Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Léčitelství » O.S. Konopí je lék hledá dodavatele konopí pro léčebné účely
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
krast
Stálý Člen

Karma uživatele krast - 82% PěstitelskáKarma uživatele krast - 82% PěstitelskáKarma uživatele krast - 82% PěstitelskáKarma uživatele krast - 82% PěstitelskáKarma uživatele krast - 82% PěstitelskáKarma uživatele krast - 82% PěstitelskáKarma uživatele krast - 82% PěstitelskáKarma uživatele krast - 82% PěstitelskáKarma uživatele krast - 82% PěstitelskáKarma uživatele krast - 82% Pěstitelská

Registrován: Nov 2008
Příspěvků: 359 

Příspěvek č. 17

Oni ale dělají rozbor z výtažku a na ten je potřeba trochu více materiálu. Nevím proč, ale dělají ho až z toho výtažku. A nějaký důvod k tomu asi mít budou...

2009-Pozdní pole náhod Shutdown kámo, nebo prostě touchdown zlato.
2010-Brzká pole náhod Slepotou raněn je tento svět a jen málokdo prohlédne.
2011-Review 2011

Old Post 02-11-2010 v 22:22 PM
krast je offline   Profil uživatele krast   Find more posts by krast   Foto galerie člena krast   Click here to Send krast a Private Message   Add krast to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 18

Já to pochopil tak jak je to napsáno, že narozdíl od canamedu který měří jen thc, oni udělají výtažek a podle toho kolik ho z toho vzorku je tím se určí cena.

Old Post 03-11-2010 v 09:19 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Časlove
Stálý Člen

Karma uživatele Časlove - 92% Pěstitelská

Registrován: Feb 2008
Příspěvků: 706  

Příspěvek č. 19

Ted si čtu ty podmínky a co sakra má bejt "pěstování definovaných genetiky dodaných"? Chtěl jsem se tam i přihlásit jako registrovanej člen, ale pokavat by mi chtěli vnucovat nějaký jejich geny, tak to ani omylem!
Co jsem se za dest let co pěstim naučil je, že genetika je naprostej základ a pochybuju, že zrovna tyhle lidi vědi co je nejvhodnější, teda ted mluvim hlavně o outu. Když jsem před rokem mluvil s Dušanem, tak jeho představa o pěstování mi přišla až k smíchu. Myslel si, že když si sežene geny z Afganu, tak všechno pujde jako po másle...
Samozřejmě je mi jasný, že potřebujou převážně indiky kvůli vyššímu obsahu kanabinolů, ale každopádně takhle striktně definovaná podmínka by mi z koníčku udělala jen nudnou frašku...

Edit: Ted jsem jim psal komentář proč ne jejich geny a at koukám jak koukám, tak to v těch jejich stránkách nemůžu najít...

Já se kaju, já si nezasloužim
ušlechtilou konverzaci, zeleninu, mlíko
dál bejt spisovnej a vzornej
to by za mnou brzo sklaplo víko.


Mr.DámTo

Naposledy upravil Časlove 03-11-2010 v 15:58 PM

Old Post 03-11-2010 v 15:31 PM
Časlove je offline   Profil uživatele Časlove   Find more posts by Časlove   Foto galerie člena Časlove   Click here to Send Časlove a Private Message   Add Časlove to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mrakoplas
Stálý Člen

Karma uživatele mrakoplas - 70% Pěstitelská

Registrován: Mar 2005
Příspěvků: 611  

Příspěvek č. 20

Zdravim všechny,
píšu trochu se spožděním, tohle období roku je pro mě ještě náročnější než , pro Klause pochod Praha -Prčice

caseage: diky za podporu. S tim zabaveným konopím dobrej napad, ale stat je proti tomu.Ale tlak je. Poicajti si s tim už nejak poradej sami. Ani bych se nedivil ,kdyby si to tam brali ze skldau bezne a doma si vyrabely masticky , samo v tom nejlepším priklade.

Hyde:
Děkuju za rozsáhlou odpověď a užitečné informace.

Soud opět potvrdil, jak naše zakony popírající svobodu lěčby se nejvíce hodí lidem jako je státní zástupce p. Černík , kteří buď kvůli prachům od třetích osob nebo z vlastní pomstychtivosti, ji zneužívají k vlastnímu ukájení.

Doporučuju přečíst reportáž ze soudu ,ktera vyšla v mdf myslim 2.11.
mfd

dalsi
iDnes
mediafax
prostejovsky denik
prostejovsky denik video

S CannaMed je KJL ve spolupráci. Určí se obsah canabinoidu. A tech 20g bude použito na výrobu ZO a zjistí se čistota materiálu. Např. u konopí z černého trhu se při výrobě v baňkách vysrážely nějaké přebytečné soli nejspíš z nedostatečného flushingu.

KJL by poskytovalo řízky z vlastních matečních rostlin. Kmeny jsou od různých zpřízněných pěstitelů.
Zatim:
Sensi Star, Indica Ortega, BUbba Kushx AK 47, afg.skunk/afg. haze, Bubblegum, Nebula, Acapulco Gold
.....+ par ktery si ted nepamatuju.

Časlove:
Ahoj,
pokud má probíhat nějaký výzkum ,tak se musí uchovávat -držet matka každé genetiky, co se pěstuje , než se zjistí její léčivý potenciál.
A právě k tomu zjištení jí bude zapotřebí co nejvíc vypěstovat ,aby se mohla vyzkoušet na více různých nemocí.

Jinak tady PETICE ke stažení.
http://www.konopijelek.eu/letos-leg...ive-konopi.html

pokud jsem na něco zapomněl nobo budete mít další otázky tak napište , budu se je snažit co nejvíc objasnit.

případně další info na http://www.konopijelek.eu/


mějte se hezky

Pokrok je možný jedině tehdy, když se inteligentně porušují zákony.
Boleslav Barlog
COB,Chronic, Cinderella99, Great white sharks, Agent Orange, Sour Jack, Belladonna, Belladonna, Orange Bud(out) Zvýšení objemu nádrže zvlhčovačky SPS 808 PG-13 Heriuana

Naposledy upravil mrakoplas 07-11-2010 v 08:37 AM

Old Post 07-11-2010 v 07:17 AM
mrakoplas je offline   Profil uživatele mrakoplas   Find more posts by mrakoplas   Foto galerie člena mrakoplas   Click here to Send mrakoplas a Private Message   Add mrakoplas to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Časlove
Stálý Člen

Karma uživatele Časlove - 92% Pěstitelská

Registrován: Feb 2008
Příspěvků: 706  

Příspěvek č. 21

mrakoplas: S tim máš naprostou pravdu, ale třebas já jako outdoor pěstitel bych měl s těmahle geny smůlu! I když musim uznat, že na indoor jsou to hezký kousky, třebas ten Bubba kush x AK47, to čumim! Pokavat je to pořádně vyselkektovaný, tak klobouk dolu!
Nicméně jak by mohli dát outdoor pěstitely geny který nemaj selektovaný na ven, co z toho pak vyleze? Myslim si, že by si měli sehnat člověka, kterej tomu opravdu rozumí a nechat ho vybrat vlastní geny a z těch vyselektovat matku, sic by to bylo třebas až na přesrok, ale furt lepší než drátem do oka! Nebo sehnat třebas i od místních členů řez nějaký prověřený outovky a z toho udělat matku.
Chápu proč to chtěj dělat z vlastních genů, ale na druhou stranu musej taky brát ohled na lidi, který jim to budou pěstovat, to je dle mýho naprostej základ k tomu, aby to někam vedlo!

No sem zvědavej co se dneska dozvim...

Já se kaju, já si nezasloužim
ušlechtilou konverzaci, zeleninu, mlíko
dál bejt spisovnej a vzornej
to by za mnou brzo sklaplo víko.


Mr.DámTo

Old Post 07-11-2010 v 09:45 AM
Časlove je offline   Profil uživatele Časlove   Find more posts by Časlove   Foto galerie člena Časlove   Click here to Send Časlove a Private Message   Add Časlove to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mrakoplas
Stálý Člen

Karma uživatele mrakoplas - 70% Pěstitelská

Registrován: Mar 2005
Příspěvků: 611  

Příspěvek č. 22

Ahoj,
souhlasim , mela by se vytvorit nejaka sit pestitelu, jak outdoorare ,indoorare ,sklenikare a slechtitele , se kteryma se budou selektovat odrudy do matkarny , u kterych se bude vedet k jakymu druhu,technice nebo nemoci atd... pestovani jsou vhodny.
Ted se to vsechno rozjizdi ,takze to ukaze cas. Ale naslapnuto je zatim dobre.

Mel jsem naspech ,tak jsem nemohl pokecat

Pokrok je možný jedině tehdy, když se inteligentně porušují zákony.
Boleslav Barlog
COB,Chronic, Cinderella99, Great white sharks, Agent Orange, Sour Jack, Belladonna, Belladonna, Orange Bud(out) Zvýšení objemu nádrže zvlhčovačky SPS 808 PG-13 Heriuana

Old Post 08-11-2010 v 08:45 AM
mrakoplas je offline   Profil uživatele mrakoplas   Find more posts by mrakoplas   Foto galerie člena mrakoplas   Click here to Send mrakoplas a Private Message   Add mrakoplas to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
b-s-h
Stálý Člen

Karma uživatele b-s-h - 22% Pěstitelská

Registrován: Apr 2010
Příspěvků: 30  

Příspěvek č. 23

Ahoj, byli jste někdo na tom semináři včera? Co všechno se tam projednávalo a k čemu se dospělo? Měl jsem v plánu tam jet, ale nakonec nebyl čas :/

Old Post 08-11-2010 v 16:57 PM
b-s-h je offline   Profil uživatele b-s-h   Find more posts by b-s-h   Foto galerie člena b-s-h   Click here to Send b-s-h a Private Message   Add b-s-h to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hyde
Stálý Člen

Karma uživatele Hyde - 30% PěstitelskáKarma uživatele Hyde - 30% PěstitelskáKarma uživatele Hyde - 30% PěstitelskáKarma uživatele Hyde - 30% PěstitelskáKarma uživatele Hyde - 30% PěstitelskáKarma uživatele Hyde - 30% PěstitelskáKarma uživatele Hyde - 30% PěstitelskáKarma uživatele Hyde - 30% PěstitelskáKarma uživatele Hyde - 30% PěstitelskáKarma uživatele Hyde - 30% PěstitelskáKarma uživatele Hyde - 30% PěstitelskáKarma uživatele Hyde - 30% Pěstitelská

Registrován: Apr 2005
Příspěvků: 346 

Příspěvek č. 24

Zdravím vespolek,
chtěl jsem se jen zeptat, zda někdo zná důvod smazání velmi přínosných informací (resp. celýho vlákna) od CannaMed-a, týkajících se měření množství canabinoidů a jeho nabídky pro zdejší growery? Jestli byly jeho příspěvky brány jako obchodní nabídka, tak by to bylo snad pochopitelné, nicméně v tomto případě je to velká škoda.
Pakliže by to byl následek mých dotazů a následných možných konfrontací, mrzelo by mě to dvojnásob...

H.

HydePark - White Phoenix
"Jo kámo, kdybych věděl co myslíš tim horizontálně nebo vertikálně. Každopádně porostou kolmo k zemi!"

Murphyho zákony nemusel vymyslet Murphy, nýbrž někdo, kdo se jmenoval stejně.

Old Post 10-11-2010 v 21:07 PM
Hyde je offline   Profil uživatele Hyde   Find more posts by Hyde   Foto galerie člena Hyde   Click here to Send Hyde a Private Message   Add Hyde to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mrakoplas
Stálý Člen

Karma uživatele mrakoplas - 70% Pěstitelská

Registrován: Mar 2005
Příspěvků: 611  

Příspěvek č. 25

Ahoj,
taky ba mě to zajímalo, už jsem psal PM ale zatim nic.
Docela by me zajimalo co kourim, nez to dokouřim a to nebude věčnost , nic neni věčné jen smrt.......no nic

b-s-h:
co bys konkretně potřeboval vědět , tak nějak je všechno na webu, co je pro tebe asi nejdůležitější ,tak stanovy KJL nebyly soudem schváleny ,jako povolení k pěstování.
Situace je taková ,že KJL ti zaručí pravní ochranu ,ale ne zákonou.

Pokrok je možný jedině tehdy, když se inteligentně porušují zákony.
Boleslav Barlog
COB,Chronic, Cinderella99, Great white sharks, Agent Orange, Sour Jack, Belladonna, Belladonna, Orange Bud(out) Zvýšení objemu nádrže zvlhčovačky SPS 808 PG-13 Heriuana

Old Post 10-11-2010 v 21:30 PM
mrakoplas je offline   Profil uživatele mrakoplas   Find more posts by mrakoplas   Foto galerie člena mrakoplas   Click here to Send mrakoplas a Private Message   Add mrakoplas to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
carlos
at the edge of the future


Registrován: 54278
Příspěvků: 2351 

Team Member: ADMIN

Příspěvek č. 26

citace:
Původní příspěvek od Hyde
Zdravím vespolek,
chtěl jsem se jen zeptat, zda někdo zná důvod smazání velmi přínosných informací (resp. celýho vlákna) od CannaMed-a, týkajících se měření množství canabinoidů a jeho nabídky pro zdejší growery? Jestli byly jeho příspěvky brány jako obchodní nabídka, tak by to bylo snad pochopitelné, nicméně v tomto případě je to velká škoda.
Pakliže by to byl následek mých dotazů a následných možných konfrontací, mrzelo by mě to dvojnásob...

H.

Ano, jednalo se o komerční nabídku (testy thc), průzkum trhu (psylocibin) a reklamu v podpisu (led lampy).

"Nechci radit, nechci kázat, chci jen apelovat, že život je jak joint, kterej se musíme naučit pokuřovat." - Dědek, 6 Polnic
Oficiální Suvenýry Grower pouze pro členy

Old Post 11-11-2010 v 20:28 PM
carlos je offline   Profil uživatele carlos   Find more posts by carlos   Foto galerie člena carlos   Click here to Send carlos a Private Message   Add carlos to your buddy list     Navštiv homepage uživatele carlos! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mrakoplas
Stálý Člen

Karma uživatele mrakoplas - 70% Pěstitelská

Registrován: Mar 2005
Příspěvků: 611  

Příspěvek č. 27

Konopná léčba konstruktivně a od začátku - smlouva s pěstiteli

http://dusandvorak.blog.respekt.ihn...uva-s-pestiteli

Pokrok je možný jedině tehdy, když se inteligentně porušují zákony.
Boleslav Barlog
COB,Chronic, Cinderella99, Great white sharks, Agent Orange, Sour Jack, Belladonna, Belladonna, Orange Bud(out) Zvýšení objemu nádrže zvlhčovačky SPS 808 PG-13 Heriuana

Old Post 24-11-2010 v 21:21 PM
mrakoplas je offline   Profil uživatele mrakoplas   Find more posts by mrakoplas   Foto galerie člena mrakoplas   Click here to Send mrakoplas a Private Message   Add mrakoplas to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hyde
Stálý Člen

Karma uživatele Hyde - 30% PěstitelskáKarma uživatele Hyde - 30% PěstitelskáKarma uživatele Hyde - 30% PěstitelskáKarma uživatele Hyde - 30% PěstitelskáKarma uživatele Hyde - 30% PěstitelskáKarma uživatele Hyde - 30% PěstitelskáKarma uživatele Hyde - 30% PěstitelskáKarma uživatele Hyde - 30% PěstitelskáKarma uživatele Hyde - 30% PěstitelskáKarma uživatele Hyde - 30% PěstitelskáKarma uživatele Hyde - 30% PěstitelskáKarma uživatele Hyde - 30% Pěstitelská

Registrován: Apr 2005
Příspěvků: 346 

Příspěvek č. 28

Ahoj,
koukám - konstruktivně se změnila hlavně ta konfrontabilní gramáž potřebného vzorku, konkrétně na 1/10 původně požadovaných 20g...nyní skutečně není snad co řešit. Spolu s ní se však zvedla gramáž jednorázově dodané úrody z minimálních 300 na 500g. Prima.

Z toho plynoucí "nesrovnalostě":
1. má vůbec smysl nabízet pěstitelům IN odrůdy (na půl kila palic v roomu peču min. 600W, připočtu balast, výživu, substráty a už jsem nejistý lukrativností výkupní ceny nejpotentnějšího materiálu, tedy 55,-/g, nemluvě o nutnosti pěstování cca 20 kytek pouze do výkupu(!), což bych nazval "Frydrichovým potěšením")?

2. oblíbené počty - oněch 55,- vynásobím minimálním požadovaným množstvím 498g a jsme na 27 390,- tedy při standartním OUTu přitáhnu do apatyky koncem listopadu dvě kila velmi slušné trávy a na vánoce (za 14 dní od vyhodnocení potence matroše) mám radost ze 100 000,- kulí na kontě? Probůh - od koho? To si troufá KJL nabízet de lege lata pěstitelům bajočko pár milionů ročně se seriózním výrazem ve tváři?

3. všim si někdo racionálně smýšlející, že v kšeftě kde je více nul v pohybu je NUTNÉ obchodní podmínky nastavit mnohem důsledněji, než jak Dušan v komentáři uvedeného blogu deklaruje: "stačí pohled na konopí, do očí a podání ruky"...no, to snad... A přitom nějak opomene ve smlouvě s pěstitelem uvést, že palice nesmí obsahovat semena? Nebo snad může?

4. může někdo definovat onen "Etický kodex pěstitele", k jehož dodržování se dotyčný navzdory výše uvedenému smluvně zavazuje?
Potažmo - jak v rámci tohoto kodexu mohu doložit reference na osoby, jež mají potvrdit mou hodnověrnost...? To bych z mého vlastního pěstitelského kodexu ovšem udělal exkodex!

Mrakoplaši, poprosil bych (pokud máš k dispozici) o více informací, více odpovědí. Ony totiž "tak nějak na netu" nejsou. Zde na fóru tě vnímám jako "prodlouženou ruku" KjL, a jelikož do blogových recenzí moc nechodím, bylo by příjemné o daném mluvit tady. Napriek faktu, že admin to dřív nebo později zřejmě utne i zde.

H.

HydePark - White Phoenix
"Jo kámo, kdybych věděl co myslíš tim horizontálně nebo vertikálně. Každopádně porostou kolmo k zemi!"

Murphyho zákony nemusel vymyslet Murphy, nýbrž někdo, kdo se jmenoval stejně.

Old Post 25-11-2010 v 00:13 AM
Hyde je offline   Profil uživatele Hyde   Find more posts by Hyde   Foto galerie člena Hyde   Click here to Send Hyde a Private Message   Add Hyde to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mrakoplas
Stálý Člen

Karma uživatele mrakoplas - 70% Pěstitelská

Registrován: Mar 2005
Příspěvků: 611  

Příspěvek č. 29

Ahoj,
pokusim se nějak stručně odpovědět , zatím je to celé v procesu a pracuje se na tom.

tak ohledně zkušebního vzorku , tak ten zůstaává stejný = Z materiálu se reprezentativním způsobem odebere vzorek o celkové hmotnosti 20 gramů a zpracuje na ZO (konopný výtažek) postupem podle SOP 02 (Stanovení extraktu v léčivém konopí pro účely výkupu). Z výsledků rozboru se vypočítá procentuální obsah čištěného extraktu (ZO) v původním materiálu....což je rozdíl od % obsahu THC

jinak si myslím , že 300g bude stačit ,ale uvidíme , je dúležité i poznamenat , že těch 300 bo 500g by mělo být od jedné odrůdy jednoho phenotypu.

na jasném znění jakým způsobem bude toto prováděno se pracuje.

1) ceny si myslim , že jsou nastaveny velmi výhodně ,když vezmu , vpotaz ,že za půl kila s 15% sílou za 40,- dostanu 20 00,- což snad náklady na 600W bohatě vrátí či se pletu?

2) za to konopí de facto platí pacient , takže na množství ani tak nezaáleží , čím víc tím líp.

3) dobrá připomínka , pracuje se na tom

4) ano dokládat hodnověrnost pěstitele třetí osobou bude asi blbost, já bych to viděl prostě na písemném testu a pohovoru. ...pracuje se na tom.

hodim tve dotazy do Dušanova blogu (snad nebude vadit) a pripadne sem hodim i nasledne odpovedi.

mějte se krásně a děkuju za veškeré dotazy a připomínky , případná další diskuze na blogu


http://dusandvorak.blog.respekt.ihn...uva-s-pestiteli

Pokrok je možný jedině tehdy, když se inteligentně porušují zákony.
Boleslav Barlog
COB,Chronic, Cinderella99, Great white sharks, Agent Orange, Sour Jack, Belladonna, Belladonna, Orange Bud(out) Zvýšení objemu nádrže zvlhčovačky SPS 808 PG-13 Heriuana

Naposledy upravil mrakoplas 27-11-2010 v 16:06 PM

Old Post 27-11-2010 v 15:54 PM
mrakoplas je offline   Profil uživatele mrakoplas   Find more posts by mrakoplas   Foto galerie člena mrakoplas   Click here to Send mrakoplas a Private Message   Add mrakoplas to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hyde
Stálý Člen

Karma uživatele Hyde - 30% PěstitelskáKarma uživatele Hyde - 30% PěstitelskáKarma uživatele Hyde - 30% PěstitelskáKarma uživatele Hyde - 30% PěstitelskáKarma uživatele Hyde - 30% PěstitelskáKarma uživatele Hyde - 30% PěstitelskáKarma uživatele Hyde - 30% PěstitelskáKarma uživatele Hyde - 30% PěstitelskáKarma uživatele Hyde - 30% PěstitelskáKarma uživatele Hyde - 30% PěstitelskáKarma uživatele Hyde - 30% PěstitelskáKarma uživatele Hyde - 30% Pěstitelská

Registrován: Apr 2005
Příspěvků: 346 

Příspěvek č. 30

citace:
Původní příspěvek od mrakoplas
ceny si myslim , že jsou nastaveny velmi výhodně ,když vezmu , vpotaz ,že za půl kila s 15% sílou za 40,- dostanu 20 00,- což snad náklady na 600W bohatě vrátí či se pletu?


Ano, ovšem výraz "velmi výhodné ceny" by měl opodstatnění v rámci legální činnosti a s ní spojenou konkurencí na trhu, což dosud spadá do kategorie sci-fi.
Totiž v porovnání s cenami černého trhu (jiné si v současnosti představit nedovedu) jak musíš uznat, již tak výhodné nejsou. A litera zákona přitom oba způsoby podnikání hodnotí stejně - pruhovaně.
Co se dál návratnosti týče - v krátké době by bylo mezi KjL a pěstiteli v oběhu poměrně slušné množství jak materiálu, tak i peněz. Nejen že je nepravděpodobné, aby přes množství zainteresovaných (pěstitelé vs. KjL vs. zákazníci aka pacienti) tyto "pakty" zůstaly vně okruhu pozornosti restriktivních úřadů, ale také je nutno počítat s národním porozumněním (obecným zmrdstvím) okolo nás. Jednoduše - je takřka nemožné při současné konopné atmosféře a v duchu takto querillovského způsobu podnikání v noci klidně usnout. A tady jsme u jádra posuzování oné návratnosti:
Na jedné misce vah je v tomto případě těch 20 000,-(chybějící nulu ve Tvém výpočtu pomíjím), na té druhé je ovšem díky výše uvedenému velmi reálná možnost "pomoci a ochrany", díky které je growerovi konfiskována sakumprdum jeho vymazlená svatyně, pravděpodobně včetně "archívních vín" a pokud nedostane rovnou pyžamo tak alespoň slušně pustí žilou rodinnému rozpočtu. Ale přestupkové či správní řízení zde již v úvahu zřejmě padat nebude a i ta podmínka díky "penězům v akci" se zdá nereálnou...
Zkrátka v současné situaci NIKDO soudný žádný happy end co se nějakých výdělků týče očekávat nemůže. Alespoň do doby, než se Dušan Dvořák vrátí nohama na zem a před samotným snad můžu říct sebevražedným byznysem upře veškerou pozornost a energii do legislativního boje s absurdistánem, za kterým bude vidět efektivita vloženého úsilí, nikoli jakási akustická dozvěna zhrzeného Quichota. Tedy možnost legálně pěstovat, legálně prodávat. A můžeme tomu s jistou nadsázkou říkat "pro léčebné, vědecké či výzkumné účely.
Já osobně bych si však přál, aby mi vývoj věcí příštích umožnil vyhnout se těmto (coo sii buudeem povíídat) poloaltruistickým proklamacím a já se mohl kochat svými legálními výpěstky pro ryze osobní spotřebu v nikým neomezovaném množství i způsobu využití a těšit se v klidu z vnoučat, kterým se po konopné masti krásně lesknou a voní prdýlky.

PS: umístit dotazy do Dušanova blogu samozřejmě můžeš, nicméně jsem toho názoru, že když už tu jednou téma KjL je, (a admin mě ujistil že není důvod aby nebylo) měla by být spíše nabídnuta možnost samotnému Dušanovi se zde vyjádřit a s invencí mu vrozenou rozehnat chmury pochybností o jeho jinak bohulibém projektu.
A že jsou vpravdě opodstatněné vyplývá i z úst jeho profesního kolegy, šéfa pro vědu a výzkum Centra adiktologie - Tomáše Zábranského:

citace:
„Konopí je lék“ si verbálně a proklamativně klade vznešené cíle, které bych podepsal obratem, kdyby ve vedení tohoto občanského sdružení bylo méně fatální neznalosti medicíny, práva a politologie a méně samoúčelných exhibic, které tyto deficity mají zakrýt. Pozitivně hodnotím fakt, že se Dušanu Dvořákovi (protože sdružení je ve skutečnosti Dušanovou one man show) před několika lety podařilo k problému legální nedostupnosti konopí a přípravků z něj pro léčbu přitáhnout zvýšenou veřejnou pozornost, která po první vlně z konce století, za níž stál časopis Refl ex a jeho reportér Jiří X. Doležal, poněkud ochabovala. Škoda jen, že se Dušan svým chováním připravuje o veškerý kredit a nyní tak činí „poslání“, k němuž se hlásí, medvědí službu. Za trestuhodné považuji Dvořákovo namlouvání nemocným a jejich blízkým, že když se s ním, resp. se společností „Konopí je lék“, spojí, bude jejich zacházení s konopím legální. To v žádném případě nebude a já chovám silné podezření, že se Dušan snaží z těchto lidí vybudovat jakýsi „živý štít“ ve víře, že když za stejný trestný čin jako on bude obžalováno více lidí, jeho to nějakým způsobem ochrání. Je to od něj naprosto neetické a „Konopí je lék“ je tím zcela zdiskreditováno".


A nakonec mi to nedá a pod jeho doporučení nám, "rekreačním" se rád podepíšu zase pro změnu já:

citace:
...maximální opatrnost a střídmost a znalost alespoň těch zákonů této země, které se vás přímo týkají.


Hyde

HydePark - White Phoenix
"Jo kámo, kdybych věděl co myslíš tim horizontálně nebo vertikálně. Každopádně porostou kolmo k zemi!"

Murphyho zákony nemusel vymyslet Murphy, nýbrž někdo, kdo se jmenoval stejně.

Old Post 27-11-2010 v 21:15 PM
Hyde je offline   Profil uživatele Hyde   Find more posts by Hyde   Foto galerie člena Hyde   Click here to Send Hyde a Private Message   Add Hyde to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mrakoplas
Stálý Člen

Karma uživatele mrakoplas - 70% Pěstitelská

Registrován: Mar 2005
Příspěvků: 611  

Příspěvek č. 31

Ahoj,
poměr podstopuného rizika a odpovídající honorář je docela diskutatibilní ,ale pokud dostane pěstitel to tížené státem potvrzení ,že je oprávněn pěstovat konopí , tak je to cena myslim velmi výhodná ,aby sloužila jako solidní vedlejší příjem a případné drahé polovičky se nemuseli bát o stav surovin, střechy nad hlavou a nervů. . Snahy kjl cítím ,jako tlak na prosazení změn a doplnění zákonů ,aby lidé nemohly být perzekuovány za samopěstitelství pro svoje účely. A zároveń aby byl podporován výzkum a věda v oblasti cannabinoidů. V současnosti to je tak že za 5 rostlin =přestupek -pokuta, možné právní řízení , více jak 5 rostlin=TČ , pokuta, soudní řízení , možná vazba. A pokud je příhlíženo na skutkovou podstatu věci ,ve které automaticky počítám, že státu pouštíte docela pěkně žilou -jestli svým činem ohrožuje svobodu jiných, či škodí jejich zdraví , tak beztak bude ten člověk minimálně pokutován a to se musí změnit, ale změna zákona je myslim docela složitá a dlohá operace ,tak by se jen doplnil o to kdo je oprávněn a právě Dušan Dvořák 10let žádá o povolení pěstování konopí ,ale nikdo neví kdo ho dává,ale léky z thc se vyrábět mohou . Hlava 22

až nyní ,se hnuly vody.

Advokátním kancelářím ke Štedrému dnu s marihuanovými klienty
http://dusandvorak.blog.respekt.ihn...anovymi-klienty
myslim, že smysl jít nejdříve postupně přes vědu a výzkum aplikovanou na léčitelství ,bude nejlepší způsob ,jak dotlačit bafuňáře pro změnu zákonů i vůči samopěstitelům ,relaxačním pěstitelům a apk třeba i cofee shopum

Pokrok je možný jedině tehdy, když se inteligentně porušují zákony.
Boleslav Barlog
COB,Chronic, Cinderella99, Great white sharks, Agent Orange, Sour Jack, Belladonna, Belladonna, Orange Bud(out) Zvýšení objemu nádrže zvlhčovačky SPS 808 PG-13 Heriuana

Naposledy upravil mrakoplas 17-12-2010 v 13:51 PM

Old Post 17-12-2010 v 13:41 PM
mrakoplas je offline   Profil uživatele mrakoplas   Find more posts by mrakoplas   Foto galerie člena mrakoplas   Click here to Send mrakoplas a Private Message   Add mrakoplas to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 20:09 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.0522240 seconds with 25 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív