Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Zákon a Právo » Máte slovo 18.2.2010 JXD vs Frydrych
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3
Autor
Téma 
ThunderFuck!
Stálý Člen

Karma uživatele ThunderFuck! - 90% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 524  

Příspěvek č. 17

citace:
Původní příspěvek od carlos
B

Kdo ještě neviděl Union - Business behind geting high, tak doporučuju... Srovnání s prohibicí alkoholu ve dvacátých a třicátých letech a rozmach zločinu je myslím naprosto na místě... Lidi se nemění a myslet si, že jakýmkoliv zákazem "zmizí" problém drog je naprosto mimo.

ad Horváth no comment, kam produkční na ty "obyčejné lidi" chodí...


Zdravim. Union - Business doporuciju doporucuji!!! kdyz sem tento dokument videl zustal jsem po zkonceni civet s otevrenou hubou. krasny trefny objektivni dokument

jinak porad byl plny hodnotnych nazoru ale i totalni picovin. viz pan Horvát( o kterem ze svych 100 synovcu mluvil ??? Horvát tradicni ceske jmeno )

pro mne se nic nemeni kourit to budu doma jako doposud a pestovat to bude take jako doposud. Pro mne se 1.1.2010 nic nezmenilo.

BIO 60x Short Stuff#1 Automatic 2012 BIO

BIO Vravorak 2010

BIO G13xBW, ICE, Northern Lihgt, Interpol BIO

2 koreny

BIO 17x Lowryder#2xAutomatic AK 47 BIO

BIO Čibu 2011 BIO

Autoflower Sklizen kazdych 10 dni
Love is the only force
capable of transforming
an enemy into friend.

Old Post 20-02-2010 v 10:39 AM
ThunderFuck! je offline   Profil uživatele ThunderFuck!   Find more posts by ThunderFuck!   Foto galerie člena ThunderFuck!   Click here to Send ThunderFuck! a Private Message   Add ThunderFuck! to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
omnihash
Stálý Člen

Karma uživatele omnihash - 0% PěstitelskáKarma uživatele omnihash - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2008
Příspěvků: 31  

Příspěvek č. 18

viděl sem jenom prvních deset minut, pak se mi to seklo, ale plk. Frydrych rozhodně celou dobu mluvil líp a rozumnějš, než JXD. Za celou dobu ani jedno klišé stylu jednou si zahulíš a už si pícháš hašiš do paty, naopak rozumný, reálný argumenty.
Za to JXD se celou dobu tlemí jak debil, kecá z hladu věty typu: bez trávy se nezhulim atd. Upřímně bavit se se mnou někdo tímhle stylem, ak dostane tečku mezi oči. IMHO v týhle debatě není pochyb, kdo byl lepší.

tádýdádýdáááááá
a to je konec, přátelé

Naposledy upravil omnihash 20-02-2010 v 11:09 AM

Old Post 20-02-2010 v 10:56 AM
omnihash je offline   Profil uživatele omnihash   Find more posts by omnihash   Foto galerie člena omnihash   Click here to Send omnihash a Private Message   Add omnihash to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pflusik
Stálý Člen

Karma uživatele Pflusik - 10% PěstitelskáKarma uživatele Pflusik - 10% PěstitelskáKarma uživatele Pflusik - 10% PěstitelskáKarma uživatele Pflusik - 10% PěstitelskáKarma uživatele Pflusik - 10% PěstitelskáKarma uživatele Pflusik - 10% Pěstitelská

Registrován: May 2007
Příspěvků: 559  

Příspěvek č. 19

Já myslím, že rozhodně není pro nikoho dobré, když někdo denně bere jakoukoliv drogu... JXD: A proč probůh???
Nechápu toho člověka, řekl bych, že i já bych dokázal vymyslet mnohem rozumnější odpověď... Celkově se mi nezamlouvá ten jeho postoj. Nechápu proč se snaží za každou cenu stát za tím, že marihuana je naprosto neškodná a že každodenní hulení je vpohodě. Nesouhlasím s jeho postojema a nejsem rád, že "nás konzumenty" zastupuje zrovna tenhle člověk.

Komár neni mucha pyčo

Old Post 20-02-2010 v 11:25 AM
Pflusik je offline   Profil uživatele Pflusik   Find more posts by Pflusik   Foto galerie člena Pflusik   Click here to Send Pflusik a Private Message   Add Pflusik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hatin
Nový Člen

Karma uživatele hatin - 66% Pěstitelská

Registrován: Sep 2008
Příspěvků: 3  

Příspěvek č. 20

Ja jsem se zase smal tomu kdo nastoupil po Komorousovi do cela protidrogove centraly... Komorous, at si kazdy myslime co chceme, byl clovek na pravem miste. Tento koktajici krojovany vul co byl v tom poradu to bylo neco! osobne se divim ze to JXD (vetsinou) tak dobre ustal. Ja sem u televize rval smichy a to jsem si ani nezapalil. A Jilkova uz to musela ke konci krotit, nebo by se to zvrhlo v jednu velkou propagaci ti lide na prave strane byli opravdu moooooc mimo

Old Post 20-02-2010 v 12:21 PM
hatin je offline   Profil uživatele hatin   Find more posts by hatin   Foto galerie člena hatin   Click here to Send hatin a Private Message   Add hatin to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Koloušek
Stálý Člen

Karma uživatele Koloušek - 93% PěstitelskáKarma uživatele Koloušek - 93% PěstitelskáKarma uživatele Koloušek - 93% Pěstitelská

Registrován: Mar 2008
Příspěvků: 91  

Příspěvek č. 21

Já plk Frydricha chápu. Myslím si, že na něm je dobře vidět, jak policie přistupuje k trestný činnosti(ne jen drogy). Jim nejde o to co to dělá a proč. Hlavní je, že porušuje zákon. Trefně tam poznamenal, že i když budu mít nepatrný množství drogy, budu porušovat pravidla. Navíc si myslím, že z pozice kterou zastává ani nemůže mít pozitivní vztah k drogám.
JXD je v pořadu jen proto, že je to nejvýraznější konzument, který se tím netají. Dle mýho má názory poměrně rozumný, klidně by tam mohl být někdo jiný, klidně i horší.
Nejvíc jsem se nasmál panu Horvathovi. Názory úplně zcestný, načež to završil, když začal mluvit o svym životě. Nejvíc mě dostalo, jak řekl "ten kdo užívá drogy ať se odstěhuje do hor a zabarikáduje se, ať ho nevidí ostatní." velice úsměvné. Abych pravdu řek, skončil u mě hned po tom co řekl, že mluvit o drogách v jeho rodině je tabu.
Nejlíp mluvil streetworker Křepelka. Argumentoval slušně a věcně. Takový člověk by "nás" growery měl zastupovat (JXD beru jako zástupce huličů, to znamená i lidí, kteří nevypěstili ani ň v životě).
Samotnej pořad nebyl špatnej, jen si myslim, že k diskuzi by stačili 3 pánové. Křepelka, psychiatr XY jako zástupce pohledu medicínskýho a Frydrich za legislativu.

Tým, že človek sleduje svoj osobný záujem, obhajuje záujem spoločnosti účinnejšie, ako keby sa o to v skutočnosti usiloval. Nikdy som nevidel, že by vzišlo veľa dobrého od ľudí, ktorí sú oddaní činnostiam zameraným na verejné blaho…
Velmi zajímavý dokument> Zajatci bíleho boha

Můj první indoor, pro radost, 400W

Old Post 20-02-2010 v 13:44 PM
Koloušek je offline   Profil uživatele Koloušek   Find more posts by Koloušek   Foto galerie člena Koloušek   Click here to Send Koloušek a Private Message   Add Koloušek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
saiklon
Stálý Člen

Karma uživatele saiklon - 98% PěstitelskáKarma uživatele saiklon - 98% PěstitelskáKarma uživatele saiklon - 98% PěstitelskáKarma uživatele saiklon - 98% PěstitelskáKarma uživatele saiklon - 98% PěstitelskáKarma uživatele saiklon - 98% PěstitelskáKarma uživatele saiklon - 98% PěstitelskáKarma uživatele saiklon - 98% Pěstitelská

Registrován: Sep 2007
Příspěvků: 329  

Příspěvek č. 22

ten horvat je hustej, nejdriv jak to nenavidi a blablabla a pak najednou ze ty zensky nic jinyho nezbejva nez slapat a strilet

Old Post 20-02-2010 v 21:52 PM
saiklon je offline   Profil uživatele saiklon   Find more posts by saiklon   Foto galerie člena saiklon   Click here to Send saiklon a Private Message   Add saiklon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
carlos
at the edge of the future


Registrován: 54278
Příspěvků: 2351 

Team Member: ADMIN

Příspěvek č. 23

Nevím jestli to bylo kamerama (asi ne), ale Horváth vypadal, že ačkoliv nehulí, má problém dát dohromady souvislou větu.

plk. Frydrych myslim velmi dobře vyjádřil ten vztah českých lidí k poměrně tvrdým předpisům, kdy je v podstatě standard je porušovat (ať už jsou to řidiči apod). Vzory máme denodenně od našich čelních představitelů. Je to policista a v rámci toho mu myslím nelze příliš vytknout.

Doležal se smál již od začátku a nemám mu to za zlé. To, že drogová legislativa došla až tak daleko je - přiznejme si - především jeho zásluha. Samozřejmě že zákony napsali odborníci, ale JXD přispěl k tomu, že celkové klima ve společnosti se za těch 15 let co o konopí píše změnilo. Určitě nejmíň 24-hodin nehulil a bylo to na něm vidět, šel do pořadu s čistou hlavou a samozřejmě předem jako vítěz. Protože jemu ten vývoj dává za pravdu a to se nedá upřít. Takže má nárok na určitou aroganci (hlášky jako "díky" a různé držtičky do kamery). Může se chovat sebestředněji ale přesto mluví velmi srozumitelně, jasně a objektivně. A každý inteligentní člověk na jeho příkladu vidí, že to není feťák, ale naopak velmi racionální a chytrý člověk (to že je odlišný nepočítám... odlišnost ke svobodě patří). Připomínám každý inteligentní člověk... ostatní, kteří ho mají za feťáka (včetně p. Horvátha), jsou s IQ někde daleko pod průměrem, a mimo jeho zorné pole. A v tomto s ním souhlasím, tyto hloupější lidi nemá smysl přesvědčovat... těm se člověk může tak maximálně zasmát, když se sebe nejsou schopni dostat normální argument.

A spolu s Doležalem se nás koukám smálo u sledování pořadu víc .

"Nechci radit, nechci kázat, chci jen apelovat, že život je jak joint, kterej se musíme naučit pokuřovat." - Dědek, 6 Polnic
Oficiální Suvenýry Grower pouze pro členy

Old Post 20-02-2010 v 22:53 PM
carlos je offline   Profil uživatele carlos   Find more posts by carlos   Foto galerie člena carlos   Click here to Send carlos a Private Message   Add carlos to your buddy list     Navštiv homepage uživatele carlos! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
guerilla
Stálý Člen

Karma uživatele guerilla - 97% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 462 

Příspěvek č. 24

OMG, ten primitiv, s IQ dementa, je vážně hustej!!!

"Mít rád lidi a milovat lidi, to je celé tajemství a snad jediný recept na štěstí. "

Old Post 21-02-2010 v 00:13 AM
guerilla je offline   Profil uživatele guerilla   Find more posts by guerilla   Foto galerie člena guerilla   Click here to Send guerilla a Private Message   Add guerilla to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
EricCartman
Stálý Člen

Karma uživatele EricCartman - 96% Pěstitelská

Registrován: Oct 2006
Příspěvků: 421  

Příspěvek č. 25

Taky čumím co za zástupce rodiny tam pozvali, za to že se z jeho příbuzných pomalu stávají smažky je především vina rodiny Horvátovic a jejich způsobu řešení sporů.

"byl takovej usměvavej, uvolněnej" Tak jsem ho vyhodil...

Nějak se stalo že ze zástupce rodiny se stal zástupce konfliktních omezenců.

Policajt klasicky... no co měl dělat, je to jeho práce, přesto se mozek švestky (pecka) projevil.

Druhá strana celkem klídek, ale mohlo to být lepší, hodilo by se trochu víc jasnějších a pádnějších argumentů, bohužel argumenty padaly na velice neůrodnou půdu. Dikuze s omezenou protistranou a se zaujatým moderátorem nemůže přinést zádnou hodnotu.

Navíc na konci to sólo pro policajta.....

Každopádně je dobře že se o tom mluví a tuplem že jakž takž svobodně...

Pro nás ostatní: žijme si pěkné životy, nedávejme omeznecům důvody aby nás mohli soudit a určitě přijde radostná a příjemná budoucnost.

EDIT: abych neurazil pana doktora, toho myslím mohli postavit na druhou stranu místo něho mohli vedle policajta a blbce postavit někoho ze scientologické církve... Ten by aspoň uměl argumentovat.

TAG by EricCartman Podporuji zlepšení G.cz Klimatizace!!!
Stavba home boxu Easy groow by EricCartman Heatshield ANO či NE?
Dáme si do bytu dáme si lampu, pod lampu kytku a bude nám hej !
Špetka čísel má větší hodnotu něž hromada keců!
Vše funguje, jak si inženýři Mazdy naplánovali.

Naposledy upravil EricCartman 21-02-2010 v 00:25 AM

Old Post 21-02-2010 v 00:19 AM
EricCartman je offline   Profil uživatele EricCartman   Find more posts by EricCartman   Foto galerie člena EricCartman   Click here to Send EricCartman a Private Message   Add EricCartman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Teahead
Stálý Člen

Karma uživatele Teahead - 81% PěstitelskáKarma uživatele Teahead - 81% Pěstitelská

Registrován: Apr 2005
Příspěvků: 92  

Příspěvek č. 26

1) Zajímalo by mě, jestli by si ten pan policista prostřelil nohu, kdyby mu to přikazoval zákon.

2) Kde vyhrabali toho zástupce rodiny radši nechci vědět, ale zdálo se mi, že kolem sebe má takovou rudou auru.


Příběh 1. coffeshopu v Británii a jeho majitele.
Jak správně aplikovat postřik

Old Post 22-02-2010 v 04:23 AM
Teahead je offline   Profil uživatele Teahead   Find more posts by Teahead   Foto galerie člena Teahead   Click here to Send Teahead a Private Message   Add Teahead to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hy3nA
Stálý Člen

Karma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 1129  

Příspěvek č. 27

zasmál jsem se taky, kdo ne..

Doležal se mi líbil, líbil se mi i ten policajt, holt co jinýho by měl řikat, že...

Ale kdo mě nasral byl Horváth, to je extrablb. Skladba jeho vět, přeskakování z jedný myšlenky na druhou, afektovanej projev. Takhle přesně si představuju neinteligentního člověka se špatnou subjektivní zkušeností...

Hyena je nedotáčivá!

http://www.stop-rybam.unas.cz

Old Post 22-02-2010 v 14:52 PM
Hy3nA je offline   Profil uživatele Hy3nA   Find more posts by Hy3nA   Foto galerie člena Hy3nA   Click here to Send Hy3nA a Private Message   Add Hy3nA to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
BOOJAKASHA
Nový Člen

Karma uživatele BOOJAKASHA - 0% Pěstitelská

Registrován: Dec 2007
Příspěvků: 13  

Příspěvek č. 28

říka to evropská unie-Brusel.....Docela jsem se zasmál,jak výrazná síla systému. Haha

Old Post 23-02-2010 v 09:05 AM
BOOJAKASHA je offline   Profil uživatele BOOJAKASHA   Find more posts by BOOJAKASHA   Foto galerie člena BOOJAKASHA   Click here to Send BOOJAKASHA a Private Message   Add BOOJAKASHA to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 29

citace:
Původní příspěvek od carlos
Nevím jestli to bylo kamerama (asi ne), ale Horváth vypadal, že ačkoliv nehulí, má problém dát dohromady souvislou větu.


Nebylo.Ten pán je pěkný kus debila.
Komu jinému by měli dát prostor,jak hloupému romovi,aby nám to pěkně vysvětlil,že???

Old Post 23-02-2010 v 09:18 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ortaniel
Stálý Člen

Karma uživatele Ortaniel - 93% PěstitelskáKarma uživatele Ortaniel - 93% PěstitelskáKarma uživatele Ortaniel - 93% PěstitelskáKarma uživatele Ortaniel - 93% PěstitelskáKarma uživatele Ortaniel - 93% PěstitelskáKarma uživatele Ortaniel - 93% PěstitelskáKarma uživatele Ortaniel - 93% PěstitelskáKarma uživatele Ortaniel - 93% PěstitelskáKarma uživatele Ortaniel - 93% PěstitelskáKarma uživatele Ortaniel - 93% PěstitelskáKarma uživatele Ortaniel - 93% PěstitelskáKarma uživatele Ortaniel - 93% PěstitelskáKarma uživatele Ortaniel - 93% PěstitelskáKarma uživatele Ortaniel - 93% Pěstitelská

Registrován: Apr 2006
Příspěvků: 442  

Příspěvek č. 30

Též jsem to (relativně omylem, na telku moc nekoukám) viděl asi 20 minut a když si to shrnu:

JXD: dělal tam těma grimasama z odpůrců hlupáky (no jeden byl, druhej to má jako povolání) a moc toho nevysvětlil jako by to měl v prdeli že v pořadu vůbec je :teef ...

Ten dredatej streetworker (či co to dělá) mluvil věcně, nesnažil se nějak mlžit, ví o co se mezi mladýma jedná (že mladí nemají moc peněz a tak radši dříve či později budou pěstovat ...což se projevuje i tu ne ? ... čím dál víc mládeže sem chodí) a tak nějak to solidně řešit.

"Vysokoškolský student" - ten taky ví jak to mezi mladýma chodí, sice vypadal trošku jak metrousexuál amatér ale tak aspoň z něho vylezlo víc a uvěřitelněji než z JXD.

Oba dva navíc trefně poznamenali, že první drogu si nekoupí ale DOSTANOU od kamaráda (v lepším případě) či od známého (dealera v horším že ..tady pak roste to riziko že mu příště dá něco lepšího protože na P bude víc závislý než na trávě kterou si navíc může sám vypěstovat a zadarmo))

a opozice:

Policajt: no tož nic jiného jsem ani nečekal. Má to jako povolání takže si NEMŮŽE dovolit říkat: jo v klidu, marihuanisty pro vlastní potřebu necháme v klidu a zaměříme se na vietnamce a dealery svinstva .. on musí jít po všech. Ale jako "čistej" asi po celý život nevidí, že to není zase tak zlé se zhulit,, nikdo zhulenej nebude dělat v hospodě bordel a mládit se židličkama, ani bez "dávky" nepůjde přepadávat babky do parku .. horší než zhulená mládež je ožralá mládež ..a to několikanásobně ...což je pro něj ovšem bez rozdílů stejná věc.

pan Horváth: krom toho že vypadal že má papíry na hlavu(to i JXD byl proti něhu krutodémonský elegán), tak se tak i choval. Iracionální řeči, naprosto zmatečné argumenty typu
citace:
Původní příspěvek od EricCartman

"byl takovej usměvavej, uvolněnej" Tak jsem ho vyhodil...
P


a navíc do finále to: "Cigarety to ani nevnímám, to neberu jako drogu protože to droga není". Typický prototyp zabedněného rodiče (a zřejmě i pokrytec co kouří 60 denně) co si myslí že tráva = přejít na tvrdé, dráha zločinu, prostituce a gangů.

NAKOPAT TAKOVÉ LIDI DO JARBLÍ!

a nakonec ten psycholog .... ten mi přišel neutrální, že drogy jsou špatné v jakémkoliv ohledu ...nicméně je to slabší droga a není tak návyková jako alkohol a cigarety, není zase tak devastující a navíc léčí ... a hlavně, že to je naše osobní věc, že to berem.

Suma sumárum .... nevím, situace se moc nezmění.
Kdo byl pro, bude nadále.
Kdo byl proti, bude nadále.
Kdo byl neutrál si nevybere ani teď.

Jílková byla mimo mísu a neví nic ... vůbec.

Ortanielův 2008 outgrow - Himalaya Gold, MIX'07

SPT Valašsko 2009 - White Skunk, White Widow, Pure Power Plant, MIX'07

Úsporky 125W a 200W - Afghan, Kalichakra, Mountain Jam, Shit

SPT Valašsko 2010 - Purpurea Ticinesis x Cinderella99, SHIT, MIX'07

2012 - T.H. Seeds - Mendocino Madness

2013 - Beskydské fialovění - Holands's Hope a Purple#1
Vstávej semínko holala, bude z tebe fiala

Old Post 23-02-2010 v 11:31 AM
Ortaniel je offline   Profil uživatele Ortaniel   Find more posts by Ortaniel   Foto galerie člena Ortaniel   Click here to Send Ortaniel a Private Message   Add Ortaniel to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 31

a pane poručíku proč vy nehulíte trávu..?...nějak tak se zeptal to mě dostalo, borec....

Old Post 25-02-2010 v 05:13 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
BOOJAKASHA
Nový Člen

Karma uživatele BOOJAKASHA - 0% Pěstitelská

Registrován: Dec 2007
Příspěvků: 13  

Příspěvek č. 32

desinformace,nevzdelanost,hloupost.....pani jilkova se ani nepripravi do vlastniho poradu(dal bych ji padlo) a ztezi rozdychavala to ze spis to udelalo i fajn propagaci, videl bych to na 4:2 pro nas(420).Oponoval jen pan policajt(prislusnik) a sberatel rudeho prava ,zakomplexovany rodic horvat.hehe

Old Post 26-02-2010 v 09:30 AM
BOOJAKASHA je offline   Profil uživatele BOOJAKASHA   Find more posts by BOOJAKASHA   Foto galerie člena BOOJAKASHA   Click here to Send BOOJAKASHA a Private Message   Add BOOJAKASHA to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 05:30 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.8048660 seconds with 25 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív