Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie pod Sluncem » Growbox pod sluncem
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3
Autor
Téma 
Enf
Stálý Člen

Karma uživatele Enf - 96% PěstitelskáKarma uživatele Enf - 96% PěstitelskáKarma uživatele Enf - 96% PěstitelskáKarma uživatele Enf - 96% Pěstitelská

Registrován: Sep 2009
Příspěvků: 59  

Obecné Growbox pod sluncem Příspěvek č. 1






Zdravim groweři
Tak nakonec jsem se dokopal k tomu, abych udělal pár fotek a podělil se sváma o svůj pěst.

model: White dwarf (autoflowering 65 dní)


http://www.novygrowshop.cz/zbozi/semena/autoflowering-samonakvetaci/white-dwarf-indoor-outdoor-5ks

substrát: od Guana + bio humus z žížal

Hnojky: Plagron alga grow,alga bloom, biobizz Alg-A-mic (postřik) (časem ještě dokoupim nějaký pk na konečnou fázi květu )

světlo: ideálně položený střešní okno na jihozápadní stranu. Barák máme nejvyšší v ulici, tak mě naštěstí nic nestíní


Semínka jsem zasadil přímo do země 16.4, vyklíčily 21.4, obě kytky přeply na květ 25.5

Nechtěl jsem to publikovat dokud ten můj "growbox" nebude kompletní , ale to bych sem asi moh pak hodit jen smoke report z první úrody...
Budu vám vděčnej za každej názor nebo radu , abych se do dalšího pěstu poučil

obrázek 3 : zatim mě tam s 2 white dwarfama roste cherry rajče (propustka) a pár řezů co pak plánuju hodit ven

Naposledy upravil Enf 29-05-2010 v 19:53 PM

Old Post 29-05-2010 v 15:36 PM
Enf je offline   Profil uživatele Enf   Find more posts by Enf   Foto galerie člena Enf   Click here to Send Enf a Private Message   Add Enf to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Enf
Stálý Člen

Karma uživatele Enf - 96% PěstitelskáKarma uživatele Enf - 96% PěstitelskáKarma uživatele Enf - 96% PěstitelskáKarma uživatele Enf - 96% Pěstitelská

Registrován: Sep 2009
Příspěvků: 59  

Příspěvek č. 2






ještě nějaký to foto:

Naposledy upravil Enf 29-05-2010 v 17:05 PM

Old Post 29-05-2010 v 16:13 PM
Enf je offline   Profil uživatele Enf   Find more posts by Enf   Foto galerie člena Enf   Click here to Send Enf a Private Message   Add Enf to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Enf
Stálý Člen

Karma uživatele Enf - 96% PěstitelskáKarma uživatele Enf - 96% PěstitelskáKarma uživatele Enf - 96% PěstitelskáKarma uživatele Enf - 96% Pěstitelská

Registrován: Sep 2009
Příspěvků: 59  

Příspěvek č. 3



jedna z menších sršní (oproti těm předchozím co jsem tam našel)

Old Post 29-05-2010 v 18:32 PM
Enf je offline   Profil uživatele Enf   Find more posts by Enf   Foto galerie člena Enf   Click here to Send Enf a Private Message   Add Enf to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fananek7
Stálý Člen

Karma uživatele fananek7 - 76% PěstitelskáKarma uživatele fananek7 - 76% PěstitelskáKarma uživatele fananek7 - 76% PěstitelskáKarma uživatele fananek7 - 76% PěstitelskáKarma uživatele fananek7 - 76% Pěstitelská

Registrován: Feb 2009
Příspěvků: 395  

Příspěvek č. 4

Pěkné okénko
A budeš to asi přesazovat do větších ne?
A plánuješ nějaké zavlažování,a nebo to máš každý den pod kontrolou?



Fanánkův out 2010

Old Post 29-05-2010 v 22:24 PM
fananek7 je offline   Profil uživatele fananek7   Find more posts by fananek7   Foto galerie člena fananek7   Click here to Send fananek7 a Private Message   Add fananek7 to your buddy list     Navštiv homepage uživatele fananek7! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Enf
Stálý Člen

Karma uživatele Enf - 96% PěstitelskáKarma uživatele Enf - 96% PěstitelskáKarma uživatele Enf - 96% PěstitelskáKarma uživatele Enf - 96% Pěstitelská

Registrován: Sep 2009
Příspěvků: 59  

Dotaz Příspěvek č. 5

Zejtra jsem plánoval postřik tim Alg-A-mic od biobizzu, ale nejsem si jistej jestli to nebude dělat neplechu s tim alga grow, který používám jenom na zálivku. A nebo by bylo nejvhodnější přejít na hnojivo na květ? když už čtyři dny kvetou
Co myslíte ?

Naposledy upravil Enf 29-05-2010 v 23:38 PM

Old Post 29-05-2010 v 22:39 PM
Enf je offline   Profil uživatele Enf   Find more posts by Enf   Foto galerie člena Enf   Click here to Send Enf a Private Message   Add Enf to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Enf
Stálý Člen

Karma uživatele Enf - 96% PěstitelskáKarma uživatele Enf - 96% PěstitelskáKarma uživatele Enf - 96% PěstitelskáKarma uživatele Enf - 96% Pěstitelská

Registrován: Sep 2009
Příspěvků: 59  

Příspěvek č. 6

Díky.Mohli bejt o něco větší...docela mě to teď štve. Ale teďkom je každej den růstu důležitej a zbržďovat to přesazovánim je taky na pytel.
U kytek jsem zatim každej den, tak zavlažování zatim nějak neřešim. V létě to bude asi chtít vymslet nějakej mechanismus.
Jinak od známýho mám slíbenou zvlhčovačku, ale nevim jeslti je to tak potřeba?
Tedkom tam chci hlavně dát co nejdřív pořádnej ofuk a odtah a jako zvlhčovačka postačí mokrej hadr (ikdyž snašim perfektnim počasim to není třeba...)

Naposledy upravil Enf 29-05-2010 v 23:32 PM

Old Post 29-05-2010 v 23:12 PM
Enf je offline   Profil uživatele Enf   Find more posts by Enf   Foto galerie člena Enf   Click here to Send Enf a Private Message   Add Enf to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Rasta_pasta
Stálý Člen

Karma uživatele Rasta_pasta - 98% Pěstitelská

Registrován: Sep 2007
Příspěvků: 534  

Příspěvek č. 7

to Enf:

pokud se ti květiny už přeply na květ, tak už žádnou zvlhčovačku neřeš.
Ta se používá především ve vegetačním stádiu rostliny (růst)...
Co se týká odtahu, tak to je záležitost spíš indorová z důvodů kompletně uzavřených prostor a vysokých teplot od výbojek. Ani jedno u tebe není aktuální.
Ale ofukem určitě nic nezkazíš,ba naopak...
Co se týká mechanizmu na zavlažování, tak je taky zbytčný, pokud nejezdíš přez týden pryč. U outdoru, se taky nepoužívají dripy, či jiné zavlažovací systémy, takže nevidím důvod, proč bys to měl řešit u windooru...

PS: autoflowering odrůdy není zlé v RŮSTOVÉ fázy pěstovat v polostínu, pač se pak více vytáhnou, takže máš větší rostlinu, což se rovná vyšší výnos.Samozřejmě v květu jim dopřát co nejvíce světla..

Ať to roste,
Rasta

Tak co je dámičky, chlastámeee


Old Post 30-05-2010 v 02:42 AM
Rasta_pasta je offline   Profil uživatele Rasta_pasta   Find more posts by Rasta_pasta   Foto galerie člena Rasta_pasta   Click here to Send Rasta_pasta a Private Message   Add Rasta_pasta to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Enf
Stálý Člen

Karma uživatele Enf - 96% PěstitelskáKarma uživatele Enf - 96% PěstitelskáKarma uživatele Enf - 96% PěstitelskáKarma uživatele Enf - 96% Pěstitelská

Registrován: Sep 2009
Příspěvků: 59  

Příspěvek č. 8

to Rasta

Díky za info s tou zvlhčovačkou jsem si nebyl jistej. Jinak to zavlažování právě bude třeba, protože v létě plánuju vyjet na 14 dní pryč.
Jinak ten odtah jsem celkem chtěl pořídit , protože přeci jen to je na půdě a když je venku teplej tak to v tý mí polystyrenový místnůstce pěkně hicuje. Když jsem tam včera pořizoval pár fotek, tak stačilo jen trochu sluníčka a docela ze mě lilo
Co si myslíš o těch květinačích vyplatí se přesazovat?

Old Post 30-05-2010 v 11:58 AM
Enf je offline   Profil uživatele Enf   Find more posts by Enf   Foto galerie člena Enf   Click here to Send Enf a Private Message   Add Enf to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fananek7
Stálý Člen

Karma uživatele fananek7 - 76% PěstitelskáKarma uživatele fananek7 - 76% PěstitelskáKarma uživatele fananek7 - 76% PěstitelskáKarma uživatele fananek7 - 76% PěstitelskáKarma uživatele fananek7 - 76% Pěstitelská

Registrován: Feb 2009
Příspěvků: 395  

Příspěvek č. 9

No pokud ti to už kvete,tak bych se na to vykašlal a hnojiva by mněli stačit.
A ten odtah kvůli horka bych tam určitě dal-hlídej teplotu,ale teďprý má zase chcát !!!



Fanánkův out 2010

Old Post 30-05-2010 v 17:16 PM
fananek7 je offline   Profil uživatele fananek7   Find more posts by fananek7   Foto galerie člena fananek7   Click here to Send fananek7 a Private Message   Add fananek7 to your buddy list     Navštiv homepage uživatele fananek7! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
PLANTER
Stálý Člen

Karma uživatele PLANTER - 55% PěstitelskáKarma uživatele PLANTER - 55% PěstitelskáKarma uživatele PLANTER - 55% PěstitelskáKarma uživatele PLANTER - 55% PěstitelskáKarma uživatele PLANTER - 55% Pěstitelská

Registrován: Mar 2009
Příspěvků: 377  

Příspěvek č. 10

pěkně pořešený hodně úspěchu k+

Můj Balkón 09 Moje Psychotropní Zahrádka 1st-in 72w cfl Můj balkón 2010 RAP,D´N´B,JUNGLE

Old Post 30-05-2010 v 17:27 PM
PLANTER je offline   Profil uživatele PLANTER   Find more posts by PLANTER   Foto galerie člena PLANTER   Click here to Send PLANTER a Private Message   Add PLANTER to your buddy list     Navštiv homepage uživatele PLANTER! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Enf
Stálý Člen

Karma uživatele Enf - 96% PěstitelskáKarma uživatele Enf - 96% PěstitelskáKarma uživatele Enf - 96% PěstitelskáKarma uživatele Enf - 96% Pěstitelská

Registrován: Sep 2009
Příspěvků: 59  

Příspěvek č. 11

Díky všem za K+
Počasí je fakt mizerný ...celej pěst jede ten white dwarf v takovymle marasu. Tak aspon uvidim co z toho vznikne a jestli se ho vyplatí jet i další dva měsíce.
Koupim asi rovnou teploměr s vlhkoměrem ať to má smysl. Jinak větráky se pokusim zprovoznit už zejtra (ale moje elektrařina je hodně zavádějící ...), tak uvidíme

Old Post 30-05-2010 v 19:31 PM
Enf je offline   Profil uživatele Enf   Find more posts by Enf   Foto galerie člena Enf   Click here to Send Enf a Private Message   Add Enf to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Rasta_pasta
Stálý Člen

Karma uživatele Rasta_pasta - 98% Pěstitelská

Registrován: Sep 2007
Příspěvků: 534  

Příspěvek č. 12

Enf:
jestli ti to tam tak hicuje, tak tu výměnu vzduchu pořeš.
Ale co třeba aktivní nasávání čerstvého vzduchu do té tvé beny někde mimo tu půdu, která bude na ty tepla asi náchylná ?!
Pač jestli budeš mít hic na celé půdě, tak ti to odtah nevyřeší..
Mám podobnou zkušenost.
Sonoflex není zas tak drahej, teda pokud ti to okolnosti dovolujou.

A skrz to hnojení, tak jestli už kvetou tak už jim dávej určitě to qvětový hnojivo. A první tejden, dva můžeš ještě přidat nějaké menší množství růstového hnojiva, aby se ti ještě vytáhli, protože autofloweringové odrůdy zrovna moc vzrostlé nebývají, což je bohužel spojeno s menším výnosem

Tak co je dámičky, chlastámeee


Old Post 30-05-2010 v 21:18 PM
Rasta_pasta je offline   Profil uživatele Rasta_pasta   Find more posts by Rasta_pasta   Foto galerie člena Rasta_pasta   Click here to Send Rasta_pasta a Private Message   Add Rasta_pasta to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MedvedBrtnik
Stálý Člen

Karma uživatele MedvedBrtnik - 91% Pěstitelská

Registrován: Nov 2006
Příspěvků: 65281  

Příspěvek č. 13

Čau Enfe,

jsem na toho White Dwarfa moc zvědavej, protože chci na příští rok pořídit něco nového pro další křížení mých AF výtvorů a na tenhle model jsem taky koukal.

Jak píše Rasta, polostín v růstu, na květ co nejvíc světla. Ofuk, pokud to jde, určitě udělat. Tyhle modely strašně žere plíseň, tzn. horko + vysoká vlhkost = jistá záhuba. Nevím, jak konkrétně WD, ale LR, DR i AAK47 na to trpěli fest

Hnojení - ve 30. dnu, kdy už většinou znám pohlaví všech kytek, dostávají první, případně druhou zálivku s hnojivy a míchám to jako plnou koncentraci růstového hnojiva + poloviční dávka květového. Po dalším týdnu už klasicky plná koncentrace květového hnojiva. S kvalitním substrátem mi vydržely krásně zelené až do úplného konce. Pokud jedeš v nějakém horším, nebál bych se přidávat 1/4 koncentraci hnojiva na růst ještě první měsíc květu. Předloni mi rostlinstvo strašně brzo zežloutlo, bylo to špatně zvolenou hlínou.

Ještě bych tě upozornil, že by nebylo moudré po 65 dnech od toho, co první kytky vykoukly z hlíny, sklízet. Oni s tím všichni strašně machrujou, jak sou to rychlý modely, ale co jsem viděl zahraniční fóra, celková doba života rostliny přesahovala i 100 dnů, než byly eňo ňůňo zralé. Mě nikdy plíseň nedovolila jet je takto dlouho, maximálně jsem je měl tuším 76 dnů a nebylo to perfektní. Ještě 14 dnů chybělo k dokonalosti. Snad letos nebudou zas ty debilní tropický vlhkosti kolem 90 procent a uvidíme automatiky krásně dozrálé a v plné síle

Přeju hodně štěstí!

MB

OutdOOr OrthOdOx

Old Post 30-05-2010 v 21:53 PM
MedvedBrtnik je offline   Profil uživatele MedvedBrtnik   Find more posts by MedvedBrtnik   Foto galerie člena MedvedBrtnik   Click here to Send MedvedBrtnik a Private Message   Add MedvedBrtnik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Enf
Stálý Člen

Karma uživatele Enf - 96% PěstitelskáKarma uživatele Enf - 96% PěstitelskáKarma uživatele Enf - 96% PěstitelskáKarma uživatele Enf - 96% Pěstitelská

Registrován: Sep 2009
Příspěvků: 59  

Příspěvek č. 14


Rasta:
Uvidim jestli to projde, abych to natáh na chodbu, určitě by to byl značnej rozdíl oproti půdě. Kdyby neprošlo, tak se budu muset spokojit i s tou půdou. Ale i tim že je to okno "izolovaný" , tak je tam ten teplotní rozdíl znát.

MB:
Diky za K+ a obohacení threadu
Ty hnojky dám dneska na růst poloviční dávku a ve středu začnu hnojit plnou dávku na květ. Substrát jsem zvolil od guana a přidal jsem k tomu doporučovanej poměr humusu z kanadskejch rousnic .

Jinakou s tim že kytka bude plně zralá za 65 dní si nedělám iluze ... Jsem spíš na to zvědavej v jaký fázy květu v tu dobu bude

foto: návštěva parazitní vosičky jestli se nepletu? Přišla vhod. Jako každej rok mě na menší kytce navštívili svijušky

Naposledy upravil Enf 31-05-2010 v 14:28 PM

Old Post 31-05-2010 v 14:19 PM
Enf je offline   Profil uživatele Enf   Find more posts by Enf   Foto galerie člena Enf   Click here to Send Enf a Private Message   Add Enf to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Enf
Stálý Člen

Karma uživatele Enf - 96% PěstitelskáKarma uživatele Enf - 96% PěstitelskáKarma uživatele Enf - 96% PěstitelskáKarma uživatele Enf - 96% Pěstitelská

Registrován: Sep 2009
Příspěvků: 59  

Příspěvek č. 15






Tak bohužel mám problém dostat nahoru elektřinu , tak si na ventilátory budu muset nejspíš ještě nějakej pátek počkat...
Po delší době jsem se konečně dokopal udělat nějaký fotky:

foto1: Kytky pěkně povyrostly.Větší má 71 cm , menší 60cm. Obě se pěkně větvej
foto2: na jednom listu u větší kytky se mi dělaj mapy ... nevíte o co by mohlo jít? (pro jistotu opozdim další příděl hnojek)
foto3: menší kytka
foto4: kompletní osazenstvo
foto5: originální balení (uvnitř schovávám 3 semínka power plantu)

Naposledy upravil Enf 12-06-2010 v 11:09 AM

Old Post 12-06-2010 v 10:43 AM
Enf je offline   Profil uživatele Enf   Find more posts by Enf   Foto galerie člena Enf   Click here to Send Enf a Private Message   Add Enf to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Enf
Stálý Člen

Karma uživatele Enf - 96% PěstitelskáKarma uživatele Enf - 96% PěstitelskáKarma uživatele Enf - 96% PěstitelskáKarma uživatele Enf - 96% Pěstitelská

Registrován: Sep 2009
Příspěvků: 59  

Příspěvek č. 16






Ještě pár řezů co plánuju hodit ven :
foto1:White Rhino
foto2:White Widow
foto3:Super Skank
foto4:Ice
foto5:White Rhino

Naposledy upravil Enf 12-06-2010 v 11:30 AM

Old Post 12-06-2010 v 11:11 AM
Enf je offline   Profil uživatele Enf   Find more posts by Enf   Foto galerie člena Enf   Click here to Send Enf a Private Message   Add Enf to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 20:44 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
18-10-2009 - Pod Sluncem 2009 - 439 odpovědí
14-11-2009 - pod sluncem - 24 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.0631120 seconds with 36 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív