Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Odrůdy a Šlechtění » Royal Queen Seeds - máte zkušenosti ?
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4 5 »
Autor
Téma 
frek
Stálý Člen

Karma uživatele frek - 85% PěstitelskáKarma uživatele frek - 85% PěstitelskáKarma uživatele frek - 85% PěstitelskáKarma uživatele frek - 85% PěstitelskáKarma uživatele frek - 85% PěstitelskáKarma uživatele frek - 85% Pěstitelská

Registrován: Nov 2010
Příspěvků: 621 

Příspěvek č. 33

citace:
Původní příspěvek od sw3ap
Jel tady někdo tu WW outdoor?

Čau,
ano, pěstoval jsem ji a vřele nedoporučuji. Jelikož její květ byl horší než u samonakvétaček. Pouze orosené lístky, které nevábně voněly. Teda mě to pekelně smrdělo. Ale možná jsem měl jen vadnou várku semínek. Ale klíčivost 100%. RQS je super banka.
Hodně štěstí Ti přeji.


Ať je Jaro, nebo Zima, pěstování na okně je vždycky prima
Nekonopné pěstování 2012,2013,2014,2015,2016
Outdoor reports NL,TT,LB,SDxD,Op,PS,SQ
"Gram praxe je lepší, než tuna teorie"

Old Post 07-05-2012 v 17:23 PM
frek je offline   Profil uživatele frek   Find more posts by frek   Foto galerie člena frek   Click here to Send frek a Private Message   Add frek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sw3ap
Stálý Člen

Karma uživatele sw3ap - 76% Pěstitelská

Registrován: Jul 2008
Příspěvků: 118  

Příspěvek č. 34

citace:
Původní příspěvek od frek

Čau,
ano, pěstoval jsem ji a vřele nedoporučuji. Jelikož její květ byl horší než u samonakvétaček. Pouze orosené lístky, které nevábně voněly. Teda mě to pekelně smrdělo. Ale možná jsem měl jen vadnou várku semínek. Ale klíčivost 100%. RQS je super banka.
Hodně štěstí Ti přeji.

Já vím no,užs mi to psal,ale chtěl jsem slyšet,že to někomu vyrostlo a bylo to super

Old Post 07-05-2012 v 17:53 PM
sw3ap je offline   Profil uživatele sw3ap   Find more posts by sw3ap   Foto galerie člena sw3ap   Click here to Send sw3ap a Private Message   Add sw3ap to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
don juan
Stálý Člen

Karma uživatele don juan - 93% PěstitelskáKarma uživatele don juan - 93% PěstitelskáKarma uživatele don juan - 93% Pěstitelská

Registrován: Dec 2005
Příspěvků: 14  

Příspěvek č. 35


Ahoj mel sem od nich minulej rok Speed Queen 10 fem semen za 600kc bo nejak tak a takovy hovada co mi vyrostli z jedne bylo kolem 1kg susiny prvotridniho konopi . vřele doporucuji opravdu nenarocna rostlina . Letos ji ale nejedu protoze mi to vydrzelo az do ted a chce to zmenu taky :-)

Nemam pozdnejsi foto ale krasne to dokvetlo a byla jeste o skoro pul metru vetsi jinak takove byly vsechny :-) jedna jako druha

Oh Holy Shit 2x400Watt + 30 Clones

M+++ 70W 5 clones-->NICE GROW
M+++2 250W 5 clones-->NICE GROW two two
M+++2 400W 6 clones-->NICE GROW TWO

Old Post 08-05-2012 v 16:55 PM
don juan je offline   Profil uživatele don juan   Find more posts by don juan   Foto galerie člena don juan   Click here to Send don juan a Private Message   Add don juan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zoder
Stálý Člen

Karma uživatele Zoder - 77% Pěstitelská

Registrován: Apr 2005
Příspěvků: 52  

Příspěvek č. 36

letos jsem měl semínka
27X special queen a 10 X special kush

vykličilo
21X queen a 6X kush ...

Naposledy upravil Zoder 20-09-2012 v 22:51 PM

Old Post 27-05-2012 v 00:39 AM
Zoder je offline   Profil uživatele Zoder   Find more posts by Zoder   Foto galerie člena Zoder   Click here to Send Zoder a Private Message   Add Zoder to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zubou
Nový Člen

Karma uživatele zubou - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2012
Příspěvků: 3  

Příspěvek č. 37

ja o týžden kosím Royal WW + Critical + Skunk #1 , 100 percentna spokojnost

Old Post 06-07-2012 v 21:59 PM
zubou je offline   Profil uživatele zubou   Find more posts by zubou   Foto galerie člena zubou   Click here to Send zubou a Private Message   Add zubou to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
petis__
Stálý Člen

Karma uživatele petis__ - 33% PěstitelskáKarma uživatele petis__ - 33% PěstitelskáKarma uživatele petis__ - 33% PěstitelskáKarma uživatele petis__ - 33% PěstitelskáKarma uživatele petis__ - 33% PěstitelskáKarma uživatele petis__ - 33% PěstitelskáKarma uživatele petis__ - 33% Pěstitelská

Registrován: Sep 2009
Příspěvků: 357  

Příspěvek č. 38

Od RQS jsem jel jenom Special Queen a na tu si nemůžu stěžovat. Klíčivost 100%. Výnos pod 150w HPS +-20g na kytku. Venku 300+g na rostlinu, ale dozrává později, až tak v půlce října.

Old Post 02-08-2012 v 07:21 AM
petis__ je offline   Profil uživatele petis__   Find more posts by petis__   Foto galerie člena petis__   Click here to Send petis__ a Private Message   Add petis__ to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dodomar
Stálý Člen

Karma uživatele dodomar - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2008
Příspěvků: 44  

Příspěvek č. 39

já mám teď třetím rokem special queen a nemůžu si ji vynachválit...dva roky zpátky to byly první pořádný kytky co jsem vypěstoval, další rok jsem ze srandy zasadil seminko, který jsem našel v paldách a byl z toho mnohem lepší matroš než woodoo a durban poison od Dutch passion, je to můj zatím nejoblíbenější model díky energickému high, dokážu po něm celou noc řádit v clubu ale naopak když jsem v klidu u televize tak mám krásnej přemýšlivej stávek, vůbec ne nepříjemnej jako občas mívám fakt jsem z toho modelu nadšenej..a ta vůně!...luxus, fakt doporučuju.

Old Post 27-08-2012 v 09:12 AM
dodomar je offline   Profil uživatele dodomar   Find more posts by dodomar   Foto galerie člena dodomar   Click here to Send dodomar a Private Message   Add dodomar to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
JeremyG
Stálý Člen

Karma uživatele JeremyG - 56% Pěstitelská

Registrován: May 2011
Příspěvků: 57  

Příspěvek č. 40

Speciál Kush 1 - krásná kytička - ze začátku můj outsider, v květináči krásnej keřík, ale ve foliáku monstrum, jakmile mu dáte prostor tak ho využije. Jsem z toho modelu příjemně překvapený jak sílou, tak chutí i výnosem, čekal sem gaučing, ale místo toho přišel pohodovej vysmátej stav na kterym může člověk normálně fungovat. Kytička byla vážně nenáročná a na konci květu hrála všemi barvami (od žloutnoucího listí až po tmavě fialový okvětní lístky).

chlapec vod Labe

Old Post 10-10-2012 v 09:11 AM
JeremyG je offline   Profil uživatele JeremyG   Find more posts by JeremyG   Foto galerie člena JeremyG   Click here to Send JeremyG a Private Message   Add JeremyG to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Janski
Stálý Člen

Karma uživatele Janski - 23% Pěstitelská

Registrován: Feb 2012
Příspěvků: 54  

Dotaz Royal Queen seeds Příspěvek č. 41

niečo sa mi nezdá sú fakt výnosne tieto odrody ako hovoria a ešte aj s takou cenou :

SPECIAL QUEEN # 1 - 3ks FEM.
Výška rastliny: vonku až 3m
Účinok: extrémna Stoned, fyzický
Genetický pôvod: Indika / Sativa mix
Obsah THC: 14-16%
Doba kvitnutia: 7 týždňov
Úroda: 500-650g
Mesiac zberu: koniec septembra
Cena: €8.75

SPECIAL KUSH # 1 - 3ks FEM.
Výška rastliny: vonku až 3m
Účinok: zreteľný a energický
Genetický pôvod: Indika
Obsah THC: 14-16%
Doba kvitnutia: 7-8 týždňov
Úroda: 500g
Mesiac zberu: koniec septembra
Cena: €8.50

Ničo mi na to nesedí ! Ma niekto s týmito druhmi ci seed banku skúsenosti ?

Old Post 10-10-2012 v 18:01 PM
Janski je offline   Profil uživatele Janski   Find more posts by Janski   Foto galerie člena Janski   Click here to Send Janski a Private Message   Add Janski to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 42

Nikdy to nemůžeš brát doslovně u žádnýho modelu ... ale je to očividně možné...
http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=51715
tady se tím už zabívají a je tam už pár zmínek i o tomhle modelu

Old Post 10-10-2012 v 18:06 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
100kroku
Nový Člen

Karma uživatele 100kroku - 42% Pěstitelská

Registrován: Sep 2007
Příspěvků: 4 

Příspěvek č. 43

čau všem, RQS bych hodnotil jako solidní banku... venku jsem měl loni ICE a Specia lQueen, letos Special Kush, Special Queen, Skunk 1 a White Widow. Kromě WW se vše hodí na out a zhruba do poloviny října je vše skliditelné a to i Skunk 1, ze kterého jsem měl trošku obavy, ale nakonec největší překvápko! WW hnus, místo palic trošku orosená spleť listů hodící se tak max na hash :-) Klíčivost vždy 100% K loni pěstováným modelům: ICE pěstovaný v 15 l kýblíku vytvořil malý pevný keřík s dobrým výnosem a bez plísně, SQ pěstovaná taky v kýblíku rovněž bez plísně, výnos průměrný, ale nahradila to naprosto sqelá chut a palice tvrdé jako kámen!! k letošku zase příště

Old Post 24-10-2012 v 15:36 PM
100kroku je offline   Profil uživatele 100kroku   Find more posts by 100kroku   Foto galerie člena 100kroku     Add 100kroku to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Salatos
Stálý Člen

Karma uživatele Salatos - 89% PěstitelskáKarma uživatele Salatos - 89% PěstitelskáKarma uživatele Salatos - 89% PěstitelskáKarma uživatele Salatos - 89% PěstitelskáKarma uživatele Salatos - 89% PěstitelskáKarma uživatele Salatos - 89% PěstitelskáKarma uživatele Salatos - 89% PěstitelskáKarma uživatele Salatos - 89% PěstitelskáKarma uživatele Salatos - 89% PěstitelskáKarma uživatele Salatos - 89% PěstitelskáKarma uživatele Salatos - 89% PěstitelskáKarma uživatele Salatos - 89% Pěstitelská

Registrován: Jan 2008
Příspěvků: 241  

Příspěvek č. 44

čau já jel od rqs NL,SQ1,SK měl jsem od všeho pět semen a klíčivost 15 z 15 venku SQ1 a SK byli venku sklizen proběhla 23.říjen s min. plísně
SQ1 v poho ,ale kush to je teprve bomba chut vzhled a zhulenost parádní a pojedu ho už asi každej rok jinak NL super velký tvrdý pálky
jinak myslím že rqs je vcelku solidní banka a za ty peníze to fakt stojí...

Old Post 20-11-2012 v 14:04 PM
Salatos je offline   Profil uživatele Salatos   Find more posts by Salatos   Foto galerie člena Salatos   Click here to Send Salatos a Private Message   Add Salatos to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 45

Právě... na mnoha growshopech maj i slevy + množstevní kdy tě dost slušný modely vyjdou cca na 120 kč při více semínkách.
Teď jedu FS a SK1 a hodně dobrý , a jinak klíčivost zatím vždycky 100%...

Old Post 20-11-2012 v 16:43 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
aero
Nový Člen

Karma uživatele aero - 23% Pěstitelská

Registrován: Feb 2011
Příspěvků: 11  

Obecné Fruit Spirit Příspěvek č. 46



Zdravím všechny , tak jsem si koupil 3 semínka od royalqueeds Fruit spirit. Klíčivost sto procent. Jedno semínko po vyklíčení uhynulo z důvodu přelití. Druhé bylo sežráno buch ví čím.

Ale jedna kytka přežila je menšího vzrůstu .

Old Post 01-01-2013 v 16:12 PM
aero je offline   Profil uživatele aero   Find more posts by aero   Foto galerie člena aero   Click here to Send aero a Private Message   Add aero to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
aero
Nový Člen

Karma uživatele aero - 23% Pěstitelská

Registrován: Feb 2011
Příspěvků: 11  

Příspěvek č. 47



Zasazeno v kokosu . Hnojeno Ah 123. Svíceno 250 osram

Old Post 01-01-2013 v 16:18 PM
aero je offline   Profil uživatele aero   Find more posts by aero   Foto galerie člena aero   Click here to Send aero a Private Message   Add aero to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Scroo
Stálý Člen

Karma uživatele Scroo - 48% Pěstitelská

Registrován: May 2012
Příspěvků: 75  

Příspěvek č. 48

Hezky thred a to svitis na jednu kytku 250kou ? a kdy planujes prepnout ? fruita sem jel vynos nic moc ale chut dobra ovsem napr na Fruity Juice to nemelo ale nestezuju si za ty penize co seminka stoji co taky chtit vic

Naposledy upravil Scroo 04-01-2013 v 06:37 AM

Old Post 03-01-2013 v 19:29 PM
Scroo je offline   Profil uživatele Scroo   Find more posts by Scroo   Foto galerie člena Scroo   Click here to Send Scroo a Private Message   Add Scroo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 02:00 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4 5 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
30-01-2016 - semena-ostrava.com máte zkušenosti ? - 2 odpovědí
16-02-2024 - Natural seeds - zkušenosti - 220 odpovědí
01-07-2019 - Fair Seeds - zkušenosti (?) - 100 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.3709910 seconds with 30 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív