Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Co s tou naší pamětí pánové a dámy ?
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
BRadekRB
Nový Člen

Karma uživatele BRadekRB - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2002
Příspěvků: 18 

Nápad Příspěvek č. 1

Opravdu si myslím, aniž bych se chvástal, že snad nepatřím mezi neadrtálce, či lidi podprůměrného IQ, ale poslední dobou mě moje hlava začíná čím dál více zklamávat. /hulím 5 let asi tak 7 dní v týdnu/
Nejde o schopnost vyjadřovat se, či nezpracovávání nových informací, ale o zhušťování zážitků do kratšího časového úseku, kdy si kladu kolikrát otázku typu," hele to bylo včera, nebo před týdnem ?".
Pravda dělal jsem všechno pro to, abych nezgumovatěl úplně, jedl jsem různé prášky podporujíci lepší funkčnost mozku, nedávno mi jeden známý poradil lecitin, ale zlepšení nebylo nijak radikální, zkoušel jsem si "vychytávky pro zhulenky", jako koupě diáře, velmi jsem ho ocenil, ale nahradit všechno také nedokáže. Musíte si totiž vzpomenout, že ho máte, protože kolikrát zapomenete, že se sám může připomenout.
Je to prostě těžké. Neví někdo z vás o nějaké opravdu účinné kůře, která by mi pomohla technicky vzato "nezprdelovatět" ? díky za rady.

Z pozdravem

rod

Old Post 09-11-2002 v 20:12 PM
BRadekRB je offline   Profil uživatele BRadekRB   Find more posts by BRadekRB   Foto galerie člena BRadekRB   Click here to Send BRadekRB a Private Message   Add BRadekRB to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
virus
Stálý Člen

Karma uživatele virus - 12% Pěstitelská

Registrován: Aug 2002
Příspěvků: 210 

hmm Příspěvek č. 2

tak v tomhle stadiu uz si v prdeliasi zkoncit nebo spis tedy omezit tvoje vyhulovani a zacit zit trochu zdrave,trebas se sporten,prochazkamii prirodou...bez brkavic nevim,tak spatne a tom nastesti este nejsem

roll,roll,roll a joint...

Old Post 10-11-2002 v 07:11 AM
virus je offline   Profil uživatele virus   Find more posts by virus   Foto galerie člena virus   Click here to Send virus a Private Message   Add virus to your buddy list     Navštiv homepage uživatele virus! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Karbos
Nový Člen

Karma uživatele Karbos - 16% Pěstitelská

Registrován: Apr 2001
Příspěvků: 11 

Příspěvek č. 3

no nevim, me se docela osvedcil MemoPlus
a na pripadnou depicky Trezalka

Old Post 10-11-2002 v 08:06 AM
Karbos je offline   Profil uživatele Karbos   Find more posts by Karbos   Foto galerie člena Karbos   Click here to Send Karbos a Private Message   Add Karbos to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Al-Ban
Stálý Člen

Karma uživatele Al-Ban - 46% PěstitelskáKarma uživatele Al-Ban - 46% PěstitelskáKarma uživatele Al-Ban - 46% PěstitelskáKarma uživatele Al-Ban - 46% Pěstitelská

Registrován: Jan 2002
Příspěvků: 579  

Příspěvek č. 4

Souhlasil bych ve všem s virusem a když píšeš, že jsi už zkoušel všechno, tak lžeš . Když se chceš jistojistě vyvarovat následku, musíš odstranit příčinu, ty ostatní způsoby mi připadají jako vyhánění čerta ďáblem. Bohužel z vlastní zkušenosti vím, že to není tak jednoduché, protože už asi týden (nebo dva? ) se snažím alespoň jeden den nehulit a zatím bezúspěšně . A hulit delší dobu denodenně bez toho, aby to na sobě negativně nepocítil asi zvládne jen málokdo, pokud vůbec někdo.

Old Post 10-11-2002 v 10:07 AM
Al-Ban je offline   Profil uživatele Al-Ban   Find more posts by Al-Ban   Foto galerie člena Al-Ban   Click here to Send Al-Ban a Private Message   Add Al-Ban to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ondrash
Stálý Člen

Karma uživatele Ondrash - 75% PěstitelskáKarma uživatele Ondrash - 75% Pěstitelská

Registrován: Sep 2001
Příspěvků: 225 

Příspěvek č. 5

jestli máte takové problémy, tak už jste sakra závislí a říkejte si tomu jak chcete třeba svoboda nebo chuť..

co je za řešení, brát prášky abych ještě mohl hulit ?

To už jste dost v hajzlu...

zdar a už kurva dělejte něco jiného než pěstování té údajné "závislosti"... čili už tak nehulte.

Ondrashova pěstírna ke spatření zde !

až to na vás přijde začněte, až to na vás přijde skončete - aneb hledejme jinak

Old Post 10-11-2002 v 14:28 PM
Ondrash je offline   Profil uživatele Ondrash   Find more posts by Ondrash   Foto galerie člena Ondrash   Click here to Send Ondrash a Private Message   Add Ondrash to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Era
Bursovní spekulant

Karma uživatele Era - 64% PěstitelskáKarma uživatele Era - 64% Pěstitelská

Registrován: Apr 2002
Příspěvků: 219  

Paměť Příspěvek č. 6

No - já bych řek, že
éééé
co jsem to chtěl?
Nejkulaťoulinkatější...

ééé
.....
kurva škola
.......

jo už vim - tak kde jsme to zkončili?

cože?

já už dneska jed?

dnes já mám zítra zkoušku?
a z čeho?

jo, jasně, já myslím, že je to v klidu...
Ale co?

Nemodifikovaný modifikovanému nevěří...

Old Post 10-11-2002 v 20:00 PM
Era je offline   Profil uživatele Era   Find more posts by Era   Foto galerie člena Era   Click here to Send Era a Private Message   Add Era to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Era! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Era
Bursovní spekulant

Karma uživatele Era - 64% PěstitelskáKarma uživatele Era - 64% Pěstitelská

Registrován: Apr 2002
Příspěvků: 219  

Dej si pauzu Příspěvek č. 7

A bude to v klidu

Nemodifikovaný modifikovanému nevěří...

Old Post 10-11-2002 v 20:02 PM
Era je offline   Profil uživatele Era   Find more posts by Era   Foto galerie člena Era   Click here to Send Era a Private Message   Add Era to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Era! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
virus
Stálý Člen

Karma uživatele virus - 12% Pěstitelská

Registrován: Aug 2002
Příspěvků: 210 

Zdraví Příspěvek č. 8

chlape,holka to nevyresi,naopak Az se rozejdete (tim ti nepreji aby to bylo hned)tak v tom budes litat dvojnasobznam cloveka,kerej hulil sem tam pak prisel na to ze je to mnohem lepsi nez ciga...a co vzniklo?huli brka jako ciga jedno za druhym,ma pred maturou a je totalne v PRDELI!!!

roll,roll,roll a joint...

Old Post 10-11-2002 v 20:07 PM
virus je offline   Profil uživatele virus   Find more posts by virus   Foto galerie člena virus   Click here to Send virus a Private Message   Add virus to your buddy list     Navštiv homepage uživatele virus! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
B@nkyBenk-
Nový Člen

Karma uživatele B@nkyBenk- - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2002
Příspěvků: 15 

Příspěvek č. 9

BRadekRB nechci se te nejak dotknout ale myslim ze to co si sem napsal,tak mi spis pride jako kdybys ses s tim chlubil a jinyma slovama psal " na me nikdo nema nobo jo?"Trebas se kurevsky mylim ale tak nejak mi to pride....Kazdopadne jestli jsi uz takova guma jak tu pises tak ti dam uplne normalni radu...nehul proto aby sis zahulil a byl zhulenej,ale hul proto aby sis to poradne vychutnal (myslim ty stavy)---a pak poznas ze kdyz hulis furt dokola tak je to hrozny hovno ,ktery se opakuje furt dokola a prides na to ze hulit treba 2x tydne nejni tak spatny a nakonec si na tom jeste ujedes a bude te bavit mit na to chut (kdyz nebudes hulit pravidelne) a nakonec zjistis ze si to omezil a je to v poho........a pamet se vraci,,,,,,,

Benky

Old Post 10-11-2002 v 20:32 PM
B@nkyBenk- je offline   Profil uživatele B@nkyBenk-   Find more posts by B@nkyBenk-   Foto galerie člena B@nkyBenk-   Click here to Send B@nkyBenk- a Private Message   Add B@nkyBenk- to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Slut
Stálý Člen

Karma uživatele Slut - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2002
Příspěvků: 30 

Nápad ??? Příspěvek č. 10

Je teda fuck že já nehulim furt ale jen gdyž mám chut, nebo wo wejkendu nebo když se sklidí, ale to tag max 14dní a pag dlouho nic moc!!! No a sem za to ráda že nehulim tag moc, možná něgdo řekne že tim pádem nejsem "SPRÁWNEJ HULIČ" ,ale nemám potřebu hulit každej den 10brk mít vymleto a wůbec nic si nepamatowat (no né že moje pamět by byla nágá dobrá,ale ještě něco si pamatuju), no a gdyž nehulim tag často (no tag průměrně 2xtejdně +wejkend) si to pag wíc wychutnám a sem na kashy!!!

Tag že lidi , snaž te se owládat a pamět bude lepčí!!!
Zlomte (si) waz!!!!

Slut

Old Post 10-11-2002 v 21:08 PM
Slut je offline   Profil uživatele Slut   Find more posts by Slut   Foto galerie člena Slut   Click here to Send Slut a Private Message   Add Slut to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kvetak
Stálý Člen

Karma uživatele Kvetak - 76% PěstitelskáKarma uživatele Kvetak - 76% Pěstitelská

Registrován: Dec 2001
Příspěvků: 410  

Příspěvek č. 11

No taky bych doporučoval na chvíli přestat (nebo spíše omezit ), prášky to nevyřeší-já do teďka hulil celkem dost, ale teď sem omezil, takže mam takovéto, že nevim co sem před chvílí řek apod. (jen občas), ale zlepšuje se to rychle.

to Era:
Hele ty děláš mudr. že jo? Mě by zajímalo jestli, když bereš prášky na podporu mozkové činnosti apod. (za účelem zlepšení paměti), jestli to nebude spíš horší [něco jako pár panáků a redbulů(toto není reklama)]-tedy, že dám hulení větší prostor pro nooooo víte co?

Jak to šlo pod zářivkama 4x18W
Stavba "ICEBOX 150W"

Travička zelená to je moje potěšení...
Kouřím rád a je to na mě doufám znát

Old Post 10-11-2002 v 21:26 PM
Kvetak je offline   Profil uživatele Kvetak   Find more posts by Kvetak   Foto galerie člena Kvetak   Click here to Send Kvetak a Private Message   Add Kvetak to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Era
Bursovní spekulant

Karma uživatele Era - 64% PěstitelskáKarma uživatele Era - 64% Pěstitelská

Registrován: Apr 2002
Příspěvků: 219  

Já prášky na mozek neberu... Příspěvek č. 12

Teda když, tak vyjímečně - třeba půl hoďky před zkouškou, ale nějaký extra efekt ani nepozoruju.
Jelikož hulím opravdu příležitostně - te'd momentálně už 14 dní nic... - zato v sobotu si dáme - tak mi má pamě't funguje ve spojení s digitálním diářem docela fajn i bez podpory z krabičky. Diář nehledám, mám ho stále ssebou. Jenom tudle jsem se ožral, 3 hodiny ležel neznámo kde a diář mi zmizel... Už mám druhý, ale ty informace už neseženu.
Zkoušel jsem nootopika před chlastem (kdysi jsem čet, že by to mohlo chránit mozek), ale do 20 minut jsem byl tuhej (usnul jsem)
Jinak myslím, že podpora výživy mozku možná zintenzivní prožitek, ale určitě taky poněkud kompenzuje přidušenost způsobenou zvýšenou hladinou oxidu uhelnatého v krvi, kterou mají jak kuřáci cigaret, tak ganji.
Čili já nic neberu, ale obecně - že by to podporovalo blbnutí z hulení - to zas ne.

Jinak mechanismus, jakým THC poškozuje paměť (mozek), zda-li vůbec, není dosud probádán

[Edited by Era on 11-11-2002 at 12:00 PM]

Nemodifikovaný modifikovanému nevěří...

Old Post 11-11-2002 v 10:56 AM
Era je offline   Profil uživatele Era   Find more posts by Era   Foto galerie člena Era   Click here to Send Era a Private Message   Add Era to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Era! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
drinker hulič
Stálý Člen

Karma uživatele drinker hulič - 72% PěstitelskáKarma uživatele drinker hulič - 72% PěstitelskáKarma uživatele drinker hulič - 72% Pěstitelská

Registrován: Apr 2002
Příspěvků: 626  

Příspěvek č. 13

hele chlapi a divky, ja si napriklad vubec nepamatuju ksichty, ale to z huleni neni (hulim ted docela dost malo). no vy si to muzete kamkoliv zapsat, ale trapasy kdyz zdravis uplne cizi holku "protoze to prece musi bejt vona, ne?" to je teprve neco... tak az budete mit my problemy
navic me to taky prijde, videli ste Samotare a tak furt nekdo neco keruje s pameti... "Hulim 9 let, jsem totalne vyhulenej tak me rychle reknete co s tim mam delat!" blee. stoji vam to za to? heledte se, ja tri tejdny ted nehulil (depky a tak...) a v pohode si pripadam a ziju jako clovek co nehuli... ale taky sem myslel ze nemam potrebu prestavat... pak me doslo huleni... pak sem mel deprese, rek si ze to chvilku omezim...no a ted vubec nehulim a nijak extra me to nevadi... nasel sem si cinnost kterou delam misto toho ze sem predtim hulil... a s tou pameti moc nedelejte, az budete stari a senilni a budete mlatit mlady hulkou po hlave, to´pak bude krize.
era: dokazes rozesmat fakt!

The ice age is coming, the sun is zooming in
Engines stop running and the weed is growing thin. -- The Clash

Prehistorie - 2002, první pokus o grow

Historie - 2005, 150W Powerplant

Současnost - 2x600W kokos, Durga Mata, Mendocino Madness

Old Post 11-11-2002 v 18:04 PM
drinker hulič je offline   Profil uživatele drinker hulič   Find more posts by drinker hulič   Foto galerie člena drinker hulič   Click here to Send drinker hulič a Private Message   Add drinker hulič to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Era
Bursovní spekulant

Karma uživatele Era - 64% PěstitelskáKarma uživatele Era - 64% Pěstitelská

Registrován: Apr 2002
Příspěvků: 219  

xichty Příspěvek č. 14

si nepamatuju vůbc. K tomu ještě prd vidím (při tý zmíněný tříhodinový amnesii jsem si poškrábal brejle, beztak již slabé), takže nejse-li osloven, nezdravím, bo nepoznávám. Ale hulením to není, měl jsem to i v době, kdy jsem si myslel, že hulení a chlast je věc, které se nikdy v životě nedotknu.
Existuje psychická porucha - prosopagnosie tuším se zove, kdy čék nepoznává xichty lidí. Ale současně může skvěle rozeznávat např. desítky krav v chlívě, nikoli dle čísel, ale dle "xichtu". Čili krávy pozná, lidi ne
Nekecám, to jsme seučili

Nemodifikovaný modifikovanému nevěří...

Old Post 11-11-2002 v 19:16 PM
Era je offline   Profil uživatele Era   Find more posts by Era   Foto galerie člena Era   Click here to Send Era a Private Message   Add Era to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Era! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Al-Ban
Stálý Člen

Karma uživatele Al-Ban - 46% PěstitelskáKarma uživatele Al-Ban - 46% PěstitelskáKarma uživatele Al-Ban - 46% PěstitelskáKarma uživatele Al-Ban - 46% Pěstitelská

Registrován: Jan 2002
Příspěvků: 579  

mám taky ;-) Příspěvek č. 15

Jsem četl, že člověk s touto chorobou kolikrát nedokáže rozlišit ani obličeje členů vlastní rodiny, tak takovej extrem zase nejsem . Ale chtěl bych se taky vyjádřit k tomu zdravení, protože kolikrát je taky důležitý jak zdravíte a když pozdravíte ležérně někoho s kým jste minulej víkend (nebo den) dobře zapařili, tak to taky není úplně košér, zvlášť, když si na původ ksichtu vzpomenete pár minut poté .

Old Post 11-11-2002 v 20:16 PM
Al-Ban je offline   Profil uživatele Al-Ban   Find more posts by Al-Ban   Foto galerie člena Al-Ban   Click here to Send Al-Ban a Private Message   Add Al-Ban to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Srooga
Grower Kuchtík

Karma uživatele Srooga - 76% Pěstitelská

Registrován: Mar 2002
Příspěvků: 394  

Jak to vidim já... Příspěvek č. 16

Mno, pánové, nechci se s váma hádat, ale...
Jak si kdo ustele, tak si lehne.

Hulíš denně? Máš vymytej mozek? Vyhovuje ti to?
Pak je to v pořádku

Kdo je ochotnej kůli špeku zahodit všechno, včetně ženský a práce, tak tomu je zřejmě jedno jestli je to špek nebo lajna ňáký chemický sr..ky. Akorát, že skejsnul u toho hulení a je z něj lenochod a ne tryskomyš.

Lidi, co nechtěj aby byla Ganja špatným pánem prostě omezí. Některý nemusí a stejně sou v pohodě...jsme různí. Zrovna tak, jako lidi co nechtěj makat, nikdy nebudou.

Radit se s huličema, co dělat když už mi to leze na mozek je podle mě jenom sebeutěšování odpověďma, který chceš slyšet

Dej si pauzu, hul třeba s Mírou jako já. Ten odchází po třetím brčku



Srga!

Old Post 12-11-2002 v 07:25 AM
Srooga je offline   Profil uživatele Srooga   Find more posts by Srooga   Foto galerie člena Srooga   Click here to Send Srooga a Private Message   Add Srooga to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 23:51 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.8396220 seconds with 25 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív