Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » 2x 60w usporka - No Name, Power Widow, Northern Light, Bubblegum 47, Northern Skunk
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3
Autor
Téma 
xid00
Stálý Člen

Karma uživatele xid00 - 50% Pěstitelská

Registrován: Nov 2009
Příspěvků: 69  

Příspěvek č. 33

Hm no tak možné to teda asi je, ale vždycky jsem je hnojilm všechny stejně, obzvlášt divné je to protože ten northern skunk je kříženec skunku a northern light, takže má něco společného i s lightem, a ten nijak nereagoval, krom toho jak říkám, vždycky dostávaly všechny stejně, ještě navíc sem jim dával míň než bylo doporučené dávkování (bylo asi 4ml hnojiva na litr, já jsem dával kolem 3 ml...) a nikdy to takhle nereagovalo tak nevím.

Old Post 05-03-2010 v 21:25 PM
xid00 je offline   Profil uživatele xid00   Find more posts by xid00   Foto galerie člena xid00   Click here to Send xid00 a Private Message   Add xid00 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 34

...může se ještě zeptat ?
To jsi jim dával hnojivo v každé zálivce?

Old Post 06-03-2010 v 06:37 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
xid00
Stálý Člen

Karma uživatele xid00 - 50% Pěstitelská

Registrován: Nov 2009
Příspěvků: 69  

Příspěvek č. 35

vůbec né... zálivka každý den byla, protože ten kokos rychle vysychá, ale jen 2-3 týdně byly s hnojivem
a ten kokos fakt strašně rychle vyschl protože zajedno mam celkem malý kvetníky (1 litr) a u takovejhlech rostlin to samozřejmě má kořenovej systém velkej, takže když sem jim tam nalil každý kolem čtvrt litru vody tak to bylo druhej den už suchý...

Old Post 06-03-2010 v 07:28 AM
xid00 je offline   Profil uživatele xid00   Find more posts by xid00   Foto galerie člena xid00   Click here to Send xid00 a Private Message   Add xid00 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 36

hele jestli chces jed v kokosu tak si kup EC metr a hnojit podle neho,

Old Post 06-03-2010 v 13:06 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
xid00
Stálý Člen

Karma uživatele xid00 - 50% Pěstitelská

Registrován: Nov 2009
Příspěvků: 69  

Příspěvek č. 37

tak teď bylo definitivně rozhodnuto, že následující týden od neděle jim dám 48 hodin tmy, a pak sklidim, s tim že bubble nechám o 4-5 dní dýl,...
Troufne si někdo odhadnout kolik by toho mohlo bejt celkově sušenýho? já bych tipnul tak kolem 35-45g, ale netroufám si to říct přesně.

Každopádně tak za 14 dní rozjedu další, ale už o něco větší sázečku, nejspíš z klonů, a pravděpodobně na ploše kolem metru čtverečního, nejspíš 8-10 kytek, tohle byl můj první grow takže jsem se aspon něco naučil, tentokrát to budu zatřihávat, aby to jelo spíš do šířky a hustoty.
Jinak zůstanu u kokosu, dokoupím ten EC metr, a hlavně pojedu jednotnnej model, protože u víc modelů je to fakt peklo... (a to sem měl jen 3 kytky )
Tak prozatím growu zdar, nové fotky hodím před tmou, po tmě, a při sušení, to znamená za týden, zdarm!

Old Post 07-03-2010 v 19:15 PM
xid00 je offline   Profil uživatele xid00   Find more posts by xid00   Foto galerie člena xid00   Click here to Send xid00 a Private Message   Add xid00 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
xid00
Stálý Člen

Karma uživatele xid00 - 50% Pěstitelská

Registrován: Nov 2009
Příspěvků: 69  

Příspěvek č. 38

tak další menší up, který se týká hlavně vůně...
Kyti mi nějak po domě nevoní, v té mistnosti ve které to mám je to cítit jen trochu (a to nemám pacháč). Jinak jsem lehce očichal paličky od jednotlivých kytek.
Northern Light, spolu s Northern Skunk mají takovou pomerančovou vůni smíchanou s klasickou zatuchlou vůní skunku, ve výsledku je to docela příjemná vůně. Zatímco bubblegum má na půlno ničím nekrytou silnou zatuchlou vůni, tak jak to je známo z již usušeného materiálu, ale dalko silnější... Stačí se jen dotknout nějaké palice, a pak ještě 10 minut na to když si přičichnu k prstu kterým jsem to udělal cítím tu silnou skunkovou vůni.
Jinak hlavní palička se u kytek začíná dotvářet (kromě northern skunk kde je ulomená ) a začíná být taková celistvá a tlustá.
Teď už můžu zcela jistě potvrdit, že sklizeň proběhne odedněška za 6 dní (u bubblegum odedneška za 10) to znamená ještě 4 dny za normálního světelného režimu + 2 dny tmy (bubble 8 dní světla 2 dny tmy).
Už se na to těším. Pak tomu dám tak něco kolem týdne na usušení, nejspíše při teplotě kolem 18ti stupňů, a na poslední den to dám normálně domů do nějakého pokoje (cca do 23 stupnů) myslím že lépe to prosušit už pak nepůjde.

Shrnutí:
Pěstované modely: Northern Light, Northern Skunk, Bubblegum 47
Substrát: Kokos, s příměsí perlitu a bat guano
Hnojení: Canna COCO A+B, AH Micro
Použité postřiky: 2x stříkáno proti sviluškám a houbovým chorobám (žádný z těchto problémů se nevyskytl)
Světlo: 2x 60w Daylight úsporka (pro růst i květ)
Výška nejvyšší kytky ve finále: 53 cm
Sklizeno mokrého materiálů: ? g
Sklizeno suchého materiálu: ? g

Old Post 10-03-2010 v 08:33 AM
xid00 je offline   Profil uživatele xid00   Find more posts by xid00   Foto galerie člena xid00   Click here to Send xid00 a Private Message   Add xid00 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
roboot
Stálý Člen

Karma uživatele roboot - 96% Pěstitelská

Registrován: Apr 2008
Příspěvků: 365  

Příspěvek č. 39

čuz na začátku píšeš že to je feminized mix tak že to budou všechno samice néé,ať se daří pic

new box 400w.(18x Chronic)
New foliak ''08''
2nd SCROG,10xS.A.G.E,10xBELLADONNA[/color]
druhý pokus ve foliovníku[/color]
letos poslendní grow,S.A.G.E,BELLADONNA,POT OF GOLD,BELLA CIAO[/color]


Old Post 10-03-2010 v 10:33 AM
roboot je offline   Profil uživatele roboot   Find more posts by roboot   Foto galerie člena roboot   Click here to Send roboot a Private Message   Add roboot to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Chirurg
Stálý Člen

Karma uživatele Chirurg - 97% PěstitelskáKarma uživatele Chirurg - 97% PěstitelskáKarma uživatele Chirurg - 97% PěstitelskáKarma uživatele Chirurg - 97% PěstitelskáKarma uživatele Chirurg - 97% Pěstitelská

Registrován: Feb 2010
Příspěvků: 151  

Příspěvek č. 40

čus mám malej dotaz semena máš od http://greenlabelseeds.cz/ ??
Je to první banka v cz, objednal si bez problému?? Platil si převodem nebo dobírka? za jak dlouho přišlo? a spokojenost? Mám v planu si taky objednat od nich tak me zajimá tvůj názor! jinak podle foto myslim že ok A když musiš přerušit pěst kvuli horám tak si to tam aspon užij
čuzz

Old Post 10-03-2010 v 10:40 AM
Chirurg je offline   Profil uživatele Chirurg   Find more posts by Chirurg   Foto galerie člena Chirurg   Click here to Send Chirurg a Private Message   Add Chirurg to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
xid00
Stálý Člen

Karma uživatele xid00 - 50% Pěstitelská

Registrován: Nov 2009
Příspěvků: 69  

Příspěvek č. 41

měl jsem to od té seed banky jejíž officiální adresa je na konci .com...
a objednával jsem to přes http://www.onlinesmartshop.nl/canna...de109fe0340ae7d
došlo asi týden od zaplacení. poštovný asi 5 €... a sem spokojenej... bylo jich 5 já sem hned jedno stratil pak jedna kytka nejak zesnula, duvod neznam... proste jednou rano byla zlomena a zbyly 3 sou samice a vypadaji pekne. takze doporucuju

Old Post 10-03-2010 v 13:19 PM
xid00 je offline   Profil uživatele xid00   Find more posts by xid00   Foto galerie člena xid00   Click here to Send xid00 a Private Message   Add xid00 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
xid00
Stálý Člen

Karma uživatele xid00 - 50% Pěstitelská

Registrován: Nov 2009
Příspěvků: 69  

Příspěvek č. 42

dneska holič téměř od všech listů! takže už se to připravuje na sklizení... Poslední 3 dny pak tma a pak kosa... Hurá do toho! v neděli dám fotky.

Old Post 11-03-2010 v 20:47 PM
xid00 je offline   Profil uživatele xid00   Find more posts by xid00   Foto galerie člena xid00   Click here to Send xid00 a Private Message   Add xid00 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
xid00
Stálý Člen

Karma uživatele xid00 - 50% Pěstitelská

Registrován: Nov 2009
Příspěvků: 69  

Příspěvek č. 43






tak tady házim fotky northern lights a nothern skunk po holičovi, ted sou ve tmě, v uterý večer je vytáhnu z květináčů i s kořenama, a kořeny spařim (hokus pokus...) na northern skunk byla ještě aplikována pokusná metoda propíchnutí stonku (špendlíkem) tak uvidíme jestli to má nějakej efekt, každopádně když už zbejvaj jen 3 dny tak už se nic zkazit nedá, pak zhůru nohama je dám a bude sůšo... bubble gum si ještě nakonec asi až do konce následujícího týdne postojí ve světlě, a pak s nim udělám to samý ak s těmahle dvouma. je vidět ze northern skunk po zlomení tý špičky je celej takovej chudej, coz je mi líto protože touhle blbostí sem stratil uzčitě přes 5g ze sklizně spíš ještě víc
no kazdpoádně tu fotky a i nějaký pokusy o makro...

Old Post 14-03-2010 v 13:58 PM
xid00 je offline   Profil uživatele xid00   Find more posts by xid00   Foto galerie člena xid00   Click here to Send xid00 a Private Message   Add xid00 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
xid00
Stálý Člen

Karma uživatele xid00 - 50% Pěstitelská

Registrován: Nov 2009
Příspěvků: 69  

Příspěvek č. 44

tak menší úprava, nakonec jim teda nechám jen 2 dny tmy, takže už dneska večer to popařim a pověsim vzhuru nohama... dam to asi na pudu, kde je sucho jako všude po domě jen je tam kolem 18 stupňů, a na poslední dva dny si to asi strčim rovnou do nějakýho pokoje, všude po domě je 23 stupnů kromě té půdy. Už se na to těšim... tudíž už asi za týden odedneška podám první smoke report

Old Post 15-03-2010 v 16:15 PM
xid00 je offline   Profil uživatele xid00   Find more posts by xid00   Foto galerie člena xid00   Click here to Send xid00 a Private Message   Add xid00 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Trubice
Stálý Člen

Karma uživatele Trubice - 90% Pěstitelská

Registrován: Feb 2010
Příspěvků: 45  

Příspěvek č. 45

me ty palicky prijdou jako shluk orosenych listu, jsem zvedavej jak to bude vypadat po uschnuti...
jinak tip...21g

Old Post 16-03-2010 v 11:10 AM
Trubice je offline   Profil uživatele Trubice   Find more posts by Trubice   Foto galerie člena Trubice   Click here to Send Trubice a Private Message   Add Trubice to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
xid00
Stálý Člen

Karma uživatele xid00 - 50% Pěstitelská

Registrován: Nov 2009
Příspěvků: 69  

Příspěvek č. 46

už začínaj bejt sechlý.... večer přidám fotky všech tří kytek, jak dvou sušících se, tak té ve skříni.

Old Post 17-03-2010 v 07:27 AM
xid00 je offline   Profil uživatele xid00   Find more posts by xid00   Foto galerie člena xid00   Click here to Send xid00 a Private Message   Add xid00 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
skioo
Stálý Člen

Karma uživatele skioo - 85% PěstitelskáKarma uživatele skioo - 85% Pěstitelská

Registrován: Nov 2006
Příspěvků: 83  

Příspěvek č. 47

Zdravim nevipadá to zas tak špatně (na usporky) ja tet začínam taky indoorek a jen mě zajma vdím na fotce jak máš v prodlužovačce 3 spínací hodiny a ke každy máš jednu věc napojenou to jako nejde dát do jedný rozdvojku a do ty rozdvojky zbytek? to musíš do jednejch hodin jedna zásuvka? inak si myslim že by to klidně eště týden sneslo

nejdřive jsem byl pak jsem ale poznal a tet jsem ale snad ztoho brzo nebudu do ty doby budu stejně a pak jsme =D

Old Post 17-03-2010 v 18:01 PM
skioo je offline   Profil uživatele skioo   Find more posts by skioo   Foto galerie člena skioo   Click here to Send skioo a Private Message   Add skioo to your buddy list     Navštiv homepage uživatele skioo! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Trubice
Stálý Člen

Karma uživatele Trubice - 90% Pěstitelská

Registrován: Feb 2010
Příspěvků: 45  

Příspěvek č. 48

Tak jak to vypada?

Old Post 22-03-2010 v 22:30 PM
Trubice je offline   Profil uživatele Trubice   Find more posts by Trubice   Foto galerie člena Trubice   Click here to Send Trubice a Private Message   Add Trubice to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 05:38 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.6259970 seconds with 27 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív