Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie pod Sluncem » Lesní gRow 2010 aneb znovu a lépe - NL, WW*AFG, PP*SJ
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3
Autor
Téma 
vitty
Nový Člen

Karma uživatele vitty - 0% Pěstitelská

Registrován: Feb 2010
Příspěvků: 10  

Příspěvek č. 33

Zdravím, mám také kytičky PP*SJ a také mi ještě nekvetou, ale jsou to krásně mohutná křovíčka. Doufám, že se ti bude dařit, hodně štěstí.

K+

Old Post 27-08-2010 v 09:05 AM
vitty je offline   Profil uživatele vitty   Find more posts by vitty   Foto galerie člena vitty   Click here to Send vitty a Private Message   Add vitty to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Rumcajs
Stálý Člen

Karma uživatele Rumcajs - 98% PěstitelskáKarma uživatele Rumcajs - 98% PěstitelskáKarma uživatele Rumcajs - 98% PěstitelskáKarma uživatele Rumcajs - 98% PěstitelskáKarma uživatele Rumcajs - 98% PěstitelskáKarma uživatele Rumcajs - 98% PěstitelskáKarma uživatele Rumcajs - 98% PěstitelskáKarma uživatele Rumcajs - 98% PěstitelskáKarma uživatele Rumcajs - 98% PěstitelskáKarma uživatele Rumcajs - 98% Pěstitelská

Registrován: Jul 2009
Příspěvků: 185  

Příspěvek č. 34

Tak jsem se vrátil po 2 týdnech z dovolené a hned jsem šel zkontrolovat políčka. Bohužel mě čekalo nemilé překvapení i když ne nečekané. Jelikož pořád chcalo, kytky chytly ve velkém plíseň. Celé nedělní odpoledne jsem strávil ořezáváním plesnivých palic a protrháváním listí.

Všechny kvetoucí kytky jsem oškubal od většiny listů aby se provzdušnily. WW*AFG se projevila jako náchylná k plísni, kdežto NL je docela v klidu. NL vytvořila těžké palice a stonek je neunese, takže si mrchy polehaly a musel jsem je všechny podepírat. Palice by sice potřebovaly aspoň 2-3 týdny zrání, ale u WW*AFG je to nerealné. Pokud se mi je povede udržet ještě týden či dva bez plísně tak budu rád. Už tak jsem musel ořezat většinu vršků. Dal jsem jim na konec Topmax, Bioheaven, enzymy a Ripen. Plánuju tam teď chodit co 2 dny s Ripenem. Viděl bych to na 3 zálivky s Ripenem, jednu už dostaly, a poté Final solution dokud to pude.

PP*SJ už krásně kvete. Na poli č.2 má už paličky, kdežto na poli č.1, kde je méně slunce, teprve začal. Bych řekl, ze tuhle odrůdu budu sklízet v listopadu, pokud se toho dožije bez plísně...

Fotky dodám později, ale tentokrát už konečně z foťáku

Lesní gRow 09
Lesní gRow 2010 aneb znovu a lépe - NL, WW*AFG, PP*SJ
Lesní gRow 2011 aneb do třetice všeho dobrého
Lesní gRow 2012
Lesní gRow 2013
Lesní gRow 2014
Zahradní gRow 2015
Zahradní gRow 2016

Naposledy upravil Rumcajs 15-09-2010 v 14:18 PM

Old Post 13-09-2010 v 12:26 PM
Rumcajs je offline   Profil uživatele Rumcajs   Find more posts by Rumcajs   Foto galerie člena Rumcajs   Click here to Send Rumcajs a Private Message   Add Rumcajs to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Rumcajs
Stálý Člen

Karma uživatele Rumcajs - 98% PěstitelskáKarma uživatele Rumcajs - 98% PěstitelskáKarma uživatele Rumcajs - 98% PěstitelskáKarma uživatele Rumcajs - 98% PěstitelskáKarma uživatele Rumcajs - 98% PěstitelskáKarma uživatele Rumcajs - 98% PěstitelskáKarma uživatele Rumcajs - 98% PěstitelskáKarma uživatele Rumcajs - 98% PěstitelskáKarma uživatele Rumcajs - 98% PěstitelskáKarma uživatele Rumcajs - 98% Pěstitelská

Registrován: Jul 2009
Příspěvků: 185  

Příspěvek č. 35






Pole č.1

Foto č.1 - v popředí WW*AFG, v levo po otrhání a v pravo před
Foto č.2 - WW*AFG po otrhání
Foto č.3 - WW*AFG detail
Foto č.4 - NL
Foto č.5 - celkový pohled, uprostřed dominuje už kvetoucí PP*SJ

Lesní gRow 09
Lesní gRow 2010 aneb znovu a lépe - NL, WW*AFG, PP*SJ
Lesní gRow 2011 aneb do třetice všeho dobrého
Lesní gRow 2012
Lesní gRow 2013
Lesní gRow 2014
Zahradní gRow 2015
Zahradní gRow 2016

Old Post 15-09-2010 v 06:52 AM
Rumcajs je offline   Profil uživatele Rumcajs   Find more posts by Rumcajs   Foto galerie člena Rumcajs   Click here to Send Rumcajs a Private Message   Add Rumcajs to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Rumcajs
Stálý Člen

Karma uživatele Rumcajs - 98% PěstitelskáKarma uživatele Rumcajs - 98% PěstitelskáKarma uživatele Rumcajs - 98% PěstitelskáKarma uživatele Rumcajs - 98% PěstitelskáKarma uživatele Rumcajs - 98% PěstitelskáKarma uživatele Rumcajs - 98% PěstitelskáKarma uživatele Rumcajs - 98% PěstitelskáKarma uživatele Rumcajs - 98% PěstitelskáKarma uživatele Rumcajs - 98% PěstitelskáKarma uživatele Rumcajs - 98% Pěstitelská

Registrován: Jul 2009
Příspěvků: 185  

Příspěvek č. 36






Pole č.2

NL mě svými palicemi docela zklama. Jsou sice objemné, ale na můj vkus hodně řídké. Za to WW*AFG ještě krásně zhutněla po protrhání listů.

Fotka č.1 - celkový pohled
Fotka č.2 - NL
Fotka č.3 - WW*AFG
Fotka č.4 - v levo NL, v pravo WW*AFG
Fotka č.5 - NL

Lesní gRow 09
Lesní gRow 2010 aneb znovu a lépe - NL, WW*AFG, PP*SJ
Lesní gRow 2011 aneb do třetice všeho dobrého
Lesní gRow 2012
Lesní gRow 2013
Lesní gRow 2014
Zahradní gRow 2015
Zahradní gRow 2016

Old Post 16-09-2010 v 11:37 AM
Rumcajs je offline   Profil uživatele Rumcajs   Find more posts by Rumcajs   Foto galerie člena Rumcajs   Click here to Send Rumcajs a Private Message   Add Rumcajs to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Rumcajs
Stálý Člen

Karma uživatele Rumcajs - 98% PěstitelskáKarma uživatele Rumcajs - 98% PěstitelskáKarma uživatele Rumcajs - 98% PěstitelskáKarma uživatele Rumcajs - 98% PěstitelskáKarma uživatele Rumcajs - 98% PěstitelskáKarma uživatele Rumcajs - 98% PěstitelskáKarma uživatele Rumcajs - 98% PěstitelskáKarma uživatele Rumcajs - 98% PěstitelskáKarma uživatele Rumcajs - 98% PěstitelskáKarma uživatele Rumcajs - 98% Pěstitelská

Registrován: Jul 2009
Příspěvků: 185  

Příspěvek č. 37

Zdravím všechny,
po týdnu ňáká malá slovní aktualizace. Nemám foťák, tak nechci kazit dojem z posledních pěkných fotek
Poslední dobou jsem chodil na pole pravidelně co 3 dny a prolíval Final solution. Včera byla poslední návštěva a běhěm několika dní pudou pod nůž. WW*AFG díky protrhání krásně zhoustly a palice nabyly na objemu. Bohužel se do nich pouští plíseň o to více.
U NL protrhání není poznat, palice jsou vytáhlé a řídké.
PP*SJ krásně kvete, ale už teď je jasné, že nemůže stihnout dozrát..
Příště nahodím nějaké fotky. Doufám, že se mi konečně povede udělat makro

Lesní gRow 09
Lesní gRow 2010 aneb znovu a lépe - NL, WW*AFG, PP*SJ
Lesní gRow 2011 aneb do třetice všeho dobrého
Lesní gRow 2012
Lesní gRow 2013
Lesní gRow 2014
Zahradní gRow 2015
Zahradní gRow 2016

Old Post 24-09-2010 v 08:09 AM
Rumcajs je offline   Profil uživatele Rumcajs   Find more posts by Rumcajs   Foto galerie člena Rumcajs   Click here to Send Rumcajs a Private Message   Add Rumcajs to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Rumcajs
Stálý Člen

Karma uživatele Rumcajs - 98% PěstitelskáKarma uživatele Rumcajs - 98% PěstitelskáKarma uživatele Rumcajs - 98% PěstitelskáKarma uživatele Rumcajs - 98% PěstitelskáKarma uživatele Rumcajs - 98% PěstitelskáKarma uživatele Rumcajs - 98% PěstitelskáKarma uživatele Rumcajs - 98% PěstitelskáKarma uživatele Rumcajs - 98% PěstitelskáKarma uživatele Rumcajs - 98% PěstitelskáKarma uživatele Rumcajs - 98% Pěstitelská

Registrován: Jul 2009
Příspěvků: 185  

Příspěvek č. 38





V poslední době nějak nemám čas přispívat, ale tady je pár fotek ze zahrádky č.2. Na poli č.1 jsem nebyl skoro měsíc, o to se stará kamarád.
Některé kousky už jsou sklizené doma, něco půjde pod nůž tento týden a PP*SJ si tam ještě pobude měsíc. Zatím nechytá plíseň takže je to v pohodě.
Co se týče smoke reportu, prozatím můžu říct, že WW*AFG slabé. Palice vypadají pěkně, hutně, ale zkuřují dost slabě. Jak říká kamarád, taková úřadová
NL to už je jiné kafe. Palice řídké, ale zhulují mocně. Ze začátku euforický vysmátý stav, který později přejde do lehkého útlumu. Není ovšem problém doplnit dalším brčkem a člověk je zas vysmátý jak lečo

Foto č.1,2,3 - celkový pohled
Foto č.4 - NL

Lesní gRow 09
Lesní gRow 2010 aneb znovu a lépe - NL, WW*AFG, PP*SJ
Lesní gRow 2011 aneb do třetice všeho dobrého
Lesní gRow 2012
Lesní gRow 2013
Lesní gRow 2014
Zahradní gRow 2015
Zahradní gRow 2016

Old Post 05-10-2010 v 13:47 PM
Rumcajs je offline   Profil uživatele Rumcajs   Find more posts by Rumcajs   Foto galerie člena Rumcajs   Click here to Send Rumcajs a Private Message   Add Rumcajs to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Rumcajs
Stálý Člen

Karma uživatele Rumcajs - 98% PěstitelskáKarma uživatele Rumcajs - 98% PěstitelskáKarma uživatele Rumcajs - 98% PěstitelskáKarma uživatele Rumcajs - 98% PěstitelskáKarma uživatele Rumcajs - 98% PěstitelskáKarma uživatele Rumcajs - 98% PěstitelskáKarma uživatele Rumcajs - 98% PěstitelskáKarma uživatele Rumcajs - 98% PěstitelskáKarma uživatele Rumcajs - 98% PěstitelskáKarma uživatele Rumcajs - 98% Pěstitelská

Registrován: Jul 2009
Příspěvků: 185  

Příspěvek č. 39

Zdravím všechny,
tentokrát zase jen slovně, protože jsem líný upravit fotky Všechny kytky už jsou sklizeny kromě PP*SJ. Tato odrůda mě mile překvapila, protože je velice odolná a nenáchylná k plísni. Bez problému dojela i v tom hnusném počasí. Sice palice nejsou největší, ale konzistence je velice pěkná.
Pořídil jsem si takový malý kapesní mikroskop se zvětšením 60 až 100 a jsem konečně schopen poznat zralost přesně. Při prohlídce již sklizených vzorků jsem zjistil, ze dost kytek jsem sklidil velice pozdě a u dvou WW*AFG to zapřičinilo úbytek THC a mizerné účinky.
Ty co sem sklízel v nejlepším stadiu zralosti mají účinek perfektní
Tenhle týden jdu pro zbytek osazenstva a dodám fotky i smoke report.

Podzimu zdar

Lesní gRow 09
Lesní gRow 2010 aneb znovu a lépe - NL, WW*AFG, PP*SJ
Lesní gRow 2011 aneb do třetice všeho dobrého
Lesní gRow 2012
Lesní gRow 2013
Lesní gRow 2014
Zahradní gRow 2015
Zahradní gRow 2016

Old Post 29-10-2010 v 08:31 AM
Rumcajs je offline   Profil uživatele Rumcajs   Find more posts by Rumcajs   Foto galerie člena Rumcajs   Click here to Send Rumcajs a Private Message   Add Rumcajs to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 17:48 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.7932970 seconds with 26 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív