Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Konvenční Zahrádky » Zahrada 1000 a jedné noci (experiment)
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 8 9 10 11 12 »
Myslíte si že by měla Pocahontas pokračovat ?
Ano, určitě
Zajímavé, proč ne
Zvláštní, ale proti gustu ...
nic moc
škoda elektřiny, zbal to a běž šoupat nohama
Ukázat Výsledky [Upravit Anketu (pouze moderátoři)]
Autor
Téma 
doloroso
Stálý Člen

Karma uživatele doloroso - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2009
Příspěvků: 85  

Příspěvek č. 145

tesim sa aj ja, pod co ich das? mh alebo cfl? najskor asi pod ziarivky, ale potom? chcel by som vidiet ako by isli pod mh alebo hps..

Chilli grower

Chilli 2009

Old Post 30-01-2010 v 09:15 AM
doloroso je offline   Profil uživatele doloroso   Find more posts by doloroso   Foto galerie člena doloroso   Click here to Send doloroso a Private Message   Add doloroso to your buddy list     Navštiv homepage uživatele doloroso! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pocahontas
Stálý Člen

Karma uživatele Pocahontas - 75% PěstitelskáKarma uživatele Pocahontas - 75% PěstitelskáKarma uživatele Pocahontas - 75% Pěstitelská

Registrován: Nov 2009
Příspěvků: 260  

Hydroponie Bonsai Příspěvek č. 146


Zdravim groweři tak jsem dnes opět měnil vodu v bubbleru a příjemě mě potěšily kořeny co z bonsaiie vylezly, už to začíná vypadat nadějně, po zastřihnutí jí vylezlo hned několik dalších větviček a celá hodně mohutní.
do bubláku (1,5l oběm květináče) jsem jí niní přidal 7 kapek peroxidu vodíku, kořenový stimulátor, opět bonsai elixír.
už ale musim koupit ty hnojky na bonsaie ať to frčí

Pocahontas žije v Zahradě 1000 a jedné noci

Old Post 01-02-2010 v 15:07 PM
Pocahontas je offline   Profil uživatele Pocahontas   Find more posts by Pocahontas   Foto galerie člena Pocahontas   Click here to Send Pocahontas a Private Message   Add Pocahontas to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Pocahontas! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pocahontas
Stálý Člen

Karma uživatele Pocahontas - 75% PěstitelskáKarma uživatele Pocahontas - 75% PěstitelskáKarma uživatele Pocahontas - 75% Pěstitelská

Registrován: Nov 2009
Příspěvků: 260  

Hydroponie Příspěvek č. 147


ještě jedna

Pocahontas žije v Zahradě 1000 a jedné noci

Old Post 01-02-2010 v 15:16 PM
Pocahontas je offline   Profil uživatele Pocahontas   Find more posts by Pocahontas   Foto galerie člena Pocahontas   Click here to Send Pocahontas a Private Message   Add Pocahontas to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Pocahontas! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pocahontas
Stálý Člen

Karma uživatele Pocahontas - 75% PěstitelskáKarma uživatele Pocahontas - 75% PěstitelskáKarma uživatele Pocahontas - 75% Pěstitelská

Registrován: Nov 2009
Příspěvků: 260  

Příspěvek č. 148


tady je růžička co jsem dostal na jedné akci, snad mi zakoření
dal jsem jí do vody s kořenovím stimulátorem a trošku peroxidu ja si na něm moc ujíždím
vedle toho jak jsou to rockwolový kostičky, tak v nich je chili ale ještě nevylezlo

Pocahontas žije v Zahradě 1000 a jedné noci

Old Post 01-02-2010 v 15:23 PM
Pocahontas je offline   Profil uživatele Pocahontas   Find more posts by Pocahontas   Foto galerie člena Pocahontas   Click here to Send Pocahontas a Private Message   Add Pocahontas to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Pocahontas! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pocahontas
Stálý Člen

Karma uživatele Pocahontas - 75% PěstitelskáKarma uživatele Pocahontas - 75% PěstitelskáKarma uživatele Pocahontas - 75% Pěstitelská

Registrován: Nov 2009
Příspěvků: 260  

Obecné Příspěvek č. 149


a poslední foto jen tak pro oko

Pocahontas žije v Zahradě 1000 a jedné noci

Old Post 01-02-2010 v 15:28 PM
Pocahontas je offline   Profil uživatele Pocahontas   Find more posts by Pocahontas   Foto galerie člena Pocahontas   Click here to Send Pocahontas a Private Message   Add Pocahontas to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Pocahontas! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
doloroso
Stálý Člen

Karma uživatele doloroso - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2009
Příspěvků: 85  

Příspěvek č. 150

uz ti vyklicilo chilli? ak ne, daj si parnik nad radiator, ale nie priamo nan.. vnutri musi byt 26-32 °C, inak budes cakat aj 3 tyzdne, namiesto 3 dni..

Chilli grower

Chilli 2009

Old Post 04-02-2010 v 08:31 AM
doloroso je offline   Profil uživatele doloroso   Find more posts by doloroso   Foto galerie člena doloroso   Click here to Send doloroso a Private Message   Add doloroso to your buddy list     Navštiv homepage uživatele doloroso! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pocahontas
Stálý Člen

Karma uživatele Pocahontas - 75% PěstitelskáKarma uživatele Pocahontas - 75% PěstitelskáKarma uživatele Pocahontas - 75% Pěstitelská

Registrován: Nov 2009
Příspěvků: 260  

Příspěvek č. 151


Zdravim, tak po dlouhé době opět přináším nějaké informace, co se děje v mojí zahrádce
Je začátek nové sezóny a tak jsem neváhal a zašal vysazovat do rockwollu semínka kaktusů, už mi jich 6 vyklíčilo a začínají růst, zbytek je na cestě
byl jsem td nejakou dobu na chatě ale naštěstí kitičky to přežily a jsou vpořádku.
Bonsai v bubbleru roste jako z vody větvě jsou už tak dlouhé a mají mnohem větší listy než na zečátku, budu muset opět zastřihovat. bohužel jsem zase odhalil záškodníka na listech, tak jsem je hned drtil.

palmičky co jsou v levém sekturu mají teď dobré období, po zálivce s hnojivamy tak 6-7 palem vystřelilo hned další list, (normální je stonek a 6-8 listů) niní mají vyšší stonky a na nich 12-15 listů, jsou silnější a i lépe vypadají.

Bohužel mě trápí aspoaragus, ta hlína ve které je mu nějak nevyhovuje, rychle vysichá a to asparagus nemá rád, tak přišel o pár větví. narostli mu nové 4 ale ty my už zase lezou ven stropem

masožravka se vzpamatovala a už má nové listy které se už otvírají, do týdne bude schopná opět pohlcovat mušky.

nějak jsem zanevřel na rozmarín tak mi lehce zeschl :P couž

Chilli které jsem dostal od Dolorosa mi už vyklíčilo a má cca 4-5 cm. výborně

od kamaráda jsem dostal novou sodíkovou výbojku son-t takže už žádnou kupovat nemusím výborně

Vánoční hvězda mi začala kvést, nechápu jak je to možné perioda je 16/8, ale nijak mi to nevadí
vytvořila strašně moc novích listů a 5 menších květů, jsou zvláštní, a každý z nich se na boku roztrhl a vytíká z nich vodička, jedovatá vodička
jsou celkem pěkný

Pocahontas žije v Zahradě 1000 a jedné noci

Old Post 20-02-2010 v 15:08 PM
Pocahontas je offline   Profil uživatele Pocahontas   Find more posts by Pocahontas   Foto galerie člena Pocahontas   Click here to Send Pocahontas a Private Message   Add Pocahontas to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Pocahontas! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Stunt
Stálý Člen

Karma uživatele Stunt - 33% Pěstitelská

Registrován: Jan 2010
Příspěvků: 99 

Příspěvek č. 152

ty si ale pěstitel nečetl sice sem celej thread ale líbí se mi jak experimentuješ jen bych se chtěl zeptat ohledně bazalky to máš normálně semena z obchodu? a to Aloe kde si vzal to je ze semen (cibulky) nebo už koupená kytka ???? diky a K+

Naposledy upravil Stunt 20-02-2010 v 20:18 PM

Old Post 20-02-2010 v 20:09 PM
Stunt je offline   Profil uživatele Stunt   Find more posts by Stunt   Foto galerie člena Stunt   Click here to Send Stunt a Private Message   Add Stunt to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Tibeth
Zahradník Země

Karma uživatele Tibeth - 79% Pěstitelská

Registrován: Sep 2009
Příspěvků: 391  

Příspěvek č. 153


Ahoj Pocahontas

Myslím, že Vánoční hvězda kvete nezávisle na fotoperiodě.
Roste určitou dobu a pak jde do květu.
Stejně jako autoflower kříženci cannabis.

A propó, jak se mají orchideie?

Měj se fajn a ať se daří...

*Dokonalost tkví v maličkostech, tvořit dokonalé není maličkost !*

.. Rozdíl mezi námi a ostatními je v tom,
že my neříkáme ani polovinu toho co známe,
zatím co oni neznají ani polovinu toho co říkají ..


TIBETHSKÁ KONOPNÁ ZAHRÁDKA 2011 - FOTOGALERIE , TIBETHSKÁ KONOPNÁ ZAHRÁDKA 2010,
TIBETHSKÁ NEKONOPNÁ ZAHRÁDKA 2010, HISTORIE HYDROPONIE, HASHISH BY TIBETH, MY,
JAPONSKO, CELÁ GALERIE FOTEK, TIBETH ALCOHOL BASE, JAK JSEM ZAČAL PĚSTOVAT,

CANNA FÓRUM - NOVÉ TESTOVACÍ FÓRUM NA STARÉ OSVĚDČENÉ TÉMA :-)



Old Post 20-02-2010 v 23:04 PM
Tibeth je offline   Profil uživatele Tibeth   Find more posts by Tibeth   Foto galerie člena Tibeth   Click here to Send Tibeth a Private Message   Add Tibeth to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Tibeth! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
doloroso
Stálý Člen

Karma uživatele doloroso - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2009
Příspěvků: 85  

Příspěvek č. 154

sewas no nahadzuj fotky.. som zvedavy, a inak ktore chilli ti vysli?

Chilli grower

Chilli 2009

Old Post 21-02-2010 v 20:15 PM
doloroso je offline   Profil uživatele doloroso   Find more posts by doloroso   Foto galerie člena doloroso   Click here to Send doloroso a Private Message   Add doloroso to your buddy list     Navštiv homepage uživatele doloroso! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pocahontas
Stálý Člen

Karma uživatele Pocahontas - 75% PěstitelskáKarma uživatele Pocahontas - 75% PěstitelskáKarma uživatele Pocahontas - 75% Pěstitelská

Registrován: Nov 2009
Příspěvků: 260  

Příspěvek č. 155


to Stunt: diky no snažím se
bazalku i většinu ostatních bilinek mám ze semínka, v opchodě není problém sehnat do 20 kč jak klasickou bazalku, tak i mix kde je asi 4-5 druhů bazalky. semínka jdou rychle, jen to pak udržet je těžší :P toto je už moje třetí bazalka, ale tentokrát snad už poroste tak jak má
předešlé to nezvládly kvůli malím zkušenostem
to aloe jsem koupil na aukru za 25 kč příjde mi strašně směšné jak vidím v hornbachu a takových obchodech že prodávají jednu sazeničku za 120kč nikdy bych to nekoupil
za těch 25 to byla jen jedna sazenice a na boku měla jednu malou odnož a niní už jichh je asi 6-7

to Tibeth: jj taky mě to napadlo, a vůbec bych se nedivil, taky je možný že z tech šoků sama začala kvíst, je to kytka z jedné akce kdy se tyto vánoční hvězdy prodávají a to pěstování je dost nic moc, vemou žízek dají ho do jiffiho a pak to dají pod nějakou megalampu, tam to po měsíci seberou a hurá prodávat bodejď by pak kytky nebyly poblblé když se jim změní 3x-4x po sobě perioda a typ světla

Orchidea, zatím se má fajn, má opět nové vzdušné kořínky, už tak přes 8, ale jsou tmavší a tvrdší, navíc jsou takové dvoubarevné, zítra přidám foto to bude lepší ale nestežuje si zatím
páni ten květ je opravdu nádherný tak čistý, úplná pastva pro oči


A ještě přidávám foto bonsaie, daří se jí fajn, ty dvě co jsou v hlíně jsou od koupi stále stejné :P nemají snad ani jeden noví lístek i když je hnojím, nežloutnou ale ani nerostou, prostě vyčkávají, zatímco bonsai v bubláku, tajede jako z vody

Pocahontas žije v Zahradě 1000 a jedné noci

Old Post 23-02-2010 v 22:02 PM
Pocahontas je offline   Profil uživatele Pocahontas   Find more posts by Pocahontas   Foto galerie člena Pocahontas   Click here to Send Pocahontas a Private Message   Add Pocahontas to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Pocahontas! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pocahontas
Stálý Člen

Karma uživatele Pocahontas - 75% PěstitelskáKarma uživatele Pocahontas - 75% PěstitelskáKarma uživatele Pocahontas - 75% Pěstitelská

Registrován: Nov 2009
Příspěvků: 260  

Příspěvek č. 156


to doloroso: taky jsem zvědaví jak to vyjde jedno stále klíčí
asi dám nahodit další semena at to je jistější a nezaostává za ostatními. už jsem to dal do květináčů a dal jim první zálivku s hnojkama
dostal jsem od kamaráda vzduchovadlo, elite 800 tak uvažuju o dalším bubbleru jen pro chili, že bych to dal ven až příjde sezóna a zkusil jaký efekt bude mít bublák s kytkama pod sluncem

Od každého druhu mám dva květináče, když už to dělám tak udělám takoví pokus, at vidím výsledky které jsou oběktivní, kytky budou mít stejné podmínky stejné hnojky a stejné květináče, ale v jednom je jedna rosltina a ve druhém jsou dvě rostliny. myslím že se bude víc dařit samostatným rosltinkám, ale nechám se překvapit

Pocahontas žije v Zahradě 1000 a jedné noci

Naposledy upravil Pocahontas 23-02-2010 v 22:48 PM

Old Post 23-02-2010 v 22:18 PM
Pocahontas je offline   Profil uživatele Pocahontas   Find more posts by Pocahontas   Foto galerie člena Pocahontas   Click here to Send Pocahontas a Private Message   Add Pocahontas to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Pocahontas! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ganjjaman
Stálý Člen

Karma uživatele Ganjjaman - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2009
Příspěvků: 47  

Příspěvek č. 157

Hotova Laboratoř ale ty nase kytky by se mi tam libili vice ale jinak moc pekne

Old Post 25-02-2010 v 17:53 PM
Ganjjaman je offline   Profil uživatele Ganjjaman   Find more posts by Ganjjaman   Foto galerie člena Ganjjaman   Click here to Send Ganjjaman a Private Message   Add Ganjjaman to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Ganjjaman! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pocahontas
Stálý Člen

Karma uživatele Pocahontas - 75% PěstitelskáKarma uživatele Pocahontas - 75% PěstitelskáKarma uživatele Pocahontas - 75% Pěstitelská

Registrován: Nov 2009
Příspěvků: 260  

Příspěvek č. 158

ty naše kytky ? co tím myslíš ? cannabis ?

Pocahontas žije v Zahradě 1000 a jedné noci

Old Post 26-02-2010 v 06:49 AM
Pocahontas je offline   Profil uživatele Pocahontas   Find more posts by Pocahontas   Foto galerie člena Pocahontas   Click here to Send Pocahontas a Private Message   Add Pocahontas to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Pocahontas! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
doloroso
Stálý Člen

Karma uživatele doloroso - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2009
Příspěvků: 85  

Příspěvek č. 159

pekne mas uz to chilli.. daj foto celej zahrady.. inak ako ich pojdes? pod akym svetlom?

Chilli grower

Chilli 2009

Old Post 09-03-2010 v 13:15 PM
doloroso je offline   Profil uživatele doloroso   Find more posts by doloroso   Foto galerie člena doloroso   Click here to Send doloroso a Private Message   Add doloroso to your buddy list     Navštiv homepage uživatele doloroso! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pocahontas
Stálý Člen

Karma uživatele Pocahontas - 75% PěstitelskáKarma uživatele Pocahontas - 75% PěstitelskáKarma uživatele Pocahontas - 75% Pěstitelská

Registrován: Nov 2009
Příspěvků: 260  

Příspěvek č. 160


zdravim groweři
tak po nějaké době zase přináším čerstvé informace

Koupil jsem si hnojiva od plagronu Coco A+B
tak už hnojím vše co pěstuju v kokosu

mynulý týden jsem hnojil kristalonem a jelikož je trošku silnější jedna dekorativní rostlina to nerozchodila a na přehnojení zařvala. bohužel

Musím říct že stále mě trápí škůdci, nic tu sice nedělají ale svou přítomností mě více než iritují. jsou to takové malé mrdky, jsou od zelené až po zeleno žlutou barvu. malinkatí tak 1-2 mm. vypadají tělem jako klíště mají mini nožičky a pořád mi obtěžují rostliny

teď si hlavně oblíbili čili a fenykl, mrdky jedny
zatím ničím ručně ale zřejmě použiju opět olejíček na odstranění těchto potvůrek

tady foto celé zahrady

Pocahontas žije v Zahradě 1000 a jedné noci

Old Post 13-03-2010 v 09:42 AM
Pocahontas je offline   Profil uživatele Pocahontas   Find more posts by Pocahontas   Foto galerie člena Pocahontas   Click here to Send Pocahontas a Private Message   Add Pocahontas to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Pocahontas! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 05:20 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 8 9 10 11 12 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.2622650 seconds with 38 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív