Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie pod Sluncem » Zelené Údolí 2010
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
Ruprecht
Stálý Člen

Karma uživatele Ruprecht - 93% Pěstitelská

Registrován: Feb 2008
Příspěvků: 262  

Příspěvek č. 17

..hehe su rád, že seš s mýma genama spokojenej :-)..já sem Topku letos bral 17tého a taky nějaké dnes...(se to letos zdrželo o týden u většiny modelů)

..v loučce dáme košty o vánocách,ni?? :-)))..

už teď su zvědavý kdo ji bude mít hezčí :-)


P.S. měl jsi u Top44/belladona samca?? byl to jeden z pokusů o feminizaci a já ani nevím esli se to povedlo, mě tento model zdecimovaly srnky na pokusném fleku ty kurvy proradné..měj se

Out od bubáka 08
Out od bubáka 09

Old Post 19-10-2010 v 19:11 PM
Ruprecht je offline   Profil uživatele Ruprecht   Find more posts by Ruprecht   Foto galerie člena Ruprecht   Click here to Send Ruprecht a Private Message   Add Ruprecht to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
marw
Stálý Člen

Karma uživatele marw - 74% Pěstitelská

Registrován: Feb 2009
Příspěvků: 199  

Příspěvek č. 18

Zdravím bubáka,geny sú solidní,košta dáme ale chtělo by to letos neřídit,akce pokračuje ve stejném datumu akorát na jiném místě,ten sál už je ende...
Jinak jeden chachar tam byl takže půl na půl s tím crossem,supr kytka,ještě počkáme do papírku co holka dokáže a pak uvidíme,každopádně mám i nějaké semeno na příští rok,toš snad se na ní dostane.
Na vánoční besídce nadělíme dárečky!

Old Post 19-10-2010 v 19:45 PM
marw je offline   Profil uživatele marw   Find more posts by marw   Foto galerie člena marw   Click here to Send marw a Private Message   Add marw to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hej-rup
Stálý Člen

Karma uživatele hej-rup - 36% PěstitelskáKarma uživatele hej-rup - 36% PěstitelskáKarma uživatele hej-rup - 36% PěstitelskáKarma uživatele hej-rup - 36% PěstitelskáKarma uživatele hej-rup - 36% Pěstitelská

Registrován: Dec 2007
Příspěvků: 275  

Příspěvek č. 19

Ahoj bubáku, měl jsem od tebe letos krásnou samici top44/belladona, dolů šla minulej víkend. Myslím že se pokus o feminizaci zdrařil. Taky mi zůstali nějaký durbany ( fialový i zelený pheno, ještě kvetou ). Vdovám se nějak nedařilo a zůstal jen jeden samec, kterýho pochcal pes a pak chcípnul chtěl jsem ho na pil, vypadal hezky..
potom smažu

Old Post 22-10-2010 v 09:49 AM
hej-rup je offline   Profil uživatele hej-rup   Find more posts by hej-rup   Foto galerie člena hej-rup   Click here to Send hej-rup a Private Message   Add hej-rup to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ruprecht
Stálý Člen

Karma uživatele Ruprecht - 93% Pěstitelská

Registrován: Feb 2008
Příspěvků: 262  

Příspěvek č. 20

díky za info ogaři, na košty su zvědavé :-)...to hej-rup: - jáj s tím durbanem toe prekérka letos, normálně bývá do 15.10. hotovej, ale letos je to všechno o týden pozadu mi přinde(mohl bych jmenovat hned několik modelů, které loni dojely a letos půjdou akorát na čokošku)..taky mi pár holek mrzne po nocách venku ešče, tož uvidíme..

Out od bubáka 08
Out od bubáka 09

Old Post 22-10-2010 v 19:20 PM
Ruprecht je offline   Profil uživatele Ruprecht   Find more posts by Ruprecht   Foto galerie člena Ruprecht   Click here to Send Ruprecht a Private Message   Add Ruprecht to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
marw
Stálý Člen

Karma uživatele marw - 74% Pěstitelská

Registrován: Feb 2009
Příspěvků: 199  

Příspěvek č. 21




Tak mame další sezonu za sebou, po páteční a sobotní sklizní se nám už všechny holky vesele houpou hlavou dolů z čehož mám velkou radost.Letos bohužel drzost čorkařů neznala mezí a jak už sem se zminoval foliak padnul se vším všudy,a to co zustalo o podál na zahradě se šmejdi snažily nejednou ukrast ale má spolupěstitelka se s nima nesrala a vždy je včas vyplašila,zacoš před ní smekám klobouk.



1.Něco ze sklizně White Rhino







2.White Russia






3.Společné foto

Naposledy upravil marw 24-10-2010 v 19:42 PM

Old Post 24-10-2010 v 12:52 PM
marw je offline   Profil uživatele marw   Find more posts by marw   Foto galerie člena marw   Click here to Send marw a Private Message   Add marw to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
marw
Stálý Člen

Karma uživatele marw - 74% Pěstitelská

Registrován: Feb 2009
Příspěvků: 199  

Příspěvek č. 22





Další fotečky jsou z lesa kde nám toho po najezdu srnek moc nezůstalo ale něco malo z toho bude,na kytkách se začla objevovat plísen toš sem je všechny sekl at už mám letos po starostech.


1.Top44 ze semínka krasně orosený a šišky jak šutry



2.Top44




3.WhiteSatin/silverado kytička se zímou krasně vybarvila a myslím ,že se mám na co těšit.





4.WhiteSatin/silverado

Old Post 24-10-2010 v 13:07 PM
marw je offline   Profil uživatele marw   Find more posts by marw   Foto galerie člena marw   Click here to Send marw a Private Message   Add marw to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
marw
Stálý Člen

Karma uživatele marw - 74% Pěstitelská

Registrován: Feb 2009
Příspěvků: 199  

Příspěvek č. 23




Poslední fotečky jsou opět White rhino z řízku ale tentokrat z lesa,kytička by ještě snesla určitě tyden až 10 dnu ale v tomhle počasí sem nechtěl riskovat takže šla dolů taky.

Naposledy upravil marw 24-10-2010 v 19:44 PM

Old Post 24-10-2010 v 13:20 PM
marw je offline   Profil uživatele marw   Find more posts by marw   Foto galerie člena marw   Click here to Send marw a Private Message   Add marw to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
marw
Stálý Člen

Karma uživatele marw - 74% Pěstitelská

Registrován: Feb 2009
Příspěvků: 199  

Příspěvek č. 24



Lednově,jarní,sušina...



WhiteSatin/Silverado

Old Post 16-01-2011 v 15:14 PM
marw je offline   Profil uživatele marw   Find more posts by marw   Foto galerie člena marw   Click here to Send marw a Private Message   Add marw to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
marw
Stálý Člen

Karma uživatele marw - 74% Pěstitelská

Registrován: Feb 2009
Příspěvků: 199  

Příspěvek č. 25






Top44 - Řez

Old Post 16-01-2011 v 15:17 PM
marw je offline   Profil uživatele marw   Find more posts by marw   Foto galerie člena marw   Click here to Send marw a Private Message   Add marw to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
marw
Stálý Člen

Karma uživatele marw - 74% Pěstitelská

Registrován: Feb 2009
Příspěvků: 199  

Příspěvek č. 26




Pro mě zatím letošní favoritka Top44/Belladona,tento cross se opravdu povedl. Top44 trochu zkrátil dobu květu a udržel poměrně hustou struktůru palic, belladona dala této kytce ovocný odér, který je krasně cítit již při otevření sklenice.Měla velice dobrý růstový potenciál,přijetalnou dobu květu a dobrou odolnost vůči plísním i různé havěti.
Kouř je jemný,při výdechu je na patře cítit sladký, ovocný až medový to'n.Učinek je pozvolný,velice příjemný,silný a dlouho trvající,ovšem žádný uspávač.
Letos má své místo určitě zaručené.

Old Post 16-01-2011 v 16:36 PM
marw je offline   Profil uživatele marw   Find more posts by marw   Foto galerie člena marw   Click here to Send marw a Private Message   Add marw to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
marw
Stálý Člen

Karma uživatele marw - 74% Pěstitelská

Registrován: Feb 2009
Příspěvků: 199  

Příspěvek č. 27




HollandsHope/PurpleWidow

Old Post 16-01-2011 v 16:46 PM
marw je offline   Profil uživatele marw   Find more posts by marw   Foto galerie člena marw   Click here to Send marw a Private Message   Add marw to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
marw
Stálý Člen

Karma uživatele marw - 74% Pěstitelská

Registrován: Feb 2009
Příspěvků: 199  

Příspěvek č. 28




Top44 semínko
Tohle brčko se hnojilo za celou dobu růstu i květu velice poskromnu a poslední měsíc byla kytka jen o vodě,chut je opravdu čístá až lehce prlivá.


Dosti rozdílná oproti Top44 z řezu,jak stavbou tak high.


Dobrý společník na cesty lesem.

Old Post 17-01-2011 v 18:45 PM
marw je offline   Profil uživatele marw   Find more posts by marw   Foto galerie člena marw   Click here to Send marw a Private Message   Add marw to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 09:59 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
03-09-2013 - zelená pole 2013 - 83 odpovědí
28-10-2011 - Úrodné údolí 2011 - 34 odpovědí
17-07-2010 - Skleník 2010 - 36 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.4841940 seconds with 34 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív