Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Nemoci Rostlin a Problémy » !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam II . !!!
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 2 3 4 5 6 »
Autor
Téma 
Sysel4
Nový Člen

Karma uživatele Sysel4 - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2010
Příspěvků: 18  

Příspěvek č. 49


Zdravím growery, mě se na l.istech začíná jí dělat suchá místa, jenom kolem krajuů... nevíte jak se toho zbavit?

Old Post 22-08-2010 v 11:51 AM
Sysel4 je offline   Profil uživatele Sysel4   Find more posts by Sysel4   Foto galerie člena Sysel4   Click here to Send Sysel4 a Private Message   Add Sysel4 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 50



nikdo neporadí,,,už opravdu nevím co s tím...chci zkusit zachránit co se dá:-(

Old Post 22-08-2010 v 16:55 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pohroma
Stálý Člen

Karma uživatele Pohroma - 26% PěstitelskáKarma uživatele Pohroma - 26% PěstitelskáKarma uživatele Pohroma - 26% PěstitelskáKarma uživatele Pohroma - 26% PěstitelskáKarma uživatele Pohroma - 26% PěstitelskáKarma uživatele Pohroma - 26% PěstitelskáKarma uživatele Pohroma - 26% PěstitelskáKarma uživatele Pohroma - 26% PěstitelskáKarma uživatele Pohroma - 26% PěstitelskáKarma uživatele Pohroma - 26% PěstitelskáKarma uživatele Pohroma - 26% Pěstitelská

Registrován: Jul 2008
Příspěvků: 204  

Příspěvek č. 51

citace:
Původní příspěvek od don juan
a jeste mam dotaz uz asi pred 2 lety nebo nejak tak sem tady od jednoho clena dostal toto prej je to naky organismus nebo neco smicha se to s vodou a ze je to proti plisni v hline ale nevim to jiste prikladam foto , prosim napiste jak se to jmenuje a jak se to pouziva dekuji


Ze by trichoderma???
http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=9368

Jen ta věc je ztracena, kterou člověk vzdá sám.

S lidmi je to jako s noži, když jsou tupí, jsou nanic.
Muhehehhe

Old Post 23-08-2010 v 17:35 PM
Pohroma je offline   Profil uživatele Pohroma   Find more posts by Pohroma   Foto galerie člena Pohroma   Click here to Send Pohroma a Private Message   Add Pohroma to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
war.lobo
Nový Člen

Karma uživatele war.lobo - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2008
Příspěvků: 8  

Zdraví zlute listy, hnede skvrny Příspěvek č. 52

zdar soudruzi,

mam problem s kytkou viz. foto. Je to venku na balkone. nehnojim.
kytka je celkove cela nazloutla.

diky za rady

Old Post 26-08-2010 v 13:05 PM
war.lobo je offline   Profil uživatele war.lobo   Find more posts by war.lobo   Foto galerie člena war.lobo   Click here to Send war.lobo a Private Message   Add war.lobo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
war.lobo
Nový Člen

Karma uživatele war.lobo - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2008
Příspěvků: 8  

zlute listy Příspěvek č. 53


zdar,

mam problem viz. foto. kytka zacla zloutnou cela. mam to venku na balkone.nehnojim. klasicky zahradnicky substrat od Argo

Old Post 26-08-2010 v 13:14 PM
war.lobo je offline   Profil uživatele war.lobo   Find more posts by war.lobo   Foto galerie člena war.lobo   Click here to Send war.lobo a Private Message   Add war.lobo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
don juan
Stálý Člen

Karma uživatele don juan - 93% PěstitelskáKarma uživatele don juan - 93% PěstitelskáKarma uživatele don juan - 93% Pěstitelská

Registrován: Dec 2005
Příspěvků: 14  

Příspěvek č. 54

super diky moc to sem opravdu potreboval mooooc dekuji , to by mi mohlo pomoct ne ? a ublizit tomu nemuzu

Oh Holy Shit 2x400Watt + 30 Clones

M+++ 70W 5 clones-->NICE GROW
M+++2 250W 5 clones-->NICE GROW two two
M+++2 400W 6 clones-->NICE GROW TWO

Old Post 27-08-2010 v 07:59 AM
don juan je offline   Profil uživatele don juan   Find more posts by don juan   Foto galerie člena don juan   Click here to Send don juan a Private Message   Add don juan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Aladin
Stálý Člen

Karma uživatele Aladin - 98% PěstitelskáKarma uživatele Aladin - 98% PěstitelskáKarma uživatele Aladin - 98% PěstitelskáKarma uživatele Aladin - 98% PěstitelskáKarma uživatele Aladin - 98% PěstitelskáKarma uživatele Aladin - 98% PěstitelskáKarma uživatele Aladin - 98% Pěstitelská

Registrován: Aug 2010
Příspěvků: 468  

Příspěvek č. 55

Jestli nehnojis tak zkus zahnojit,ja si myslim ze je to bud tim nebo PH,ale nevim,ta fotka je rozmazana takze z toho nejde moc videt.Nejdrive to zahnoj a pak uvidis.

Old Post 28-08-2010 v 09:23 AM
Aladin je offline   Profil uživatele Aladin   Find more posts by Aladin   Foto galerie člena Aladin   Click here to Send Aladin a Private Message   Add Aladin to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
undergroundman
Stálý Člen

Karma uživatele undergroundman - 98% PěstitelskáKarma uživatele undergroundman - 98% PěstitelskáKarma uživatele undergroundman - 98% PěstitelskáKarma uživatele undergroundman - 98% PěstitelskáKarma uživatele undergroundman - 98% PěstitelskáKarma uživatele undergroundman - 98% PěstitelskáKarma uživatele undergroundman - 98% Pěstitelská

Registrován: May 2010
Příspěvků: 235 

Příspěvek č. 56



tohle mi dělá jen jedna kytka,ph je good,teplota je good,hnojky míchám slabší,takže přehnojené to není a tohle se začlo dělat na listech a zhnědlo i pár chloupků na květech,prosím o radu,děkuji.

Old Post 28-08-2010 v 10:53 AM
undergroundman je offline   Profil uživatele undergroundman   Find more posts by undergroundman   Foto galerie člena undergroundman   Click here to Send undergroundman a Private Message   Add undergroundman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
undergroundman
Stálý Člen

Karma uživatele undergroundman - 98% PěstitelskáKarma uživatele undergroundman - 98% PěstitelskáKarma uživatele undergroundman - 98% PěstitelskáKarma uživatele undergroundman - 98% PěstitelskáKarma uživatele undergroundman - 98% PěstitelskáKarma uživatele undergroundman - 98% PěstitelskáKarma uživatele undergroundman - 98% Pěstitelská

Registrován: May 2010
Příspěvků: 235 

Příspěvek č. 57

citace:
Původní příspěvek od undergroundman
tohle mi dělá jen jedna kytka,ph je good,teplota je good,hnojky míchám slabší,takže přehnojené to není a tohle se začlo dělat na listech a zhnědlo i pár chloupků na květech,prosím o radu,děkuji.

máte problémy z listy ,tak pište jenom sem,mám problémy z listy ,tak tu píšu,ale než se dočkám odpovědi,tak mi ty kytky dávno chcípnou,tak dík moc,poradím si sám.a jestli mi za tenhle up pošle někdo červenou karmu,jako posledně když jsem se zeptal co mám z listy,tak nechápu od čeho tu ten thread je.čus

Old Post 29-08-2010 v 09:29 AM
undergroundman je offline   Profil uživatele undergroundman   Find more posts by undergroundman   Foto galerie člena undergroundman   Click here to Send undergroundman a Private Message   Add undergroundman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
stanley
Stálý Člen

Karma uživatele stanley - 60% Pěstitelská

Registrován: Jan 2009
Příspěvků: 159  

Veliký problém....kytky se mi rozpadaj, listy opadaj...pomozte Příspěvek č. 58



Čau, mám velký problém, doma za oknem jako každý rok mám 2 kytky. Dávám jim hnojivo, royal mix substrát vše aby se měly dobře, aš donedávnka to šlo pěkně. Před týdnem na kytky zautočily svilušky, tak jsem se rozhodl, že se jich zbavím a koupil jsem si nějáký bio postřik, dávkoval jsem podle návodu, listy jsem pokropil asi 15 min vodou, aby se přípravek z listů smyl, ale po doschnutí jsem zjistil, ze mám nějáké lesklé listy a je na nich přilepenej nejakej shit.

Po 3 dnech mi listy začly žloutnou a opadávat, nevím co s tím mám dělat. Někde jsem četl, že musím dát na 1l vody 3 kapky jaru a pořádně listy propláchnout je to tak? Bojím se, že to ještě zhorším.

Pokud to pude s kytí dále, tak za týden mi nezbide jediný list...

http://obchod.nozonenet.com/images/uploads/list_marihuany.jpg

Old Post 29-08-2010 v 09:35 AM
stanley je offline   Profil uživatele stanley   Find more posts by stanley   Foto galerie člena stanley   Click here to Send stanley a Private Message   Add stanley to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
stanley
Stálý Člen

Karma uživatele stanley - 60% Pěstitelská

Registrován: Jan 2009
Příspěvků: 159  

Příspěvek č. 59



další foto ....

http://obchod.nozonenet.com/images/uploads/list_marihuany.jpg

Old Post 29-08-2010 v 09:37 AM
stanley je offline   Profil uživatele stanley   Find more posts by stanley   Foto galerie člena stanley   Click here to Send stanley a Private Message   Add stanley to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
AHM4D
Stálý Člen

Karma uživatele AHM4D - 96% PěstitelskáKarma uživatele AHM4D - 96% PěstitelskáKarma uživatele AHM4D - 96% PěstitelskáKarma uživatele AHM4D - 96% PěstitelskáKarma uživatele AHM4D - 96% PěstitelskáKarma uživatele AHM4D - 96% PěstitelskáKarma uživatele AHM4D - 96% PěstitelskáKarma uživatele AHM4D - 96% PěstitelskáKarma uživatele AHM4D - 96% PěstitelskáKarma uživatele AHM4D - 96% PěstitelskáKarma uživatele AHM4D - 96% PěstitelskáKarma uživatele AHM4D - 96% PěstitelskáKarma uživatele AHM4D - 96% PěstitelskáKarma uživatele AHM4D - 96% Pěstitelská

Registrován: Nov 2006
Příspěvků: 582  

Příspěvek č. 60

čus, jestli jsi je stříkal bioolem tak pohoda, ten jar se tam nakape hned do toho postřiku kvůli lepší smáčivosti..oplachovat ho hned vodou je pitoost, proč bys je jinak stříkal..
na listech ti udělá takovej film, budou jakoby voskový, a tím vpodstatě zabíjí ty sviluchy, že je to zadusí, proto je důležitý to stříkat zespodu listu kde je jich nejvíc..
to že opadávaj je podle mě způsobený buď přímo sviluchama, nebo úplně něčím jiným, ale na postřik bych to netipoval..
tak snad jsem trochu pomoh

*400W Drip..SensiStar Euforia Sk#1 2010*
**400W AEROBOX..WhiteWidow NorthernLights WhiteRussian Carnival Chronic 2008 **
***Authentic bio cannabis area´s 2008 ***
****400W Soil+Coco...NYCD Nebula BigBud Whie Widow 2008 ****
*****400W Soil+Coco...PowerPlant OrangeBud Skunk#1 Chronic 2007 ******
******Authentic bio cannabis area´s 2007******
*******První pokus 400W Soil+Coco indoor mixseeds 2007*****
Začátky outdoor 2003-2006

Old Post 29-08-2010 v 10:13 AM
AHM4D je offline   Profil uživatele AHM4D   Find more posts by AHM4D   Foto galerie člena AHM4D   Click here to Send AHM4D a Private Message   Add AHM4D to your buddy list     Navštiv homepage uživatele AHM4D! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
stanley
Stálý Člen

Karma uživatele stanley - 60% Pěstitelská

Registrován: Jan 2009
Příspěvků: 159  

Příspěvek č. 61

Tak jasan nesu vul.... postříkal jsem to tím postřikem...byl to fakt asi ten biool..... a nechal pul dne zaschnout .... na tech listech to je jak vrstva lepidla, která nejde sundat a zdá se mi, že listy nemůžou dýchat, proto to schne podle mě.............

http://obchod.nozonenet.com/images/uploads/list_marihuany.jpg

Old Post 29-08-2010 v 10:40 AM
stanley je offline   Profil uživatele stanley   Find more posts by stanley   Foto galerie člena stanley   Click here to Send stanley a Private Message   Add stanley to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr. Kalfas
Stálý Člen

Karma uživatele Mr. Kalfas - 97% PěstitelskáKarma uživatele Mr. Kalfas - 97% PěstitelskáKarma uživatele Mr. Kalfas - 97% PěstitelskáKarma uživatele Mr. Kalfas - 97% PěstitelskáKarma uživatele Mr. Kalfas - 97% PěstitelskáKarma uživatele Mr. Kalfas - 97% Pěstitelská

Registrován: Nov 2008
Příspěvků: 163  

Příspěvek č. 62

citace:
Původní příspěvek od stanley
Tak jasan nesu vul.... postříkal jsem to tím postřikem...byl to fakt asi ten biool..... a nechal pul dne zaschnout .... na tech listech to je jak vrstva lepidla, která nejde sundat a zdá se mi, že listy nemůžou dýchat, proto to schne podle mě.............


Ten leskly "film" na listech nema za nasledek, ze by ty listy nemohly dychat. Ja jsem tim kytky kdysi strikal taky a pak byly vpohode, takze bych se taky priklanel k tomu, ze je to zpusobene primo sviluchama. Je opravdu potreba postrikat tu kytku celou, hlavne listy zespodu, tak je jejich vyskyt nejvetsi...Postrik pouze z vrchu neni uciny a sviluchy se za par dni rozmnozi na stejnou uroven jako pred tim...Taky se mi osvedcilo narazove zvysit vlhkost a snizit teplotu, protoze jim svedci teplo a sucho... Jak se zvysila vlhkost, tak se napily pukly....Pochopitelne tohle lze jen dokud nejsou na kytce palice...

Bez práce nejsou koláče a já koláče tuze rááád.

Old Post 29-08-2010 v 11:29 AM
Mr. Kalfas je offline   Profil uživatele Mr. Kalfas   Find more posts by Mr. Kalfas   Foto galerie člena Mr. Kalfas   Click here to Send Mr. Kalfas a Private Message   Add Mr. Kalfas to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
46, XY
Stálý Člen

Karma uživatele 46, XY - 92% PěstitelskáKarma uživatele 46, XY - 92% PěstitelskáKarma uživatele 46, XY - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2010
Příspěvků: 87  

Příspěvek č. 63

Měl jsem na rostlinách to samý. Vyskytlo se to, když zapršelo a potom svítilo slunce (možná spáleno sluncem). Nic jsem s tím nedělal. Na napadených listech flíčky zůstaly (byly odstraněny) a na nových se neobjevily. Během toho "problému" jsem jednou postříkal Phytaminem.

Old Post 29-08-2010 v 23:11 PM
46, XY je offline   Profil uživatele 46, XY   Find more posts by 46, XY   Foto galerie člena 46, XY   Click here to Send 46, XY a Private Message   Add 46, XY to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
undergroundman
Stálý Člen

Karma uživatele undergroundman - 98% PěstitelskáKarma uživatele undergroundman - 98% PěstitelskáKarma uživatele undergroundman - 98% PěstitelskáKarma uživatele undergroundman - 98% PěstitelskáKarma uživatele undergroundman - 98% PěstitelskáKarma uživatele undergroundman - 98% PěstitelskáKarma uživatele undergroundman - 98% Pěstitelská

Registrován: May 2010
Příspěvků: 235 

Příspěvek č. 64

citace:
Původní příspěvek od undergroundman

máte problémy z listy ,tak pište jenom sem,mám problémy z listy ,tak tu píšu,ale než se dočkám odpovědi,tak mi ty kytky dávno chcípnou,tak dík moc,poradím si sám.a jestli mi za tenhle up pošle někdo červenou karmu,jako posledně když jsem se zeptal co mám z listy,tak nechápu od čeho tu ten thread je.čus

už jsem si to zjistil,děkuji nemusíte odpovídat

Old Post 30-08-2010 v 18:30 PM
undergroundman je offline   Profil uživatele undergroundman   Find more posts by undergroundman   Foto galerie člena undergroundman   Click here to Send undergroundman a Private Message   Add undergroundman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 20:16 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 2 3 4 5 6 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
20-04-2024 - !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam VIII. !!! - 1575 odpovědí
09-03-2017 - !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam VII. !!! - 1223 odpovědí
15-07-2015 - !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam VI. !!! - 1201 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.3205070 seconds with 33 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív