Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie pod Sluncem » Chronický rok 2010
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 3 4 5 6 7
Autor
Téma 
Smoker&Joker
Stálý Člen

Karma uživatele Smoker&Joker - 94% Pěstitelská

Registrován: Jun 2009
Příspěvků: 284  

OUTDOOR Příspěvek č. 65




Ahoj, díky, bylo to dobrý mašťálo, bohužel bylo Minule jsem zapoměl dát fotky outdooru, tak tady jsou.





1. Big Bud, řez F1, foto z 31.7.

Bádek po přesazení do skleníku konečně trošku začal kvapit, jestli bude ještě chvíli růst, tak by z něj něco mohlo být. Jak je vidět, byl v květináči, takže ty spodní patra jsou hustý a ty vrchní se teď hodně roztahují do šíře. Poslední dny staví hrozně rychle, tak snad to pude, ještě v květu pude taky určitě nahoru. Hnojeno, kravský granulovaný hnůj









2. Chronic, řez F2, foto z 1.8.

Tak chroniku na plácku se moc nechce, ale naštěstí taky ještě nekvete, žačal ale pěkně větvit, silné větvičky. Nahoru moc nejde. Snad se ještě ukáže, škoda že sem ho sadil tak pozdě.











3. LR2 x Auto. AK47, foto z 31.7.

Automaty taky pěkně valí, obě jsou samičky. Samce už jsem zlikvidoval, nezdál se dobrý, né moc vitální, hodně se táhl. Nechám selekci na příští rok, nechal jsem si 10 nejlepších semínek. Hnojeno, kravský granulovaný hnůj.

Joker

Oh my boots they shine, and my bowler looks fine


Rok Vášně 2011 (Passion #1,Skunk #1,Mazar,Chronic,Trance) jede!
Chronický Rok 2010 (Chronic,Big Bud)
Pod sluncem 2009 (No Name)

Old Post 02-08-2010 v 21:54 PM
Smoker&Joker je offline   Profil uživatele Smoker&Joker   Find more posts by Smoker&Joker   Foto galerie člena Smoker&Joker   Click here to Send Smoker&Joker a Private Message   Add Smoker&Joker to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Smoker&Joker
Stálý Člen

Karma uživatele Smoker&Joker - 94% Pěstitelská

Registrován: Jun 2009
Příspěvků: 284  

Příspěvek č. 66




Tak dnes házím Big Bud za oknem, už konečně změnil stavbu a pustil se do palic, zatím nejeví žádné problémy. Bud ve skleníku jede jako prase, příště hodím fotky, má listy ohodně větší než dlaň, automaty taky krásně jedou, volná země jim prospívá, už taky pěkně kvetou..Zatím, Joker

Big Bud 13. den květu

Oh my boots they shine, and my bowler looks fine


Rok Vášně 2011 (Passion #1,Skunk #1,Mazar,Chronic,Trance) jede!
Chronický Rok 2010 (Chronic,Big Bud)
Pod sluncem 2009 (No Name)

Old Post 06-08-2010 v 15:26 PM
Smoker&Joker je offline   Profil uživatele Smoker&Joker   Find more posts by Smoker&Joker   Foto galerie člena Smoker&Joker   Click here to Send Smoker&Joker a Private Message   Add Smoker&Joker to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Smoker&Joker
Stálý Člen

Karma uživatele Smoker&Joker - 94% Pěstitelská

Registrován: Jun 2009
Příspěvků: 284  

Příspěvek č. 67

Tak nám konečně zapli net, takže se sem můžu dostat, naše oblast patří k té z nejpostiženějších povodní, skleník se mi celý nenaplnil, takže bud i maty jedou jako z vody, hned jak budu moct, hodím fotky. Chronic venku taky přežil, je hodně vysoko, a ve stráni, takže nic nehrozilo, včera jsem to kontroloval. Zatím se mějte, přístě s fotkami..

Oh my boots they shine, and my bowler looks fine


Rok Vášně 2011 (Passion #1,Skunk #1,Mazar,Chronic,Trance) jede!
Chronický Rok 2010 (Chronic,Big Bud)
Pod sluncem 2009 (No Name)

Old Post 10-08-2010 v 15:41 PM
Smoker&Joker je offline   Profil uživatele Smoker&Joker   Find more posts by Smoker&Joker   Foto galerie člena Smoker&Joker   Click here to Send Smoker&Joker a Private Message   Add Smoker&Joker to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
šapša
Stálý Člen

Karma uživatele šapša - 76% Pěstitelská

Registrován: Jan 2010
Příspěvků: 318  

Příspěvek č. 68

Pěkny jak si celkove spokojen s temi automaty?

já si spíš myslím,že lidi tady málo hulej, kdyby víc hulili nemohli by si tolik lhát // kdo nebojuje - prohraje , kdo bojuje - může prohrát // pokud se budeme bát omylů nikdy nepříjdeme s ničím originálním
Nazdar Mazar a jiné písně o lásce // Ďábel s tváří anděla (projekt E.) // Šotkova bylinková zahrádka // Na krásu našich koní a rychlost našich žen // Hells Angels//
Sir Ken Robinson: Do schools kill creativity? // Permakultura - farmaření s přírodou

Old Post 11-08-2010 v 22:03 PM
šapša je offline   Profil uživatele šapša   Find more posts by šapša   Foto galerie člena šapša   Click here to Send šapša a Private Message   Add šapša to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Smoker&Joker
Stálý Člen

Karma uživatele Smoker&Joker - 94% Pěstitelská

Registrován: Jun 2009
Příspěvků: 284  

BIG BUD Příspěvek č. 69




Ahoj, s těmi automaty spokojený sem, neměl jsem je sice moc velký, ale kvalita hula dobrá.
Jsem tu s novými fotkami Big Buda, už krásně kvete, na fotkách to není vidět, ale je to krásně rozvětvený stromeček. Má 12 větví. Dává dost do všech palic, né jako ostatní, že když už je nakvetlá hlavní kola, tak spodní ještě nekvetou, kvete krásně rovnoměrně. Listy jsou krásně kulaté, nejeví ubec žádný problém.Zítra hodím Bud ve skleníku, už bude mít přes metřík. A maty už kvetou, ale přitom jedou nahoru..

1.-3. Big Bud, F1 řez, 19. den květu

EDIT: Tak přidávám jednu fotku na které je vidět to větvení..

Oh my boots they shine, and my bowler looks fine


Rok Vášně 2011 (Passion #1,Skunk #1,Mazar,Chronic,Trance) jede!
Chronický Rok 2010 (Chronic,Big Bud)
Pod sluncem 2009 (No Name)

Naposledy upravil Smoker&Joker 12-08-2010 v 15:15 PM

Old Post 12-08-2010 v 14:42 PM
Smoker&Joker je offline   Profil uživatele Smoker&Joker   Find more posts by Smoker&Joker   Foto galerie člena Smoker&Joker   Click here to Send Smoker&Joker a Private Message   Add Smoker&Joker to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 70

Jo jo, už ho poznávám jinak dozrává odspoda, zní to neuvěřitelně, ale je to tak, alespoň pod lampou to tak bylo a to kámoš, co s ním mám tu matku napůl, chtěl tuhle krásku prodat.
Tak ať to kvete!

Old Post 12-08-2010 v 14:56 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
čertiskočert
Stálý Člen

Karma uživatele čertiskočert - 96% PěstitelskáKarma uživatele čertiskočert - 96% PěstitelskáKarma uživatele čertiskočert - 96% PěstitelskáKarma uživatele čertiskočert - 96% PěstitelskáKarma uživatele čertiskočert - 96% PěstitelskáKarma uživatele čertiskočert - 96% PěstitelskáKarma uživatele čertiskočert - 96% Pěstitelská

Registrován: Jun 2009
Příspěvků: 184  

Příspěvek č. 71

Sakra jak to všichni děláte,že vám ty Chronici už kvetou.
Já mám ty Chroniky keřovatý jak půlprdel z křoví a blizny zatim né a néééééééé rašit.
To je podporuješ hnojkama na květ.
Já zatim jedu koňskou zálivku a hnojky na květ mám v plánu pořídit příští týden...........po vejplatě............


...........ať to všem roste ...........a všem chutná....!!!!

.....Ať to všem pěkně roste a dělá pořádnej bordel v hlavě.......!!!!

- - << Čertisko >> - -

Old Post 12-08-2010 v 15:41 PM
čertiskočert je offline   Profil uživatele čertiskočert   Find more posts by čertiskočert   Foto galerie člena čertiskočert   Click here to Send čertiskočert a Private Message   Add čertiskočert to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Smoker&Joker
Stálý Člen

Karma uživatele Smoker&Joker - 94% Pěstitelská

Registrován: Jun 2009
Příspěvků: 284  

Příspěvek č. 72





Jo je jasný že je to zatemňovaný, stačí číst první příspěvek. A prosím moc to tu nezasírat, když už něco napsat, tak smysluplnýho, jako třeba Mirex, ta informace se mi hodí, diskutovat můžem přes PM.
Tady jsou fotky skleníku, bohužel nemám svůj foťák, takže se mi fotky nějak nezdaj, i dyž je parametrama ohodně lepší, tamten mám v ruce.
Big Bud strasně jede, velké listy, už krásně větví. Myslím, že z toho určitě něco bude. Než začne kvést, tak to bude pěkný stromek.
Automaty taky pěkně jedou, i když jsem si až teď všiml, že mrchy nechtěj jet víc než trojcípí listy. Snad na tom nebude žádná vada. Jinak jsou vitální a krásně kvetou. Oba jsou stejně velké.

1.-2. LR2 x Auto. AK47
3.-4. Big Bud

Oh my boots they shine, and my bowler looks fine


Rok Vášně 2011 (Passion #1,Skunk #1,Mazar,Chronic,Trance) jede!
Chronický Rok 2010 (Chronic,Big Bud)
Pod sluncem 2009 (No Name)

Old Post 12-08-2010 v 19:06 PM
Smoker&Joker je offline   Profil uživatele Smoker&Joker   Find more posts by Smoker&Joker   Foto galerie člena Smoker&Joker   Click here to Send Smoker&Joker a Private Message   Add Smoker&Joker to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Smoker&Joker
Stálý Člen

Karma uživatele Smoker&Joker - 94% Pěstitelská

Registrován: Jun 2009
Příspěvků: 284  

BIG BUD 22 květ Příspěvek č. 73





Tak a je tu kvetoucí Big Bud, na to, jak se pomalu rozjížděl do květu, tak to teď pěkně dohání, navíc má hodně palic na větvích. Nedává většinu do hlavní palice, zato všechny paličky jsou téměř stejně velké. Začíná se už krásně rosit. Vůně je tvrdá, hashová. Na té druhé fotce je krásně vidět, jak má nahuštěná patra..

Zatím jsem pořídil semena na přístí rok, a to...

F2

Passion #1...Dutch Passion...
Skunk #1....Sensi Seeds...

oboje od aero1, ale Passion je od Ruprechta, Skunk je od aerova kámoše, + 4 semena Deep Chunk x NYCD a to od nějakýho dalšího kamaráda, docela složitý

1.-4. Big Bud, F1 řez, 22. den květu

Joker

Oh my boots they shine, and my bowler looks fine


Rok Vášně 2011 (Passion #1,Skunk #1,Mazar,Chronic,Trance) jede!
Chronický Rok 2010 (Chronic,Big Bud)
Pod sluncem 2009 (No Name)

Old Post 15-08-2010 v 19:13 PM
Smoker&Joker je offline   Profil uživatele Smoker&Joker   Find more posts by Smoker&Joker   Foto galerie člena Smoker&Joker   Click here to Send Smoker&Joker a Private Message   Add Smoker&Joker to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Smoker&Joker
Stálý Člen

Karma uživatele Smoker&Joker - 94% Pěstitelská

Registrován: Jun 2009
Příspěvků: 284  

Skleník Příspěvek č. 74




Zdárec, dnes jsem byl ve skleníku zkouknout holky, Bádek krásně jede, ještě nezačal kvést, doufám, že dokonce srpna začne, Smrdí dost tvrdě, indikově prostě. Automaty už začínají dělat paličky, sice jedou jen trojcípý listy, ale očividně jim to nevadí...
Na přístí rok jsem teda pořídil druhou generaci, a to Passion#1 a Skunk #1.
Měl bych ještě zájem o Mandala #1, Nebula, Black Domina, Power Plant, Sheherazade, Spoetnik #1.....F2 samozdřejmě, kdyby někdo měl, PM.

Joker

1.-2. Big Bud, F1 řez
3. Low Ryder 2 x Automatic AK 47

Oh my boots they shine, and my bowler looks fine


Rok Vášně 2011 (Passion #1,Skunk #1,Mazar,Chronic,Trance) jede!
Chronický Rok 2010 (Chronic,Big Bud)
Pod sluncem 2009 (No Name)

Old Post 17-08-2010 v 16:44 PM
Smoker&Joker je offline   Profil uživatele Smoker&Joker   Find more posts by Smoker&Joker   Foto galerie člena Smoker&Joker   Click here to Send Smoker&Joker a Private Message   Add Smoker&Joker to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Smoker&Joker
Stálý Člen

Karma uživatele Smoker&Joker - 94% Pěstitelská

Registrován: Jun 2009
Příspěvků: 284  

BIG BUD 28 květ Příspěvek č. 75




Dnes jsem se vrátil z Toy Dollsáků, tak šup sem s kvetoucím Big Budem, nevypadá to na moc velké šišky, třeba oproti Chronicu, ale ještě má čas, a je to asi tím že palic má hodně a všechny stejně velké. Navíc většina lidí co sem koukal tak ho jeli 70 dní, takže času má více než dost..

1.-3. Big Bud, F1 řez, 28. den květu


Joker

Oh my boots they shine, and my bowler looks fine


Rok Vášně 2011 (Passion #1,Skunk #1,Mazar,Chronic,Trance) jede!
Chronický Rok 2010 (Chronic,Big Bud)
Pod sluncem 2009 (No Name)

Old Post 21-08-2010 v 18:14 PM
Smoker&Joker je offline   Profil uživatele Smoker&Joker   Find more posts by Smoker&Joker   Foto galerie člena Smoker&Joker   Click here to Send Smoker&Joker a Private Message   Add Smoker&Joker to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Smoker&Joker
Stálý Člen

Karma uživatele Smoker&Joker - 94% Pěstitelská

Registrován: Jun 2009
Příspěvků: 284  

Skleník Příspěvek č. 76



Konečne se zase trošku umoudřilo počasí a slunce už zase praží do holek, jen aby to aspoň týden vydrželo...Ráno jsem nafotil skleníček, automaty už se do toho pořádně pouštějí, krásně rosí, krásně voní. Big Bud má už 112 cm, ale pořád se mu nechce kvést, už by měl začít. Všude píšou sklizeň late October, tak už by se do toho měl pustit, nechci sklízet v listopadu




1. Big Bud F1 řez









2. LowRyder 2 x Automatic AK 47


Joker

Oh my boots they shine, and my bowler looks fine


Rok Vášně 2011 (Passion #1,Skunk #1,Mazar,Chronic,Trance) jede!
Chronický Rok 2010 (Chronic,Big Bud)
Pod sluncem 2009 (No Name)

Old Post 22-08-2010 v 12:42 PM
Smoker&Joker je offline   Profil uživatele Smoker&Joker   Find more posts by Smoker&Joker   Foto galerie člena Smoker&Joker   Click here to Send Smoker&Joker a Private Message   Add Smoker&Joker to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pepas
Stálý Člen

Karma uživatele Pepas - 96% PěstitelskáKarma uživatele Pepas - 96% PěstitelskáKarma uživatele Pepas - 96% PěstitelskáKarma uživatele Pepas - 96% PěstitelskáKarma uživatele Pepas - 96% Pěstitelská

Registrován: Sep 2009
Příspěvků: 119  

Příspěvek č. 77

Ahoj, taky jedu letots BigBudy z rezu na polickach strom, lesni skolka a u kamose sklenik (pekna jungle tam je), vlakna jsem si vsiml az ted. Moc pekne ti to roste, je videt ze uz se vyznas. Takze budu urcite sledovat. :-)
Chtěl jsem se jenom zeptat, ty fotky z 15-08-2010 jsou z indooru, nebo uz ti nekde venku kvete BigBud?

Mnoho různá pole + strom? - Outdoor 2011

Kytky na stromě - Outdoor 2010

Old Post 22-08-2010 v 20:32 PM
Pepas je offline   Profil uživatele Pepas   Find more posts by Pepas   Foto galerie člena Pepas   Click here to Send Pepas a Private Message   Add Pepas to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Smoker&Joker
Stálý Člen

Karma uživatele Smoker&Joker - 94% Pěstitelská

Registrován: Jun 2009
Příspěvků: 284  

Slečny kvetoucí.... Příspěvek č. 78






Díky, jo, jeden Bud mám doma a zatmívám ho, ten venku už vypadá že by mohl jít taky do květu, už si nastavuje větve a prostředky listů jsou světlejší.
Tady házím slečny které kvetou, je to Big Bud na okně, který má přesně měsíc, už začíná pekelně smrdět, mírně jsem ho prostříhal, aby trošku prokoukli paldy, byla to hrozná bush A automaty, které už parádně cukrují, mají 23 dní květu..Večer du skouknout Chronica venku, tak hodím zase zbytek rostoucího..

Joker






1.-2.

Big Bud 30. den květu




















3.-5.

LowRyder 2 x Automatic AK 47 28. den květu





















Oh my boots they shine, and my bowler looks fine


Rok Vášně 2011 (Passion #1,Skunk #1,Mazar,Chronic,Trance) jede!
Chronický Rok 2010 (Chronic,Big Bud)
Pod sluncem 2009 (No Name)

Old Post 23-08-2010 v 10:16 AM
Smoker&Joker je offline   Profil uživatele Smoker&Joker   Find more posts by Smoker&Joker   Foto galerie člena Smoker&Joker   Click here to Send Smoker&Joker a Private Message   Add Smoker&Joker to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Smoker&Joker
Stálý Člen

Karma uživatele Smoker&Joker - 94% Pěstitelská

Registrován: Jun 2009
Příspěvků: 284  

Slečny rostoucí.... Příspěvek č. 79



Tak jsem se vrátil z prohlídky placu, a házím pro změnu rostoucí krásky.




1. Big Bud, F1 řez.

Větší řez šel do země 19.7. Od té doby se krásně vytáhl, je vidět třeba oproti Chronicovi, kterej je venku..Po přejetí po stonku smrdí tvrdě skunkovo hashově. Už se brzy pustí do květu, začíná měnit stavbu..






2. Chronic, F2 řez.

Nikdy jsem nejel pravej out venku, a letos jsem se k tomu dostal na poslední chvíli, 28.6. a sadil jsem jen jeden řez mého Chronicu (matka 1. příspěvek stránka 5). Navíc jsem nechával původní zeminu, takže nevyrost tak jak jsem chtěl, ale teď za poslední chvíli je vidět aspoň trošku změna, dneska jsem ještě přikrmil hnojem. Už začíná pomalu nakvétat, stonek má tvrdý a pružný jako nic. Má 5 nebo 6 pěkných větviček..Navíc jsem se ujistil, že flek je dokonalý, smrtelník by tam vlezl snad jen kdyby mu šlo o život Takže na příští rok pěkne ven Passiona, Skunka, Chronica..a další..nanosim pořádnou zeminu, pojedu dřív..a budou rychty konečně

Joker

Oh my boots they shine, and my bowler looks fine


Rok Vášně 2011 (Passion #1,Skunk #1,Mazar,Chronic,Trance) jede!
Chronický Rok 2010 (Chronic,Big Bud)
Pod sluncem 2009 (No Name)

Old Post 23-08-2010 v 19:55 PM
Smoker&Joker je offline   Profil uživatele Smoker&Joker   Find more posts by Smoker&Joker   Foto galerie člena Smoker&Joker   Click here to Send Smoker&Joker a Private Message   Add Smoker&Joker to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zlosin*
Stálý Člen

Karma uživatele Zlosin* - 70% PěstitelskáKarma uživatele Zlosin* - 70% PěstitelskáKarma uživatele Zlosin* - 70% PěstitelskáKarma uživatele Zlosin* - 70% PěstitelskáKarma uživatele Zlosin* - 70% PěstitelskáKarma uživatele Zlosin* - 70% PěstitelskáKarma uživatele Zlosin* - 70% PěstitelskáKarma uživatele Zlosin* - 70% PěstitelskáKarma uživatele Zlosin* - 70% Pěstitelská

Registrován: Dec 2007
Příspěvků: 179  

Příspěvek č. 80

masakr kamo jak minule

Pozdní pole 2010 n.l

Zlosinův harémek 2009 n.l

1. ZlosinBox* 150 sodík..Superskunk - sklizeno....AK-47 a Durga Mata - SKLIZENO

Shiva Shanti II 2x26 w cfl ---> 150 w Hps -----> kytky šli do OUT 2011

Zlosinův* harémek 2011,ano,rok před koncem světa

Afghan Delight,Shaman,Bubblebeer,Doublegum


"Čím víc se o to staráš,tím dřív se ti to posere... [/COLOR]

Old Post 24-08-2010 v 17:04 PM
Zlosin* je offline   Profil uživatele Zlosin*   Find more posts by Zlosin*   Foto galerie člena Zlosin*   Click here to Send Zlosin* a Private Message   Add Zlosin* to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 20:50 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 3 4 5 6 7  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
14-07-2016 - skromný grow 2016 - 7 odpovědí
24-10-2010 - Skromný OUT 2010 - 26 odpovědí
11-10-2007 - Holandsky Rok 2007 - 21 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.5091630 seconds with 38 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív