Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Nemoci Rostlin a Problémy » !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam. !!!
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 2 3 4 5 6 »
Autor
Téma 
MeGaTrOn
Nový Člen

Karma uživatele MeGaTrOn - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2008
Příspěvků: 5  

Příspěvek č. 49

Zdar pospříkávám to 1 za týden a ted jsem koupil Plagron Algo-Grow ataky jednou za týden to zalívám listy už nic nedělaj zůstaly takový jaký jsou tak doufám že to tak zůstane, hmyz tam nebude aspoň myslím

Naposledy upravil MeGaTrOn 29-07-2008 v 20:16 PM

Old Post 28-07-2008 v 20:19 PM
MeGaTrOn je offline   Profil uživatele MeGaTrOn   Find more posts by MeGaTrOn   Foto galerie člena MeGaTrOn   Click here to Send MeGaTrOn a Private Message   Add MeGaTrOn to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Celller
Stálý Člen


Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 726  

Příspěvek č. 50

Cau, rekl bych, ze to je plisen, pouzij Previcur, sniz vlhkost. Jinak nevim.

Old Post 28-07-2008 v 20:32 PM
Celller je offline   Profil uživatele Celller   Find more posts by Celller   Foto galerie člena Celller   Click here to Send Celller a Private Message   Add Celller to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Celller! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MeGaTrOn
Nový Člen

Karma uživatele MeGaTrOn - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2008
Příspěvků: 5  

Příspěvek č. 51

Plíseň?? Nevim no, stalo se to když jsem přesazoval květinu a pak se to ještě objevilo u jedný, kterou jsem nepřesazoval, ale nepostupuje to dál plíseň by postupovala nebo ne??

Naposledy upravil MeGaTrOn 29-07-2008 v 20:16 PM

Old Post 28-07-2008 v 21:33 PM
MeGaTrOn je offline   Profil uživatele MeGaTrOn   Find more posts by MeGaTrOn   Foto galerie člena MeGaTrOn   Click here to Send MeGaTrOn a Private Message   Add MeGaTrOn to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hopsahejsa_do
Nový Člen

Karma uživatele Hopsahejsa_do - 37% Pěstitelská

Registrován: Oct 2006
Příspěvků: 14  

Dotaz Co muze byt toto? Příspěvek č. 52


Kytka vypada uplne zdrave, ale postupne se mne objevuji na listech fleky az diry. Nevsiml jsem si v okoli zadnych potvor a plisen taky nevim.
Co vy na to?

Hollowed are the Ori

Old Post 02-08-2008 v 08:06 AM
Hopsahejsa_do je offline   Profil uživatele Hopsahejsa_do   Find more posts by Hopsahejsa_do   Foto galerie člena Hopsahejsa_do   Click here to Send Hopsahejsa_do a Private Message   Add Hopsahejsa_do to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Celller
Stálý Člen


Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 726  

Příspěvek č. 53

Cau, na venkacich vzdycky najdes nejaky nemoci, nebo problemy, tomu se venku proste neda vyhnout, jediny co ti muzu poradit, podivej se jeste poradne, jestli tam nejsou nejaky hmyzaci, tohle na nemoc nevypada, jinak bych to neresil, jak pisu, na venkacich vzdycky neco bude, a vetsinou to ani nema tak vliv na sklizen

Old Post 02-08-2008 v 08:28 AM
Celller je offline   Profil uživatele Celller   Find more posts by Celller   Foto galerie člena Celller   Click here to Send Celller a Private Message   Add Celller to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Celller! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
H.R.C
Nový Člen

Karma uživatele H.R.C - 61% Pěstitelská

Registrován: May 2008
Příspěvků: 28  

Příspěvek č. 54

Vypadá to na třásnenky, mam to samy. Zkus Bio Ol

Old Post 02-08-2008 v 09:08 AM
H.R.C je offline   Profil uživatele H.R.C   Find more posts by H.R.C   Foto galerie člena H.R.C   Click here to Send H.R.C a Private Message   Add H.R.C to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 55

Hopsahejsa_do: napadli ti to svilušky.






citace:
Původní příspěvek od Celller
Cau, na venkacich vzdycky najdes nejaky nemoci, nebo problemy, tomu se venku proste neda vyhnout, jediny co ti muzu poradit, podivej se jeste poradne, jestli tam nejsou nejaky hmyzaci, tohle na nemoc nevypada, jinak bych to neresil, jak pisu, na venkacich vzdycky neco bude, a vetsinou to ani nema tak vliv na sklizen

Jak to můžeš napsat že to nemá vliv.

Old Post 02-08-2008 v 10:37 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Celller
Stálý Člen


Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 726  

Příspěvek č. 56

Napsat to muzu, co bych nemohl, uz par let pestuji, a vim, ze zalezi na tom, jak sou kytky vitalni, venku je tehle sajrajtu mnoho, takze na kytkach je kde co, proste snad poznate, kdy je na tom ta kytka spatne, kdyz ma nemocnych par listu, tak bych neplasil, poradne zkontrolovat a pak hledat a pouzit vhodny postrik, ale to je jen logika, kdyby ste se vic snazili, tak by ste umeli

Old Post 02-08-2008 v 10:51 AM
Celller je offline   Profil uživatele Celller   Find more posts by Celller   Foto galerie člena Celller   Click here to Send Celller a Private Message   Add Celller to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Celller! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
xaralis
Stálý Člen

Karma uživatele xaralis - 23% Pěstitelská

Registrován: Jun 2008
Příspěvků: 70  

Příspěvek č. 57

Lil john: svilusky??? !!!

Ja souhlasim s celllerem, ze z toho nedelat vedu. Venku na kytkach se cas od casu proste nejakej sram objevi a pokud se to nerozsiruje, tak bych si s tim hlavu nedelal.

Old Post 02-08-2008 v 16:36 PM
xaralis je offline   Profil uživatele xaralis   Find more posts by xaralis   Foto galerie člena xaralis   Click here to Send xaralis a Private Message   Add xaralis to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 58

citace:
Původní příspěvek od xaralis
Lil john: svilusky??? !!!

Ja souhlasim s celllerem, ze z toho nedelat vedu. Venku na kytkach se cas od casu proste nejakej sram objevi a pokud se to nerozsiruje, tak bych si s tim hlavu nedelal.

teda omlouvám se "Třásněnky"

Old Post 02-08-2008 v 16:47 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 59

mam podobny tecka na listech, u mejch kytek to zapricinilo krupobiti, ktery porusilo maly vrchni listky, kdyz pak dorostly zustaly tam presne takovy flicky, muze to byt od toho, nebo nejaky zrouti, pokud nechradne cela kytka, nestrachoval bych se

Old Post 02-08-2008 v 16:53 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 60



ČEST, Celller no zda se mi ze me postihlo uplne to same na Šalvejích ktere sem musel odstranit , a pomalu ale jiste se se mi to presouva na ostatní kytky . Všiml jsem si na listech takove mini housenky tak max.0.5 cm dlohé a dobre maskovane . Zatím se snazím provádet postrik Spruzitem 2x denne ale vube to nepomáhá , sice asi po 4 dnech jsem se housenek zbavil ale na listech se stale síri hnede flícky postupne flicky mizi a zustavají diry + takovy leskly povlak..... Jsem s toho na nervy nejradsi bych to vsechno vyhodil coz se asi na konec stane .

Tady nake fotky kvalita fotek nic moc no snad tam neco uvidíte .

Naposledy upravil 03-08-2008 v 02:07 AM

Old Post 03-08-2008 v 01:16 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Celller
Stálý Člen


Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 726  

Příspěvek č. 61

Kamo, ty mas uplne neco jineho, u me na listevch jsou nekroticka mista, zatim co u tebe vyzrana, jestli mas tu salvej jen na koukani, a nekouris to, tak ji strikni treba Talstarem, ale pozor, je to fakt zabijak a zlikviduje vsechno

Old Post 03-08-2008 v 09:36 AM
Celller je offline   Profil uživatele Celller   Find more posts by Celller   Foto galerie člena Celller   Click here to Send Celller a Private Message   Add Celller to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Celller! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mount
Nový Člen

Karma uživatele Mount - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2008
Příspěvků: 20  

Příspěvek č. 62

zdar mám venku dvě skéra a mám s nima stejnej problém jako má Celller na těch čtyrech fotkách, celá rostlina vypadá že je vcajku jenže na těch starších větších listech je tato choroba příjde mi že to jede od spoda rostliny jinak vršky a čerstvý výrůstky vypadaj zdravě a je to asi na 50% listech nevíte někdo co mi poradit? mám ty listy otrhat? nebo nějakej postřik? vůbec se mi to totiž nelíbí

Old Post 04-08-2008 v 16:31 PM
Mount je offline   Profil uživatele Mount   Find more posts by Mount   Foto galerie člena Mount   Click here to Send Mount a Private Message   Add Mount to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Celller
Stálý Člen


Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 726  

Příspěvek č. 63

Takze, zde je to, co sehnal EXODUS nekde od borcu z icmagu- pokud by byl nekdo tak hodny, muze prelozit, a hlavne prelozit problem, co maji nase kytky, dik



You can have a look at www.canna.com

You can register for free and there you can find all diseases and fertz problems.
If you can't figger it out yourself after register (click on plants), then let me know. I will contact Canna directly and send them the picture.
I don't know what it is right now, sorry.
I hope it will be figured out soon.
Thanks for your trust and sending me the question.
Keep on growing and stay safe...

Old Post 05-08-2008 v 08:49 AM
Celller je offline   Profil uživatele Celller   Find more posts by Celller   Foto galerie člena Celller   Click here to Send Celller a Private Message   Add Celller to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Celller! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
replay
Stálý Člen

Karma uživatele replay - 47% Pěstitelská

Registrován: Oct 2007
Příspěvků: 68  

Příspěvek č. 64

Kedže ma postihla rovnaká pliaga ako Celllera a Mounta a na growery som bližšie o tom nenašiel nič tak som bol nútený niečo pohľadať na internete.
Tu je výsledok. Jedná sa o LSF (Leaf spot fungus) - voľne preložené ako listová škvrnitosť.

LSF(Leaf spot fungus)
LSF or leaf spot fungus is a mould/fungus that affects the leaves of a plant often first confussed with a nutrient def ( as i did ) the leaves start fading to yellow then pale white sometimes with nechrotic spots then brown dead patches then they all fall off, leaving the plant with no main leaves so it grows spindly and stretchy, it is an airbourne spore that will cling to every surface in your grow room, it has only recently adapted itself to the cannabis plant already being widespread in other plant species. i shall add some photo's of my own experience's with it, as i have just lost some because of lsf.
Some citrus sprays will keep it at bay, sulphur burners are inaffective, the only way is to remove all dead leaf's and bleach all suface's, i have just added intake filters aswell and will be spraying from day one on new lot.

Zdroj:
http://growweedforum.com/lsf-leaf-s...df8e1752c#p1689
PS: Pokusím sa to v dochvíľnej dobe preložiť, ale ked by bol niekto rýchlejší ako ja, tak sa neurazím.

Old Post 05-08-2008 v 16:08 PM
replay je offline   Profil uživatele replay   Find more posts by replay   Foto galerie člena replay   Click here to Send replay a Private Message   Add replay to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 06:11 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 2 3 4 5 6 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
20-04-2024 - !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam VIII. !!! - 1575 odpovědí
09-03-2017 - !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam VII. !!! - 1223 odpovědí
15-07-2015 - !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam VI. !!! - 1201 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.9630770 seconds with 31 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív