Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Indoor Pěstování » Světla LED a jiné druhy LED světel parametry LED diod pro pestovani I.
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 60 61 62 63
Autor
Téma 
alesh
Stálý Člen

Karma uživatele alesh - 73% PěstitelskáKarma uživatele alesh - 73% PěstitelskáKarma uživatele alesh - 73% PěstitelskáKarma uživatele alesh - 73% PěstitelskáKarma uživatele alesh - 73% Pěstitelská

Registrován: Jul 2010
Příspěvků: 647  

Příspěvek č. 977

Osobně ne, ale mám mnoho zkušeností s LED, ze kterých jsou udělaný. A taky rád čtu CPF a různá reef fóra, kde tyto komunity o problematice vědí mnohem víc než my (obecně groweři).

Neměl jsem v ruce jedinou LED z ebay, která by měla vlastnosti, které prodejce slíbil. Některé byly vcelku dobré (např. jen o něco vyšší Vf...) jiné neměly ani půlku udávaného sv. toku a mnohem vyšší spotřebu. Měření sv. toku není samozřejmě nic jednoduchýho a bylo provedený u naprostý menšiny. Podle CPF je to ale běžný.

Je pravda, že to soudím poněkud rychle, ale se 400W sodíkem se dá udělat 400g a jsem si téměř jistej, že to tohle LED světlo nedá. Ceny znáš. Kvalitní LED panel prostě nemůže být levnej. Je faktem, že z principu výrobního procesu LED zbývá spousta zmetků, které se pak ve velkém prodávají za min. cenu. A tahle grow světla jsou místo, kde se jich dá rychle a účinně zbavit. Kde jinde je tolik W barevných LED?

Obecně jsou zkušenosti spíš špatné, podle ohlasů se ale najdou i výjimky. Je jich však málo a proto je to trochu loterie. U kvalitního výrobce dostaneš výrobek, který prostě je takový, jaký výrobce inzeruje.

a.

Old Post 18-06-2013 v 11:03 AM
alesh je offline   Profil uživatele alesh   Find more posts by alesh   Foto galerie člena alesh   Click here to Send alesh a Private Message   Add alesh to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
GrowLight
Stálý Člen

Karma uživatele GrowLight - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2013
Příspěvků: 37  

Příspěvek č. 978

Ahoj vsem,

Koupil jsem panel 150W ala Mazar zkousel jsem ale bohuzel se spatnym koncem...Nevim jestli je dulezity jak vysoko by mel byt panel ale kazdopadne kytky prestaly prijimat ziviny a behem par dni sli do pryc...A otazka zni jak tedy vysoko by mel byt panel?Hlava psal ze byse mohlo stat ze kytky kdyz je panel moc blizko tak dostanou "necrozu" Fotky nekterych listu mam v galerii...jednoduse zacly z prostredka chradnout,zloutnout a pak odumirat po prepnuti zpet na CFL zase zacli rust zdravy listy...

Příliš mnoho lidí utrácí peníze,které nevydělali,za věci,které nepotřebují,aby udělali dojem na lidi,které nemají rádi
"Will Smith"

Old Post 26-06-2013 v 07:20 AM
GrowLight je offline   Profil uživatele GrowLight   Find more posts by GrowLight   Foto galerie člena GrowLight   Click here to Send GrowLight a Private Message   Add GrowLight to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
GrowLight
Stálý Člen

Karma uživatele GrowLight - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2013
Příspěvků: 37  

Příspěvek č. 979

citace:
Původní příspěvek od asfalt
ahoj, jak si to měl vysoko?já teď mám 100w ledku v řízkárně a z půl metru mi pálila listy, musel jsem ji dát metr nad kytí..


No prave ze jsem dal na rady ze ledky muzes dat blizko asi 30cm a vubec jsem netusil ze to je ledkama nebo vyskou spis jsem to svadel na prehnojeni a moc sole ale asi to je prave tou vyskou...

Příliš mnoho lidí utrácí peníze,které nevydělali,za věci,které nepotřebují,aby udělali dojem na lidi,které nemají rádi
"Will Smith"

Old Post 26-06-2013 v 07:31 AM
GrowLight je offline   Profil uživatele GrowLight   Find more posts by GrowLight   Foto galerie člena GrowLight   Click here to Send GrowLight a Private Message   Add GrowLight to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
GrowLight
Stálý Člen

Karma uživatele GrowLight - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2013
Příspěvků: 37  

Příspěvek č. 980

ted tam mam automaty na CFL a ty se mi nechce kurv*t pristi kolo to zkusim dat hodne vysoko a uvidime jestli to bude k necemu dobry

Mrkni mi do galerie a ty zloutnouci listy je ten problem jenom jestli jsi mel podobny projev dik

Příliš mnoho lidí utrácí peníze,které nevydělali,za věci,které nepotřebují,aby udělali dojem na lidi,které nemají rádi
"Will Smith"

Old Post 26-06-2013 v 07:33 AM
GrowLight je offline   Profil uživatele GrowLight   Find more posts by GrowLight   Foto galerie člena GrowLight   Click here to Send GrowLight a Private Message   Add GrowLight to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
GrowLight
Stálý Člen

Karma uživatele GrowLight - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2013
Příspěvků: 37  

Příspěvek č. 981

Uvidimedocela by me stvalo kdyby byl panel k nicemu za takovy prachy

Příliš mnoho lidí utrácí peníze,které nevydělali,za věci,které nepotřebují,aby udělali dojem na lidi,které nemají rádi
"Will Smith"

Old Post 26-06-2013 v 07:53 AM
GrowLight je offline   Profil uživatele GrowLight   Find more posts by GrowLight   Foto galerie člena GrowLight   Click here to Send GrowLight a Private Message   Add GrowLight to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mathef
Nový Člen

Karma uživatele Mathef - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2002
Příspěvků: 3 

Příspěvek č. 982

tady ten strejda to ma pekne udelany!
http://www.youtube.com/watch?v=MVNxNVnkBPE

Old Post 23-08-2013 v 12:49 PM
Mathef je offline   Profil uživatele Mathef   Find more posts by Mathef   Foto galerie člena Mathef   Click here to Send Mathef a Private Message   Add Mathef to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Darisss
Stálý Člen

Karma uživatele Darisss - 56% PěstitelskáKarma uživatele Darisss - 56% Pěstitelská

Registrován: Feb 2004
Příspěvků: 63  

Příspěvek č. 983

Zdravím pány growery Rozhodla jsem se taky zkusit ledky, ale potřebovala bych poradit. Chtěla bych je kombinovat se sodíkem. Myslíte že bych z této nabídky mohla nějaké led použít? http://search.eim.ebay.cz/?el=3&es=...play&en=50&ep=7 ... dost se mi tam líbí 5m led pásky. Myslíte že by mělo cenu je kupovat? Díky za cenné rady

Old Post 29-08-2013 v 18:19 PM
Darisss je offline   Profil uživatele Darisss   Find more posts by Darisss   Foto galerie člena Darisss   Click here to Send Darisss a Private Message   Add Darisss to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
alesh
Stálý Člen

Karma uživatele alesh - 73% PěstitelskáKarma uživatele alesh - 73% PěstitelskáKarma uživatele alesh - 73% PěstitelskáKarma uživatele alesh - 73% PěstitelskáKarma uživatele alesh - 73% Pěstitelská

Registrován: Jul 2010
Příspěvků: 647  

Příspěvek č. 984

Kombinace se sodíkem je velmi vhodná, ale ne bílé pásky. Ideálně se poohlídni po modrých okolo 450nm nebo bílých (cool white) okolo CCT 6000K. A taky doporučuju koupit kvalitní kusy a to víceméně vylučuje ebay (ale taky se tam dá sehnat). Cree XT-E, XM-L. Luxeon RebelES, Luexeon M. To jsou LEDky, který by tě měly zajímat, pokud to má být lepší než sodík samotný.

a.

Old Post 30-08-2013 v 08:07 AM
alesh je offline   Profil uživatele alesh   Find more posts by alesh   Foto galerie člena alesh   Click here to Send alesh a Private Message   Add alesh to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 985

Ahoj,

http://www.hydroponicshut.com/pro-g...ponics-hut.html

uz se i zaciname dostavat do celkem slusnych cenovych relaci. Kdyz vezmu v potaz, ze alternativa se dnes prodava v eshopech klidne i za 12k.

Old Post 20-09-2013 v 09:40 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zaplatil
Nový Člen

Karma uživatele zaplatil - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2013
Příspěvků: 15 

Příspěvek č. 986

Ahojte,

A taketo nieco?
http://www.ebay.com/itm/6x-E27-15W-...=item1c36e72f41

Old Post 22-09-2013 v 20:06 PM
zaplatil je offline   Profil uživatele zaplatil   Find more posts by zaplatil   Foto galerie člena zaplatil   Click here to Send zaplatil a Private Message   Add zaplatil to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Andreas
Stálý Člen

Karma uživatele Andreas - 69% Pěstitelská

Registrován: Sep 2013
Příspěvků: 25  

Příspěvek č. 987

Zdravím ... rád bych se zeptal .. co si myslíte o tomto ?

http://growace.com/grow-light/led-g...ight-panel.html

Nebo snad tohle ?

http://www.htgsupply.com/Product-LE...-Spectrum---ONE

Bude to snačit tak cca pro 2 rostlinky ? Děkuji za odpovědi

Andreas

Old Post 22-09-2013 v 20:47 PM
Andreas je offline   Profil uživatele Andreas   Find more posts by Andreas   Foto galerie člena Andreas   Click here to Send Andreas a Private Message   Add Andreas to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hlava
Mad Head

Karma uživatele Hlava - 80% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 3229  

Příspěvek č. 988

citace:
Původní příspěvek od Mathef
tady ten strejda to ma pekne udelany!
http://www.youtube.com/watch?v=MVNxNVnkBPE



citace:
Původní příspěvek od Hlava
http://www.youtube.com/watch?v=MVNxNVnkBPE

Profici pod LEDkama jedou



Jo kdyby ses podival jen o stranu zpatky tak je to tam , hledat , koukat první , jo....

citace:
Původní příspěvek od Andreas
Zdravím ... rád bych se zeptal .. co si myslíte o tomto ?

http://growace.com/grow-light/led-g...ight-panel.html

Nebo snad tohle ?

http://www.htgsupply.com/Product-LE...-Spectrum---ONE

Bude to snačit tak cca pro 2 rostlinky ? Děkuji za odpovědi



Error 404
We are sorry, the page you requested cannot be found.

Click Here to go back to the Home Page


a druhej odkaz

Whoops, our bad...
The page you requested was not found, and we have a fine guess why.
If you typed the URL directly, please make sure the spelling is correct.
If you clicked on a link to get here, the link is outdated.


Nauč se internetem prosim , Hlava

Old Post 23-09-2013 v 00:40 AM
Hlava je offline   Profil uživatele Hlava   Find more posts by Hlava   Foto galerie člena Hlava   Click here to Send Hlava a Private Message   Add Hlava to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Hlava! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
High
Rumová víla

Karma uživatele High - 47% PěstitelskáKarma uživatele High - 47% PěstitelskáKarma uživatele High - 47% PěstitelskáKarma uživatele High - 47% Pěstitelská

Registrován: Apr 2010
Příspěvků: 284  

Příspěvek č. 989

Osobně si myslím že když výrobci LED systému Prodaj 3 světla tak jich zaplatěj deset.A ty Mazary zajisté kupujou z číny za hubičku a jen v česku na to dávaj ty nálepky mazar.
Vy ste si snad nevšimly že všechny LED lapmy jsou na chlup Stejný.Prvně to byly 1W pak 2w a ted dokonce 3w.Stejnak to leze ze stejne fabriky.
To je To samé jako externí disky.Každej si koupí 2TB disk na alze za několik tisíc přitom ho lze po 100ks objednat z čajny za 500kč/ks
Je to jen jedna velká šmela..Netvrdím že LED nemaj budoucnost ale Deset tisíc za tokovou M.R.D.K.U pod čím sotva člověk vypěstuje co pod 250w sodík.To je k smíchu.

Old Post 23-09-2013 v 10:40 AM
High je offline   Profil uživatele High   Find more posts by High   Foto galerie člena High   Click here to Send High a Private Message   Add High to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hlava
Mad Head

Karma uživatele Hlava - 80% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 3229  

Příspěvek č. 990

Jo o tom je o par stran zpatky , krom penez co do toho musis dat , tak jeste spoustu papirovani s tim cla , atd , je to stejny pro kazdeho, znamej co dela v AutoKelly tak mi rekl ze koupi kontainer dveri na nejaky auto a ten kontainer mu zaplatí 5prodanejch kusu , zbylejch 95ks je vydelek , no proc to neudelat taky ze jo , kazdej můzem delat co chceme tak zalozte nejaky AutoKelly nebo Alzu a treba to budeš mit za levno .

No proste to udelej kup sto LEDek za petikilo a tady si na to nalep High a prodavej to za tisic , určite ti urvou ruce a jeste vyděláš gudluck

Old Post 23-09-2013 v 13:38 PM
Hlava je offline   Profil uživatele Hlava   Find more posts by Hlava   Foto galerie člena Hlava   Click here to Send Hlava a Private Message   Add Hlava to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Hlava! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Darisss
Stálý Člen

Karma uživatele Darisss - 56% PěstitelskáKarma uživatele Darisss - 56% Pěstitelská

Registrován: Feb 2004
Příspěvků: 63  

Příspěvek č. 991

Zdravím, tak jsem se na led pásky vykašlala a uvažuju o led panelu (300W-500W). Mohli byste mi nějaký doporučit? Klidně ebay. Díky

Old Post 11-10-2013 v 11:53 AM
Darisss je offline   Profil uživatele Darisss   Find more posts by Darisss   Foto galerie člena Darisss   Click here to Send Darisss a Private Message   Add Darisss to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bárt
Stálý Člen

Karma uživatele Bárt - 96% Pěstitelská

Registrován: Nov 2008
Příspěvků: 797 

Příspěvek č. 992

citace:
Původní příspěvek od Darisss
Zdravím, tak jsem se na led pásky vykašlala a uvažuju o led panelu (300W-500W). Mohli byste mi nějaký doporučit? Klidně ebay. Díky

Tak to je těžké doporučení, když HPS obdobného příkonu dělá výnos jako LED stejného příkonu. Pokud máš problém s teplem, tak CFL LED nahradí za zlomek ceny. Se spolehlivostí je na tom nejlépe HPS a led nejhůř, tak si vyber.

Grow Max 150W

Old Post 11-10-2013 v 13:31 PM
Bárt je offline   Profil uživatele Bárt   Find more posts by Bárt   Foto galerie člena Bárt   Click here to Send Bárt a Private Message   Add Bárt to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 22:34 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 60 61 62 63  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
21-11-2023 - Světla LED a jiné druhy LED světel parametry LED diod pro pestovani IV. - 648 odpovědí
17-02-2018 - Světla LED a jiné druhy LED světel parametry LED diod pro pestovani III. - 1011 odpovědí
04-10-2016 - Světla LED a jiné druhy LED světel parametry LED diod pro pestovani II. - 1018 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.1441550 seconds with 27 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív