Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » prevoz marihuany na slovensko
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
drinker hulič
Stálý Člen

Karma uživatele drinker hulič - 72% PěstitelskáKarma uživatele drinker hulič - 72% PěstitelskáKarma uživatele drinker hulič - 72% Pěstitelská

Registrován: Apr 2002
Příspěvků: 626  

Příspěvek č. 1

ahoj,
predem se omlouvam esli je tu uz resene, ale ja hledal a nenasel. takze muj dotaz. za nedlouho mam jet na slovensko (svatba uz se tesim) a rad bych tam prevez nejaky to huleni (svatebni dar ). takze - delaj se "psi" kontroly na prechodu (nevim rpesne jmeno, nekde u zlina, prej), nebo se to mava. upozornuju ze nepojedou hipisaci, ale tri velice slusne vypadajici 40catnici a jedna manicka (ja ) kdyz nekam do auta strcim paklik s hulenim, projde to? radsi se ptam, uz dlouho sem na slovensko nejel.

kdyztak me smazte, nebo milosrdne hodte link.

diky.

The ice age is coming, the sun is zooming in
Engines stop running and the weed is growing thin. -- The Clash

Prehistorie - 2002, první pokus o grow

Historie - 2005, 150W Powerplant

Současnost - 2x600W kokos, Durga Mata, Mendocino Madness

Old Post 31-08-2002 v 12:21 PM
drinker hulič je offline   Profil uživatele drinker hulič   Find more posts by drinker hulič   Foto galerie člena drinker hulič   Click here to Send drinker hulič a Private Message   Add drinker hulič to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jeckob
Stálý Člen

Karma uživatele Jeckob - 22% PěstitelskáKarma uživatele Jeckob - 22% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 152 

No problem Příspěvek č. 2

Kdyz jsme jeli na slovensko na cundr(tomu se ani cundr neda rikat)tak jsme provezli uplne v pohode.Kolik toho powezes?Jestli jen par g,tak se nemusis niceho obavat.

Old Post 31-08-2002 v 12:41 PM
Jeckob je offline   Profil uživatele Jeckob   Find more posts by Jeckob   Foto galerie člena Jeckob   Click here to Send Jeckob a Private Message   Add Jeckob to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pasant
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Obecné Příspěvek č. 3

Ted jsme byli na Slovaci a v poho jsme provezli huleni pres hranice. Ani jsme se nenervovali, protoze jsme na nej uplne zapomeli. Ja myslim, ze to muzes klidne risknout. Tedy pokud toho nepovezes celou karku.

Old Post 31-08-2002 v 18:18 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dalajlama
Stálý Člen

Karma uživatele dalajlama - 13% PěstitelskáKarma uživatele dalajlama - 13% Pěstitelská

Registrován: Jun 2002
Příspěvků: 168  

Pohodička čerstvý info: Příspěvek č. 4

na Slovensku jsem byl naposledy před třema tejdnama, no parádička ale co se týče hulení...
měl jsem vyjet v šest ráno z čr, ale čekal jsem na peníze, abych vůbec moh zaplatit pak ubytování a tak a nakonec jsem tedy vyrazil až večer a ještě jsem jel z Prahy prvně do Třebíče, pak si dal v devět večer večeřu ve Studenci a jel ku slovenským hranicím.. všichni v autě včetně psa spali a já jel a hulil, jel a hulil a hulil.. a protože su zvyklej, že hranice na rakousko jsou obrovský zářící monstrum, kterýho si prostě musíš všimnout, čekal jsem to všude, tedy i na slovensku.. co se nestalo.. jedu asi 90 (na ty serpentýny dost rychle) a najednou z ničeho nic se z tý tmy a ještě z kopce vyloupla vodorovná větev s cedulou stop a koukám hranice! abych tou "závorou" neprojel, zabrzdil jsem... tedy najednou se z obrovskýho oblaka čoudu ze spálenejch pneumatik napřáhla ruka celníka se slovy: "co to tu vyvádíš?!!" a já, ještě "posilněn" jsem úplně ztuhl a hodil po něm občanku, pas, očkovák psa, kartičku dárce krve, šalinkartu... no prostě všechno co bylo po ruce.. on toho půlku sebral ze země a říká: "a číslo bot?" no a v tý chvíly jsem ho už vážně nestih!! ale měl smysl pro humor. Číslo bot jsem mu neřekl, protože jsem nemohl mluvit, on se zeptal: ˇ"nějaký tovar?" - já na spolujezdce: "co říkal?" - spolujezdec: "jestli vezeš něco k proclení!! vole!" - já: "ne" - celník: "jeďte" a taxem jel... na klíně šlukovku, v autě hafo hulení... ale před hranicema na slovenský straně jsem to už uklidil.. ty jsem už čekal...

dalajlama in love SPEKTRUM ŠTĚSTÍ ZAOKNOVKA GOOD-MUSIC myWEBík
------------------------------------------------------------------------------------
KDYBYCHOM VŠICHNI UMĚLI VŠECHNO, NEPOTŘEBOVALI BYCHOM SE.. jaman

Old Post 31-08-2002 v 20:25 PM
dalajlama je offline   Profil uživatele dalajlama   Find more posts by dalajlama   Foto galerie člena dalajlama   Click here to Send dalajlama a Private Message   Add dalajlama to your buddy list     Navštiv homepage uživatele dalajlama! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mios
Stálý Člen

Karma uživatele Mios - 70% PěstitelskáKarma uživatele Mios - 70% Pěstitelská

Registrován: Oct 2001
Příspěvků: 74 

Autobus Příspěvek č. 5

No ja ti moyem popisat iba moje zazitky s cestou autobusom. Proste sme vsetci vystupily ukaali pasz a isli dalej SK- CZ hranica je uplne OK.

Hlavne nech je pohoda!

Old Post 31-08-2002 v 21:12 PM
Mios je offline   Profil uživatele Mios   Find more posts by Mios   Foto galerie člena Mios   Click here to Send Mios a Private Message   Add Mios to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
onika
Nový Člen

Karma uživatele onika - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2002
Příspěvků: 2 

prevoz marihuany na slovensko Příspěvek č. 6

No my tam byli asi pred 14 dny. Dopredu nas znamy varovali, ze nektery celnici jsou docela vostry - prolejzali jim auto asi dve hodiny - a nic, nic totiz nevezli. Ale pokud to chcete mít po jistotě je nejlepci prejizdet hranice kolem 4 ráno, v 5 se totiz stridaj a kdo by mel chut delat pres cas. My jsme to takhle udelali a veselymu vyletu uz nic nebranilo.

Old Post 05-09-2002 v 10:38 AM
onika je offline   Profil uživatele onika   Find more posts by onika   Foto galerie člena onika   Click here to Send onika a Private Message   Add onika to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Idea
Moderátor

Karma uživatele Idea - 84% PěstitelskáKarma uživatele Idea - 84% PěstitelskáKarma uživatele Idea - 84% PěstitelskáKarma uživatele Idea - 84% PěstitelskáKarma uživatele Idea - 84% PěstitelskáKarma uživatele Idea - 84% Pěstitelská

Registrován: Jun 2001
Příspěvků: 293  

:) Příspěvek č. 7

cau
no podle me ,je to vsecko o stesti na jakyho narazis celnika a jakou ma zrovna v tu chvili naladu

Pred mesicem sme jeli na slovensko ,ted nevim jakej to byl prechod myslim Bumbálka , s dvema kamosema ve veteranskym vartburgu z roku 1960 asi ,fakt nadherna limuzina ;) ,tam sme projeli v pohode ale kdyz sme se vraceli z5 do CR ,tak nas odstavili a rozebrali nam auto ze sem docela cumel ,jeli sme tam pro naky zavareny okurky ke kamosove babce a jako vsechny sme je museli otevrit ,vokurky v prdeli,posrana nalada znate to ... no proste HC ,nakonec sme tam stravili neco pres dve hodiny,ale nastesti sme zadny weed nevezli..

-== Skunk ==- 2x70W
-== Masterkush ==- 2X50W
-== balkon 2002 ==-
-== holky za oknem - nebula budha ==-
-== OuTd00R 2002 ==-
-== PoweR PlanT~250W ==-

Old Post 05-09-2002 v 11:58 AM
Idea je offline   Profil uživatele Idea   Find more posts by Idea   Foto galerie člena Idea   Click here to Send Idea a Private Message   Add Idea to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
drinker hulič
Stálý Člen

Karma uživatele drinker hulič - 72% PěstitelskáKarma uživatele drinker hulič - 72% PěstitelskáKarma uživatele drinker hulič - 72% Pěstitelská

Registrován: Apr 2002
Příspěvků: 626  

Příspěvek č. 8

no tak jo, ja to asi risknu jinak nepovezu toho moc jenom trochu na par brcek a tak... znate to
diky za odpovedi a zkusenosti!

The ice age is coming, the sun is zooming in
Engines stop running and the weed is growing thin. -- The Clash

Prehistorie - 2002, první pokus o grow

Historie - 2005, 150W Powerplant

Současnost - 2x600W kokos, Durga Mata, Mendocino Madness

Old Post 05-09-2002 v 17:03 PM
drinker hulič je offline   Profil uživatele drinker hulič   Find more posts by drinker hulič   Foto galerie člena drinker hulič   Click here to Send drinker hulič a Private Message   Add drinker hulič to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 12:26 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
10-02-2002 - Chcete legalizovat marihuanu na Slovensku??? - 21 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.0488040 seconds with 24 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív