Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Texty pod vlivem - co ste schopní napsat, když jste zhulení? A nebo i bez toho?
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
boo4smoke
Nový Člen

Karma uživatele boo4smoke - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2008
Příspěvků: 29  

Obecné Texty pod vlivem - co ste schopní napsat, když jste zhulení? A nebo i bez toho? Příspěvek č. 1

Takže..já docela hodně moc píšu anebo si jen tak čmárám, ale docela by mě zajímalo, co jste schopni napsat při zhulenosti i bez ní? Většinou to bejvaj zajímavý čteníčka..takže jestli něco máte, hoďte to sem ...

Kdo nehulí s náma, hulí proti nám

Old Post 25-11-2008 v 20:09 PM
boo4smoke je offline   Profil uživatele boo4smoke   Find more posts by boo4smoke   Foto galerie člena boo4smoke   Click here to Send boo4smoke a Private Message   Add boo4smoke to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
boo4smoke
Nový Člen

Karma uživatele boo4smoke - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2008
Příspěvků: 29  

Pohodička Příspěvek č. 2

No a pro začátek teda něco mýho,..:-)

Vykečupovala kečupa kečupem do sněhu. Milan miluje mladou Milenu. Manžel mladé mileny miloval mojí mámu. Táta toho trotla totiž trefil tužkou!

Kdo nehulí s náma, hulí proti nám

Old Post 25-11-2008 v 20:11 PM
boo4smoke je offline   Profil uživatele boo4smoke   Find more posts by boo4smoke   Foto galerie člena boo4smoke   Click here to Send boo4smoke a Private Message   Add boo4smoke to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
boo4smoke
Nový Člen

Karma uživatele boo4smoke - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2008
Příspěvků: 29  

Příspěvek č. 3

Vánoční koleda..**

V očích slzy a ve tváři smích,
jen kouká kolem a všechny zdraví.
Podává ruku nepříteli, prostě všem.
Přetvařuje se a hodně se snaží,
o Vánocích ji musí mít přece každý rád.
Někam pryč běží a pláče,
na posteli usíná,...schoulená do klubíčka.
Nemůže už dá, na všechny se lživě smát.
Proč je to takový,
proč sama a dobrovolně přetvařuje se,
proč všichni kolem dělaj jakože nic?
Tenhle den stejně zas brzo skončí a všechno bude pryč..
Lidi si slibujou sliby, slibujou snad i někdy chyby, slibujou že díky,
však nesplní to většinou nikdy...

Kdo nehulí s náma, hulí proti nám

Old Post 25-11-2008 v 20:14 PM
boo4smoke je offline   Profil uživatele boo4smoke   Find more posts by boo4smoke   Foto galerie člena boo4smoke   Click here to Send boo4smoke a Private Message   Add boo4smoke to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Lupus
in fabula

Karma uživatele Lupus - 85% Pěstitelská

Registrován: May 2006
Příspěvků: 360  

Příspěvek č. 4

EMA MELE MAMU, O MY SE MAME

Jo, musí to být uzaviratelny, protoze jinak se to smícha a to je pak v píči.


Herbs are good for everything . . .

Old Post 25-11-2008 v 21:05 PM
Lupus je offline   Profil uživatele Lupus   Find more posts by Lupus   Foto galerie člena Lupus   Click here to Send Lupus a Private Message   Add Lupus to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Lupus! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
boo4smoke
Nový Člen

Karma uživatele boo4smoke - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2008
Příspěvků: 29  

Příspěvek č. 5

Křeček, kterej teda nakonec nebyl křečkem, ale protože nepoznam morče, byl to pro mě křeček!

Kdo nehulí s náma, hulí proti nám

Old Post 26-11-2008 v 14:37 PM
boo4smoke je offline   Profil uživatele boo4smoke   Find more posts by boo4smoke   Foto galerie člena boo4smoke   Click here to Send boo4smoke a Private Message   Add boo4smoke to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pflusik
Stálý Člen

Karma uživatele Pflusik - 10% PěstitelskáKarma uživatele Pflusik - 10% PěstitelskáKarma uživatele Pflusik - 10% PěstitelskáKarma uživatele Pflusik - 10% PěstitelskáKarma uživatele Pflusik - 10% PěstitelskáKarma uživatele Pflusik - 10% Pěstitelská

Registrován: May 2007
Příspěvků: 559  

Příspěvek č. 6

V posledních dvou letech vyšlo najevo, že ze cena krůtiho masa na burze diametrálně klesla, z čehož by se dalo usuzovat, že se krůty v běžném lese vyskytují v hojnějším počtu, než tomu bylo v předešlých letech. Ekosystém lesa je proto paradoxně ohrožen nemenší měrou než tomu bylo v minulosti.

(odpověď na sms: jakej má vliv krutí maso na ekosystém lesa )

Old Post 26-11-2008 v 14:38 PM
Pflusik je offline   Profil uživatele Pflusik   Find more posts by Pflusik   Foto galerie člena Pflusik   Click here to Send Pflusik a Private Message   Add Pflusik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mickjack
Nový Člen

Karma uživatele mickjack - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2008
Příspěvků: 8  

Příspěvek č. 7

citace:
Původní příspěvek od crackonos
Já mám tendenci spíš přemýšlet a psát mě ve zhuleném stavu celkem baví, takže tady něco ode mě.........


Dost dobrý !!! Jinak já si vždycky zapisuju věci do telefonu ale pokaždý když vykidnu tak ráno mám telefon prázdnej...... nikdy jsem nepátral po důvodu, ale smíchu bylo vždycky dost...

Wazzup....
Žij, dýchej... Hul a píchej...

Old Post 28-11-2008 v 09:05 AM
mickjack je offline   Profil uživatele mickjack   Find more posts by mickjack   Foto galerie člena mickjack   Click here to Send mickjack a Private Message   Add mickjack to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
saytam
Stálý Člen

Karma uživatele saytam - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2008
Příspěvků: 40  

Příspěvek č. 8

Skákal pek přes výpek přes vepřový sádlo...

Old Post 02-12-2008 v 08:11 AM
saytam je offline   Profil uživatele saytam   Find more posts by saytam   Foto galerie člena saytam   Click here to Send saytam a Private Message   Add saytam to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Sekwoj
Stálý Člen

Karma uživatele Sekwoj - 96% PěstitelskáKarma uživatele Sekwoj - 96% PěstitelskáKarma uživatele Sekwoj - 96% PěstitelskáKarma uživatele Sekwoj - 96% PěstitelskáKarma uživatele Sekwoj - 96% PěstitelskáKarma uživatele Sekwoj - 96% Pěstitelská

Registrován: Nov 2006
Příspěvků: 276  

Příspěvek č. 9

na toto sem před chvílí narazil, není to z mé hlavy ale docela mě to pobavilo..

Máma má mísu.
Táta má trávu.
Ségra má krámy.
Táta balí jointa.
Máma mele maso.
Táta mele kraviny.
Máma bije tátu.
Děda píchá ségru.
Ségra bere roha.
Brácha bere hero.

1. indoor - sodík 150W 2. indoor- sodík 150W- hydro- 1xChronic, 2xSkywalker moje matkárna
Sekwojův balkon 07 Sekwojův outdoor 08 out 09 out 2010

Old Post 02-12-2008 v 13:03 PM
Sekwoj je offline   Profil uživatele Sekwoj   Find more posts by Sekwoj   Foto galerie člena Sekwoj   Click here to Send Sekwoj a Private Message   Add Sekwoj to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
TouchWood
1. FC THC

Karma uživatele TouchWood - 42% PěstitelskáKarma uživatele TouchWood - 42% PěstitelskáKarma uživatele TouchWood - 42% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 322  

Příspěvek č. 10

je to tu teplejší než lavička v šatně baletu....

I Ty, se můžeš stát malým teroristou

*****Kroužek mladých teroristů*****

*****větrné mikroelektrárny + ty větší*****

*****Out byTouchWood, Endy & Paichan*****

Old Post 02-12-2008 v 17:27 PM
TouchWood je offline   Profil uživatele TouchWood   Find more posts by TouchWood   Foto galerie člena TouchWood   Click here to Send TouchWood a Private Message   Add TouchWood to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vili22
Nový Člen

Karma uživatele vili22 - 0% Pěstitelská

Registrován: Dec 2008
Příspěvků: 4  

Příspěvek č. 11

Toto nebol konec vtipu..................................................................................................ale koniec.......................vtipu.

Old Post 06-12-2008 v 15:11 PM
vili22 je offline   Profil uživatele vili22   Find more posts by vili22   Foto galerie člena vili22   Click here to Send vili22 a Private Message   Add vili22 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vili22
Nový Člen

Karma uživatele vili22 - 0% Pěstitelská

Registrován: Dec 2008
Příspěvků: 4  

Příspěvek č. 12

Kebyze bereme tuto vzorku od 0 do 10..............tak tato vzorka..................................pchhh..........................................................................No nema konkurenta.

Old Post 06-12-2008 v 15:13 PM
vili22 je offline   Profil uživatele vili22   Find more posts by vili22   Foto galerie člena vili22   Click here to Send vili22 a Private Message   Add vili22 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 13

citace:
Původní příspěvek od Sekwoj
na toto sem před chvílí narazil, není to z mé hlavy ale docela mě to pobavilo..

Máma má mísu.
Táta má trávu.
Ségra má krámy.
Táta balí jointa.
Máma mele maso.
Táta mele kraviny.
Máma bije tátu.
Děda píchá ségru.
Ségra bere roha.
Brácha bere hero.


oplzlý fěťácký časopis Hondzik, nemýlím-li se

Old Post 07-12-2008 v 07:55 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
THC.ZoeZzz.xD
Nový Člen

Karma uživatele THC.ZoeZzz.xD - 0% Pěstitelská

Registrován: Dec 2008
Příspěvků: 3  

Příspěvek č. 14

ja kdyz sem doma vypalenej tak si cmaram naky grafky..

...zZzz...

Old Post 07-12-2008 v 18:30 PM
THC.ZoeZzz.xD je offline   Profil uživatele THC.ZoeZzz.xD   Find more posts by THC.ZoeZzz.xD   Foto galerie člena THC.ZoeZzz.xD   Click here to Send THC.ZoeZzz.xD a Private Message   Add THC.ZoeZzz.xD to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
boo4smoke
Nový Člen

Karma uživatele boo4smoke - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2008
Příspěvků: 29  

Příspěvek č. 15

U kina se dítě smálo, z plna hrdla hulilo, bodejž bys ty cikáně, aspon dva dny nežralo. V poledne v tom okamžení příde táta z hospody a mě volaj policajti, tebe hledaj, smažko, ty!..O berličce oči rudé, hlas zhulence podoba,..

Dál už to nějak nebylo dopsaný...

Kdo nehulí s náma, hulí proti nám

Old Post 20-12-2008 v 00:20 AM
boo4smoke je offline   Profil uživatele boo4smoke   Find more posts by boo4smoke   Foto galerie člena boo4smoke   Click here to Send boo4smoke a Private Message   Add boo4smoke to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Maxeaux
armed greenfidel

Karma uživatele Maxeaux - 80% Pěstitelská

Registrován: Mar 2008
Příspěvků: 955  

Příspěvek č. 16

semtam tiez daco napisem, vacsinou v english ale hodim sem urivok z jednej skladby od 3 sestry (sorac za gram. chyby)

z ústavu mě pustili, jdu rovnou na Kovárnu
jako vždycky patnáct piv a vracím se až k ránu
máma brečí ve dveřích ze uz zase piju
táta balit pomáhá ja na balkóně bliju

Old Post 06-01-2009 v 21:32 PM
Maxeaux je offline   Profil uživatele Maxeaux   Find more posts by Maxeaux   Foto galerie člena Maxeaux   Click here to Send Maxeaux a Private Message   Add Maxeaux to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Maxeaux! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 13:08 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.2399020 seconds with 27 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív