Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Mikropěstování » 1st grow / autoflowering 150w (hps)
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
Babika
Nový Člen

Karma uživatele Babika - 58% Pěstitelská

Registrován: Aug 2012
Příspěvků: 13  

1st grow / autoflowering 150w (hps) Příspěvek č. 1

Zdravim všechny growery, jako asi každej správnej pěstitel jsem se odhodlal se zaregistrovat po nekonečném pročítání groweru. A také jsem si založil první skřín pro mé miláčky.

Skřín 60x60x160 - klasická stará šatní skřín, diamantovka
Světlo - sodík 150w, stínidlo obyč
Ventilace - 2 pc větráky + pasiv přítah

Osazenstvo - 1x Blueberry
1x Notherdam Light
1x Cream Caramel
1x Sweet Dwarf

Vše jsou to autofloweringy od Fair seeds a Fotr seeds
Vylezly na svět 1.8. takže trošku opožděně doložím fotky a info do současného stavu. Pěstu zdar .

Hnojky používám Biobizz Root, Grow a Bloom podle tabulky normal

Old Post 29-08-2012 v 09:37 AM
Babika je offline   Profil uživatele Babika   Find more posts by Babika   Foto galerie člena Babika   Click here to Send Babika a Private Message   Add Babika to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Babika
Nový Člen

Karma uživatele Babika - 58% Pěstitelská

Registrován: Aug 2012
Příspěvků: 13  

Příspěvek č. 2


8 dní růstu ( ještě s dvouma AF co jeli za oknem do příchodu skříně

Old Post 29-08-2012 v 09:39 AM
Babika je offline   Profil uživatele Babika   Find more posts by Babika   Foto galerie člena Babika   Click here to Send Babika a Private Message   Add Babika to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Babika
Nový Člen

Karma uživatele Babika - 58% Pěstitelská

Registrován: Aug 2012
Příspěvků: 13  

Příspěvek č. 3


10.8. ... hezky se patruje notherdam light

Old Post 29-08-2012 v 09:46 AM
Babika je offline   Profil uživatele Babika   Find more posts by Babika   Foto galerie člena Babika   Click here to Send Babika a Private Message   Add Babika to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Babika
Nový Člen

Karma uživatele Babika - 58% Pěstitelská

Registrován: Aug 2012
Příspěvků: 13  

Příspěvek č. 4

Na týden jsem odjel na dovolenku a mile mě holky překvapily
17

Old Post 29-08-2012 v 09:48 AM
Babika je offline   Profil uživatele Babika   Find more posts by Babika   Foto galerie člena Babika   Click here to Send Babika a Private Message   Add Babika to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Babika
Nový Člen

Karma uživatele Babika - 58% Pěstitelská

Registrován: Aug 2012
Příspěvků: 13  

Příspěvek č. 5


Na týden jsem odjel na dovolenku a mile mě holky překvapily
18.8.

Old Post 29-08-2012 v 09:49 AM
Babika je offline   Profil uživatele Babika   Find more posts by Babika   Foto galerie člena Babika   Click here to Send Babika a Private Message   Add Babika to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Babika
Nový Člen

Karma uživatele Babika - 58% Pěstitelská

Registrován: Aug 2012
Příspěvků: 13  

Příspěvek č. 6


21.8.

Old Post 29-08-2012 v 09:52 AM
Babika je offline   Profil uživatele Babika   Find more posts by Babika   Foto galerie člena Babika   Click here to Send Babika a Private Message   Add Babika to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Babika
Nový Člen

Karma uživatele Babika - 58% Pěstitelská

Registrován: Aug 2012
Příspěvků: 13  

Příspěvek č. 7


29.8.

Old Post 29-08-2012 v 09:56 AM
Babika je offline   Profil uživatele Babika   Find more posts by Babika   Foto galerie člena Babika   Click here to Send Babika a Private Message   Add Babika to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Babika
Nový Člen

Karma uživatele Babika - 58% Pěstitelská

Registrován: Aug 2012
Příspěvků: 13  

Příspěvek č. 8


29.8. už sou tu první paličky .)

Old Post 29-08-2012 v 09:57 AM
Babika je offline   Profil uživatele Babika   Find more posts by Babika   Foto galerie člena Babika   Click here to Send Babika a Private Message   Add Babika to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 9

Čáu, roste ti to hezky ,jinak jak vysoko necháváš tu 150w ?

Old Post 29-08-2012 v 19:56 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Rascal33
Stálý Člen

Karma uživatele Rascal33 - 63% Pěstitelská

Registrován: Aug 2006
Příspěvků: 591  

Příspěvek č. 10

Zdar!

blahopreji k prvnimu growu :c)
jen par postrehu.. jak daleko mas lampu od kytek? na zadne fotce jsem ji nevidel.. kdyz si pohlidas, aby ti o nepalilo kytky, ta 150ka, jeste bez stinitka muze byt klido 25-30 cm od kytek. vic svetla nemuze nikdy uskodit.. a jeste me napadlo, nevim jak to je se zastrihavanim autofloweru, ale urcite by to sneslo vic kytek nebo to alespon jednou zastrihnout at to lepe pokryje plochu (nejlepe to samozrejme jde se stejnyma kytkama, nebo alespon růstově podobnyma) prece jen ta 150ka moc hluboko "neprosviti" tak to chce roztahnout co to jde...

tak at to roste do krasy! budu sledovat.. :c)

This is the end, my only friend the end...

ACTUAL
Rascal33's OUT 2k14


SMOKED OUT...
Rascal33's annual 10th IN 2k14

Rascal33's Power Plant, Durban Poison, Jack Herrer, OUT 2k13

Rascal33's Power Plant + Durban Poison by Dutch Passion 2k12

Rascal33's Amnesia Haze SCROG @ 220W CFL

Rascal33's IN + OUT 2011 Mandala #1, Safari Mix

Out & In 2010 Mandala #1, Purple, Pure

Sezona 2009 s Mandala Seeds (Mandala #1, Purlpe #1, Safari Mix)

The Pure Rascal's OUT 2008
R@scal's Jack Herrer @ Envirolite 200W
Rascal's The PURE @150W Bonsai indoor
R@scal's MANDALA Hashberry & Speed Queen @ Envirolite 200W Red

STUFF
IsoPropylAlkohol Hash
Oblíbená trika???
Kufr na bong, model Basic
Kufr na bong, model De-Luxe

Old Post 29-08-2012 v 21:31 PM
Rascal33 je offline   Profil uživatele Rascal33   Find more posts by Rascal33   Foto galerie člena Rascal33   Click here to Send Rascal33 a Private Message   Add Rascal33 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Babika
Nový Člen

Karma uživatele Babika - 58% Pěstitelská

Registrován: Aug 2012
Příspěvků: 13  

Příspěvek č. 11


Díky moc za veškeré rady a tipy. Jelikož mám k světlu kratší kabel tak mi nejde už dát světlo níž, ale vyřešil sem to podložením kytek. Tak ještě přikládám fotku. A k tomu zastřihávání, když sem jel za oknem AF tak sem jednu zastřihl a akorát se na tejden zabrzdila. Teď už raději na ně nešahám a příště zkusím klasiku

Old Post 30-08-2012 v 11:09 AM
Babika je offline   Profil uživatele Babika   Find more posts by Babika   Foto galerie člena Babika   Click here to Send Babika a Private Message   Add Babika to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Babika
Nový Člen

Karma uživatele Babika - 58% Pěstitelská

Registrován: Aug 2012
Příspěvků: 13  

Příspěvek č. 12

Akorát bych ještě potřeboval poradit se světlem, četl jsem že optimální je celou dobu 18/6 tak svítím 18/6, ale někdy mi přijde že kytky jsou už vyčerpané ke konci světla a chtějí tmu tak nevim...:-/

Old Post 30-08-2012 v 11:13 AM
Babika je offline   Profil uživatele Babika   Find more posts by Babika   Foto galerie člena Babika   Click here to Send Babika a Private Message   Add Babika to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Rascal33
Stálý Člen

Karma uživatele Rascal33 - 63% Pěstitelská

Registrován: Aug 2006
Příspěvků: 591  

Příspěvek č. 13

kytce v květu (a s AF to snad není jinak) bohatě stačí 12/12, ale AF si myslím nemusíš mít strach svítit třeba 14/10.. já tak většinou svítím posledních 14 dní květu regularům. A toho "zvadnutí" těsně před tmou jsem si všiml i u svých kytek... možná se jen chystají na noc...:c) radsi si projdi nejaka AF fora, kolik tomu tak chlapci svítí..

:c)

This is the end, my only friend the end...

ACTUAL
Rascal33's OUT 2k14


SMOKED OUT...
Rascal33's annual 10th IN 2k14

Rascal33's Power Plant, Durban Poison, Jack Herrer, OUT 2k13

Rascal33's Power Plant + Durban Poison by Dutch Passion 2k12

Rascal33's Amnesia Haze SCROG @ 220W CFL

Rascal33's IN + OUT 2011 Mandala #1, Safari Mix

Out & In 2010 Mandala #1, Purple, Pure

Sezona 2009 s Mandala Seeds (Mandala #1, Purlpe #1, Safari Mix)

The Pure Rascal's OUT 2008
R@scal's Jack Herrer @ Envirolite 200W
Rascal's The PURE @150W Bonsai indoor
R@scal's MANDALA Hashberry & Speed Queen @ Envirolite 200W Red

STUFF
IsoPropylAlkohol Hash
Oblíbená trika???
Kufr na bong, model Basic
Kufr na bong, model De-Luxe

Old Post 30-08-2012 v 21:59 PM
Rascal33 je offline   Profil uživatele Rascal33   Find more posts by Rascal33   Foto galerie člena Rascal33   Click here to Send Rascal33 a Private Message   Add Rascal33 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pineapple
Stálý Člen

Karma uživatele pineapple - 67% Pěstitelská

Registrován: Jul 2012
Příspěvků: 137  

Příspěvek č. 14

AF potrebuji co nejvice svetla. Svitit bys mel 18/6. Proto se nevyplaci pri indooru.

Old Post 30-08-2012 v 22:07 PM
pineapple je offline   Profil uživatele pineapple   Find more posts by pineapple   Foto galerie člena pineapple   Click here to Send pineapple a Private Message   Add pineapple to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Babika
Nový Člen

Karma uživatele Babika - 58% Pěstitelská

Registrován: Aug 2012
Příspěvků: 13  

Příspěvek č. 15


Tak porad svitim 18/6
prikladam foto z 36. dne kytky sou prohazeny

Old Post 05-09-2012 v 07:26 AM
Babika je offline   Profil uživatele Babika   Find more posts by Babika   Foto galerie člena Babika   Click here to Send Babika a Private Message   Add Babika to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 16

Na AF se doporučuje dokonce 20/4 a já tak i svítím, někteří experimentují i s 24/0 ale to už je blbost, kytka potřebuje odpočinek.
Jinak pěstuju po 2. AF indoor a už mě to opustilo, fakt se to moc nevyplatí pokud to neděláš profesionálně třeba pomocí scrog a nespočetně kytiček

Old Post 12-09-2012 v 08:17 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 04:54 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
11-10-2013 - Autoflowering 250W CFL /250W HPS - 36 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.1399510 seconds with 38 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív