Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Nemoci Rostlin a Problémy » !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam II . !!!
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4 5 »
Autor
Téma 
bubik
grandpappy

Karma uživatele bubik - 94% Pěstitelská

Registrován: Jan 2004
Příspěvků: 473  

Příspěvek č. 33

citace:
Původní příspěvek od PieMan
Zdravim, mohl by mi někdo prosím pomoct? mam dvě kytky na balkone a asi před třemi tydny cca v době kdy přešli do květu mi začli žloutnout spodní-prostřední listy a jelikož jsem si myslel že se kytka potřebovala zbavit listů tak jsem tomu nedával velkou pozornost ale listů je čím dál tím mín a žloutnutí nepřestává tak se bojím aby mi na tý kytce vůbec něco zbylo! na menší kytce už se to zastavilo ale na tý větší z které jsou fotky to pořád pokračuje! jinak nejdřív ten lístek zežloutne potom uplně vyschne a upadne! nevíte čím by to mohlo být? budu rád za každou odpověď a rád vyzkouším každý nápad! předem dík


...mozna prihnojit trosku...

Old Post 17-08-2010 v 20:18 PM
bubik je offline   Profil uživatele bubik   Find more posts by bubik   Foto galerie člena bubik   Click here to Send bubik a Private Message   Add bubik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
darkwalker
Nový Člen

Karma uživatele darkwalker - 70% Pěstitelská

Registrován: Aug 2010
Příspěvků: 24  

Příspěvek č. 34


Vedel by mi niekto poradiť čo je sa deje s listami?
Substrát aj hnojivo sú od plagronu, teda problem s pH možem vylúčiť. Rastliny sú v kýbloch. dík

Old Post 17-08-2010 v 21:36 PM
darkwalker je offline   Profil uživatele darkwalker   Find more posts by darkwalker   Foto galerie člena darkwalker   Click here to Send darkwalker a Private Message   Add darkwalker to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 35



mám stejnej problém asi, kytky jsou v kýblech taktéž
substrát je kompost, písek a perlit.
pls poradte

Old Post 18-08-2010 v 08:52 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hydromann
Stálý Člen

Karma uživatele hydromann - 83% PěstitelskáKarma uživatele hydromann - 83% Pěstitelská

Registrován: Aug 2010
Příspěvků: 129 

Příspěvek č. 36



ZDRAVIM VSECHNY,MUJ NAZOR JE ZE BY SE MELO HNOJIT PODLE NAVODU CO DOKLADA VYROBCE...NE POLOVINU ANI JEDNOU TOLIK ALE TO CO UVADÍ.takze spoustu problemu muze byt treba nedostatkem hnojek i presto ze hnojite.navic je dulezite si fakt hlidat ph protoze kytky prijimaji ruzne latky pri urcitem ph,to znamena ze muzes hnojit jako blazen a se spatnym ph v pude nebo hydru to kytky nevemou.....

Old Post 18-08-2010 v 10:06 AM
hydromann je offline   Profil uživatele hydromann   Find more posts by hydromann   Foto galerie člena hydromann   Click here to Send hydromann a Private Message   Add hydromann to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pables86
Nový Člen

Karma uživatele Pables86 - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2010
Příspěvků: 3  

Příspěvek č. 37



Zdarec lidi..mám stejný problém jako samek, ale ve vetsi mire..mam voodoo od DP...listy se mi na vrcholcich neoteviraji. nejsou nijak deformovane, je se proste neotevrou..poradte pls!!!

Naposledy upravil Pables86 18-08-2010 v 13:56 PM

Old Post 18-08-2010 v 13:32 PM
Pables86 je offline   Profil uživatele Pables86   Find more posts by Pables86   Foto galerie člena Pables86   Click here to Send Pables86 a Private Message   Add Pables86 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 38



Ahoj prosím o POMOOC,,,mám ve skleníku pár kytek z feminizovaných semínek a po pár dnech zalití kristalonem se mi objevilo na listech tohle,,nevypadá to vůbec dobře a v popisu nemocí na groweru jsem nenašel nic podobného...nevíte čím by to mohlo bejt???Děkuji vám všem jsem v koncích:-(

Old Post 18-08-2010 v 17:19 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bubik
grandpappy

Karma uživatele bubik - 94% Pěstitelská

Registrován: Jan 2004
Příspěvků: 473  

Příspěvek č. 39

citace:
Původní příspěvek od Pables86
Zdarec lidi..mám stejný problém jako samek, ale ve vetsi mire..mam voodoo od DP...listy se mi na vrcholcich neoteviraji. nejsou nijak deformovane, je se proste neotevrou..poradte pls!!!


cim a jak casto hnojis..?

Old Post 18-08-2010 v 18:20 PM
bubik je offline   Profil uživatele bubik   Find more posts by bubik   Foto galerie člena bubik   Click here to Send bubik a Private Message   Add bubik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pables86
Nový Člen

Karma uživatele Pables86 - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2010
Příspěvků: 3  

Příspěvek č. 40

Jednou za 14 dni to zalívám slabou zalivka z vyluhu kopriv a kurincu, jinak kdysi na zacatku pri presazeni jedna zalivka kristalon start. jo a jeste asi dvakrat postik z wuxalu(ale to za celou dobu rustu a porad v klidu..az ted..sem byl 7 dní mimo a doufal sem, ze kytka konecne prepla do kvetu a misto toho mi nahodila takovy bes :-(

Naposledy upravil Pables86 19-08-2010 v 08:24 AM

Old Post 19-08-2010 v 06:48 AM
Pables86 je offline   Profil uživatele Pables86   Find more posts by Pables86   Foto galerie člena Pables86   Click here to Send Pables86 a Private Message   Add Pables86 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pables86
Nový Člen

Karma uživatele Pables86 - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2010
Příspěvků: 3  

Příspěvek č. 41



a jeste dve fotky pro upresneni

Old Post 19-08-2010 v 08:30 AM
Pables86 je offline   Profil uživatele Pables86   Find more posts by Pables86   Foto galerie člena Pables86   Click here to Send Pables86 a Private Message   Add Pables86 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bubik
grandpappy

Karma uživatele bubik - 94% Pěstitelská

Registrován: Jan 2004
Příspěvků: 473  

Příspěvek č. 42

citace:
Původní příspěvek od Pables86
a jeste dve fotky pro upresneni


..bys mel zahnojit, urcite necim co ma vetsi P a K - pro venkovky jsou dobry hnojky z guana - kdyz nechces zrovna Plagron tak v kazdym Baumaxu toho maji mraky...

Old Post 19-08-2010 v 12:23 PM
bubik je offline   Profil uživatele bubik   Find more posts by bubik   Foto galerie člena bubik   Click here to Send bubik a Private Message   Add bubik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Fruddy
Stálý Člen

Karma uživatele Fruddy - 92% PěstitelskáKarma uživatele Fruddy - 92% PěstitelskáKarma uživatele Fruddy - 92% PěstitelskáKarma uživatele Fruddy - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2008
Příspěvků: 406  

Příspěvek č. 43



Ahoj, hledal jsem tu odpověď dost dlouho a překvapivě jsem zatím nenašel, tak jsem se rozhodl obohatit diskuzi o jednu chorobu. Nevím čím je způsobená ale znám tyto fakta: kytky měli svilušky, aplikoval jsem 3x za sebou biooil poslední dávku jsem aplikoval silnější než byla doporučená (asi 3 víčka na půl litru vody) a kytkám se to trochu nelíbilo (měl jsem dojem že se jim ucpali pory a nemohly dýchat) tak jsem je ve sprše osporchoval a umyl šamponem (head and shoulders) olejovej povlak je pryč, svylušky taky. ale listy nadále schnou a kroutí se, teď jsem kytky přesazoval a všiml jsem si že v kořenové soustavě jsou malincí broučci (velcí asi 1-2mm) mají šedou barvu a je jich tam celkem dost no trochu jsem teda prohlídl kořenouvou soustavu a nevypadala že by byla nják užraná prostě kořeny jsou po celým kvetináči (10l) hnojím fish mixem půda je zahradnický substrát s perlitem. takže otázka zní:
Je to těma broučkama ? a co mám udělat? díky moc všem zkušenějším growerům.

Můj život je světlo
.
.
světlo je můj život
.
.

==>Kompletní měření veškerých světelných zdrojů PAR metrem<==

Old Post 20-08-2010 v 10:14 AM
Fruddy je offline   Profil uživatele Fruddy   Find more posts by Fruddy   Foto galerie člena Fruddy   Click here to Send Fruddy a Private Message   Add Fruddy to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Fruddy! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bublajzna
Stálý Člen

Karma uživatele Bublajzna - 35% PěstitelskáKarma uživatele Bublajzna - 35% PěstitelskáKarma uživatele Bublajzna - 35% Pěstitelská

Registrován: May 2010
Příspěvků: 53  

Příspěvek č. 44

citace:
Původní příspěvek od Kopeček
mám stejnej problém asi, kytky jsou v kýblech taktéž
substrát je kompost, písek a perlit.
pls poradte

Měla jsem/mám s tímhle taky problém...U všech kytek ve foliáku.Bylo mi řečeno, že je to nedostatkem vápníku.
Koupila jsem dolomit, zapravila do pudy a ješťe cca 1x za 3 týdny stříkám rozpuštěným dolomitem listy. Zdá se, že to nepokračuje poškozený listy jsem tam nechala, jinak by kytky byly skoro bez listu

Old Post 20-08-2010 v 15:20 PM
Bublajzna je offline   Profil uživatele Bublajzna   Find more posts by Bublajzna   Foto galerie člena Bublajzna   Click here to Send Bublajzna a Private Message   Add Bublajzna to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
don juan
Stálý Člen

Karma uživatele don juan - 93% PěstitelskáKarma uživatele don juan - 93% PěstitelskáKarma uživatele don juan - 93% Pěstitelská

Registrován: Dec 2005
Příspěvků: 14  

Fleky tecky , Příspěvek č. 45



Ahoj mam problém mám svůj venek skromný ale najednou se mi zacaly ukazovat takove fleky a sou nejdrive na listech drive vyrostlých a poté postupně i na novější ted je postihnuta temer cela rostlina ale primo zda se ze nejak neumira ale moc mě to štve děkuji za případné rady

edit: co me napadlo je neco s koreny nebo tak

zde prikladam foto

Oh Holy Shit 2x400Watt + 30 Clones

M+++ 70W 5 clones-->NICE GROW
M+++2 250W 5 clones-->NICE GROW two two
M+++2 400W 6 clones-->NICE GROW TWO

Naposledy upravil don juan 21-08-2010 v 08:33 AM

Old Post 21-08-2010 v 07:53 AM
don juan je offline   Profil uživatele don juan   Find more posts by don juan   Foto galerie člena don juan   Click here to Send don juan a Private Message   Add don juan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MDe_
Hulk Gardener

Karma uživatele MDe_ - 80% Pěstitelská

Registrován: Jul 2010
Příspěvků: 1130  

Příspěvek č. 46

Nenáš to např houbovitou plísen ? http://grower.cz/pestovani/navody/s...oci/10.html#138 koukni zde ..

Nebo taky nějakou housenku ?

Old Post 21-08-2010 v 16:12 PM
MDe_ je offline   Profil uživatele MDe_   Find more posts by MDe_   Foto galerie člena MDe_   Click here to Send MDe_ a Private Message   Add MDe_ to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
don juan
Stálý Člen

Karma uživatele don juan - 93% PěstitelskáKarma uživatele don juan - 93% PěstitelskáKarma uživatele don juan - 93% Pěstitelská

Registrován: Dec 2005
Příspěvků: 14  

Příspěvek č. 47

asi to bude plisni protoze to vzniklo tak ze mi jedna osoba dala hlinu nevedome z naky baziny pod kytku a jak sem to zaleval presto tak se to tam nejak dostalo co se proti tomu da pouzit ?

Oh Holy Shit 2x400Watt + 30 Clones

M+++ 70W 5 clones-->NICE GROW
M+++2 250W 5 clones-->NICE GROW two two
M+++2 400W 6 clones-->NICE GROW TWO

Old Post 21-08-2010 v 17:58 PM
don juan je offline   Profil uživatele don juan   Find more posts by don juan   Foto galerie člena don juan   Click here to Send don juan a Private Message   Add don juan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
don juan
Stálý Člen

Karma uživatele don juan - 93% PěstitelskáKarma uživatele don juan - 93% PěstitelskáKarma uživatele don juan - 93% Pěstitelská

Registrován: Dec 2005
Příspěvků: 14  

Příspěvek č. 48



a jeste mam dotaz uz asi pred 2 lety nebo nejak tak sem tady od jednoho clena dostal toto prej je to naky organismus nebo neco smicha se to s vodou a ze je to proti plisni v hline ale nevim to jiste prikladam foto , prosim napiste jak se to jmenuje a jak se to pouziva dekuji

Oh Holy Shit 2x400Watt + 30 Clones

M+++ 70W 5 clones-->NICE GROW
M+++2 250W 5 clones-->NICE GROW two two
M+++2 400W 6 clones-->NICE GROW TWO

Old Post 21-08-2010 v 18:04 PM
don juan je offline   Profil uživatele don juan   Find more posts by don juan   Foto galerie člena don juan   Click here to Send don juan a Private Message   Add don juan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 07:36 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4 5 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
20-04-2024 - !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam VIII. !!! - 1575 odpovědí
09-03-2017 - !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam VII. !!! - 1223 odpovědí
15-07-2015 - !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam VI. !!! - 1201 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.4695690 seconds with 37 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív