Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Základní Pěstitelské Informace » hnojení vodou z akvária
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
má voda z akvárka vliv na kytku ?
ano
možná
ne
nevím
Ukázat Výsledky [Upravit Anketu (pouze moderátoři)]
Autor
Téma 
mcspek
Nový Člen

Karma uživatele mcspek - 10% Pěstitelská

Registrován: Jan 2005
Příspěvků: 15  

Organika hnojení vodou z akvária Příspěvek č. 1

Čau, hele vím že to bude znít asi divně jo a nechci objevit dávno objevené, jen mně zajímá jestli když budu používat vodu z akvária na zálivku svých kytek jestli se to na tý kytce nějak projeví, třeba rybí chutí nebo nevím něčím jiným, páč mám doma akvárko s nějakejma pavíma okama, a jak oni furt jen žerou a serou tak bych řekl že maj vodu dost bohatou na dusičnany z toho sraní, co Vy lidi na to ? Jen mi nepište, že spamuju, nikde jsem tohle nenašel tak se ptám, a díky všem za odpovědi, ty normální.

Á už v tom zase lítámééé, haťapaťa, od rána do nocííííííííí , uuuuuž nám není pomocííííí

Old Post 16-07-2010 v 17:40 PM
mcspek je offline   Profil uživatele mcspek   Find more posts by mcspek   Foto galerie člena mcspek   Click here to Send mcspek a Private Message   Add mcspek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ween
Stálý Člen

Karma uživatele ween - 18% PěstitelskáKarma uživatele ween - 18% PěstitelskáKarma uživatele ween - 18% PěstitelskáKarma uživatele ween - 18% PěstitelskáKarma uživatele ween - 18% PěstitelskáKarma uživatele ween - 18% PěstitelskáKarma uživatele ween - 18% Pěstitelská

Registrován: Feb 2010
Příspěvků: 478  

Příspěvek č. 2

laický názor neakvaristy - jestli do té vody nesypeš nějakou chemii, tak by to mohla být minimálně dobře odstátá zálivka... a rybí hovna k tomu? třeba to pofrčí good luck

carpe diem

Old Post 16-07-2010 v 18:20 PM
ween je offline   Profil uživatele ween   Find more posts by ween   Foto galerie člena ween   Click here to Send ween a Private Message   Add ween to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 3


hele aquaponie


http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=21439

nekolik stranek tam bude,muzes pocist a zjistit co a jak. co jsem si prohlizel tak moc toho tam neni. google a hledej muzes nahazet odkazy


aaaa nespamuj

Old Post 16-07-2010 v 18:29 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ween
Stálý Člen

Karma uživatele ween - 18% PěstitelskáKarma uživatele ween - 18% PěstitelskáKarma uživatele ween - 18% PěstitelskáKarma uživatele ween - 18% PěstitelskáKarma uživatele ween - 18% PěstitelskáKarma uživatele ween - 18% PěstitelskáKarma uživatele ween - 18% Pěstitelská

Registrován: Feb 2010
Příspěvků: 478  

Příspěvek č. 4

dobrej link... no tak jsem to trochu procetl, a urcite bych to tam kytickam lil ))

carpe diem

Old Post 16-07-2010 v 19:58 PM
ween je offline   Profil uživatele ween   Find more posts by ween   Foto galerie člena ween   Click here to Send ween a Private Message   Add ween to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 5


nemuzu si pomoct, tahle fotka me dostala

Old Post 16-07-2010 v 20:02 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MDe_
Hulk Gardener

Karma uživatele MDe_ - 80% Pěstitelská

Registrován: Jul 2010
Příspěvků: 1130  

Příspěvek č. 6

Mám poraně .. taky to půjde ?

Old Post 16-07-2010 v 20:31 PM
MDe_ je offline   Profil uživatele MDe_   Find more posts by MDe_   Foto galerie člena MDe_   Click here to Send MDe_ a Private Message   Add MDe_ to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hlava
Mad Head

Karma uživatele Hlava - 80% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 3229  

Příspěvek č. 7

Jeste taky zmínka tady , http://grower.cz/home/article.php?articleid=4 , Hlava

Old Post 16-07-2010 v 23:06 PM
Hlava je offline   Profil uživatele Hlava   Find more posts by Hlava   Foto galerie člena Hlava   Click here to Send Hlava a Private Message   Add Hlava to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Hlava! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MDe_
Hulk Gardener

Karma uživatele MDe_ - 80% Pěstitelská

Registrován: Jul 2010
Příspěvků: 1130  

Příspěvek č. 8

citace:
Původní příspěvek od Hlava
Jeste taky zmínka tady , http://grower.cz/home/article.php?articleid=4 , Hlava


Chtěl bych ochutnat zdaten hash opravdu bubla .. je to velice zajímavé ale určitě pracné

Old Post 16-07-2010 v 23:16 PM
MDe_ je offline   Profil uživatele MDe_   Find more posts by MDe_   Foto galerie člena MDe_   Click here to Send MDe_ a Private Message   Add MDe_ to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
šapša
Stálý Člen

Karma uživatele šapša - 76% Pěstitelská

Registrován: Jan 2010
Příspěvků: 318  

Příspěvek č. 9

Ahoj je to skvělé hnojivo sice jsem s tím hnojil pokojovky,ale bude to podobný. Hnojit spíš s tou vodou z odkalování akvárka se zbytky krmiv a rybíma hovínkama . 2 WEEN : Jesli se tam leje chemie tak je strašně slaboučká jsou tam přece taky rostliny, který jsou v té vodě celý ponořený a ryby třeba Skaláry z chemie snesou tak akorát kuchyňskou sůl jinak hynou (opraveno pro ty co čtou u threadu jen poslední příspěvek )

já si spíš myslím,že lidi tady málo hulej, kdyby víc hulili nemohli by si tolik lhát // kdo nebojuje - prohraje , kdo bojuje - může prohrát // pokud se budeme bát omylů nikdy nepříjdeme s ničím originálním
Nazdar Mazar a jiné písně o lásce // Ďábel s tváří anděla (projekt E.) // Šotkova bylinková zahrádka // Na krásu našich koní a rychlost našich žen // Hells Angels//
Sir Ken Robinson: Do schools kill creativity? // Permakultura - farmaření s přírodou

Naposledy upravil šapša 17-07-2010 v 15:03 PM

Old Post 17-07-2010 v 14:25 PM
šapša je offline   Profil uživatele šapša   Find more posts by šapša   Foto galerie člena šapša   Click here to Send šapša a Private Message   Add šapša to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 10


citace:
Původní příspěvek od šapša
Ahoj je to skvělé hnojivo sice jsem s tím hnojil pokojovky,ale bude to podobný. Hnojit spíš s tou vodou z odkalování akvárka se zbytky krmiv a rybíma hovínkama .Jesli se tam leje chemie tak je strašně slaboučká jsou tam přece taky rostliny, který jsou v té vodě celý ponořený a ryby třeba Skaláry z chemie snesou tak akorát kuchyňskou sůl jinak hynou


chemii snad vubec ne? prave tam podle me jde o to bio.



info k obrazku :

1. Absorption des protéines végétales.

2. Décompositions des déchets organiques, création d'azote.

3. Oxydation par les bactéries Nitrosomonas.

4. Bactéries Nitrobacter.

5. Réduction par les bactéries.

6. Déchets organiques.

7. Assimilation par les plantes.

prelozte si to jak chcete, ja jsem to jakz takz pochopil a delat to nebudu tak presne to vedet nepotrebuju. teda doufam ze sjem to pochopil a je to to co myslim

prebrano z http://www.lamainverte.org/forum/viewtopic.php?t=8404

Old Post 17-07-2010 v 14:41 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 10:34 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.1477740 seconds with 32 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív