Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Nemoci Rostlin a Problémy » !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam II . !!!
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 9 10 11 12 13 »
Autor
Téma 
pipopuding
Nový Člen

Karma uživatele pipopuding - 62% Pěstitelská

Registrován: Dec 2010
Příspěvků: 5  

nemoc listov Příspěvek č. 301


Zdravím. Som počítačový antitalent, tak dúfam že tento príspevok vložím tam kam ho chcem vložiť, a to do Nemoci Rostlin a Problémy. Prečítal som si celú túto tému a pozrel som si všetky fotky,ale problém podobný tomu mojmu som tam nenašiel.
Takže v skratke : pestujem v hline(kupovaná v growershope),pestujem v menšej miestnosti(šatník), 600 W na 10 rastlín(5x white widow,5x orange bud), hnojiím AlgaBloomom každý druhý deň rozriedený v 5l nádobe, takže na jednu rastlinu vychádza 0,5 l každý druhý deň. Ph striktne dodržiavam a má hodnotu 6,5. Rastlinky sú momentálne 5 týždeň v kvete.
A teraz konečne k mojmu problému asi mesiac mám problémy s listami, začínajú od koncov a s krajov žltnúť a postupne celkom vyschnú(skúsim priložiť foto-je to počiatočné štádium), bolo mi poradené že by to mohla byť pleseň tak som to 3x postriekal Previcurom, ale bohužial pokračuje to ďalej, už na rastlinkách nemám skoro žiadne listy, lebo to riešim strihaním napadnutých listov... please help me

Old Post 07-12-2010 v 10:13 AM
pipopuding je offline   Profil uživatele pipopuding   Find more posts by pipopuding   Foto galerie člena pipopuding   Click here to Send pipopuding a Private Message   Add pipopuding to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
DooMer
vesnický pěstitel

Karma uživatele DooMer - 92% PěstitelskáKarma uživatele DooMer - 92% PěstitelskáKarma uživatele DooMer - 92% PěstitelskáKarma uživatele DooMer - 92% PěstitelskáKarma uživatele DooMer - 92% PěstitelskáKarma uživatele DooMer - 92% PěstitelskáKarma uživatele DooMer - 92% PěstitelskáKarma uživatele DooMer - 92% PěstitelskáKarma uživatele DooMer - 92% PěstitelskáKarma uživatele DooMer - 92% PěstitelskáKarma uživatele DooMer - 92% Pěstitelská

Registrován: Nov 2003
Příspěvků: 310  

Příspěvek č. 302

nehnojis moc ? kazdej druhej den mi prijde dost ale muze to byt i nedostatkem horciku, fakt nevim , EC metr mas meris ? zkus dyztak pridat vice fotek cele kytky... a taky by me zajimala teplota v boxu ...mej se D.

Low ammo pack 2011 by DooM

DooMeruv outdoor 2010

Doomerova malá zahrádka|2007,2008,2009|




young forever with a foot in the grave

Old Post 07-12-2010 v 11:04 AM
DooMer je offline   Profil uživatele DooMer   Find more posts by DooMer   Foto galerie člena DooMer   Click here to Send DooMer a Private Message   Add DooMer to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
van blade
Stálý Člen

Karma uživatele van blade - 81% PěstitelskáKarma uživatele van blade - 81% PěstitelskáKarma uživatele van blade - 81% PěstitelskáKarma uživatele van blade - 81% PěstitelskáKarma uživatele van blade - 81% PěstitelskáKarma uživatele van blade - 81% PěstitelskáKarma uživatele van blade - 81% PěstitelskáKarma uživatele van blade - 81% PěstitelskáKarma uživatele van blade - 81% PěstitelskáKarma uživatele van blade - 81% PěstitelskáKarma uživatele van blade - 81% PěstitelskáKarma uživatele van blade - 81% PěstitelskáKarma uživatele van blade - 81% Pěstitelská

Registrován: Oct 2003
Příspěvků: 146  

Příspěvek č. 303

..hnojiím AlgaBloomom každý druhý deň rozriedený v 5l nádobe, takže na jednu rastlinu vychádza 0,5 l každý druhý deň. ...

přehnojený, prolit vodou a snizit dávky hnojiva

blade

Old Post 07-12-2010 v 15:13 PM
van blade je offline   Profil uživatele van blade   Find more posts by van blade   Foto galerie člena van blade   Click here to Send van blade a Private Message   Add van blade to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ween
Stálý Člen

Karma uživatele ween - 18% PěstitelskáKarma uživatele ween - 18% PěstitelskáKarma uživatele ween - 18% PěstitelskáKarma uživatele ween - 18% PěstitelskáKarma uživatele ween - 18% PěstitelskáKarma uživatele ween - 18% PěstitelskáKarma uživatele ween - 18% Pěstitelská

Registrován: Feb 2010
Příspěvků: 478  

Příspěvek č. 304

ahoj, připadá mi to jako přehnojení.. začíná tood špiček listů. můj názor..bye..

carpe diem

Old Post 07-12-2010 v 15:48 PM
ween je offline   Profil uživatele ween   Find more posts by ween   Foto galerie člena ween   Click here to Send ween a Private Message   Add ween to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pipopuding
Nový Člen

Karma uživatele pipopuding - 62% Pěstitelská

Registrován: Dec 2010
Příspěvků: 5  

Příspěvek č. 305

díky moc za všetky odpovede. všetci píšete že často a veľa hnojím, ale mne bolo povedané že mám hnojiť pri každom zalievaní - a zalievam každý druhý deň. a hnojivo dávkujem presne podľa návodu : 4ml na 1 liter vody. takže ako vyzerá správné hnojenie? mám striedať ?: raz zaliať s hnojivom a raz len čistou vodou ??? a ešte k tej teplote : deň 26-28, noc 18-21. Neviem čo je to EC metr...

Old Post 07-12-2010 v 17:00 PM
pipopuding je offline   Profil uživatele pipopuding   Find more posts by pipopuding   Foto galerie člena pipopuding   Click here to Send pipopuding a Private Message   Add pipopuding to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jiris
Stálý Člen

Karma uživatele jiris - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2007
Příspěvků: 36  

Příspěvek č. 306

http://grower.cz/forum/showthread.p...%2Bpi%9A+%2Bsem

.....

Old Post 07-12-2010 v 19:33 PM
jiris je offline   Profil uživatele jiris   Find more posts by jiris   Foto galerie člena jiris   Click here to Send jiris a Private Message   Add jiris to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr.ice
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.ice - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2009
Příspěvků: 38  

Příspěvek č. 307

citace:
Původní příspěvek od pipopuding
díky moc za všetky odpovede. všetci píšete že často a veľa hnojím, ale mne bolo povedané že mám hnojiť pri každom zalievaní - a zalievam každý druhý deň. a hnojivo dávkujem presne podľa návodu : 4ml na 1 liter vody. takže ako vyzerá správné hnojenie? mám striedať ?: raz zaliať s hnojivom a raz len čistou vodou ??? a ešte k tej teplote : deň 26-28, noc 18-21. Neviem čo je to EC metr...


Ec metr ti určuje hustotu roztoku ( kolik minerálních solí máš v zálivce ) každá voda má určité EC př. 0,2, 0,4 to je bych řek ideální pro vodu bez hnojiv máš li vodu s vysokým EC tak musíš EC snížit reservní osmózou ( ta ti dá vodu destilovanou s EC 0 není to zase až tak dobré dle mého názoru). Máš-li sníženou vodu na dejme tomu EC 0,2 tak přidáváš hnojiva tak aby jsi na začátku rostlině podal zálivku s EC cca 0,6-1 postupem času a vývoje rostliny EC zvyšuješ až na max. 2 ( to je maximum co můžeš dát když rostlina kvete a je po půlce květu ) samozřejmě že zvyšuješ postupně třeba o 0,2 EC každé 2 týdny. Po dosažení cca 2 EC zase snižuješ pač rostlina se dostává do závěrečné fáze květu a nechceš kouřit hnojiva. Nakonec provedeš 2 týdenní prolití čistou vodou. Záleží také jakým způsobem pěstuješ a jak se rostliny chovají budou li mít na krojích listů hnědé suché flíčky tak máš moc vysoké EC a musíš dát menší dávku hnojiv ( vždy je lepší dávat zkraje míň ) a prolít čistou vodou aby se ti substrát vyčistil od přebytečných hnojiv je to vhodné provádět každý týden.
Toto je jak to dělám já může se to lišit dle názoru a zkušeností důležité je sledovat hlavně rostlinu jak se na to tváří..

Old Post 07-12-2010 v 20:44 PM
Mr.ice je offline   Profil uživatele Mr.ice   Find more posts by Mr.ice   Foto galerie člena Mr.ice   Click here to Send Mr.ice a Private Message   Add Mr.ice to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pipopuding
Nový Člen

Karma uživatele pipopuding - 62% Pěstitelská

Registrován: Dec 2010
Příspěvků: 5  

Příspěvek č. 308

díky moc za odpovede, skúsím pár dní nehnojiť a preplachovať čistou vodou...

Old Post 08-12-2010 v 09:03 AM
pipopuding je offline   Profil uživatele pipopuding   Find more posts by pipopuding   Foto galerie člena pipopuding   Click here to Send pipopuding a Private Message   Add pipopuding to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pipopuding
Nový Člen

Karma uživatele pipopuding - 62% Pěstitelská

Registrován: Dec 2010
Příspěvků: 5  

Příspěvek č. 309

ešte raz díky za vaše názory a odpovede. na pár dní vysadím hnojivá a budem to prelievať čistou vodou. ešte sa chcem spýtať ako sa správne zalieva : pri KAŽDOM zalievaní pridávať hnojivo ???

Old Post 08-12-2010 v 09:08 AM
pipopuding je offline   Profil uživatele pipopuding   Find more posts by pipopuding   Foto galerie člena pipopuding   Click here to Send pipopuding a Private Message   Add pipopuding to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
D@D
Stálý Člen

Karma uživatele D@D - 95% PěstitelskáKarma uživatele D@D - 95% PěstitelskáKarma uživatele D@D - 95% Pěstitelská

Registrován: Aug 2005
Příspěvků: 239  

Příspěvek č. 310

Ahoj! Naposledy v hline jsem teda osobne hnojil kazdou zalivku podle tabulky a cistou vodou jsem jen proplachoval posledni dva tydny a byl jsem s vysledkem spokojen az nad miru :-) Jsem zvedav na nazor jinych...

Old Post 08-12-2010 v 10:53 AM
D@D je offline   Profil uživatele D@D   Find more posts by D@D   Foto galerie člena D@D   Click here to Send D@D a Private Message   Add D@D to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
van blade
Stálý Člen

Karma uživatele van blade - 81% PěstitelskáKarma uživatele van blade - 81% PěstitelskáKarma uživatele van blade - 81% PěstitelskáKarma uživatele van blade - 81% PěstitelskáKarma uživatele van blade - 81% PěstitelskáKarma uživatele van blade - 81% PěstitelskáKarma uživatele van blade - 81% PěstitelskáKarma uživatele van blade - 81% PěstitelskáKarma uživatele van blade - 81% PěstitelskáKarma uživatele van blade - 81% PěstitelskáKarma uživatele van blade - 81% PěstitelskáKarma uživatele van blade - 81% PěstitelskáKarma uživatele van blade - 81% Pěstitelská

Registrován: Oct 2003
Příspěvků: 146  

Příspěvek č. 311

pudink: zkus si precist návod

Plagron Alga-Bloom....Použití: 4 ml na 1 litr vody, tímto roztokem jednou týdně zalít

zdroj kupodivu zde: http://www.plagron.nl/Index_cz.htm

blade

Old Post 08-12-2010 v 17:08 PM
van blade je offline   Profil uživatele van blade   Find more posts by van blade   Foto galerie člena van blade   Click here to Send van blade a Private Message   Add van blade to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Tendr
Nový Člen

Karma uživatele Tendr - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2010
Příspěvků: 6  

Příspěvek č. 312



Ahoj, prosím o pomoc.
PH v pohodě, hnojeno Biobizz dle návodu.
Teplota klesá ke 13 stupňům přes dobu kdy nesvítím, v době svícení zhruba 20. S teplotou nic neudělám...
Vlhkost byla 85 - 90%, to jsem vyřešil přesunutím do jiný místnosti, teď mám zhruba 50%.
Kytky jsou asi ve 38. dni květu. Northern Light.

Old Post 09-12-2010 v 17:57 PM
Tendr je offline   Profil uživatele Tendr   Find more posts by Tendr   Foto galerie člena Tendr   Click here to Send Tendr a Private Message   Add Tendr to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
D@D
Stálý Člen

Karma uživatele D@D - 95% PěstitelskáKarma uživatele D@D - 95% PěstitelskáKarma uživatele D@D - 95% Pěstitelská

Registrován: Aug 2005
Příspěvků: 239  

Příspěvek č. 313

Podle me nejaka plisen...

Old Post 10-12-2010 v 09:52 AM
D@D je offline   Profil uživatele D@D   Find more posts by D@D   Foto galerie člena D@D   Click here to Send D@D a Private Message   Add D@D to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Tendr
Nový Člen

Karma uživatele Tendr - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2010
Příspěvků: 6  

Příspěvek č. 314

Taky myslim, ale co s tím?

Old Post 10-12-2010 v 12:14 PM
Tendr je offline   Profil uživatele Tendr   Find more posts by Tendr   Foto galerie člena Tendr   Click here to Send Tendr a Private Message   Add Tendr to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
witchie
Stálý Člen

Karma uživatele witchie - 67% PěstitelskáKarma uživatele witchie - 67% PěstitelskáKarma uživatele witchie - 67% PěstitelskáKarma uživatele witchie - 67% Pěstitelská

Registrován: Nov 2010
Příspěvků: 129  

Příspěvek č. 315

přehnojený mi to přijde....možná hodně vlhkosti zkus na to hodit očko

Old Post 10-12-2010 v 12:58 PM
witchie je offline   Profil uživatele witchie   Find more posts by witchie   Foto galerie člena witchie   Click here to Send witchie a Private Message   Add witchie to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
witchie
Stálý Člen

Karma uživatele witchie - 67% PěstitelskáKarma uživatele witchie - 67% PěstitelskáKarma uživatele witchie - 67% PěstitelskáKarma uživatele witchie - 67% Pěstitelská

Registrován: Nov 2010
Příspěvků: 129  

Příspěvek č. 316

ta teplota je dost zásadní zkus s tim něco udělat nevypadá to dobře

Old Post 10-12-2010 v 12:59 PM
witchie je offline   Profil uživatele witchie   Find more posts by witchie   Foto galerie člena witchie   Click here to Send witchie a Private Message   Add witchie to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
witchie
Stálý Člen

Karma uživatele witchie - 67% PěstitelskáKarma uživatele witchie - 67% PěstitelskáKarma uživatele witchie - 67% PěstitelskáKarma uživatele witchie - 67% Pěstitelská

Registrován: Nov 2010
Příspěvků: 129  

Příspěvek č. 317

jo a ta hnědá barva značí nedostatek železa mám takovej dojem

Old Post 10-12-2010 v 13:01 PM
witchie je offline   Profil uživatele witchie   Find more posts by witchie   Foto galerie člena witchie   Click here to Send witchie a Private Message   Add witchie to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jagditrax
Stálý Člen

Karma uživatele Jagditrax - 94% PěstitelskáKarma uživatele Jagditrax - 94% PěstitelskáKarma uživatele Jagditrax - 94% PěstitelskáKarma uživatele Jagditrax - 94% PěstitelskáKarma uživatele Jagditrax - 94% PěstitelskáKarma uživatele Jagditrax - 94% PěstitelskáKarma uživatele Jagditrax - 94% PěstitelskáKarma uživatele Jagditrax - 94% PěstitelskáKarma uživatele Jagditrax - 94% PěstitelskáKarma uživatele Jagditrax - 94% Pěstitelská

Registrován: Sep 2010
Příspěvků: 329  

Příspěvek č. 318



citace:
jo a ta hnědá barva značí nedostatek železa mám takovej dojem


S tým železom som si neni taký istý. Myslím že presne toto sa deje aj mne, tiez light mix a biobizz podla navodu. Pozrite podpis. Myslím že na začiatku som postriekal aj s Plantela železo (alebo zalial , neviem), ale bez účinku.
Na priložených fotkách je podľa mňa nedostatok Fe na Magnólii a Astilbe. Magnólia sa po pár postrekoch Plantelou trošku vzchopila a listom sa navrátila zelená farba. žltli najmä mladé listy od špičky a žilnatina ostavala najdlhšie zelená. V extréme chlorotické (žlté) pletivo vybledlo skoro do biela a začalo postupne, hnednúť. Na tych naších konopách mi nesedí to , že hnedé fľaky sú hocikde na listoch. Mne sa veselo objavovali malé hnedé bodky najmä v okolí žilnatiny. niekedy ani okolo najprv nežltli. Potom mi to žltlo vcelku rýchle a hnedé flaky sa zväčšovali. Postihovalo to pár poschodí pod vrcholom, najmä veľké listy spomädzi šišiek. A škvrny začínali proste od stredu listu na žilnatine.
Ph by malo byť v poriadku.

citace:
Ahoj, prosím o pomoc. PH v pohodě, hnojeno Biobizz dle návodu. Teplota klesá ke 13 stupňům přes dobu kdy nesvítím, v době svícení zhruba 20. S teplotou nic neudělám... Vlhkost byla 85 - 90%, to jsem vyřešil přesunutím do jiný místnosti, teď mám zhruba 50%. Kytky jsou asi ve 38. dni květu. Northern Light.


Tendr, skús poriešiť tú teplotu, skontroluj teplotu zálievky (u mňa bola min 18°C), a množstvo. U mňa toto nebolo úplne ideálne. Ale či je to príčinou tých fľakov veru neviem.

Veľa šťastia prajem...
J.

Tenkrát poprvé 400W, White Widow
2. pokus 400W, 3xPepr, 3x Apollo 11
400 W - SA, SMBOG, C99xNL, CH, CGxEN
1. Bubbler 400w MH/HPS, California indica
ST3, SMBOG, CGxEN, LO, 400 W MH/HPS bubbler

Old Post 10-12-2010 v 19:52 PM
Jagditrax je offline   Profil uživatele Jagditrax   Find more posts by Jagditrax   Foto galerie člena Jagditrax   Click here to Send Jagditrax a Private Message   Add Jagditrax to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jagditrax
Stálý Člen

Karma uživatele Jagditrax - 94% PěstitelskáKarma uživatele Jagditrax - 94% PěstitelskáKarma uživatele Jagditrax - 94% PěstitelskáKarma uživatele Jagditrax - 94% PěstitelskáKarma uživatele Jagditrax - 94% PěstitelskáKarma uživatele Jagditrax - 94% PěstitelskáKarma uživatele Jagditrax - 94% PěstitelskáKarma uživatele Jagditrax - 94% PěstitelskáKarma uživatele Jagditrax - 94% PěstitelskáKarma uživatele Jagditrax - 94% Pěstitelská

Registrován: Sep 2010
Příspěvků: 329  

Příspěvek č. 319

Tendr: ešte ma napadol nedostatok mangánu Mn http://grower.cz/forum/showthread.p...9267#post369267 ale istý som si nebol. Môže ho spôsobiť vyššie Ph alebo nadbytok Fe. Zadaj "manganese deficiency" do vyhľadávača a poskúmaj

Tenkrát poprvé 400W, White Widow
2. pokus 400W, 3xPepr, 3x Apollo 11
400 W - SA, SMBOG, C99xNL, CH, CGxEN
1. Bubbler 400w MH/HPS, California indica
ST3, SMBOG, CGxEN, LO, 400 W MH/HPS bubbler

Naposledy upravil Jagditrax 11-12-2010 v 00:02 AM

Old Post 10-12-2010 v 20:17 PM
Jagditrax je offline   Profil uživatele Jagditrax   Find more posts by Jagditrax   Foto galerie člena Jagditrax   Click here to Send Jagditrax a Private Message   Add Jagditrax to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
TomasD
Stálý Člen

Karma uživatele TomasD - 91% PěstitelskáKarma uživatele TomasD - 91% Pěstitelská

Registrován: Nov 2010
Příspěvků: 143  

Příspěvek č. 320

hoj všem zkušeným
mám to z venku přesazený už 8týden na 12h cyklus a tohle mi udělali listy hned zkraje ,hnojim plagronem dle návodu ,dokud se to nedotknulo paliček tak jsem to nějak nehrotil, jen jsem ubral hnojku a to přesnéjším odměřováním, dá se s tim ještě něco dělat ? konce lístků palic osychají, zatím jsem zvednul vlhkost ale takhle v květu se trochu bojim plísně

Old Post 13-12-2010 v 15:58 PM
TomasD je offline   Profil uživatele TomasD   Find more posts by TomasD   Foto galerie člena TomasD   Click here to Send TomasD a Private Message   Add TomasD to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
TomasD
Stálý Člen

Karma uživatele TomasD - 91% PěstitelskáKarma uživatele TomasD - 91% Pěstitelská

Registrován: Nov 2010
Příspěvků: 143  

Příspěvek č. 321

Zdravim
mám prvně kytky pod lampou, přesadil jsem je v říjnu z venku ,venku se zelenaly moc pěkně jenže dle rad zahradníka jsem zastřihoval průběžně velké listy což už neudělám , po přesazení do 25l květináčů a nasvícení jsem přihnojil plagronem na růst ,zřejmě asi víc než bylo zdrávo tak mi listy začli žloutnout a na konci sesychat, původně jsem myslel že je to plíseň takŽe biooil bo co na rajčata nástřikem na listy 2krát postřik, následně jsem od plagronu koupil hnojku na květ plus green sensation plus phitamin ,to vše aplikoval dle návodu na lahvičkách , hnojim jednou týdně jak je uvedeno v návodu, zálivka každý den, 1,5l na 5 květináčů 8 kytek dávám pozor aby nebyla suchá zem a hlavně aby to dejchalo tak kontroluju jestli jsou misky pod vlhké nebo nalité, když voda druhý den nezmizí nezalévám, chtěl bych se vyvarovat napříště jakýmkoliv chybám tak pls poraďte co bylo tak špatně

Old Post 14-12-2010 v 10:00 AM
TomasD je offline   Profil uživatele TomasD   Find more posts by TomasD   Foto galerie člena TomasD   Click here to Send TomasD a Private Message   Add TomasD to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
caseage
Stálý Člen

Karma uživatele caseage - 32% PěstitelskáKarma uživatele caseage - 32% PěstitelskáKarma uživatele caseage - 32% PěstitelskáKarma uživatele caseage - 32% Pěstitelská

Registrován: Sep 2010
Příspěvků: 381  

Příspěvek č. 322

TomasD: já měl podobný problém s zastřihnutím velkých listu a už to nikdy nebudu dělat rostlinám pak trvá dlouho se z toho vzpamatovat

Old Post 16-12-2010 v 15:02 PM
caseage je offline   Profil uživatele caseage   Find more posts by caseage   Foto galerie člena caseage   Click here to Send caseage a Private Message   Add caseage to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
H+H
Stálý Člen

Karma uživatele H+H - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2008
Příspěvků: 30  

Příspěvek č. 323

Zdravim groweři, před dvěma dny se mi takhle začali kroutit listy.
1 obrázek

2 obrázek

3 obrázek


Myslel jsem si jestli to není PH, protože jsem ho měl 5,5-6 nebo přehnojením (méňe pravděpodobné, hnojím jako vždy) tak jsem ph zvýšil na 7 a roztok v bubláku dost naředil vodou. No a tak to bylo po zbytek světla a přes tmu. teď to zas svítí a ještě trochu se to zhoršilo. Je to Ed R Superbud v Bubleru hnojenej GHE. Teplota je max 28°C a min 17°C. Světelná perioda 12/12 4.týdny (teď 5.).

A na druhý kytce v kokosu hnojený tabletou aptus, stejný stáří a podmínky to vypadá takto.

4 obrázek

to se mi taky moc nelíbí

Kdo ví a poradí co s tím?

Old Post 17-12-2010 v 00:27 AM
H+H je offline   Profil uživatele H+H   Find more posts by H+H   Foto galerie člena H+H   Click here to Send H+H a Private Message   Add H+H to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hlava
Mad Head

Karma uživatele Hlava - 80% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 3229  

Příspěvek č. 324

ERSB ?? , no to je celkem normal ten to tak dělá a ty mu ješte pomáhaš nizkou teplotou chce to aspon 20°C , v noci , č. 4 je uplně v pohodě a ty první 3fota , to je na cele kytce , nebo jen na 3listech ?? cau Hlava

Old Post 17-12-2010 v 00:40 AM
Hlava je offline   Profil uživatele Hlava   Find more posts by Hlava   Foto galerie člena Hlava   Click here to Send Hlava a Private Message   Add Hlava to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Hlava! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
H+H
Stálý Člen

Karma uživatele H+H - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2008
Příspěvků: 30  

Příspěvek č. 325

citace:
Původní příspěvek od Hlava
ERSB ?? , no to je celkem normal ten to tak dělá a ty mu ješte pomáhaš nizkou teplotou chce to aspon 20°C , v noci , č. 4 je uplně v pohodě a ty první 3fota , to je na cele kytce , nebo jen na 3listech ?? cau Hlava


Ty první tři fota jsou na celejch kytkách ale ne uplně na všech listech jen některý. Taky se mi to udělalo na hibiscus a vánoční hvězdě , ty jsou teda v hlíně.

Old Post 17-12-2010 v 12:41 PM
H+H je offline   Profil uživatele H+H   Find more posts by H+H   Foto galerie člena H+H   Click here to Send H+H a Private Message   Add H+H to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hanybal
Nový Člen

Karma uživatele Hanybal - 66% Pěstitelská

Registrován: Jul 2009
Příspěvků: 22  

Obecné CANNA + problém Příspěvek č. 326



zdrvím členy
takže mam kytičky ve květnícich 6l ,PH zalivky davám 6, použivam :
pěstební medium-čistý kokos,
hnojiva: CANA COCO,do 15 L vody ,24 h odstáte davam
A-45ml,B-45ml,CAnazym 45ml, doplniji boostrem a rizotonikem
stale se mý na rostlinah objevuji sucha misat lis pote odpoda a umíra ,plísen to neni vyzkoušel sem několik typu postřiku bez vysledku postřiky: kuprikol 50MZ ,akrobat MZ,previcur 607 sl,bez vysledku prosím o radu kiti vypadaji zdravě ael satle jsou jakoby sekle ,sattn udržuji v čistotě, předem děkuji všem z rady

Old Post 18-12-2010 v 17:06 PM
Hanybal je offline   Profil uživatele Hanybal   Find more posts by Hanybal   Foto galerie člena Hanybal   Click here to Send Hanybal a Private Message   Add Hanybal to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hanybal
Nový Člen

Karma uživatele Hanybal - 66% Pěstitelská

Registrován: Jul 2009
Příspěvků: 22  

Příspěvek č. 327

jelikož jedu cannu poprvé nezkouším nic na vlastní pěst a držim se navodu vyrobce: http://www.canna-cz.com/ pomocí kalkulatoru živin ,spiš se divim že pokud daavš 5+5 že nemaš malo pohnojeno?

Old Post 18-12-2010 v 17:16 PM
Hanybal je offline   Profil uživatele Hanybal   Find more posts by Hanybal   Foto galerie člena Hanybal   Click here to Send Hanybal a Private Message   Add Hanybal to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
snuk1
Stálý Člen

Karma uživatele snuk1 - 97% PěstitelskáKarma uživatele snuk1 - 97% PěstitelskáKarma uživatele snuk1 - 97% PěstitelskáKarma uživatele snuk1 - 97% PěstitelskáKarma uživatele snuk1 - 97% PěstitelskáKarma uživatele snuk1 - 97% PěstitelskáKarma uživatele snuk1 - 97% PěstitelskáKarma uživatele snuk1 - 97% PěstitelskáKarma uživatele snuk1 - 97% PěstitelskáKarma uživatele snuk1 - 97% PěstitelskáKarma uživatele snuk1 - 97% PěstitelskáKarma uživatele snuk1 - 97% PěstitelskáKarma uživatele snuk1 - 97% PěstitelskáKarma uživatele snuk1 - 97% Pěstitelská

Registrován: Oct 2009
Příspěvků: 346  

Příspěvek č. 328

Zdar, mně tohle dělali AH... je to přehnojený a pálí se ti to... je to dycky buď přebytkem nebo nedostatatkem, ale u tebe to je přebytek... já ze startu dávám jen osmózovou vodu a jen 10ml na 10l od každýho.. jen ale A+B... ec to dělá určitě pod jedna, už to nějak mám v oku. Pořádně bych to prolil čistou vodou a pořídil osmózovku... pak ti to pojede i podle tabulkových hodnot, protože když se podíváš, tak CANNA i na svojí tabulce uvádí dávkování pro vodu o 0,01 EC



LED GROW 144W Respectflowers

Old Post 18-12-2010 v 17:34 PM
snuk1 je offline   Profil uživatele snuk1   Find more posts by snuk1   Foto galerie člena snuk1   Click here to Send snuk1 a Private Message   Add snuk1 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
guerilla
Stálý Člen

Karma uživatele guerilla - 97% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 462 

Příspěvek č. 329

Víte někdo?

Biobizz light mix
pH zálivky 6,5
EC 0,70
Hnojky B'cuzZ A+B, atazyme, wortel, Supervit, GHE pH dry down

"Mít rád lidi a milovat lidi, to je celé tajemství a snad jediný recept na štěstí. "

Old Post 22-12-2010 v 18:46 PM
guerilla je offline   Profil uživatele guerilla   Find more posts by guerilla   Foto galerie člena guerilla   Click here to Send guerilla a Private Message   Add guerilla to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hlava
Mad Head

Karma uživatele Hlava - 80% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 3229  

Příspěvek č. 330

2 guerilla , lej to čistou vodou odstatou 24h , tak 7dni , budou v poho

Old Post 22-12-2010 v 23:58 PM
Hlava je offline   Profil uživatele Hlava   Find more posts by Hlava   Foto galerie člena Hlava   Click here to Send Hlava a Private Message   Add Hlava to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Hlava! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 21:10 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 9 10 11 12 13 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
20-04-2024 - !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam VIII. !!! - 1575 odpovědí
09-03-2017 - !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam VII. !!! - 1223 odpovědí
15-07-2015 - !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam VI. !!! - 1201 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.7499670 seconds with 33 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív