Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Galerie Mikropěstování » Timer´s 125W ScrOG
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
Timer
Stálý Člen

Karma uživatele Timer - 68% PěstitelskáKarma uživatele Timer - 68% PěstitelskáKarma uživatele Timer - 68% Pěstitelská

Registrován: Jun 2007
Příspěvků: 178  

Příspěvek č. 17






Přidána síť, jo a zdravím...

Tak jsem trochu nachcípanej a mám dost času, tak házim report a pár fotek. Takže jak z textu vyplívá, tak jsem konečně dodělal síť připravuju se na přepnutí. bohužel jsem měl nějaký středně závažný problémy se zářivkou a a kytky začaly nakvítat, tak doufám, že to pro ně nebude moc brutální stres a nezhermatí nebo tak něco...

Ještě jsem chtěl poprosit o malo radu: kytky jsem několikrát zastřihl ale stejně se mi nepodařilo využít všechna oka v síti a protože je to mojepoprvé, tak mě to trochu vyvádí z míry. jinak síť jsem dal tak abych zapletl většinu horních větví a dopřál jim tak většinu světla.

Jj ještě neco: dneska jsem provedl druhou aplikaci zbytku trichodermy v zálivce

Fotos:
1)celek
2)kytiz
3)pokus o zapletení
4)další
5)vdovička (uprostřed dole)

250W Scrog California Indica

Timer´s ScrOG 125W
Magic Cacti
Hemp Outdoor 2008
1. Grow šalvějka
Můj 1.grow nlite 125W



Aut vincere aut mori


Naposledy upravil Timer 16-11-2010 v 19:02 PM

Old Post 16-11-2010 v 16:37 PM
Timer je offline   Profil uživatele Timer   Find more posts by Timer   Foto galerie člena Timer   Click here to Send Timer a Private Message   Add Timer to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Timer! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Timer
Stálý Člen

Karma uživatele Timer - 68% PěstitelskáKarma uživatele Timer - 68% PěstitelskáKarma uživatele Timer - 68% Pěstitelská

Registrován: Jun 2007
Příspěvků: 178  

Příspěvek č. 18

Afroman - Crazy Rap

!!!Bonus!!!

250W Scrog California Indica

Timer´s ScrOG 125W
Magic Cacti
Hemp Outdoor 2008
1. Grow šalvějka
Můj 1.grow nlite 125W



Aut vincere aut mori


Old Post 16-11-2010 v 16:42 PM
Timer je offline   Profil uživatele Timer   Find more posts by Timer   Foto galerie člena Timer   Click here to Send Timer a Private Message   Add Timer to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Timer! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MojeMalickost
Stálý Člen

Karma uživatele MojeMalickost - 81% PěstitelskáKarma uživatele MojeMalickost - 81% PěstitelskáKarma uživatele MojeMalickost - 81% PěstitelskáKarma uživatele MojeMalickost - 81% PěstitelskáKarma uživatele MojeMalickost - 81% PěstitelskáKarma uživatele MojeMalickost - 81% PěstitelskáKarma uživatele MojeMalickost - 81% PěstitelskáKarma uživatele MojeMalickost - 81% PěstitelskáKarma uživatele MojeMalickost - 81% PěstitelskáKarma uživatele MojeMalickost - 81% PěstitelskáKarma uživatele MojeMalickost - 81% Pěstitelská

Registrován: Sep 2009
Příspěvků: 315 

Příspěvek č. 19

Rek bych zes tam tu sit nacpal pozde. A kdyz uz ji tam cpu tak ne na uroven nejvyzsich ale pod ně. To co přečuhuje pak poohybat do vzdalenejsiho oka a to kam by to sahalo normalne zaplnit postrani vetvou ze. Ale to uz je asi pozde...

Nicmene to je deset dni zpatky co tu vidime. Takze jak se ti stim podarilo vyporadat. Update...

Jo a dneska jsem testoval Budhu. Prijemna spolecenska zhulenost. Peknej vecer...

Garden of Eden 2010 2011 2012 2013

Garden in Vitro 250W

Old Post 26-11-2010 v 21:15 PM
MojeMalickost je offline   Profil uživatele MojeMalickost   Find more posts by MojeMalickost   Foto galerie člena MojeMalickost   Click here to Send MojeMalickost a Private Message   Add MojeMalickost to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Timer
Stálý Člen

Karma uživatele Timer - 68% PěstitelskáKarma uživatele Timer - 68% PěstitelskáKarma uživatele Timer - 68% Pěstitelská

Registrován: Jun 2007
Příspěvků: 178  

Příspěvek č. 20

Tak tak síť jsem již 2. den dal o něco níž, tak uvidíme brzy přibude foto a nějaký info...

250W Scrog California Indica

Timer´s ScrOG 125W
Magic Cacti
Hemp Outdoor 2008
1. Grow šalvějka
Můj 1.grow nlite 125W



Aut vincere aut mori


Old Post 29-11-2010 v 13:33 PM
Timer je offline   Profil uživatele Timer   Find more posts by Timer   Foto galerie člena Timer   Click here to Send Timer a Private Message   Add Timer to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Timer! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Eclips
Stálý Člen

Karma uživatele Eclips - 37% Pěstitelská

Registrován: Aug 2010
Příspěvků: 125  

Příspěvek č. 21

čau T.. Jj, těším se na víc fotek a infa.. Ať se daří E..

Old Post 04-12-2010 v 17:32 PM
Eclips je offline   Profil uživatele Eclips   Find more posts by Eclips   Foto galerie člena Eclips   Click here to Send Eclips a Private Message   Add Eclips to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Eclips! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Timer
Stálý Člen

Karma uživatele Timer - 68% PěstitelskáKarma uživatele Timer - 68% PěstitelskáKarma uživatele Timer - 68% Pěstitelská

Registrován: Jun 2007
Příspěvků: 178  

Příspěvek č. 22






Tak se chuť a čas sešly a přihazuju "novoroční" fotos
Je to pár novinek, který jsem přes svátky dodělal v podobě dootrhaných spodků, probrání některých horních listů, u OB již Flushing a u WW se objevily, krásně se tyčící, válečkovité palice obalené trichomy a dodávající celé místnosti nepopsatelné aroma, kterým zbývá max dva týdny a pod kudlu.
Poslední měřená vlhkost byla 60% a teplota přes den kolem 24C v noci i 19C.

Fotos
1)OB už se sesychajícimi bliznami...
2)palička WW
3)holý zadky
4)BudShot OBcka-dost řídká, nižší palička
5)BudShot WW

250W Scrog California Indica

Timer´s ScrOG 125W
Magic Cacti
Hemp Outdoor 2008
1. Grow šalvějka
Můj 1.grow nlite 125W



Aut vincere aut mori


Old Post 15-01-2011 v 15:58 PM
Timer je offline   Profil uživatele Timer   Find more posts by Timer   Foto galerie člena Timer   Click here to Send Timer a Private Message   Add Timer to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Timer! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Timer
Stálý Člen

Karma uživatele Timer - 68% PěstitelskáKarma uživatele Timer - 68% PěstitelskáKarma uživatele Timer - 68% Pěstitelská

Registrován: Jun 2007
Příspěvků: 178  

Obecné Harvest Příspěvek č. 23



Konééééééc
Takže dneska jsem uskladnil poslední kvítí a přitom jsem udělal pár fotek. Kytíz šly pod kudlu cca 10dní zpátky no a teď už mi nezbývá než jen trochu počkat na na čas určený k výsevu out. Abych řekl pravdu opět mě tenhle grow trochu zklamal a rozhodl jsem se, že pokud ještě někdy pojedu in, tak z toho vynechám zářivku a dopřeju holkám smažbu pod sodíkem nebo MH.
A teď verdikt: Z WW jsem vydoloval "neuvěřitelných" 20,2g no a z OB smutných 8,9g. Nevím čím to je, jestli prostě z 125W víc nedostanu, i když už jsem viděl z podzářivky 0.7g/W, nebo jsem prostě takovej neuměl, že to vždycky takhle pos..u.
Ještě bych chtěl poděkovat členovi MojeMalickost za jeho rady a nekonečnou trpělivost při spolupráci...
Nakonec ještě díky všem za vaše rady a připomínky a těším se spolu s vámi na out a vaše tready zdravím vás Timer.

No a teď už na mě docela solidně působí bílávdovička...

Fotky
Pouze zbytky, co jsem nechal venku zbytek mám v mrazáčku a těší se na letní dny
1)OB
2)WW

250W Scrog California Indica

Timer´s ScrOG 125W
Magic Cacti
Hemp Outdoor 2008
1. Grow šalvějka
Můj 1.grow nlite 125W



Aut vincere aut mori


Naposledy upravil Timer 10-02-2011 v 19:02 PM

Old Post 10-02-2011 v 18:45 PM
Timer je offline   Profil uživatele Timer   Find more posts by Timer   Foto galerie člena Timer   Click here to Send Timer a Private Message   Add Timer to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Timer! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Timer
Stálý Člen

Karma uživatele Timer - 68% PěstitelskáKarma uživatele Timer - 68% PěstitelskáKarma uživatele Timer - 68% Pěstitelská

Registrován: Jun 2007
Příspěvků: 178  

Příspěvek č. 24

The Prodigy - Stand Up

!!!Bonus!!!

250W Scrog California Indica

Timer´s ScrOG 125W
Magic Cacti
Hemp Outdoor 2008
1. Grow šalvějka
Můj 1.grow nlite 125W



Aut vincere aut mori


Old Post 10-02-2011 v 18:53 PM
Timer je offline   Profil uživatele Timer   Find more posts by Timer   Foto galerie člena Timer   Click here to Send Timer a Private Message   Add Timer to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Timer! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 15:37 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
05-06-2010 - 1.pokus 150w Scrog - 139 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.4722340 seconds with 30 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív