Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie pod Sluncem » out 2010 red dwarf a special queen
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4 »
Autor
Téma 
Genestealer
Stálý Člen

Karma uživatele Genestealer - 91% Pěstitelská

Registrován: Sep 2009
Příspěvků: 210  

Příspěvek č. 17

citace:
Původní příspěvek od pestitelpompo
Tak včera 20.června jsem fotil kyti tak se přidávám abyste věděli jak to pokračuje,je fakt že pomalu proto jsem tu dlouho nic neposlal.Je to na hovno počasí fotky jsou z balkonu red dwarf a special queen pohromadě pište,komentujte,kamenujte,pomlouvejte at je sranda krucinál


Čus chlape,
eště žes to přesadil. Na ty Red dwarfy sem zvědavej, sám sem jel něco podobného. Uvažuju že si taky znovu hodím autoflower...Jen tak dál, jo a dej jim něco na květ.

Let`s grow


1. Balkdoor Hash Plant 09
1. Indoor Little Devil autoflowering 150W HPS 09/10
2. Indoor Chronická skříňka 150/250W HPS 2010
3. Indoor Ostružinová skříňka 150/250W HPS 2010
4. Indoor NL, AK47, Columbian Gold x El Niňo 150/250W HPS 2011
5. Indoor California Indica 150/250W HPS 2011/12
6. Indoor Sweet Tooth #3 150/250W HPS 2012
7. Indoor Magický mix Apollo 11, SMBOG, PEPR, UPP, Chronic 150/250W HPS 2013

Old Post 21-06-2010 v 16:31 PM
Genestealer je offline   Profil uživatele Genestealer   Find more posts by Genestealer   Foto galerie člena Genestealer   Click here to Send Genestealer a Private Message   Add Genestealer to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
tommyswels
Stálý Člen

Karma uživatele tommyswels - 85% PěstitelskáKarma uživatele tommyswels - 85% Pěstitelská

Registrován: May 2010
Příspěvků: 104  

Příspěvek č. 18

No kámo já jsem jen zvědavej jak tyhle autofloweringy zhulují taky mám nasazen autoflowering a to konkrétně low girl tak uvidíme jinak pěkný kytiz ..

Old Post 21-06-2010 v 21:59 PM
tommyswels je offline   Profil uživatele tommyswels   Find more posts by tommyswels   Foto galerie člena tommyswels   Click here to Send tommyswels a Private Message   Add tommyswels to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Genestealer
Stálý Člen

Karma uživatele Genestealer - 91% Pěstitelská

Registrován: Sep 2009
Příspěvků: 210  

Příspěvek č. 19

citace:
Původní příspěvek od tommyswels
No kámo já jsem jen zvědavej jak tyhle autofloweringy zhulují taky mám nasazen autoflowering a to konkrétně low girl tak uvidíme jinak pěkný kytiz ..


Chlape viz. můj pěst Little Devil...hrozné hulení, párkrát jsem to přehnal a pak sem z toho měl strach!...Na to jací to byly prckové to bylo moooc kvalitní hulení


1. Balkdoor Hash Plant 09
1. Indoor Little Devil autoflowering 150W HPS 09/10
2. Indoor Chronická skříňka 150/250W HPS 2010
3. Indoor Ostružinová skříňka 150/250W HPS 2010
4. Indoor NL, AK47, Columbian Gold x El Niňo 150/250W HPS 2011
5. Indoor California Indica 150/250W HPS 2011/12
6. Indoor Sweet Tooth #3 150/250W HPS 2012
7. Indoor Magický mix Apollo 11, SMBOG, PEPR, UPP, Chronic 150/250W HPS 2013

Old Post 22-06-2010 v 08:19 AM
Genestealer je offline   Profil uživatele Genestealer   Find more posts by Genestealer   Foto galerie člena Genestealer   Click here to Send Genestealer a Private Message   Add Genestealer to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kambu

Karma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% Pěstitelská

Registrován: Apr 2010
Příspěvků: 567  

Příspěvek č. 20

Tak kytky vipadají pěkně,to přesazení z kelímků do květináčů trochu pomohlo..jinak čím to hnojíš na květ?

Old Post 22-06-2010 v 22:39 PM
Kambu je offline   Profil uživatele Kambu   Find more posts by Kambu   Foto galerie člena Kambu   Click here to Send Kambu a Private Message   Add Kambu to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pestitelpompo
Stálý Člen

Karma uživatele pestitelpompo - 92% PěstitelskáKarma uživatele pestitelpompo - 92% PěstitelskáKarma uživatele pestitelpompo - 92% Pěstitelská

Registrován: Mar 2010
Příspěvků: 170  

Příspěvek č. 21

No hnojim Plagron Alga Bloom mam to napsane na začatku i s fotkou hnojiv...hnojim etiketově 4ml na litr 1 týdně.Palky se pomalu zvětšujou takže radost:-)snad se co nejvíc nafouknou,konečně začíná trochu svítit tak to snad dopadne dobře.Za pár dní nahodím foto...mějte se!

Old Post 23-06-2010 v 13:20 PM
pestitelpompo je offline   Profil uživatele pestitelpompo   Find more posts by pestitelpompo   Foto galerie člena pestitelpompo   Click here to Send pestitelpompo a Private Message   Add pestitelpompo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
tommyswels
Stálý Člen

Karma uživatele tommyswels - 85% PěstitelskáKarma uživatele tommyswels - 85% Pěstitelská

Registrován: May 2010
Příspěvků: 104  

Příspěvek č. 22

taky doufam v dobré počasí pač bez něj jsou Autoflovery v pr... )

Old Post 23-06-2010 v 13:28 PM
tommyswels je offline   Profil uživatele tommyswels   Find more posts by tommyswels   Foto galerie člena tommyswels   Click here to Send tommyswels a Private Message   Add tommyswels to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sawec
Stálý Člen

Karma uživatele sawec - 1% PěstitelskáKarma uživatele sawec - 1% Pěstitelská

Registrován: May 2010
Příspěvků: 65 

Příspěvek č. 23

rose ti to fakt pěkně .. sem rad že tu nekdo ma stejny model )) aspon uvidim jak ti to roste ) K+

Old Post 01-07-2010 v 08:19 AM
sawec je offline   Profil uživatele sawec   Find more posts by sawec   Foto galerie člena sawec   Click here to Send sawec a Private Message   Add sawec to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pestitelpompo
Stálý Člen

Karma uživatele pestitelpompo - 92% PěstitelskáKarma uživatele pestitelpompo - 92% PěstitelskáKarma uživatele pestitelpompo - 92% Pěstitelská

Registrován: Mar 2010
Příspěvků: 170  

Příspěvek č. 24

Brzy dodam foto,nemam ted čím fotit tak o výkendu.Zdar Growers a dík za k+

Old Post 01-07-2010 v 19:53 PM
pestitelpompo je offline   Profil uživatele pestitelpompo   Find more posts by pestitelpompo   Foto galerie člena pestitelpompo   Click here to Send pestitelpompo a Private Message   Add pestitelpompo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pestitelpompo
Stálý Člen

Karma uživatele pestitelpompo - 92% PěstitelskáKarma uživatele pestitelpompo - 92% PěstitelskáKarma uživatele pestitelpompo - 92% Pěstitelská

Registrován: Mar 2010
Příspěvků: 170  

Příspěvek č. 25






Čas běží a já sem tu opět z novýma fotkama.Kytky rostou pěkně 3 Red Dwarfy jsou již sklizené a suší se(udělám smoke report+fota až bude vše usušené)dva ještě rostou a dávám jim tak týden a pak půjdou pod kosu.Special queen jsou teda tři a daří se jim jednu sem zastřihoval fimem a dvě sem nechal at rostou volně,pěkně se větví.Prvnich 5 fotek special queen,4fota z minule sezony a dalši 4 fotky jsou RedDwarf

Old Post 07-07-2010 v 16:09 PM
pestitelpompo je offline   Profil uživatele pestitelpompo   Find more posts by pestitelpompo   Foto galerie člena pestitelpompo   Click here to Send pestitelpompo a Private Message   Add pestitelpompo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pestitelpompo
Stálý Člen

Karma uživatele pestitelpompo - 92% PěstitelskáKarma uživatele pestitelpompo - 92% PěstitelskáKarma uživatele pestitelpompo - 92% Pěstitelská

Registrován: Mar 2010
Příspěvků: 170  

Příspěvek č. 26





4 fota Red Dwarf

Old Post 07-07-2010 v 16:12 PM
pestitelpompo je offline   Profil uživatele pestitelpompo   Find more posts by pestitelpompo   Foto galerie člena pestitelpompo   Click here to Send pestitelpompo a Private Message   Add pestitelpompo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 27

Pěkně jede trpaslík, můžu se optat kolik je tak vysokej? Bo mám taky dva, díky a ať to roste!

Old Post 07-07-2010 v 18:11 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pestitelpompo
Stálý Člen

Karma uživatele pestitelpompo - 92% PěstitelskáKarma uživatele pestitelpompo - 92% PěstitelskáKarma uživatele pestitelpompo - 92% Pěstitelská

Registrován: Mar 2010
Příspěvků: 170  

Příspěvek č. 28

Maji kolem 30-35cm z 5 už mam jenom dva dnes 67 den od klíčení 3 už byly zralé v 63 dnu

Old Post 07-07-2010 v 20:12 PM
pestitelpompo je offline   Profil uživatele pestitelpompo   Find more posts by pestitelpompo   Foto galerie člena pestitelpompo   Click here to Send pestitelpompo a Private Message   Add pestitelpompo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pestitelpompo
Stálý Člen

Karma uživatele pestitelpompo - 92% PěstitelskáKarma uživatele pestitelpompo - 92% PěstitelskáKarma uživatele pestitelpompo - 92% Pěstitelská

Registrován: Mar 2010
Příspěvků: 170  

Příspěvek č. 29

Nazdar,potřeboval bych od vás poradit.Kytky které jsem nezaštípl fimem jsou už dost velké mají skoro metr a to je mám 2 měsíce a kosit je budu za další 3měsíce tak se dost bojím že půjdou vidět nemáte nějakou radu jak je ohnout,zastřihnout at zůstanou co nejvíc přirozené i s největší hlavní palicí?Hnojím je universál hnojivem 5ml na 2L jednou týdně,foto hnojiva na začátku threadu.

Old Post 10-07-2010 v 22:38 PM
pestitelpompo je offline   Profil uživatele pestitelpompo   Find more posts by pestitelpompo   Foto galerie člena pestitelpompo   Click here to Send pestitelpompo a Private Message   Add pestitelpompo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kambu

Karma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% Pěstitelská

Registrován: Apr 2010
Příspěvků: 567  

Příspěvek č. 30

zdarec,tak pokud bys to chtěl ohnout,tak se jukni sem jak to nakreslil čepra http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=22341

Old Post 10-07-2010 v 22:53 PM
Kambu je offline   Profil uživatele Kambu   Find more posts by Kambu   Foto galerie člena Kambu   Click here to Send Kambu a Private Message   Add Kambu to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pestitelpompo
Stálý Člen

Karma uživatele pestitelpompo - 92% PěstitelskáKarma uživatele pestitelpompo - 92% PěstitelskáKarma uživatele pestitelpompo - 92% Pěstitelská

Registrován: Mar 2010
Příspěvků: 170  

Příspěvek č. 31






Zdar groweři posledni 2 red dwarfy jsem daroval nemocnemu člověku,takže už fota red dwarfu nebudou.Udělam jen smokereport a vyfotim co jsem sklidil ze 3 kytek,jinak ostatni special queen rostou moc pěkně.Dneska jsem si všiml že mají preflowers všechny 3 což značí že už se pomalu chystají kvést.Počítám tak 3 týdny,voní neskutečně už se mi zbýhají sliny.Není nad to si hulit svoji ganju těším se až budu kosit,přidávám foto těším se na vaše dotazy a rady.

Old Post 15-07-2010 v 18:08 PM
pestitelpompo je offline   Profil uživatele pestitelpompo   Find more posts by pestitelpompo   Foto galerie člena pestitelpompo   Click here to Send pestitelpompo a Private Message   Add pestitelpompo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pestitelpompo
Stálý Člen

Karma uživatele pestitelpompo - 92% PěstitelskáKarma uživatele pestitelpompo - 92% PěstitelskáKarma uživatele pestitelpompo - 92% Pěstitelská

Registrován: Mar 2010
Příspěvků: 170  

Příspěvek č. 32



...

Old Post 15-07-2010 v 18:09 PM
pestitelpompo je offline   Profil uživatele pestitelpompo   Find more posts by pestitelpompo   Foto galerie člena pestitelpompo   Click here to Send pestitelpompo a Private Message   Add pestitelpompo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 08:08 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
21-06-2023 - Zahrádka 2021 - Special queen - 23 odpovědí
22-10-2011 - Outdoor 2011 Orange Bud & Special Queen - 134 odpovědí
07-10-2010 - OKNO - 3x Special Queen - 35 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.0249220 seconds with 30 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív