Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » Adysův šatník 2010 (první pokus)
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
adys
Nový Člen

Karma uživatele adys - 50% Pěstitelská

Registrován: Jul 2008
Příspěvků: 22  

Obecné 20.day flowering Příspěvek č. 17





holky dostaly druhou zálivku alga bloomem, začínají krásně ovocně/skankově vonět... lítaj mi tady takový malý mušky, moc nevim co to je zač ani jestli kytkám škodí(jsou nejen u kytek,ale skoro v celym baráku občas na nějakou narazim),nikde na groweru jsem žádný podobný nenašel...no stejně jim tam radši plesknu lepový desky a šplíchnu je trochu roztokem s nikotinem...
foto1- rozdíl největší a nejmenší kytky...

- Zde může být Vaše inzerce! -
Adysův šatník - 400w - první pokus - Belladonna & ShivaSkunk

Old Post 23-06-2010 v 13:18 PM
adys je offline   Profil uživatele adys   Find more posts by adys   Foto galerie člena adys   Click here to Send adys a Private Message   Add adys to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 18

pověs tam někde obyčejnou mucholapku

Old Post 24-06-2010 v 19:41 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
adys
Nový Člen

Karma uživatele adys - 50% Pěstitelská

Registrován: Jul 2008
Příspěvků: 22  

Obecné 27. day flowering Příspěvek č. 19





mucholapku jsem tam vyvěsil,ale muškám se do ní moc nechce... za chvíli se budou lepit na kytky, já když na ně sáhnu tak su hned celej ulepenej... teď jsem tady vyštrachal uv lampu na mordování hmyzáků,tak ji tam zítra šoupnu... dneska v noci tam byla vlhkost max. 74%, takže hledám kde koupit silikagel nebo něco na snížení vlhkosti... odtah už frčí naplno,ale je to holt ve sklepě...

- Zde může být Vaše inzerce! -
Adysův šatník - 400w - první pokus - Belladonna & ShivaSkunk

Old Post 30-06-2010 v 23:00 PM
adys je offline   Profil uživatele adys   Find more posts by adys   Foto galerie člena adys   Click here to Send adys a Private Message   Add adys to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
adys
Nový Člen

Karma uživatele adys - 50% Pěstitelská

Registrován: Jul 2008
Příspěvků: 22  

Obecné měsíc v květu... Příspěvek č. 20

nějakej osvědčenej způsob jak snížit vlhkost? je tam docela peklo ale kyti si z toho moc nedělaj....

- Zde může být Vaše inzerce! -
Adysův šatník - 400w - první pokus - Belladonna & ShivaSkunk

Old Post 03-07-2010 v 12:05 PM
adys je offline   Profil uživatele adys   Find more posts by adys   Foto galerie člena adys   Click here to Send adys a Private Message   Add adys to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
adys
Nový Člen

Karma uživatele adys - 50% Pěstitelská

Registrován: Jul 2008
Příspěvků: 22  

Obecné měsíc v květu... Příspěvek č. 21






nemá někdo nějakej osvědčenej způsob jak snížit vlhkost? je tam docela peklo ale kyti si z toho moc nedělaj....

- Zde může být Vaše inzerce! -
Adysův šatník - 400w - první pokus - Belladonna & ShivaSkunk

Old Post 03-07-2010 v 12:07 PM
adys je offline   Profil uživatele adys   Find more posts by adys   Foto galerie člena adys   Click here to Send adys a Private Message   Add adys to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
adys
Nový Člen

Karma uživatele adys - 50% Pěstitelská

Registrován: Jul 2008
Příspěvků: 22  

Obecné 36. day flowering :) Příspěvek č. 22






tak krůček po krůčku holky boptnají, pár paliček jsem zkusil zaštípnout a znatelně nabyly oproti těm nezaštíplým..na rychlo sem záštipek vysušil fénem a už se těším na sklizeň
jediný co mě trápí je vysoká vlhkost a ty blbý mušky ale nevypadá to že by kytičkám něco chybělo...

- Zde může být Vaše inzerce! -
Adysův šatník - 400w - první pokus - Belladonna & ShivaSkunk

Old Post 09-07-2010 v 22:13 PM
adys je offline   Profil uživatele adys   Find more posts by adys   Foto galerie člena adys   Click here to Send adys a Private Message   Add adys to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
adys
Nový Člen

Karma uživatele adys - 50% Pěstitelská

Registrován: Jul 2008
Příspěvků: 22  

43. den Příspěvek č. 23




tak kyti se nám blíží k závěrečné fázi.... na ty potvory sem jim tam dal žlutý lepící šipky a na ty už jdou... ta mucholapka je nějaká vyčuchlá asi

akorát s tou vlhkostí je to v prdeli, nevim co udělat aby to nezplesnivělo... koupil sem polyversum, můžu to tím teď postříkat?
pomůže silnější větrák?i v okolí je vlhkej vzduch ale ne tolik (vevnitř až 76, venku kolem 63)..
no špatenka...přitom předtím sem byl rád když se mi to podařilo vyhnat nad 40 :/
jednu vrchní pálku něco skolilo, z ničehož nic dopůlky uschla,druhá půlka je ok...sťal jsem to a teď koumu jestli je tam nějaká plíseň nebo to maj na svědomí ty mršice.

- Zde může být Vaše inzerce! -
Adysův šatník - 400w - první pokus - Belladonna & ShivaSkunk

Old Post 15-07-2010 v 16:43 PM
adys je offline   Profil uživatele adys   Find more posts by adys   Foto galerie člena adys   Click here to Send adys a Private Message   Add adys to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ether
Stálý Člen

Karma uživatele Ether - 96% PěstitelskáKarma uživatele Ether - 96% PěstitelskáKarma uživatele Ether - 96% PěstitelskáKarma uživatele Ether - 96% Pěstitelská

Registrován: Jan 2010
Příspěvků: 150  

Příspěvek č. 24

Cau. Hele to co ti uschlo, tak to je prave ta plisen, ktere se bojis ;-) ..odtahy dej naplno,ofuky taky a z vrchu ostrihej velky listy, at se vlhkost trosku snizi a dofoukne na to vzduch..musis co nejvic cirkulovat, jak te plisen jednou popadne, neskonci, bude ti pomalu uzirat vrsky, poznas to tak,ze na sisce zacnou byt v neporadku ty maly listky, zacnou se kroutit a schnout..plisen se siri od stonku,zastavi rust sisky a pomalu ji pozira!! Tze ostrihej plesnivy sisky, co najdes bez slitovani, listi nejaky dolu,hlavne od tech vrsku a ofuky naplno! ;-) Nic uz nestrikej, vlhkost potrebujes co nejmensi..no a doporucuju urychlit kosu, jak to pujde..cim dyl je nechas, tim vic toho plisen sezere..

Bojuj, at se dari..

FLY on the Sky

Old Post 16-07-2010 v 13:20 PM
Ether je offline   Profil uživatele Ether   Find more posts by Ether   Foto galerie člena Ether   Click here to Send Ether a Private Message   Add Ether to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
adys
Nový Člen

Karma uživatele adys - 50% Pěstitelská

Registrován: Jul 2008
Příspěvků: 22  

49. den květu Příspěvek č. 25






zdarec, dík za rady... jo to sem taky zjistil vzápětí :/ ..no nic,provzdušnil sem to,odstranil co zplesnivělo a riskl ten postřik polyversem a od tý doby se tím probírám i šiškama jestli to někde neschne a zatím dobrý.. nevím jestli to mám skosit najednou,nebo po částech... a čím se řídíte kdy sklidit? těm co vypadaj víc hotově jsem už nehnojil, že jim možná setnu jenom vršky a spodky nechám ještě dojít se zbytkem...za oknem to roste jak divý... ohýbám a lámu ať se to tam nějak poskládá

- Zde může být Vaše inzerce! -
Adysův šatník - 400w - první pokus - Belladonna & ShivaSkunk

Old Post 21-07-2010 v 15:53 PM
adys je offline   Profil uživatele adys   Find more posts by adys   Foto galerie člena adys   Click here to Send adys a Private Message   Add adys to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ether
Stálý Člen

Karma uživatele Ether - 96% PěstitelskáKarma uživatele Ether - 96% PěstitelskáKarma uživatele Ether - 96% PěstitelskáKarma uživatele Ether - 96% Pěstitelská

Registrován: Jan 2010
Příspěvků: 150  

Příspěvek č. 26

Cau asi uz bych to prestal hnojit a nechal to pekne dojet,vycisti se ti to chutove,hlavne od chemie a stejne uz to hnojky temer nezere ;-) nevim,jestli byl dobry napad to jeste ted strikat..sisky budes mit od chemky..uz se stalo..

FLY on the Sky

Old Post 22-07-2010 v 08:44 AM
Ether je offline   Profil uživatele Ether   Find more posts by Ether   Foto galerie člena Ether   Click here to Send Ether a Private Message   Add Ether to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
adys
Nový Člen

Karma uživatele adys - 50% Pěstitelská

Registrován: Jul 2008
Příspěvků: 22  

Příspěvek č. 27

polyversum není chemka, jinak bych to tam necpal...jediná chemka je tam ta kyselina na ph... zítra asi sklidím vrchní části těch co napadá plíseň a spodky se zbytkem kyti nechám ještě trochu opálit

- Zde může být Vaše inzerce! -
Adysův šatník - 400w - první pokus - Belladonna & ShivaSkunk

Old Post 25-07-2010 v 18:26 PM
adys je offline   Profil uživatele adys   Find more posts by adys   Foto galerie člena adys   Click here to Send adys a Private Message   Add adys to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ether
Stálý Člen

Karma uživatele Ether - 96% PěstitelskáKarma uživatele Ether - 96% PěstitelskáKarma uživatele Ether - 96% PěstitelskáKarma uživatele Ether - 96% Pěstitelská

Registrován: Jan 2010
Příspěvků: 150  

Příspěvek č. 28

Tak promin,ze jsem se nevyjadril presne ;-) ..ano,mas to vsechno krasne bio..ale porad to mas necim posplichany,ovoce si umyjes,ale sisky ne,o tom se bavim ja,to neni,ze bych vyrypoval :-) a i ty bio hnojiva je lepsi dobre proplachnout..chutovka to potom na koureni neni a tekouci shit skrz filtrik taky ne..

Tos at to slape cau

FLY on the Sky

Old Post 26-07-2010 v 09:42 AM
Ether je offline   Profil uživatele Ether   Find more posts by Ether   Foto galerie člena Ether   Click here to Send Ether a Private Message   Add Ether to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
adys
Nový Člen

Karma uživatele adys - 50% Pěstitelská

Registrován: Jul 2008
Příspěvků: 22  

sklizeň 1/2 (54.dní květ) Příspěvek č. 29






Ether: Nj tak snad to nebude nijak moc na závadu,lepší než ty sračky z mědi v ostatních fungicidech..zalíval jsem je už jenom upravenou vodou,teď už budou na suchu.... dneska jsem belladonnám setnul vršky,kvůli plísni a taky že spodní části nechám ještě chvíli dojet se skunkama...pak je čeká pár dnů sušení ve větru a až trochu vyschnou, tak nějaký operace s vakuem a silikagelem

- Zde může být Vaše inzerce! -
Adysův šatník - 400w - první pokus - Belladonna & ShivaSkunk

Old Post 26-07-2010 v 22:30 PM
adys je offline   Profil uživatele adys   Find more posts by adys   Foto galerie člena adys   Click here to Send adys a Private Message   Add adys to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 03:27 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
15-09-2012 - AMAZON 1.000W (první pokus) - 334 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.1060900 seconds with 34 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív