Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Nemoci Rostlin a Problémy » Zlomená kytka - odlomená větev - pomoc ZDE !!!
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
Bratři v tripu
Stálý Člen

Karma uživatele Bratři v tripu - 23% Pěstitelská

Registrován: Apr 2010
Příspěvků: 10  

Upozornění zlomená kytka - prosím pomoc Příspěvek č. 1


Ahoj.
Vlivem destu se mi zlomila asi metr dlouha kytka, ktera byla nedavno ohybana (supercropping). Zlomeni vypada dost vazne, cela kytka drzi pouze na lyku, ktere je uplne na vrchu stonku jako obal. procentuelne se jedna asi o 10%. myslite, ze to kytka zvladne? zatim vypada v poradku, spojil jsem stonek buzirkou a doufam, ze to lyko to zvladne uzivit. nakreslil jsem, jak to zhruba vypada

Naposledy upravil Bratři v tripu 18-07-2010 v 17:35 PM

Old Post 18-07-2010 v 17:24 PM
Bratři v tripu je offline   Profil uživatele Bratři v tripu   Find more posts by Bratři v tripu   Foto galerie člena Bratři v tripu   Click here to Send Bratři v tripu a Private Message   Add Bratři v tripu to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
satanda
Stálý Člen

Karma uživatele satanda - 71% PěstitelskáKarma uživatele satanda - 71% Pěstitelská

Registrován: Oct 2008
Příspěvků: 33  

Příspěvek č. 2

zdar a sílu,
já bych ji normálně ohnul z5 a omotal páskou na roubování stromů.
až kytka povyroste roztrhne pásku a bude to oukey

Old Post 18-07-2010 v 17:57 PM
satanda je offline   Profil uživatele satanda   Find more posts by satanda   Foto galerie člena satanda   Click here to Send satanda a Private Message   Add satanda to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
šapša
Stálý Člen

Karma uživatele šapša - 76% Pěstitelská

Registrován: Jan 2010
Příspěvků: 318  

Příspěvek č. 3

Ahoj ničeho se neboj, i když nebudeš s kytkou nic dělat tak bude v poho pokud není zcela oddělená dá se dokupy. GL

já si spíš myslím,že lidi tady málo hulej, kdyby víc hulili nemohli by si tolik lhát // kdo nebojuje - prohraje , kdo bojuje - může prohrát // pokud se budeme bát omylů nikdy nepříjdeme s ničím originálním
Nazdar Mazar a jiné písně o lásce // Ďábel s tváří anděla (projekt E.) // Šotkova bylinková zahrádka // Na krásu našich koní a rychlost našich žen // Hells Angels//
Sir Ken Robinson: Do schools kill creativity? // Permakultura - farmaření s přírodou

Old Post 18-07-2010 v 20:22 PM
šapša je offline   Profil uživatele šapša   Find more posts by šapša   Foto galerie člena šapša   Click here to Send šapša a Private Message   Add šapša to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kopštros
Stálý Člen

Karma uživatele kopštros - 68% Pěstitelská

Registrován: Jul 2009
Příspěvků: 174  

Příspěvek č. 4



ahoj mam takovej vetši problem v letě proběhla fimka ale tetkom jak prší tak semi roztrhl stonek pls o rady rostlinka je 3 tydny.v kvetu.

Old Post 09-09-2010 v 14:23 PM
kopštros je offline   Profil uživatele kopštros   Find more posts by kopštros   Foto galerie člena kopštros   Click here to Send kopštros a Private Message   Add kopštros to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kopštros
Stálý Člen

Karma uživatele kopštros - 68% Pěstitelská

Registrován: Jul 2009
Příspěvků: 174  

Příspěvek č. 5



zkouška o napravu svazano uvidime dokladam foto.

Old Post 09-09-2010 v 14:43 PM
kopštros je offline   Profil uživatele kopštros   Find more posts by kopštros   Foto galerie člena kopštros   Click here to Send kopštros a Private Message   Add kopštros to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hlava
Mad Head

Karma uživatele Hlava - 80% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 3229  

Příspěvek č. 6

http://grower.cz/forum/showthread....&threadid=24658
http://grower.cz/forum/showthread....&threadid=43428
http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=6688
http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=7321

Podivej se jeste sem , nejaky tipy , cau Hlava

Old Post 15-09-2010 v 14:37 PM
Hlava je offline   Profil uživatele Hlava   Find more posts by Hlava   Foto galerie člena Hlava   Click here to Send Hlava a Private Message   Add Hlava to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Hlava! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zatlkaj
Nový Člen

Karma uživatele Zatlkaj - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2010
Příspěvků: 21  

odlomena vetev Příspěvek č. 7

caute, dnes sa mi v sklenniku jedna dost velka vetva pod svojou vahou odlomila od rastliny a musela byt amputovana :/

rastline este chybaju take 2-3 tyzdne do sklizne. myslite ze by sa dala ta vetva nejak zahranit a dopestovat? zatial som ju dal do vazy s vodou ale dlho to takto asi nevydrzi.

update: vetva je este stale vo vaze a dari sa jej skvele. na moje prekvapenie sa zacali objavovat trichomy takze mozno sa docka stastneho konca

Naposledy upravil Zatlkaj 17-09-2011 v 18:52 PM

Old Post 13-09-2011 v 20:13 PM
Zatlkaj je offline   Profil uživatele Zatlkaj   Find more posts by Zatlkaj   Foto galerie člena Zatlkaj   Click here to Send Zatlkaj a Private Message   Add Zatlkaj to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
tuffgong1
Stálý Člen

Karma uživatele tuffgong1 - 58% PěstitelskáKarma uživatele tuffgong1 - 58% PěstitelskáKarma uživatele tuffgong1 - 58% PěstitelskáKarma uživatele tuffgong1 - 58% PěstitelskáKarma uživatele tuffgong1 - 58% Pěstitelská

Registrován: Mar 2010
Příspěvků: 967  

Příspěvek č. 8

hele hned jak se to odlomilo atk jsi to měl dán na místo odlomu a přidělat třeba obinadlem dle mě bi byla jistá naděje že to sroste , ale ted už si nemyslim že to zachráníš :-(

Lidi prosím vás , buť ty seriály dodělejte do konce a nebo požádejte admina o smazání !

Old Post 13-09-2011 v 20:38 PM
tuffgong1 je offline   Profil uživatele tuffgong1   Find more posts by tuffgong1   Foto galerie člena tuffgong1   Click here to Send tuffgong1 a Private Message   Add tuffgong1 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
EDDY42
Nový Člen

Karma uživatele EDDY42 - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2006
Příspěvků: 12 

Zlomená kytka Příspěvek č. 9

Zdarec nevěděl jsem kam s tím tak se omlouvám pokud jsem to zařadil špatně. Potřeboval bych co nejrychleji radu. Kytička cca 3 týdny stará se mi zlomila.Stonek není ulomený ale je prostě zlomený kytí nemůže stát je to těsně u hlíny. Bude stačit jí přesadit a dát hlouběji?

Old Post 19-11-2011 v 11:22 AM
EDDY42 je offline   Profil uživatele EDDY42   Find more posts by EDDY42   Foto galerie člena EDDY42   Click here to Send EDDY42 a Private Message   Add EDDY42 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 10

jestli mas v kvetnikumisto na hlinu tak nepresazuj jen dosyp hlinu pokud to bude stacit pri presazovani dost riskujes ze to dolomis ale i tak by se dala nejspis zachranit v poskozenym myste to osetri nejakym korenakem treba stimulax atd...(neni nezbytne) bud se spravi a udela kolinko ale jelikoz ji das ten zlom do zeme mela by tam pustit koreny ale pocitej tak minimalne 3 dny stop spis ale tak tejden pak by mela zas normalne rust mozna min zalezi jak na tom je a jaky ma podminky. chytil se mi i zlomeny klicek takze verim ze to prezije

Old Post 19-11-2011 v 11:31 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
EDDY42
Nový Člen

Karma uživatele EDDY42 - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2006
Příspěvků: 12 

Příspěvek č. 11

Díky snad to vyjde

Old Post 19-11-2011 v 11:32 AM
EDDY42 je offline   Profil uživatele EDDY42   Find more posts by EDDY42   Foto galerie člena EDDY42   Click here to Send EDDY42 a Private Message   Add EDDY42 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 12

mělo by stačit to podepřít,popř nějak zpevnit místo zlomu.Do hlíny bych to nezakopával,může se stát že to začne uhnívat

Old Post 19-11-2011 v 12:15 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
EDDY42
Nový Člen

Karma uživatele EDDY42 - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2006
Příspěvků: 12 

Příspěvek č. 13

Nojo ale bude to v ni mít lepší podporu a pokud to začne hnít znamená to že je to stejně mrtvé a bylo by to to samé na vzduchu ne?

Old Post 19-11-2011 v 12:33 PM
EDDY42 je offline   Profil uživatele EDDY42   Find more posts by EDDY42   Foto galerie člena EDDY42   Click here to Send EDDY42 a Private Message   Add EDDY42 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
EDDY42
Nový Člen

Karma uživatele EDDY42 - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2006
Příspěvků: 12 

Příspěvek č. 14

Tak to vypadá že začíná usychat stonek. Zatím má jen jedno patro pokud bude stonek dále usychat mám jí zkusit uříznout,,hlavu´´ a zasadit? Popřípadě jak blízko listům nebo matečním listům

Old Post 19-11-2011 v 15:20 PM
EDDY42 je offline   Profil uživatele EDDY42   Find more posts by EDDY42   Foto galerie člena EDDY42   Click here to Send EDDY42 a Private Message   Add EDDY42 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 15

citace:
Původní příspěvek od EDDY42
Nojo ale bude to v ni mít lepší podporu a pokud to začne hnít znamená to že je to stejně mrtvé a bylo by to to samé na vzduchu ne?


Proto píšu že podepřít nebo nějak zpevnit místo zlomu,tu hlínu budeš zalívat bude mokrá,nebude tam světlo je tam větší riziko toho uhnívání nebo nějaké plísně,nevím dělej jak myslíš...

Old Post 19-11-2011 v 16:37 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bampino
Nový Člen

Karma uživatele bampino - 23% Pěstitelská

Registrován: Dec 2011
Příspěvků: 3 

Příspěvek č. 16

vrat to zpět a obmotej to páskou a nějak to podepři nebo přivaž, mělo by se to zacelit

Old Post 30-12-2011 v 21:13 PM
bampino je offline   Profil uživatele bampino   Find more posts by bampino   Foto galerie člena bampino   Click here to Send bampino a Private Message   Add bampino to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 10:25 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.4741460 seconds with 29 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív