Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie pod Sluncem » Chronický rok 2010
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 5 6 7
Autor
Téma 
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 97

To je tou kosou v noci tady na severu, dneska byl jeden pod nulou, včera dva.
Co Bud, už's ochutnal?

Old Post 12-10-2010 v 08:07 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Smoker&Joker
Stálý Člen

Karma uživatele Smoker&Joker - 94% Pěstitelská

Registrován: Jun 2009
Příspěvků: 284  

BIG BUD rekapitulace Příspěvek č. 98





Tak a je tu čas zrekapitulovat báda. Paličky už krásně proschly, tak sem s reportem!

Život:

Kytka z řezu, F1, od sensi seeds, od člena Mirex (díky) Jedná se o převážnou indiku s kapkou sativy. Rostla v 5 litrovém květináči, se subtrátem pro pelargonie. Slunce od 8 do 12 na okně, od 13 do 18 na druhé straně. Hnojil jsem granulovaných kravským hnojem, na růst, i na květ ve 25. dni květu. Záléváno odstátou vodou. Zatemňováno od 40. dne růstu. Docela náročný kmen, je náchylný na vyšší teplotu v období květu, čímž se stopne. Venku nedojede ani náhodou. Má krásné, kulaté a tmavé listy. Dostojí svému jménu a opravdu staví velké a nafouklé pupeny, takže palice jsou jak šutry. V květu tvrdě voní po pryskyřici - hašiši.

Růst: 13.06. - 23.07. -> 40
Květ: 24.07. - 01.10. -> 70

Smoke Report:

Sklízel jsem spodní polovinu kytky na 65. dni květu, když byli trichomy převážně mléčné. Tahle první polovina je více komunikativní, kouř je těžký, tvrdě hashový, přitom neškrábající. Druhá polovina byla sklizena v 70. dni květu, a je to pořádná prda do hlavy, trichomy byli tak z 50% karalemové, vynikající k dobrému filmu. High nastupuje pozvolna, kouř je těžký a lahodný, tak jako u první půlky. Jen mě trošku zklamal výnosem, je to typická skříňovka, za to je to vykompenzováno kvalitou kouře, indika se nezapře..High trvá..Jedno z nejlepších kouření, které jsem kdy měl.


Joker

Oh my boots they shine, and my bowler looks fine


Rok Vášně 2011 (Passion #1,Skunk #1,Mazar,Chronic,Trance) jede!
Chronický Rok 2010 (Chronic,Big Bud)
Pod sluncem 2009 (No Name)

Naposledy upravil Smoker&Joker 30-07-2011 v 07:59 AM

Old Post 13-10-2010 v 08:20 AM
Smoker&Joker je offline   Profil uživatele Smoker&Joker   Find more posts by Smoker&Joker   Foto galerie člena Smoker&Joker   Click here to Send Smoker&Joker a Private Message   Add Smoker&Joker to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 99

Já bych řek se ti celkem poved, možná chtělo do něj na květ sypat trochu dýl, další je že ten parchant je dost rozmazlenej, povedlo se nám ho krapet připálit že měl paličky jak nehet na palci a to je jeho nevýhoda, nemůže si člověk moc dovolit přesahovat teplotu nad nějakejch 26 stupňů natož přes 30, ale jinak dobrý, obdivuju tvou výdrž se zatemňováním celých 70 dní!

Old Post 13-10-2010 v 11:10 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Smoker&Joker
Stálý Člen

Karma uživatele Smoker&Joker - 94% Pěstitelská

Registrován: Jun 2009
Příspěvků: 284  

OUTDOOR Příspěvek č. 100





Díky, chutná skvěle..Byl jsem se radši dneska číhnout na fleku, poněvadž už pár dní u nás v noci mrzne..tak jestli to chronic dává. Překvapil mě, žádný náznak plísně, ani mráz mu evidentně nevadí. Koukám že tenhle je hodně odolnej. Čekal jsem plíseň, poněvadž už má dost nakynuto..ale nic..uvidíme jestli to vydrží, rád bych pokouřil ještě vzorek. Je to můj řez, z matky co mám v odkazu. Voní úplně stejně, nádherně sladce. Navíc jsem rád že jsem měl zelenýho..ale tenhle čapnul podzimní barvy Jen škoda že šel takhle pozdě, a bez pořádnýho substrátu, určitě bych z něj vyždímal víc

Joker

1.-4. Chronic F2 řez

51. den květu..

Oh my boots they shine, and my bowler looks fine


Rok Vášně 2011 (Passion #1,Skunk #1,Mazar,Chronic,Trance) jede!
Chronický Rok 2010 (Chronic,Big Bud)
Pod sluncem 2009 (No Name)

Naposledy upravil Smoker&Joker 21-05-2011 v 10:41 AM

Old Post 14-10-2010 v 18:25 PM
Smoker&Joker je offline   Profil uživatele Smoker&Joker   Find more posts by Smoker&Joker   Foto galerie člena Smoker&Joker   Click here to Send Smoker&Joker a Private Message   Add Smoker&Joker to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
strihorukyeduar
Stálý Člen

Karma uživatele strihorukyeduar - 77% PěstitelskáKarma uživatele strihorukyeduar - 77% PěstitelskáKarma uživatele strihorukyeduar - 77% PěstitelskáKarma uživatele strihorukyeduar - 77% PěstitelskáKarma uživatele strihorukyeduar - 77% PěstitelskáKarma uživatele strihorukyeduar - 77% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 261  

Příspěvek č. 101

Čao. Nemáš náhodou pyl chronica?

Můj OUTDOOR 2006
Moje ŠALVĚJKA DIVUTVORNÁ
Můj předměstský OUTDOOR 2009

Old Post 08-01-2011 v 13:53 PM
strihorukyeduar je offline   Profil uživatele strihorukyeduar   Find more posts by strihorukyeduar   Foto galerie člena strihorukyeduar   Click here to Send strihorukyeduar a Private Message   Add strihorukyeduar to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Smoker&Joker
Stálý Člen

Karma uživatele Smoker&Joker - 94% Pěstitelská

Registrován: Jun 2009
Příspěvků: 284  

OUTDOOR Příspěvek č. 102





Zdravím outdooristy v neoutdoorovém čase. Pyl bohužel nemám. Zase jsem se vloni vyprd na zakončení sezony, poslední update chronica co jsem měl venku. O skleníku mluvit nemusím, bádek to nedojel. Čekal jsem to, tak se zužitkoval alespoň na mast. Chronica venku jsem sklidil, až v druhé polovině října, bez jakýchkoliv problémů. Palice byli trochu řidší než u matky, ale dával jsem ho pozdě, a na to, že měl nějakých 70 cm a původní "vlasatou" zem, tak to docela dal. Chuť byla taková, jakou jsem poznal při sklizni matky. Lahodný kouř se sladkým koncem. Nejlepší bylo vždycky se vysmát chronikem, a později se odrovnat bádem Big Bud býl víc rozmazlenej, menší kvantita, ale za to silný a výborný kouř. Chronic byl naopak nesmírně produktivní, kouř lehký, nasládllý, a high pohodové.
Na letošní rok mám připraveno: Passion 1, Skunk 1, Chronic, Deep Chunk x NYCD

Jocker in the pack

1.-3. Fotky z 18.10.2010, 55. den květu, kosa

4. Fotky z 26.10.2010, suchý stuff

Oh my boots they shine, and my bowler looks fine


Rok Vášně 2011 (Passion #1,Skunk #1,Mazar,Chronic,Trance) jede!
Chronický Rok 2010 (Chronic,Big Bud)
Pod sluncem 2009 (No Name)

Old Post 10-02-2011 v 15:37 PM
Smoker&Joker je offline   Profil uživatele Smoker&Joker   Find more posts by Smoker&Joker   Foto galerie člena Smoker&Joker   Click here to Send Smoker&Joker a Private Message   Add Smoker&Joker to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 05:39 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 5 6 7  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
14-07-2016 - skromný grow 2016 - 7 odpovědí
24-10-2010 - Skromný OUT 2010 - 26 odpovědí
11-10-2007 - Holandsky Rok 2007 - 21 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.7712630 seconds with 31 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív