Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Elektronika a Technika » 1 in, koupě elektroniky
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
stanley
Stálý Člen

Karma uživatele stanley - 60% Pěstitelská

Registrován: Jan 2009
Příspěvků: 159  

1 in, koupě elektroniky Příspěvek č. 1

Čau...tento rok mně už zase ukradli outdoor, tak sem se pěkně rozzlobil a rozhodl jsem se, že si udělám svoji malou pěstírnu.
Ze začátku tam chcu prdnout jen 150watt sodik, ale nemám zkušenosti s výbojkama na růst a květ, proto potřebuji poradit.
Zde jsem našel hodně levné věcičky:

http://www.svitime.eu/cs/shop/detai...p-t-150-230-e40

http://www.svitime.eu/cs/shop/detai...84-nahj-150-620

http://www.svitime.eu/cs/shop/detai...ace/187-z-400-m

Jenom si nejsem jist, jestli je ta výbojka kvalitní....ta cena se mě moc nezdá, jinak nevím, jaký tam mám dát kondenzátor a pojistku ( v oboru elektro sem prostě jelítko) Tímto se ptám, jestli mohu použít výbojku pro růst i květ. Dík za odpovědi

http://obchod.nozonenet.com/images/uploads/list_marihuany.jpg

Old Post 12-11-2009 v 14:21 PM
stanley je offline   Profil uživatele stanley   Find more posts by stanley   Foto galerie člena stanley   Click here to Send stanley a Private Message   Add stanley to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Sirus
Stálý Člen

Karma uživatele Sirus - 97% PěstitelskáKarma uživatele Sirus - 97% PěstitelskáKarma uživatele Sirus - 97% PěstitelskáKarma uživatele Sirus - 97% PěstitelskáKarma uživatele Sirus - 97% Pěstitelská

Registrován: Aug 2008
Příspěvků: 181  

Příspěvek č. 2

Zdar Stanley. Použít by se dala. Sice je to sodium, což znamená, že je to květová výbojka, ale dá se použít i na růst.
Co se týče kvality, tak nevím. Sám ji nepoužívám, ani jsem nikdy nepoužil. A neznám nikoho, kdo by ji měl.
Zkus o ni najít nějaký bližší informace : teplotu světelnýho spektra, vlnovou délku vyzařování, svítivost.
EDIT : Co se týče kvality tak můžu doporučit Philips nebo Sonlite, ale teď nevím jestli vyráběj tyhle watáže.

Snáze uvěříme lži, kterou jsme slyšely už tisíckrát, než pravdě která je vyřčena poprvé!


Old Post 12-11-2009 v 14:49 PM
Sirus je offline   Profil uživatele Sirus   Find more posts by Sirus   Foto galerie člena Sirus   Click here to Send Sirus a Private Message   Add Sirus to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hanyz
bardzo ładny Grzeszek

Karma uživatele Hanyz - 76% PěstitelskáKarma uživatele Hanyz - 76% PěstitelskáKarma uživatele Hanyz - 76% PěstitelskáKarma uživatele Hanyz - 76% PěstitelskáKarma uživatele Hanyz - 76% PěstitelskáKarma uživatele Hanyz - 76% PěstitelskáKarma uživatele Hanyz - 76% PěstitelskáKarma uživatele Hanyz - 76% PěstitelskáKarma uživatele Hanyz - 76% PěstitelskáKarma uživatele Hanyz - 76% PěstitelskáKarma uživatele Hanyz - 76% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 1059  

Příspěvek č. 3

Zdarec

Má odpověď je v podobném duchu jako od Siruse - neznám, neviděl, na růst použít půjde, doporučuju philips. A to konkrétně philips s technologií pia, označovaná taky jako pia plus, plus nebo master. Připlatíš si za ní nějakých 150 vočí http://www.svitidla-osvetleni-elekt...515/cz/d-86091/ . Rozdíl ve výkonu v prvním IN asi ani nepoznáš, nicméně můžeš se aspoň spolehnout na životnost.

Ostatní komponenty jsou asi OK, tam se žádný zázrak nevymyslí. Kondenzátor pro provoz nepotřebuješ

Kuřákova plíce

  1. Profi-racer trolejbusového autokrosu
  2. Soutěž o největšího populistu vrcholí, známe jednoho z favoritů

You take the blue pill, the story ends, you wake up in your bed and believe whatever you want to believe. You take the red pill, you stay in Wonderland, and I show you how deep the rabbit hole goes.

Old Post 13-11-2009 v 12:51 PM
Hanyz je offline   Profil uživatele Hanyz   Find more posts by Hanyz   Foto galerie člena Hanyz   Click here to Send Hanyz a Private Message   Add Hanyz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
stanley
Stálý Člen

Karma uživatele stanley - 60% Pěstitelská

Registrován: Jan 2009
Příspěvků: 159  

Příspěvek č. 4

OKi moc dík, ten kondík tam vyhlazuje nějakou indukční reaktanci nebo nejakou podobnou chujovinu.... nam to ve skole rikali pry to ma aji menší spotřebu tak nwm no......nějakej jalovej vykon
Do te philipsky asi pudu.... jinak bych potreboval zajistit nějakou ochranu ( aby mi doma nic nevyhorelo-celkem se toho bojím. Slyšel jsem, že jsou aji nějáké obvody ochran, třeba když se mi vylije voda a ja do toho omilem slapnu, tak by me to nemělo dat prdu

http://obchod.nozonenet.com/images/uploads/list_marihuany.jpg

Old Post 13-11-2009 v 21:07 PM
stanley je offline   Profil uživatele stanley   Find more posts by stanley   Foto galerie člena stanley   Click here to Send stanley a Private Message   Add stanley to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hanyz
bardzo ładny Grzeszek

Karma uživatele Hanyz - 76% PěstitelskáKarma uživatele Hanyz - 76% PěstitelskáKarma uživatele Hanyz - 76% PěstitelskáKarma uživatele Hanyz - 76% PěstitelskáKarma uživatele Hanyz - 76% PěstitelskáKarma uživatele Hanyz - 76% PěstitelskáKarma uživatele Hanyz - 76% PěstitelskáKarma uživatele Hanyz - 76% PěstitelskáKarma uživatele Hanyz - 76% PěstitelskáKarma uživatele Hanyz - 76% PěstitelskáKarma uživatele Hanyz - 76% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 1059  

Příspěvek č. 5

Kondenzátor pro eliminaci jalového proudu má smysl umístit jen v případě. že máš doma nové "hodiny", tj. elektronický měřák, který měří i jalový proud, a z 97% ho nemáš. Ta ochrana před úrazem elektrickým proudem, o které mluvíš, je proudový chránič alias "fíčko". Přeruší obvod při úniku 30mA (alespoň ten standardní pro domáctnost, jsou i jiné např. na 100mA) v době do 0,2 sekundy, což je délka T-vlny fáze srdečního rytmu, ve které dochází k repolarizaci srdečního svalu. U novějších staveb jsou přímo v rozváděči, ale existují i verze do zásuvky. Každopádně primární ochranou před úrazem a dalšími následky negativního působení el. proudu, je kvalitně provedená el. instalace.

Kuřákova plíce

  1. Profi-racer trolejbusového autokrosu
  2. Soutěž o největšího populistu vrcholí, známe jednoho z favoritů

You take the blue pill, the story ends, you wake up in your bed and believe whatever you want to believe. You take the red pill, you stay in Wonderland, and I show you how deep the rabbit hole goes.

Old Post 14-11-2009 v 00:23 AM
Hanyz je offline   Profil uživatele Hanyz   Find more posts by Hanyz   Foto galerie člena Hanyz   Click here to Send Hanyz a Private Message   Add Hanyz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
stanley
Stálý Člen

Karma uživatele stanley - 60% Pěstitelská

Registrován: Jan 2009
Příspěvků: 159  

Příspěvek č. 6

Heh aha no... pokud bych chtel ten chranic do zasuvky pro domacnost v jake cenové relaci se ty přístroje tak pohybují?

http://obchod.nozonenet.com/images/uploads/list_marihuany.jpg

Old Post 14-11-2009 v 09:05 AM
stanley je offline   Profil uživatele stanley   Find more posts by stanley   Foto galerie člena stanley   Click here to Send stanley a Private Message   Add stanley to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 7

Čau, no já jsem kupoval 250 W výbojku od stejné firmy a našel jsem i podrobný popis té výbojky a srovnal jsem ho s philips podivej se na tohle popřípadě najdeš u výrobce přesně svůj typ výbojky (těch 150 w já mám 250) http://grower.cz/home/potw.php?a...&photoid=336058
Později dám i report jak to svítí zatím jsem ve stádiu klíčení semínek a přeju hodně štěstí.
Jinak raděi si kup jistič k té výbojce mělo by uní být kolik má Ampér tak podle toho jistič a stačí B.

Old Post 15-11-2009 v 12:15 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hanizek
Stálý Člen

Karma uživatele Hanizek - 92% PěstitelskáKarma uživatele Hanizek - 92% PěstitelskáKarma uživatele Hanizek - 92% PěstitelskáKarma uživatele Hanizek - 92% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 795  

Příspěvek č. 8

Hanyz: Co já vím, tak za jalovinu platí odběratelé až od určitého příkonu přípojky (firmy, úřady apod.). Typ hodin na to nemá vliv.

Dogface boy!

Abandoned-places.com

Old Post 15-11-2009 v 19:43 PM
Hanizek je offline   Profil uživatele Hanizek   Find more posts by Hanizek   Foto galerie člena Hanizek   Click here to Send Hanizek a Private Message   Add Hanizek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
stanley
Stálý Člen

Karma uživatele stanley - 60% Pěstitelská

Registrován: Jan 2009
Příspěvků: 159  

Příspěvek č. 9

Jo jo...moc dík chlapy.....

http://obchod.nozonenet.com/images/uploads/list_marihuany.jpg

Old Post 11-12-2009 v 23:42 PM
stanley je offline   Profil uživatele stanley   Find more posts by stanley   Foto galerie člena stanley   Click here to Send stanley a Private Message   Add stanley to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
stanley
Stálý Člen

Karma uživatele stanley - 60% Pěstitelská

Registrován: Jan 2009
Příspěvků: 159  

Příspěvek č. 10

No tak ja tam hodim ty věcičky + 2X 12cm nízkootačkovej větrák dolů na přítah a nahoru za výbojku hodím jeden 12cm na odtah.
Všechny větráčky jsou na 12v, pokud bych je zapojil paralelně tak by měli jet na plněj výkon ( když budu mít odpovídající proud )

Zvlhčovačku tam zatím nebudu dávát kvůli mím financím ... bude to na kytkach nejak výrazně poznat? Pokud tam bude malá vlhkost?

A ještě nevím jakou pojistku tam mám dát...

http://obchod.nozonenet.com/images/uploads/list_marihuany.jpg

Old Post 13-12-2009 v 14:35 PM
stanley je offline   Profil uživatele stanley   Find more posts by stanley   Foto galerie člena stanley   Click here to Send stanley a Private Message   Add stanley to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Genestealer
Stálý Člen

Karma uživatele Genestealer - 91% Pěstitelská

Registrován: Sep 2009
Příspěvků: 210  

Příspěvek č. 11

Zdravím tak na www.svitime.eu jsem si taky kupoval ten komplet a to 150W. Výrobce sodíkovky je firma RADIUM (jsou to němci podle všeho) www.radium.de . Ten typ 150W co prodávají na svitime.eu je obyč. ale v nabídce mají i vysokosvítívé, ale jen modely 50/70/100/400W(název RNP-T/LR, ta obyč se jmenuje RNP-T)
zde je odkaz na parametry té obyč 150W:
http://www.radium.de/e/produkt_deta...on_s_pe_id=4029

Jinak k vidění je v mém odkazu v podpisu na Little Devil kytičky.

Zduř a ať rostou

G.


1. Balkdoor Hash Plant 09
1. Indoor Little Devil autoflowering 150W HPS 09/10
2. Indoor Chronická skříňka 150/250W HPS 2010
3. Indoor Ostružinová skříňka 150/250W HPS 2010
4. Indoor NL, AK47, Columbian Gold x El Niňo 150/250W HPS 2011
5. Indoor California Indica 150/250W HPS 2011/12
6. Indoor Sweet Tooth #3 150/250W HPS 2012
7. Indoor Magický mix Apollo 11, SMBOG, PEPR, UPP, Chronic 150/250W HPS 2013

Old Post 16-12-2009 v 12:49 PM
Genestealer je offline   Profil uživatele Genestealer   Find more posts by Genestealer   Foto galerie člena Genestealer   Click here to Send Genestealer a Private Message   Add Genestealer to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 18:20 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
02-01-2011 - Můj první grow...nakup elektroniky.... - 16 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.0389440 seconds with 27 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív