Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » Adysův šatník 2010 (první pokus)
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
adys
Nový Člen

Karma uživatele adys - 50% Pěstitelská

Registrován: Jul 2008
Příspěvků: 22  

Pohodička Adysův 400w šatník 2010 (první pokus) Příspěvek č. 1






Zdravím všechny milovníky konopí. Tak jsem se rozhod, že svůj grow taky zveřejním, jednak se pochlubit, pak to mít někde pohromadě a třeba se mi dostane i nějakých dobrých rad a kritiky.
předem sorry za kvalitu fotek, měl jsem doma akorát mobil a ten fotí fakt strašně.
Takže na začátku mi kámoš nabídl na půjčení světlo, který zrovna nemůže používat. Na aukru jsem koupil šatní skříň (supr kauf, 3Kč ) 180x60x120http://img291.imageshack.us/img291/2323/21022010001.jpg , přitáhl dom, zakytoval, vymaloval primalex polarem (250,-),spodek vyložil igelitem a vyvrtal díry na vzduch,dráty a tak, dveře sem oblepil těsněním na okna a přelepil panty takže už nikde nic neprosvítá..na odtah jsem zatím namontoval jenom axiální větrák za nějakých 500 a ktomu tu mřížku asi za 200,- .Větrák má tuším 170m3/h a regulátorem za 40,- co jsem našel tady někde na groweru je stáhnutej asi na třetinu výkonu.http://img202.imageshack.us/img202/8807/06052010008i.jpg
vyfukuje zatím volně, skříň je ve sklepě a zatím jenom slabá vůně, až povyrostou,tak snad budu mít na filtr a možná nějakej radiální větroň

tady v kejsně je předřadník G.I.B 400w postavenej na cihle a chladí ho větrák, http://img708.imageshack.us/img708/4838/06052010011.jpg
plus ten zdroj se spíná se světlem a napájí hudbu (maj tam starou mp3 s repráčkem a ta jim hraje klasiku,trochu drumce a nějaký reaggae ) nejlepší pohled jak člověk otevře tu skříň a najednou tolik světla a hudba jak jiná dimenze... jo a ten zdroj napájí ještě vnitřní větráky
http://img4.imageshack.us/img4/9396/06052010009.jpg a ještě dva menší naproti...co jsem různě vyhrabal.. pak už jen pověsit světlo
a skříň byla připravená na první nájemníky. Přivezli mi je pátýho, tak jsem je zasadil do květináčů, zdají se mi celkem malý, ale jenom těchhle tu bylo dost... možná je ještě přesadim do větších kulatých samozavlažovacích, protože u nich taky nemůžu být každej den.

takže první den růstu to vypadalo takhle


http://img218.imageshack.us/img218/5640/06052010003.jpg


http://img38.imageshack.us/img38/2861/06052010002.jpg http://img63.imageshack.us/img63/5186/06052010010.jpg
http://img294.imageshack.us/img294/1217/06052010005w.jpg
http://img683.imageshack.us/img683/8464/06052010006.jpg
v noci to tam vypadalo takhle:
http://img28.imageshack.us/img28/3028/06052010007.jpg

druhej den ve dne jsem s hrůzou zjistil, že je tam děsnej vítr a asi jen 45% vlhkost, jedna kyti to evidentně nesla špatně http://img532.imageshack.us/img532/3765/07052010s.jpg
http://img704.imageshack.us/img704/7906/07052010001p.jpg
nastrkal jsem jim tam hadry, sklinky atd, poprašuju stěny,stínítko a všechno jak často to jde a pracuju na opravě zvlhčovačky co se rozbila, ale vlhkost stejně nejde moc přes 50 ve dne.. nicméně třetí den se zvetily
celkem http://img294.imageshack.us/img294/739/10052010s.jpg
http://img293.imageshack.us/img293/5241/10052010002.jpg
http://img339.imageshack.us/img339/2397/10052010001.jpg
a tak to vypadá víceméně...náklady byly dohromady kolem tří tisíc z toho za litr byly řízky 3x belladonna a 3x něcocoještěmusimzjistitjaksejmenuje možná skunk no.1?
lebeděj si v All-mixu a krmit je budu Alga grow a bloomem...
tak uvítám jakýkoli reakce, kritiky, rady a postřehy...třeba jestli mám ještě něco přikoupit na postřik,nebo tak? a kdy je mám začít hnojit? to je tak vše, budu průběžně aktualizovat pěstu a čoudu zdar

- Zde může být Vaše inzerce! -
Adysův šatník - 400w - první pokus - Belladonna & ShivaSkunk

Naposledy upravil adys 11-05-2010 v 14:39 PM

Old Post 10-05-2010 v 20:15 PM
adys je offline   Profil uživatele adys   Find more posts by adys   Foto galerie člena adys   Click here to Send adys a Private Message   Add adys to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
WERD
Stálý Člen

Karma uživatele WERD - 95% PěstitelskáKarma uživatele WERD - 95% PěstitelskáKarma uživatele WERD - 95% PěstitelskáKarma uživatele WERD - 95% PěstitelskáKarma uživatele WERD - 95% PěstitelskáKarma uživatele WERD - 95% PěstitelskáKarma uživatele WERD - 95% Pěstitelská

Registrován: Dec 2009
Příspěvků: 475  

Příspěvek č. 2

no docela vopruz se proklikat všema fotkama

jak člověk přestane ostatní chválit a vybočí z řady ovcí hned to smrdí K-

WERDiskův 400W Budhha/Moutain Jam

WERDiskova selekce SHIT/PPP

P-konopná mast s propolisem

Old Post 10-05-2010 v 20:22 PM
WERD je offline   Profil uživatele WERD   Find more posts by WERD   Foto galerie člena WERD   Click here to Send WERD a Private Message   Add WERD to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
adys
Nový Člen

Karma uživatele adys - 50% Pěstitelská

Registrován: Jul 2008
Příspěvků: 22  

Příspěvek č. 3




no já vim,sorry, je to můj první příspěvek, myslel jsem že se to tam zobrazí tak aspoň takhle, ať to nemusím dělit...

edit: ještě se vám pochlubim s takovým vychytávexem, co jsem dostal od kamošů k narozkám
a dole je fotka ze začátku windooru, k tomu se taky ještě dostanu

- Zde může být Vaše inzerce! -
Adysův šatník - 400w - první pokus - Belladonna & ShivaSkunk

Naposledy upravil adys 10-05-2010 v 22:47 PM

Old Post 10-05-2010 v 20:27 PM
adys je offline   Profil uživatele adys   Find more posts by adys   Foto galerie člena adys   Click here to Send adys a Private Message   Add adys to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
adys
Nový Člen

Karma uživatele adys - 50% Pěstitelská

Registrován: Jul 2008
Příspěvků: 22  

Obecné den sedmý (18/6) Příspěvek č. 4






Tak přináším aktuální dokumentaci dění ve skříňce. Stále nemám foťák a ještě k tomu jsem to nestihl před startem lampy, takže fotky nic moc,ale jenom pro představu
jedna kyti je pořád taková špatná a pomalá, těžko říct co jí chybí....aji ty ostatní maj takovou zajímavou barvu...
přes noc 18°C , 65% RH
ve dne 28,6°C , 50% RH


A ještě jak to vypadá s tím windoorem

- Zde může být Vaše inzerce! -
Adysův šatník - 400w - první pokus - Belladonna & ShivaSkunk

Naposledy upravil adys 11-05-2010 v 20:46 PM

Old Post 11-05-2010 v 20:16 PM
adys je offline   Profil uživatele adys   Find more posts by adys   Foto galerie člena adys   Click here to Send adys a Private Message   Add adys to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
adys
Nový Člen

Karma uživatele adys - 50% Pěstitelská

Registrován: Jul 2008
Příspěvků: 22  

devátý den (18/6) Příspěvek č. 5



kytičky rostou a sílí....maj už pěkně macatý stonky... přemýšlím, jestli je nějak zaštípnout, co říkáte? akorát ta jedna kyti mi dělá starosti... pořád trucuje... zítra koupím ph test a mrknu co mi to doma teče, bo i ty ostatní místy vypadaj čudně...někde ztrácí barvu od krajů, jinde se zas objevujou takový hnědý sušší fleky...

edit: tak PH bylo skoro k osmi... to se potom člověk nemá co divit...

- Zde může být Vaše inzerce! -
Adysův šatník - 400w - první pokus - Belladonna & ShivaSkunk

Naposledy upravil adys 13-05-2010 v 18:52 PM

Old Post 13-05-2010 v 02:17 AM
adys je offline   Profil uživatele adys   Find more posts by adys   Foto galerie člena adys   Click here to Send adys a Private Message   Add adys to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
adys
Nový Člen

Karma uživatele adys - 50% Pěstitelská

Registrován: Jul 2008
Příspěvků: 22  

Obecné den dvanáctý (18/6) - repot Příspěvek č. 6






čaute, tak kyti jsou zas o pár dnů starší a já pořád nemám foťák ani zvlhčovačku,musim teď sypat love do auta, takže špatný dobrý ale je, že jsem kyti včera přesadil do nových,větších a hlavně samozavlažovacích květníků.... za oknem si v tom celkem nestěžujou, takže uvidíme co to s nima udělá... mějte a smějte se

- Zde může být Vaše inzerce! -
Adysův šatník - 400w - první pokus - Belladonna & ShivaSkunk

Old Post 18-05-2010 v 19:40 PM
adys je offline   Profil uživatele adys   Find more posts by adys   Foto galerie člena adys   Click here to Send adys a Private Message   Add adys to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
adys
Nový Člen

Karma uživatele adys - 50% Pěstitelská

Registrován: Jul 2008
Příspěvků: 22  

Příspěvek č. 7




...

- Zde může být Vaše inzerce! -
Adysův šatník - 400w - první pokus - Belladonna & ShivaSkunk

Old Post 18-05-2010 v 19:45 PM
adys je offline   Profil uživatele adys   Find more posts by adys   Foto galerie člena adys   Click here to Send adys a Private Message   Add adys to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kawi
Stálý Člen

Karma uživatele kawi - 94% PěstitelskáKarma uživatele kawi - 94% PěstitelskáKarma uživatele kawi - 94% Pěstitelská

Registrován: Jun 2007
Příspěvků: 131  

Příspěvek č. 8

aspon jednou je zastipni,nebo si zkus FIM,budes pak mit urcite vetsi vynos,,,,

Old Post 19-05-2010 v 10:37 AM
kawi je offline   Profil uživatele kawi   Find more posts by kawi   Foto galerie člena kawi   Click here to Send kawi a Private Message   Add kawi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
adys
Nový Člen

Karma uživatele adys - 50% Pěstitelská

Registrován: Jul 2008
Příspěvků: 22  

Příspěvek č. 9

štípnu,no..ale až bude vhodná část měsíce ) ale nikdy nevim kde, jak nejsou žádný větvičky naproti sobě

- Zde může být Vaše inzerce! -
Adysův šatník - 400w - první pokus - Belladonna & ShivaSkunk

Old Post 19-05-2010 v 20:50 PM
adys je offline   Profil uživatele adys   Find more posts by adys   Foto galerie člena adys   Click here to Send adys a Private Message   Add adys to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
adys
Nový Člen

Karma uživatele adys - 50% Pěstitelská

Registrován: Jul 2008
Příspěvků: 22  

Obecné 19. den růstu Příspěvek č. 10





kytičkám se podle mýho daří, už jsou z nich pěkný keříky... mám je začít trochu hnojit, co myslíte?

- Zde může být Vaše inzerce! -
Adysův šatník - 400w - první pokus - Belladonna & ShivaSkunk

Old Post 23-05-2010 v 22:03 PM
adys je offline   Profil uživatele adys   Find more posts by adys   Foto galerie člena adys   Click here to Send adys a Private Message   Add adys to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
WERD
Stálý Člen

Karma uživatele WERD - 95% PěstitelskáKarma uživatele WERD - 95% PěstitelskáKarma uživatele WERD - 95% PěstitelskáKarma uživatele WERD - 95% PěstitelskáKarma uživatele WERD - 95% PěstitelskáKarma uživatele WERD - 95% PěstitelskáKarma uživatele WERD - 95% Pěstitelská

Registrován: Dec 2009
Příspěvků: 475  

Příspěvek č. 11

no zaštipl bych to a přidal polovičná dávku hnojek a pokud je co roztahovat tak bych se toho nebál

jak člověk přestane ostatní chválit a vybočí z řady ovcí hned to smrdí K-

WERDiskův 400W Budhha/Moutain Jam

WERDiskova selekce SHIT/PPP

P-konopná mast s propolisem

Old Post 26-05-2010 v 13:26 PM
WERD je offline   Profil uživatele WERD   Find more posts by WERD   Foto galerie člena WERD   Click here to Send WERD a Private Message   Add WERD to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
adys
Nový Člen

Karma uživatele adys - 50% Pěstitelská

Registrován: Jul 2008
Příspěvků: 22  

Obecné 23.den (18/6) Příspěvek č. 12






dík za rady,jo štípl jsem je před pár dnama kromě tý nejmenší,už povylezly,tak to možná štípnu ještě někde, ale jinak se to větví samo celkem ochotně... hlavně ty belly...řeším, jestli je mám už přepnout, nebo ještě pár dní nechat..nevim jak moc to ještě vyjede,tu lampu zvednu až navrch kde je teď police,když bude třeba, ale stejně... co myslíte?

- Zde může být Vaše inzerce! -
Adysův šatník - 400w - první pokus - Belladonna & ShivaSkunk

Old Post 27-05-2010 v 15:57 PM
adys je offline   Profil uživatele adys   Find more posts by adys   Foto galerie člena adys   Click here to Send adys a Private Message   Add adys to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
adys
Nový Člen

Karma uživatele adys - 50% Pěstitelská

Registrován: Jul 2008
Příspěvků: 22  

kvete nám to Příspěvek č. 13



kyti už jsem přepnul, stonky už jsou tlustý jak prst a celkově rostou pěkně... hlavně ty belladonny

- Zde může být Vaše inzerce! -
Adysův šatník - 400w - první pokus - Belladonna & ShivaSkunk

Old Post 05-06-2010 v 21:59 PM
adys je offline   Profil uživatele adys   Find more posts by adys   Foto galerie člena adys   Click here to Send adys a Private Message   Add adys to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
adys
Nový Člen

Karma uživatele adys - 50% Pěstitelská

Registrován: Jul 2008
Příspěvků: 22  

Obecné nádhera Příspěvek č. 14






kytičky krásně kvetou... belly se teda táhnou o dost výš a krásně paličatí..
za oknem už je z toho taky pěknej lesík

- Zde může být Vaše inzerce! -
Adysův šatník - 400w - první pokus - Belladonna & ShivaSkunk

Old Post 14-06-2010 v 13:29 PM
adys je offline   Profil uživatele adys   Find more posts by adys   Foto galerie člena adys   Click here to Send adys a Private Message   Add adys to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 15

máš to nádherné

Old Post 14-06-2010 v 19:29 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
adys
Nový Člen

Karma uživatele adys - 50% Pěstitelská

Registrován: Jul 2008
Příspěvků: 22  

Palec nahoru 14.? den f qětu Příspěvek č. 16






děkuju taky jim to řikám vždycky když tam přijdu... ty paličky se mi zdaj že rostou před očima... a až včera jsem si já vůl uvědomil,že jsem jim sice přepnul fotoperiodu,ale nevyměnil výbojku no nevypadaj že by si z toho něco dělaly, aspoň se netáhly tolik do výšky... už to vidim že se vršky budou pěkně péct jestli to ještě hodně pofrčí,ale tak uvidíme... v úterý dostaly první dávku alga-bloomu... do tý doby si vystačily jen s hnojivem ze substrátu, kterej mimochodem rozhodně stojí za ty prachy...na koříncích co lezly z hlíny jsem zpozoroval bílou plíseň,tak jsem jim tam nasadil trichodermu, ta se o to snad postarala...to asi ty samozavlažováky...spíš mi dělá starost vlhkost vzduchu, že bude na květ až moc vysoká.. skříň je ve vlhkym prostředí a větrák už tak frčí na full.. však to se nějak vyvrbí...i když mi to nedá, cítím že i tady bych se měl držet své zásady ŽáVeS

jo a za oknem se zatím jen jeden vyvrbil jako samec(r.i.p), ti dva nejpodezřelejší zatím nic a jeden hermáč,kterýho jsem vykastroval

- Zde může být Vaše inzerce! -
Adysův šatník - 400w - první pokus - Belladonna & ShivaSkunk

Old Post 17-06-2010 v 20:57 PM
adys je offline   Profil uživatele adys   Find more posts by adys   Foto galerie člena adys   Click here to Send adys a Private Message   Add adys to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 03:01 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
15-09-2012 - AMAZON 1.000W (první pokus) - 334 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.7572480 seconds with 36 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív