Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie pod Sluncem » Bushy Dream 2010 - (Nebula, Hashplant, JF, SSH, Euforia)
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3
Autor
Téma 
j0llyj0k3r
Stálý Člen

Karma uživatele j0llyj0k3r - 98% PěstitelskáKarma uživatele j0llyj0k3r - 98% PěstitelskáKarma uživatele j0llyj0k3r - 98% PěstitelskáKarma uživatele j0llyj0k3r - 98% PěstitelskáKarma uživatele j0llyj0k3r - 98% PěstitelskáKarma uživatele j0llyj0k3r - 98% PěstitelskáKarma uživatele j0llyj0k3r - 98% PěstitelskáKarma uživatele j0llyj0k3r - 98% PěstitelskáKarma uživatele j0llyj0k3r - 98% Pěstitelská

Registrován: May 2009
Příspěvků: 144  

Obecné ..jen tak pro radost.. Příspěvek č. 33



Jen takovej ranní cvak celý Nebulky, začíná se krapet prohýbat pod tíhou palic .) A jeden detail jako bonus

Bushy Greenhouse 2009 AK-47, White Russian, Durban Poison
Bushy Dream 2010 Nebula, Hashplant, JF, SSH, Euforia, Orange Bud, S.A.G.E
Be patient, because I am not..

Old Post 03-09-2010 v 11:24 AM
j0llyj0k3r je offline   Profil uživatele j0llyj0k3r   Find more posts by j0llyj0k3r   Foto galerie člena j0llyj0k3r   Click here to Send j0llyj0k3r a Private Message   Add j0llyj0k3r to your buddy list     Navštiv homepage uživatele j0llyj0k3r! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
SparkyX
Stálý Člen

Karma uživatele SparkyX - 55% PěstitelskáKarma uživatele SparkyX - 55% Pěstitelská

Registrován: Jul 2004
Příspěvků: 60  

Příspěvek č. 34

citace:
Původní příspěvek od j0llyj0k3r
nemá někdo pls zkušenost s tímhle http://tinyurl.com/odvlhcovac ? Bojuju s vlhkostí jak to jde, ty deště jsou sice dobrý na houby, ale větráky by s nima měly růst taky.. Zajímá mě, jestli tahle krabice bude schopná sundat vlhkost aspoň o 30% dolů.. měla by pokrýt prostor 50m2, já řeším asi 15m2. Díky za každou zkušenost. Peace!


Tohle je uplně na nic kamoš to měl a zhruba po měsíci se mu z těch granulý stala voda a moch to zahodit, efekt byl takovej že mu to sundalo vlhkost asi 5%.

Jedině něco na elektriku.

Ať se daří.

Old Post 03-09-2010 v 22:21 PM
SparkyX je offline   Profil uživatele SparkyX   Find more posts by SparkyX   Foto galerie člena SparkyX   Click here to Send SparkyX a Private Message   Add SparkyX to your buddy list     Navštiv homepage uživatele SparkyX! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Felen
Stálý Člen

Karma uživatele Felen - 80% PěstitelskáKarma uživatele Felen - 80% Pěstitelská

Registrován: Aug 2009
Příspěvků: 54  

Příspěvek č. 35

kde to vazne ?? jak dopadls ??

Old Post 18-11-2010 v 19:37 PM
Felen je offline   Profil uživatele Felen   Find more posts by Felen   Foto galerie člena Felen   Click here to Send Felen a Private Message   Add Felen to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hlava
Mad Head

Karma uživatele Hlava - 80% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 3229  

Příspěvek č. 36

citace:
Původní příspěvek od SparkyX


Tohle je uplně na nic kamoš to měl a zhruba po měsíci se mu z těch granulý stala voda a moch to zahodit, efekt byl takovej že mu to sundalo vlhkost asi 5%.

Jedině něco na elektriku.

Ať se daří.


No kamoš měl asi neco jiného , v tomhle je kulatá tableta , která ze vzduchu pobírá vlhkost , v ty krabičce je takova mřiž nahoře , na ni dáš tu tabletu a dole v ty nádobě se sráži voda , jednou za 3-4 dny se to musi vylejt , jestli kámoš to nekam dal a podival se za měsic tak je jasny ze tam zadna tableta nebyla , jen dole zůstala voda . Ta tableta tam vydrži tak max 8-10dní podle vlhkosti . Pak se musí dát nová , v tom balení jich bylo 6ks , no a mělo to na sobě znaky že to je pěkná chemie tak sem to bral do ruky jen v rukavicich

Ja sem to použival asi půl roku , v male mistnosti/sklepě cca 10m3 a sundalo mi to vlhkost asi o 20% , jo měl sem ty boxy dva a svůj učel to splnilo .


citace:
Původní příspěvek od Felen
kde to vazne ?? jak dopadls ??


No to by mě taky zajimalo , pěknej začatek , dobré pokračování a konec ??

Dík Hlava

Old Post 08-01-2011 v 13:56 PM
Hlava je offline   Profil uživatele Hlava   Find more posts by Hlava   Foto galerie člena Hlava   Click here to Send Hlava a Private Message   Add Hlava to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Hlava! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
j0llyj0k3r
Stálý Člen

Karma uživatele j0llyj0k3r - 98% PěstitelskáKarma uživatele j0llyj0k3r - 98% PěstitelskáKarma uživatele j0llyj0k3r - 98% PěstitelskáKarma uživatele j0llyj0k3r - 98% PěstitelskáKarma uživatele j0llyj0k3r - 98% PěstitelskáKarma uživatele j0llyj0k3r - 98% PěstitelskáKarma uživatele j0llyj0k3r - 98% PěstitelskáKarma uživatele j0llyj0k3r - 98% PěstitelskáKarma uživatele j0llyj0k3r - 98% Pěstitelská

Registrován: May 2009
Příspěvků: 144  

Příspěvek č. 37



Dlooouho jsem tu nebyl, ale i tak přidám opožděně závěrečné shrnutí. Nebulu jsem poctivě zatemňoval až do 64. dne květu (ke konci jsem dost bojoval s plísní), sklizeno při cca. 30% trychomu "amber". Po pořádným curingu šlo o velmi lahodný a stavově příjemný model, občas pravda trochu dost "out of reality" Venkovní pole bohužel sklidil někdo za mě, což byl i důvod, proč jsem už ani neměl chuť dokoncovat tento report. Ať to tu ale aspoň trochu oživím, přikládám pár fotek "kytičky" co jsem zasel o rok později vedle skleníku s tím, že ten řez vypadal, že pojde už jen na to jak byl ošklivej a vona se z toho vyklubala 3m potvora, pomalu širší než delší Podotýkám, že jde skutečně o 1kytku. Fotky palic pochází z období cca. 2-3 týdny před sklizni, kdy přišla nazvaná návštěva a polovinu kytky setla mačetou.. Pár palic po něm zustalo na místě činu. I přes tuto masivní redukci me v závěru obdarovala cca. 750g delikatniho pokoureni. Agent Orange - TGA Subcool Seeds

Bushy Greenhouse 2009 AK-47, White Russian, Durban Poison
Bushy Dream 2010 Nebula, Hashplant, JF, SSH, Euforia, Orange Bud, S.A.G.E
Be patient, because I am not..

Naposledy upravil j0llyj0k3r 15-05-2014 v 17:44 PM

Old Post 15-05-2014 v 15:26 PM
j0llyj0k3r je offline   Profil uživatele j0llyj0k3r   Find more posts by j0llyj0k3r   Foto galerie člena j0llyj0k3r   Click here to Send j0llyj0k3r a Private Message   Add j0llyj0k3r to your buddy list     Navštiv homepage uživatele j0llyj0k3r! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 19:21 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.7900640 seconds with 28 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív