% Pěstitelská

Registrován: Sep 2006
Příspěvků: 111  

Příspěvek č. 27

Návod je to pěkný ale již tady jeden je a je taky dost podrobný.

http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=30620

WHITE SATIN a HASHBERRY pod 400w

Old Post 25-11-2010 v 08:21 AM
pitris je offline   Profil uživatele pitris   Find more posts by pitris   Foto galerie člena pitris   Click here to Send pitris a Private Message   Add pitris to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 28

pitris: Jojo, máš pravdu, zrovna ten jsem nenašel. Reakce lidí na tento thread jsou zatím víceméně pozitivní, čili zatím jej nechám

Old Post 25-11-2010 v 12:47 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 29

BloodyBeer: Čau, tak včera jsem zkoušel sucháč a materiál se drolil při pouhém propíchnutí špendlíkem, takže jsem se o to už dále nepokoušel. Četl jsem, že když se vodní hašiš dá do sáčku s uzavíratelným vrchem ("dealerák" zní naprosto hrozně), trochu navlhne a dá se opět tvarovat, tudíž suchý drink by byl nejspíš možný .... O weekendu vyzkouším a jěště ti dám vědět

Old Post 25-11-2010 v 12:50 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 30

Tak přináším nové poznatky ve výrobě hašiše metodou, kterou jsem v tomto threadu popisoval. Při "překapávání" haše jsem tomu vždy pomáhal tím, že jsem pytlík s vodou a sedimentem opatrně mačkal (tak, aby se neprotrhl filtr) a celá výroba trvala řádově desítky minut. Haš byl tmavě černý a voda, kterou jsem vymačkal do sklenice byla také dost tmavá. Pro zvýšení výnosnosti touto metodou je dobré nechat překapávat klidně celou noc - včera při vymačkávání jsme s kamarádem měli něco přes gram a půl, zbývající vodu "prohnal" (trvalo to celou noc no ) druhým filtrem a jěště minimálně dva gramy tam byly. Rozdíl byl v barvě haše i odkapané vody - při vymačkání byl haš i voda tmavá, při následném pokusu poněkud zesvětlaly. Doporučuji tedy vymačkanou vodu nechat jěště jednou překapat, ačkoliv haš nebude dosahovat takové kvality

Old Post 28-11-2010 v 16:19 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
High
Rumová víla

Karma uživatele High - 47% PěstitelskáKarma uživatele High - 47% PěstitelskáKarma uživatele High - 47% PěstitelskáKarma uživatele High - 47% Pěstitelská

Registrován: Apr 2010
Příspěvků: 284  

Příspěvek č. 31

citace:
Původní příspěvek od denyg
BloodyBeer: Čau, tak včera jsem zkoušel sucháč a materiál se drolil při pouhém propíchnutí špendlíkem, takže jsem se o to už dále nepokoušel. Četl jsem, že když se vodní hašiš dá do sáčku s uzavíratelným vrchem ("dealerák" zní naprosto hrozně), trochu navlhne a dá se opět tvarovat, tudíž suchý drink by byl nejspíš možný .... O weekendu vyzkouším a jěště ti dám vědět
To stačilo pouze párkrát přejet zapalovačem tam a zpátky a měl bys krásný hovýnko.
Já znám ještě způsob výroby haše a to usazení částic.

Co budeme potřebovat:Nějakou krabičku,nejlépe plechovou ale lze použít i tokové ty plastové boxy na jídlo,kreditku,pytlík(bošák,dylerák) a nakonec nějakou drtku nebo lístky od palic.

1.hulení dej do tý krabičky a krabičku zavři.
2.z krabičkou jakob šejkruj a pohybuj z hulením uvnitř.
Prostě aby se tam pořádně oklepala plyskyřice.
3.obsah krabičky vyklepni třeba na papír.
4.to co zůstalo na dně krabičky je plyskyřice tak ji dej kreditkou na hromádku a vlož hotový matroš do pytlíku.
5.Hotový skuff můžeš budto hned hulit nebo vylisovat a máš hash.

Old Post 28-11-2010 v 18:12 PM
High je offline   Profil uživatele High   Find more posts by High   Foto galerie člena High   Click here to Send High a Private Message   Add High to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 32

High: Jojo, klasickej výtřep Dělával jsem jej tak, že jsem do hrnce dal síto, do síta pořádně namraženej materiál, zakryl poklicí a klepal jak o život. Ideální na posyp brčka

Old Post 28-11-2010 v 19:29 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 04:31 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
18-04-2005 - Domácí výroba hašiše - 11 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.8415610 seconds with 26 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív