Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Mikropěstování » zastipavat vrcholovky - realne realizovatelne? :)
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
OutDoorEr
Stálý Člen

Karma uživatele OutDoorEr - 47% Pěstitelská

Registrován: Nov 2010
Příspěvků: 151  

realne realizovatelne? :) Příspěvek č. 1

Zdravim vas,myslíte,že by bylo pod 125clf možný vyhecovat 4 chroniky tim zpusobem,že bych zastipaval vrcholovky do výšky půl metru tak aby se k nim potom ostatní větve dotáhli a vypadalo to asi takhle?popř. jak dlouho by růstovka mohla drvat do téhle fáze?

4xOrange bud mikrogrow

85101

1.Out by me OB,NL+F2 by Cerzyn 2011

Old Post 04-10-2012 v 15:55 PM
OutDoorEr je offline   Profil uživatele OutDoorEr   Find more posts by OutDoorEr   Foto galerie člena OutDoorEr   Click here to Send OutDoorEr a Private Message   Add OutDoorEr to your buddy list     Navštiv homepage uživatele OutDoorEr! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
OutDoorEr
Stálý Člen

Karma uživatele OutDoorEr - 47% Pěstitelská

Registrován: Nov 2010
Příspěvků: 151  

Příspěvek č. 2


f

4xOrange bud mikrogrow

85101

1.Out by me OB,NL+F2 by Cerzyn 2011

Old Post 04-10-2012 v 15:57 PM
OutDoorEr je offline   Profil uživatele OutDoorEr   Find more posts by OutDoorEr   Foto galerie člena OutDoorEr   Click here to Send OutDoorEr a Private Message   Add OutDoorEr to your buddy list     Navštiv homepage uživatele OutDoorEr! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
petis__
Stálý Člen

Karma uživatele petis__ - 33% PěstitelskáKarma uživatele petis__ - 33% PěstitelskáKarma uživatele petis__ - 33% PěstitelskáKarma uživatele petis__ - 33% PěstitelskáKarma uživatele petis__ - 33% PěstitelskáKarma uživatele petis__ - 33% PěstitelskáKarma uživatele petis__ - 33% Pěstitelská

Registrován: Sep 2009
Příspěvků: 357  

Příspěvek č. 3

Jak dlouho? Z řízku možná 3 týdny? Ze semínka o 2 týdny víc? Já myslím že by to mělo jít, místo zaštipování bys mohl případně ohýbat větve, které bys chtěl držet níže.

Old Post 04-10-2012 v 17:22 PM
petis__ je offline   Profil uživatele petis__   Find more posts by petis__   Foto galerie člena petis__   Click here to Send petis__ a Private Message   Add petis__ to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
OutDoorEr
Stálý Člen

Karma uživatele OutDoorEr - 47% Pěstitelská

Registrován: Nov 2010
Příspěvků: 151  

Příspěvek č. 4

Jou to je taky v plánu ale ohejbat treba centralku nechci...a ten cas sem cekal horsi...treba jeden a pul metru....bude řezzzivo

4xOrange bud mikrogrow

85101

1.Out by me OB,NL+F2 by Cerzyn 2011

Old Post 04-10-2012 v 17:57 PM
OutDoorEr je offline   Profil uživatele OutDoorEr   Find more posts by OutDoorEr   Foto galerie člena OutDoorEr   Click here to Send OutDoorEr a Private Message   Add OutDoorEr to your buddy list     Navštiv homepage uživatele OutDoorEr! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr.Nobody
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.Nobody - 12% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Nobody - 12% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Nobody - 12% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Nobody - 12% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Nobody - 12% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Nobody - 12% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Nobody - 12% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Nobody - 12% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Nobody - 12% Pěstitelská

Registrován: Aug 2010
Příspěvků: 365  

Příspěvek č. 5

Zbytečně bych kytky nestresoval nějakým moc častým stříháním.

Myslím , že ohýbání se tak jako tak nevyhneš v takovýmhle prostoru....

Horrorování
Seed Finder
Trocha kultury
5.indoor 3x Hashberry

Old Post 04-10-2012 v 18:02 PM
Mr.Nobody je offline   Profil uživatele Mr.Nobody   Find more posts by Mr.Nobody   Foto galerie člena Mr.Nobody   Click here to Send Mr.Nobody a Private Message   Add Mr.Nobody to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
OutDoorEr
Stálý Člen

Karma uživatele OutDoorEr - 47% Pěstitelská

Registrován: Nov 2010
Příspěvků: 151  

Příspěvek č. 6

No jako prostor do vejšky by byl třeba metr...tech 50cisel byla jen moje představa...spodnich 20 cm oholit a tak...pac ta usporka toho moc neprosviti... prostor na šířku je tak 55na 55 cisel ale stejne bych ro rad stahnul na takovejch 40x40 cisel...kvuli slabe lampe

4xOrange bud mikrogrow

85101

1.Out by me OB,NL+F2 by Cerzyn 2011

Old Post 04-10-2012 v 18:24 PM
OutDoorEr je offline   Profil uživatele OutDoorEr   Find more posts by OutDoorEr   Foto galerie člena OutDoorEr   Click here to Send OutDoorEr a Private Message   Add OutDoorEr to your buddy list     Navštiv homepage uživatele OutDoorEr! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
petis__
Stálý Člen

Karma uživatele petis__ - 33% PěstitelskáKarma uživatele petis__ - 33% PěstitelskáKarma uživatele petis__ - 33% PěstitelskáKarma uživatele petis__ - 33% PěstitelskáKarma uživatele petis__ - 33% PěstitelskáKarma uživatele petis__ - 33% PěstitelskáKarma uživatele petis__ - 33% Pěstitelská

Registrován: Sep 2009
Příspěvků: 357  

Příspěvek č. 7

55 x 55 na 125cfl neni moc, klidne ho nech a pokus se ten prostor co nejvic vyplnit.

Old Post 04-10-2012 v 18:30 PM
petis__ je offline   Profil uživatele petis__   Find more posts by petis__   Foto galerie člena petis__   Click here to Send petis__ a Private Message   Add petis__ to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
OutDoorEr
Stálý Člen

Karma uživatele OutDoorEr - 47% Pěstitelská

Registrován: Nov 2010
Příspěvků: 151  

Příspěvek č. 8

a jak by sis to predstavoval zavěšeny daleko od lampy?ja to videl tak,nacpat to po rozpětí reflektoru a mít to treba 5cm od lampy.No,když bych to vyplnil cely tak bych to musel dat treba tech 10,15...myslis ze vrcholky neprijdou o dalsi potrebny světlo?

4xOrange bud mikrogrow

85101

1.Out by me OB,NL+F2 by Cerzyn 2011

Old Post 04-10-2012 v 18:38 PM
OutDoorEr je offline   Profil uživatele OutDoorEr   Find more posts by OutDoorEr   Foto galerie člena OutDoorEr   Click here to Send OutDoorEr a Private Message   Add OutDoorEr to your buddy list     Navštiv homepage uživatele OutDoorEr! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
petis__
Stálý Člen

Karma uživatele petis__ - 33% PěstitelskáKarma uživatele petis__ - 33% PěstitelskáKarma uživatele petis__ - 33% PěstitelskáKarma uživatele petis__ - 33% PěstitelskáKarma uživatele petis__ - 33% PěstitelskáKarma uživatele petis__ - 33% PěstitelskáKarma uživatele petis__ - 33% Pěstitelská

Registrován: Sep 2009
Příspěvků: 357  

Příspěvek č. 9

No jasne, zalezi jak vysoky mas box, ona i ta 125 neco malo topi a pokud ji nebudes primo chladit aspon pc vetrackem tak bych ji dal aspon 10cm nad vrcholky. Mozna by pro tvoje potreby nebylo spatne pouvazovat nad vetrikalnim pestovanim, kdy mas lampu svisle a kytky kolem ni protahnute pletivem.

Old Post 04-10-2012 v 19:00 PM
petis__ je offline   Profil uživatele petis__   Find more posts by petis__   Foto galerie člena petis__   Click here to Send petis__ a Private Message   Add petis__ to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
OutDoorEr
Stálý Člen

Karma uživatele OutDoorEr - 47% Pěstitelská

Registrován: Nov 2010
Příspěvků: 151  

Příspěvek č. 10

jou,už jsem to parkrat videl,moc sem se do toho neměl ale tedka když nad tim premejslim tak to stoji za zkousku...Thanks you man myslim ze Theard je u konce

4xOrange bud mikrogrow

85101

1.Out by me OB,NL+F2 by Cerzyn 2011

Old Post 04-10-2012 v 19:59 PM
OutDoorEr je offline   Profil uživatele OutDoorEr   Find more posts by OutDoorEr   Foto galerie člena OutDoorEr   Click here to Send OutDoorEr a Private Message   Add OutDoorEr to your buddy list     Navštiv homepage uživatele OutDoorEr! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr. Figaro
Stálý Člen

Karma uživatele Mr. Figaro - 69% Pěstitelská

Registrován: Dec 2004
Příspěvků: 947  

Příspěvek č. 11

Nenechávej to moc na růstu, já bych to hned jak bych viděl, že se chytly (řezy) , přehodil rovnou na květ (cca tejden). Jednou stříhni a vohejbej a vohejbej a vohejbej. Klidně to i lámej. A dal bych tam teda spíš 100-150W sodík a 12cm PC FAN bude na ofuk stačit. Sodík do 150W taky nijak moc extra netopí.
Hodně zdaru.

projekt Venus
Zeitgeist movement

„Kdo se zeptá, vypadá jako hlupák pět minut. Kdo se nezeptá, bude hloupý celý život.“

„Je s podivem, že většina lidí na světě nechápe náš peněžní a bankovní systém, protože kdyby ho chápali, věřim, že by byla revoluce ještě dřív, než by ráno vyšlo slunce."
Henry Ford , 1922

"Kdyby volby mohly něco změnit, už dávno by je zakázali."

Old Post 05-10-2012 v 01:11 AM
Mr. Figaro je offline   Profil uživatele Mr. Figaro   Find more posts by Mr. Figaro   Foto galerie člena Mr. Figaro   Click here to Send Mr. Figaro a Private Message   Add Mr. Figaro to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Mr. Figaro! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
OutDoorEr
Stálý Člen

Karma uživatele OutDoorEr - 47% Pěstitelská

Registrován: Nov 2010
Příspěvků: 151  

Příspěvek č. 12

ja si tedkom zkusim tu clfku a kdyby sel ten vertikal tak by to podle mě chtělo kyti aspon 50 cisel vysoky...spodky do 20 cm bych vyholil a nechal tech 30 cm pro lampu(ma svetlo pres 20cisel dlouhy)...jeste se rozhodnu jestli se do toho pustim nebo ne...

4xOrange bud mikrogrow

85101

1.Out by me OB,NL+F2 by Cerzyn 2011

Old Post 05-10-2012 v 02:01 AM
OutDoorEr je offline   Profil uživatele OutDoorEr   Find more posts by OutDoorEr   Foto galerie člena OutDoorEr   Click here to Send OutDoorEr a Private Message   Add OutDoorEr to your buddy list     Navštiv homepage uživatele OutDoorEr! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jonáš
Stálý Člen

Karma uživatele Jonáš - 0% Pěstitelská

Registrován: Feb 2012
Příspěvků: 45 

Příspěvek č. 13

Ahoj komunito growers, mám dotaz a nechce se mě kvůli tomu zakládat nové téma. napadla mě taková zajímavá myšlenka, alespoň pro mě zajímavá.
Zajímá mě jestli je teoreticky možné pěstovat květinu obráceně, zjednodušeně řečeno aby rostla od stropu dolů a ne od země nahoru hledám nové zkušenosti jak vytřískat z květinky max, a říkám si že kdyby rostla obráceně tak by měla jednoduchý transport živin? Děkuji za pomoc, snad můj dotaz není moc stupidní

http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=63024

Old Post 05-10-2012 v 14:34 PM
Jonáš je offline   Profil uživatele Jonáš   Find more posts by Jonáš   Foto galerie člena Jonáš   Click here to Send Jonáš a Private Message   Add Jonáš to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr.Sordo
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.Sordo - 46% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Sordo - 46% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Sordo - 46% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Sordo - 46% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Sordo - 46% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Sordo - 46% Pěstitelská

Registrován: Feb 2012
Příspěvků: 761 

Příspěvek č. 14

citace:
Původní příspěvek od Jonáš
Ahoj komunito growers, mám dotaz a nechce se mě kvůli tomu zakládat nové téma. napadla mě taková zajímavá myšlenka, alespoň pro mě zajímavá.
Zajímá mě jestli je teoreticky možné pěstovat květinu obráceně, zjednodušeně řečeno aby rostla od stropu dolů a ne od země nahoru hledám nové zkušenosti jak vytřískat z květinky max, a říkám si že kdyby rostla obráceně tak by měla jednoduchý transport živin? Děkuji za pomoc, snad můj dotaz není moc stupidní

http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=14388
http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=50951

Old Post 05-10-2012 v 14:53 PM
Mr.Sordo je offline   Profil uživatele Mr.Sordo   Find more posts by Mr.Sordo   Foto galerie člena Mr.Sordo   Click here to Send Mr.Sordo a Private Message   Add Mr.Sordo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 15

S tim zastrihavanim to neni tak jednoduchy,jsou kytky a jsou kytky...
nektery si o to rikaji samy,jiny zase ne...Haze bych nestipal a volil SOG,oproti tomu Buddha byla nejlepsi kytka.co se vetveni tyka a tam stacilo 1x max. 2x zastrihnout,aby to melo pres 30 krasnejch vrsku.
Tam bych doporucil SCROG at uz vertikal nebo horizontal.

Old Post 05-10-2012 v 18:40 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
OutDoorEr
Stálý Člen

Karma uživatele OutDoorEr - 47% Pěstitelská

Registrován: Nov 2010
Příspěvků: 151  

Příspěvek č. 16

Uvidime jak se bude chovat chroník a ten vertikal se mi zatim libi nejvic...

4xOrange bud mikrogrow

85101

1.Out by me OB,NL+F2 by Cerzyn 2011

Old Post 05-10-2012 v 20:55 PM
OutDoorEr je offline   Profil uživatele OutDoorEr   Find more posts by OutDoorEr   Foto galerie člena OutDoorEr   Click here to Send OutDoorEr a Private Message   Add OutDoorEr to your buddy list     Navštiv homepage uživatele OutDoorEr! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 05:24 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.1781290 seconds with 27 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív