Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie pod Sluncem » Sunny slopes of Kilimanjaro - 2013...
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 »
Autor
Téma 
Ms. Herb
Stálý Člen

Karma uživatele Ms. Herb - 92% PěstitelskáKarma uživatele Ms. Herb - 92% PěstitelskáKarma uživatele Ms. Herb - 92% PěstitelskáKarma uživatele Ms. Herb - 92% PěstitelskáKarma uživatele Ms. Herb - 92% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 224  

Obecné Sunny slopes of Kilimanjaro - 2013... Příspěvek č. 1

Zdravím všechny growery!

tak jsem si řekla že letos se s vámi i já podělím o svůj pěstitelský počin...

budu se snažit pravidělně aktualizovat a o cokoliv nového se s vámi podělit, a snad i o nějakou tu radu zkušenější z vás poprosit...

Takže,

MÍSTO: Doma... a jelikož mám zahrádku tak malou, že se dá s dobrým větrem v zádech přeplivnout tak tu letos bude asi trochu těsno.pro představu přihazuji foto z roku 2011(takhle to letos snad vypadat nebude trošíčku to přerostlo loni sem sem vysela později,v červnu a slečny se do skla celkem vešly, ale s plísněma to bylo horší ..), páč letos je tak hnusně, že to ani nebudu fotit...jinak na foto jsou v půlce září, v pravo Orange Bud od DP a vlevo Mekong high od DP..letos se ve skle pokusim omezit růst "homemade smartpotama" z netkané textílie, tak 30l max....
Jinak plán B, ale to spíš až napřezrok, zatmívání..:-P

slečny se budou vyhřívat ve skleníku(pouze na půlce), a to 6ks + nějaké AF podél skla..
potom plácek před skleníkem (na foto místo s afrikánama) tam bude 4-5 kousků přímo v zemině..
a ještě budou 3ks "pod skleníkem" v 50l nádobách v nějak namíchaném substrátu

OSAZENSTVO:

Feminized:

-skleník:

3x NORTHERN LIGHTS (Ministry of Cannabis) 100%Indica
Doba květu:8 týdnů

3x GREEN POISON fast version (Sweet Seeds) Indica 70%, Sativa 30%Doba květu indoor: 6 týdnů
Doba zrání outdoor: začátek září

-plácek před sklem:

2x NORTHERN LIGHTS (Ministry of Cannabis) 100%Indica
Doba květu:8 týdnů

1x FLASH BACK 2 (Sweet seeds) Indica/Sativa: 40-60% Sklizeň indoor: 8-9 týdnů Sklizeň outdoor: koncem září, začátkem října

1x GANESH SPIRIT (Sweet Seeds) Indica/Sativa: 40-60%Sklizeň indoor : 8 týdnů Sklizeň outdoor : počátek - půlka října

-plácek pod sklem, 50l nádoby:

1x FLASH BACK 2 (Sweet seeds)

2x GANESH SPIRIT (Sweet Seeds)


A pak tu mám z č. Leg. po jednom semeni:

DELAHAZE od PS: ta půjde do nějaké nádoby min 30l s vlastním substrátem a bude na ní prováděn pokus o zatmívání, schováváním do temné dílny snad jí to trochu ochrání i před pozdější nepřízní počasí..

MAGMA od CBD seeds: to půjde bud na plac před sklo do zeminy, uvidíme jak se vejdem nebo se připojí pod sklo do nádoby...

AUTOFLOWERING:

3x SWEET CHEESE AUTO (Sweet Seeds)

3x AK-47 AUTO (Natural seeds)

3x AFGAN AUTO (Natural seeds)

1x PANDORA AUTO (Paradise Seeds)

1x VERTIGO AUTO (Paradise Seeds)


+ asi vyseju nějaká seeds z loňska, která půjdou ke kámošovi na pole,takové na pokusy- štípání,ohybání..na pokusy...

a to : SWEET TAI od SS a S.A.D. od SS...

HLÍNA: s tou nemám ještě úplně jasno, AF dostanou mix převážně z Growmixu od Plagronu a kupovaným substrátem, universal Agro...

do skla a nádob si budu míchat z Agro Universal, možná i granul koňák,domácí kompost s hnojem od slepic,perlit, popel z krbu:-D

plácek před sklem je ok, ted se tam rok házel shit od slepic tak to jen osvěžim trochou substrátu a perlitem, popelem...


HNOJKY:

ALGA GROW 1L - PLAGRON

ALGA BLOOM 1L - PLAGRON

PK 13-14 0,5L - PLAGRON

BIO-BLOOMBASTIC 0,1L - ATAMI

ATAZYME 0,1L - ATAMI

OUGH , vyčerpávající

jinak, klíčit budu okolo 30.4 - 5.5. uvidíme jak to bude s počasím...klíčím rovnou do květníčků, se substrátem a trochou granul koně, a uvidím jestli splaším nějaký kořeňák do začátku.. pak slečny co nejdřív na svá stanoviště..


te'd se sem pokusím vložit nějaké to foto.. a je možné že bystřejší z vás si všimli přízpěvků ode mě psaných v mužském rodě, to píše kámoš, s mým svolením z mého účtu, doufám že to nevadí :-P !!!

Tak pěstu zdar!

JAH LIVE

Old Post 20-04-2013 v 14:36 PM
Ms. Herb je offline   Profil uživatele Ms. Herb   Find more posts by Ms. Herb   Foto galerie člena Ms. Herb   Click here to Send Ms. Herb a Private Message   Add Ms. Herb to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ms. Herb
Stálý Člen

Karma uživatele Ms. Herb - 92% PěstitelskáKarma uživatele Ms. Herb - 92% PěstitelskáKarma uživatele Ms. Herb - 92% PěstitelskáKarma uživatele Ms. Herb - 92% PěstitelskáKarma uživatele Ms. Herb - 92% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 224  

Příspěvek č. 2



..

JAH LIVE

Old Post 20-04-2013 v 14:39 PM
Ms. Herb je offline   Profil uživatele Ms. Herb   Find more posts by Ms. Herb   Foto galerie člena Ms. Herb   Click here to Send Ms. Herb a Private Message   Add Ms. Herb to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ms. Herb
Stálý Člen

Karma uživatele Ms. Herb - 92% PěstitelskáKarma uživatele Ms. Herb - 92% PěstitelskáKarma uživatele Ms. Herb - 92% PěstitelskáKarma uživatele Ms. Herb - 92% PěstitelskáKarma uživatele Ms. Herb - 92% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 224  

Příspěvek č. 3

nikdo nic??? já jen co mi od MedvedBrtnik: jinak PK 13-14 je k Alga Bloomu zbytečnost, sám alga bloom má P/K 13/1 ......... takže myslíž že přidávat to do alga bloomu je zbytečné? :/ já sem si to asi moc nepročetla, co obsahujíe al bloom, a to PK mi přišlo užitetnější než třeba phytamin :P rozhodovala jsem se ještě mezi Fish emulzí na růst, ale myslim že budu mít good hlínu,tak sem zvolila PK... :P jop, to se už nedá svítit...


a lidé dobří, teď asi úplně nerozumim tomuto: proč se mi tu neukazují komenty,nebo mam nějaké "vzkazy" u + karmy (viditelné pouze na můj G ...nebo to byl pouzte příspěvěk k darováné karmně? za kterou všem dárcům moc děkuji a jestli, tak mi sem také něco písněte ...já Grower sleduji, pročítám mnoho let, ale jentak z úkrytu, až ted sem se odhodlala také přispět, tudíž nevím jak to tu funguje.pls o objasnění..thx

JAH LIVE

Old Post 21-04-2013 v 15:28 PM
Ms. Herb je offline   Profil uživatele Ms. Herb   Find more posts by Ms. Herb   Foto galerie člena Ms. Herb   Click here to Send Ms. Herb a Private Message   Add Ms. Herb to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MedvedBrtnik
Stálý Člen

Karma uživatele MedvedBrtnik - 91% Pěstitelská

Registrován: Nov 2006
Příspěvků: 65281  

Příspěvek č. 4

Čau,

když mrkneš na etiketu, Alga Bloom má právě P/K 13/14, tudíž nevidím smysl v tom přidávat ještě PKčko samostatně, to pouze v případě Terra Bloomu, kde je obsah PK nižší. Celkově bych do hnojení u outdooru moc neinvestoval, loni jsem kytkám narval do substrátu rohovinu a Cererit (alespoň myslím, byly to takové bílé kuličky + jsem tím i přihnojoval pohozením na substrát,) na květ jsem dával 5ti kytkám první 4 týdny alga bloom, pak už nic kvůli chuti, rozdíl nula. Důležitá je kvalitní hlína, zálivka a sluníčko, pokud jsou tady ty tři věci na prd, hnojivem to nedoženeš. Zahrádku máš pěknou, tam ti to pojede určitě krásně, spíš investuj do semen, která budou v pohodě dozrávat, z Tvého výběru bych si tipnul, že ani jeden model nedozraje dřív než v půlce října, což není úplně ideální. Pěstu zdar a nech si dařit.

MB

OutdOOr OrthOdOx

Old Post 21-04-2013 v 23:04 PM
MedvedBrtnik je offline   Profil uživatele MedvedBrtnik   Find more posts by MedvedBrtnik   Foto galerie člena MedvedBrtnik   Click here to Send MedvedBrtnik a Private Message   Add MedvedBrtnik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ms. Herb
Stálý Člen

Karma uživatele Ms. Herb - 92% PěstitelskáKarma uživatele Ms. Herb - 92% PěstitelskáKarma uživatele Ms. Herb - 92% PěstitelskáKarma uživatele Ms. Herb - 92% PěstitelskáKarma uživatele Ms. Herb - 92% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 224  

Příspěvek č. 5

jo to já s PK ani nepočítala, zbyli mi nějaké drobné tak sem vzala toto, příště budeme moudřejší ale myslim že to letos holkam vadit nebude ...jojo, cererit znám, otec ho hází k rajčatům a já doma k pokojovkam jinak já teprve 3. rok jedu kupovaný seeds a hnojky, předtzim sem 6let jela noname na hnoji, a paráda ani nevím proč takáhle změna jo zahrádka je léty ověřená, vždy mě, nejen mě uživý po celý rok a splagronem sem spokojená,a ani na out není až tak drahý... do semen sem investovala a myslím že o moc dřívejší modely bych nesehnala a nechci do skla cpát věci typu durban, shaman, holands hope a také ty klasické outovky... frisiánka(ikdyž tu sem tam měla), passion 1 také nebyla marná...jinak sem ve skle ještě zkoušela mango, jop, to bylo ok, mekong ten dojel jentaktak začátkem listopadu, orange bud, jop, ušel, california hash plant(asi sem chytla divný pheno, samý listí), S.A.D to bylo mooc hezké, a taky spoetnik(nebylo kam s ním tak sem poskytla azyl) a ten výnosově bída, ale vážne yummynies tak uvidíme co letošek, ale by to měla zvládnout NL, a Green poison fast hybrid uvidíme, je to novinka tak :-)...myslím že půlka října je tu takovej normal..????

JAH LIVE

Old Post 21-04-2013 v 23:49 PM
Ms. Herb je offline   Profil uživatele Ms. Herb   Find more posts by Ms. Herb   Foto galerie člena Ms. Herb   Click here to Send Ms. Herb a Private Message   Add Ms. Herb to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ms. Herb
Stálý Člen

Karma uživatele Ms. Herb - 92% PěstitelskáKarma uživatele Ms. Herb - 92% PěstitelskáKarma uživatele Ms. Herb - 92% PěstitelskáKarma uživatele Ms. Herb - 92% PěstitelskáKarma uživatele Ms. Herb - 92% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 224  

Příspěvek č. 6

Zdravím G!

tak dnes jsem započala své letošní snažení, a to vysetím 1xDelaHaze, 1xMagma, plus 4ks z loňska, a to Sweet Tai... foto přihodím až slečny vystrčí hlavu na svět... jinak zítra budem pokračovat 3x Flash Back 2 + nějaké AF ...

Smějte se!

JAH LIVE

Old Post 24-04-2013 v 21:39 PM
Ms. Herb je offline   Profil uživatele Ms. Herb   Find more posts by Ms. Herb   Foto galerie člena Ms. Herb   Click here to Send Ms. Herb a Private Message   Add Ms. Herb to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Slick-ace
Stálý Člen

Karma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% Pěstitelská

Registrován: Nov 2002
Příspěvků: 644  

Příspěvek č. 7

Já myslím, žes chybu s tím PK neudělala, klidně ho tam přidávej s bloomem jako "booster." Ono Pkčko je relevantnějsí než nějaké kouzla či zelené senzace na nafouknutí a orosení palic. Propláchneš to tak jako tak a když už jsi ho koupila za peníz cos měla navíc, neřeš.

Taky jím přihnojuju.

Nedostatkem trpět nebudou.

Pojďte si zahrát karetní hru BANG ! online.
Z obalu filmu Evil Bong2 : "In 3-D If Your're Stoned !"

Tok mých myšlenek je rychlejší, než proud mých slov.

Food Not Bombs

Old Post 24-04-2013 v 22:01 PM
Slick-ace je offline   Profil uživatele Slick-ace   Find more posts by Slick-ace   Foto galerie člena Slick-ace   Click here to Send Slick-ace a Private Message   Add Slick-ace to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Slick-ace! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ms. Herb
Stálý Člen

Karma uživatele Ms. Herb - 92% PěstitelskáKarma uživatele Ms. Herb - 92% PěstitelskáKarma uživatele Ms. Herb - 92% PěstitelskáKarma uživatele Ms. Herb - 92% PěstitelskáKarma uživatele Ms. Herb - 92% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 224  

Příspěvek č. 8

G ...

Dnes bylo vyseto kompletně vše na out - Flash back, Ganesh spirit, a nějaké Northerny...plus semena z loňska,3x SAD a 3x sweet tai, co budou u mě ve skle než ukážou co jsou, a pak půjdou ke kámošovi na pole.. jinak u Magma, Delahaze a sweet tai z první várky očekávám max.zítra že vylezou, tudíž prozatím bez fotos.. na skleník počkám ještě tak týden, možná i dýl, AF to samé..

to Slick-ace : také myslím že si budou s bonusovým PK chrochtat blahem rozmýšlela jsem se ještě mezi fish emulzí na růst, ale myslím že hlínu budou mít kvalitní , plus alga grow...

Pěstu zdar!

JAH LIVE

Old Post 28-04-2013 v 08:32 AM
Ms. Herb je offline   Profil uživatele Ms. Herb   Find more posts by Ms. Herb   Foto galerie člena Ms. Herb   Click here to Send Ms. Herb a Private Message   Add Ms. Herb to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MedvedBrtnik
Stálý Člen

Karma uživatele MedvedBrtnik - 91% Pěstitelská

Registrován: Nov 2006
Příspěvků: 65281  

Příspěvek č. 9

Abychom si rozuměli, nemyslel jsem to tak, že PK nepoužívat, jak píše Slick, v poměru cena/výkon asi nejlepší booster, jaký můžeš koupit, jen mi přijde nadbytečné kupovat tento přípravek zrovna k Alga Bloomu, když má ten samý obsah PK. To byla jen taková poznámka třeba pro další sezónu..

OutdOOr OrthOdOx

Old Post 28-04-2013 v 21:30 PM
MedvedBrtnik je offline   Profil uživatele MedvedBrtnik   Find more posts by MedvedBrtnik   Foto galerie člena MedvedBrtnik   Click here to Send MedvedBrtnik a Private Message   Add MedvedBrtnik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ms. Herb
Stálý Člen

Karma uživatele Ms. Herb - 92% PěstitelskáKarma uživatele Ms. Herb - 92% PěstitelskáKarma uživatele Ms. Herb - 92% PěstitelskáKarma uživatele Ms. Herb - 92% PěstitelskáKarma uživatele Ms. Herb - 92% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 224  

Příspěvek č. 10

jooo to byla má neinformovanost , poučení pro příště

JAH LIVE

Old Post 29-04-2013 v 08:15 AM
Ms. Herb je offline   Profil uživatele Ms. Herb   Find more posts by Ms. Herb   Foto galerie člena Ms. Herb   Click here to Send Ms. Herb a Private Message   Add Ms. Herb to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ms. Herb
Stálý Člen

Karma uživatele Ms. Herb - 92% PěstitelskáKarma uživatele Ms. Herb - 92% PěstitelskáKarma uživatele Ms. Herb - 92% PěstitelskáKarma uživatele Ms. Herb - 92% PěstitelskáKarma uživatele Ms. Herb - 92% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 224  

Příspěvek č. 11





Zdravím G!

Tak dnešní den začal velice příjemným schledáním

první Tai..vzala to přez noc celkem fofrem, večer nic a ráno... teď už je ve skleníku, aby se mi doma zbytečně netáhla, v ostré společnosti Cayenne Yellow...

Magma už se také dere na povrch

Delahaze už také začíná.. na to jaké to bylo malinkaté a světlounké semínko tak vypadá že to zvládne..

Grow!

JAH LIVE

Old Post 30-04-2013 v 09:52 AM
Ms. Herb je offline   Profil uživatele Ms. Herb   Find more posts by Ms. Herb   Foto galerie člena Ms. Herb   Click here to Send Ms. Herb a Private Message   Add Ms. Herb to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ms. Herb
Stálý Člen

Karma uživatele Ms. Herb - 92% PěstitelskáKarma uživatele Ms. Herb - 92% PěstitelskáKarma uživatele Ms. Herb - 92% PěstitelskáKarma uživatele Ms. Herb - 92% PěstitelskáKarma uživatele Ms. Herb - 92% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 224  

Příspěvek č. 12






G ...!

MAGMA



MAGMA


TAI reg.


a těmto slečnam poskytuji azyl nez bude lepší počasí:

NLxBB - world of seeds

http://www.worldofseeds.eu/wos_en/n...d-of-seeds.html


Delahaze semínko nic nedělalo, ještě ani nepuklo, jen ztmavlo a nabobtnalo, ale přitom nevypadá nahnilé,tak sem ho dala na mokrý ubrousek, a počkáme..

jinak mezitím co klíčí 2. várka (FB2,GS,NL a reg. ST a SAD) sem si připravila plac před sklem


a pomalu se chystám na výrobu "homemade smartpotů" a výsev seeds do skla a 1. várku AF


jinak přibyli nějaké chilly, thx GG, které se pokusím rozsadit, nebo alespoň přesadit do většího...

BLACK PEARL


RAINBOW


a bába z loňska ZIMBABWE BIRD



Fazole....

JAH LIVE

Old Post 02-05-2013 v 17:23 PM
Ms. Herb je offline   Profil uživatele Ms. Herb   Find more posts by Ms. Herb   Foto galerie člena Ms. Herb   Click here to Send Ms. Herb a Private Message   Add Ms. Herb to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ms. Herb
Stálý Člen

Karma uživatele Ms. Herb - 92% PěstitelskáKarma uživatele Ms. Herb - 92% PěstitelskáKarma uživatele Ms. Herb - 92% PěstitelskáKarma uživatele Ms. Herb - 92% PěstitelskáKarma uživatele Ms. Herb - 92% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 224  

Příspěvek č. 13





...

JAH LIVE

Old Post 02-05-2013 v 17:25 PM
Ms. Herb je offline   Profil uživatele Ms. Herb   Find more posts by Ms. Herb   Foto galerie člena Ms. Herb   Click here to Send Ms. Herb a Private Message   Add Ms. Herb to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ms. Herb
Stálý Člen

Karma uživatele Ms. Herb - 92% PěstitelskáKarma uživatele Ms. Herb - 92% PěstitelskáKarma uživatele Ms. Herb - 92% PěstitelskáKarma uživatele Ms. Herb - 92% PěstitelskáKarma uživatele Ms. Herb - 92% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 224  

Příspěvek č. 14




G ...!


dnešní nové přírůstky:

FLASH BACK 3/3


GANESH SPIRIT 3/3




Celek



DELAHAZE konečně pukla

JAH LIVE

Old Post 03-05-2013 v 09:40 AM
Ms. Herb je offline   Profil uživatele Ms. Herb   Find more posts by Ms. Herb   Foto galerie člena Ms. Herb   Click here to Send Ms. Herb a Private Message   Add Ms. Herb to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ms. Herb
Stálý Člen

Karma uživatele Ms. Herb - 92% PěstitelskáKarma uživatele Ms. Herb - 92% PěstitelskáKarma uživatele Ms. Herb - 92% PěstitelskáKarma uživatele Ms. Herb - 92% PěstitelskáKarma uživatele Ms. Herb - 92% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 224  

Příspěvek č. 15






Zdravím G!

tak menší aktualizace

stále čekáme na lepší počasí, ale....


Delahaze nakonec nevylezla, shnil jí klíček, a jedna Northernka na out také neee...

jinak klíčivost překvapivě dobrá, teď o víkend dám klíčit NL a Green poison fast co půjdou do skla, a nějaký AF aby bylo na léto něco na zub...

jinak


celek




nejstarší slečny - přesazené Magma a Ganesh co půjdou out do země, a 3x NL x BB co má u mě kámoš, dokud holky nepudou na plac ven...




školka Ganesh, Flash Back a reg. z loňska Tai a SAD....





NL x BB




detail Magma

JAH LIVE

Old Post 10-05-2013 v 16:21 PM
Ms. Herb je offline   Profil uživatele Ms. Herb   Find more posts by Ms. Herb   Foto galerie člena Ms. Herb   Click here to Send Ms. Herb a Private Message   Add Ms. Herb to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ms. Herb
Stálý Člen

Karma uživatele Ms. Herb - 92% PěstitelskáKarma uživatele Ms. Herb - 92% PěstitelskáKarma uživatele Ms. Herb - 92% PěstitelskáKarma uživatele Ms. Herb - 92% PěstitelskáKarma uživatele Ms. Herb - 92% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 224  

Příspěvek č. 16






další...






NL x BB detail










Tai







Ganesh








NL na out






Flash Back

JAH LIVE

Old Post 10-05-2013 v 16:26 PM
Ms. Herb je offline   Profil uživatele Ms. Herb   Find more posts by Ms. Herb   Foto galerie člena Ms. Herb   Click here to Send Ms. Herb a Private Message   Add Ms. Herb to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 18:12 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.3638040 seconds with 35 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív