Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » 1. Indoor 250/400W půda
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4 »
Autor
Téma 
easyrider
Stálý Člen

Karma uživatele easyrider - 97% PěstitelskáKarma uživatele easyrider - 97% PěstitelskáKarma uživatele easyrider - 97% PěstitelskáKarma uživatele easyrider - 97% PěstitelskáKarma uživatele easyrider - 97% Pěstitelská

Registrován: Jul 2008
Příspěvků: 287  

Příspěvek č. 17

citace:
Původní příspěvek od Plechh
prostor zaplníš když to pod tou 250kou necháš tak aby se ti to rozvětvilo a 9 ks na 1X1m neni až tak málo :-)) , obě dvě kola jsem jel s maximální vlhkostí a neřekl bych že to kytkám vadilo měl jsem i 100% vlhkost v noci a naopak měli se krásně, v květu už je to pak jasný , tam neriskuj víc jak 60% někdy v posledních dnech květu je i 50% citlivejch na plísně, ale to je ještě daleko,

to že si ztratil ty řezy je dražšší než ta elektrika za týden růstu (18x0,25=4,5 kw denně, to je 31,5 kw za týden= 31,5x5, to je 150 Kč)

větráky nepočítam , ale zase ti něco málo sežrala teď i ta tvoje úsporka

takže jak vidíš jestli si přišel o 3 řezy tak si přišel podle mně o víc než o 150Kč, když už jsme u toho šetření

Tak ať se daří


Hehe nevím, co tím chceš říct s tou elektřinou. Asi si řezy za 300kč nechám za oknem na okrasu a hotovo. pojedu v devíti, no... Chci dokoupit ještě jednu tu úsporku a myslím, že 36W bude na ty prcky až až. Aji je pod tím zastřihnu aspoň dvakrát. Až pak povalí pod 250W.. no uvidíme... A mám jet klasiku/SOG/SCROG??

Old Post 29-10-2009 v 21:37 PM
easyrider je offline   Profil uživatele easyrider   Find more posts by easyrider   Foto galerie člena easyrider   Click here to Send easyrider a Private Message   Add easyrider to your buddy list     Navštiv homepage uživatele easyrider! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Plechh
Stálý Člen

Karma uživatele Plechh - 97% PěstitelskáKarma uživatele Plechh - 97% PěstitelskáKarma uživatele Plechh - 97% PěstitelskáKarma uživatele Plechh - 97% PěstitelskáKarma uživatele Plechh - 97% Pěstitelská

Registrován: Feb 2009
Příspěvků: 332  

Příspěvek č. 18

no jestli chceš zastřihávat tak SOG určitě ne ( SOG jsou nezastřihnutý kytky) SCROG by asi byl ideální ale zastříhnul bych jen jednou.

A stou elektrikou nechci říct nic, ale kdybys je dal rovnou dovnitř tak si neušetřil ale vydělal.

:-) Mnoho zdaru

Plechh

Balkon2009-sklizeno


Prvni indoor 250w/400W-sklizeno

Druhy indoor 400W-sklizeno

Treti indoor 400W/600W-sklizeno

Old Post 29-10-2009 v 21:57 PM
Plechh je offline   Profil uživatele Plechh   Find more posts by Plechh   Foto galerie člena Plechh   Click here to Send Plechh a Private Message   Add Plechh to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 19

no jen pro info:
já jedu 250W teda první kolo 10 kytek na rozměru 125*105 a sem rád že sem tam našlapal stolní větrák-jinak plno-toho počtu bych se nebál

Old Post 29-10-2009 v 23:16 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 20

ja jedu rezy pod cfl 200blue a jedou jak nastreleny vlhkost kolem 60-70% protoze bych byl nerad aby el,zarizeni byly v tak vysoke vlhkosti vetraky filtr lamapa urcite nejsou staveeny na vysoke vlhkosti nerikam ze to nepojede ale urcite bude vse trpet vcetne kytek protoze se po case zacne tvorit plisen a je uplne jedno jestli je to vrustu pri 90%a vetsi vlhkosti je jen otazka casu kdy se zacnou obevovat mikrocastice plisni v hline

Old Post 30-10-2009 v 10:35 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 21

jo a k tomu zasrihavani bych chtel jeste dodat nejaky fota boxu ve kterem jsou 4 ruzne modely presne ty co ma easyreader
code:
http://uloz.to/2936844/img-4901.jpg
http://uloz.to/2936842/mvi-4896.avi
http://uloz.to/2936843/img-4902.jpg

Old Post 30-10-2009 v 11:08 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
easyrider
Stálý Člen

Karma uživatele easyrider - 97% PěstitelskáKarma uživatele easyrider - 97% PěstitelskáKarma uživatele easyrider - 97% PěstitelskáKarma uživatele easyrider - 97% PěstitelskáKarma uživatele easyrider - 97% Pěstitelská

Registrován: Jul 2008
Příspěvků: 287  

Příspěvek č. 22

Co si myslíte o tomto produktu? http://www.e-plyn.cz/?p=productsMor...ravina.-27-20Kg Je to 250x levnější, než sifonové bombičky...

Old Post 30-10-2009 v 19:12 PM
easyrider je offline   Profil uživatele easyrider   Find more posts by easyrider   Foto galerie člena easyrider   Click here to Send easyrider a Private Message   Add easyrider to your buddy list     Navštiv homepage uživatele easyrider! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 23

radeji neblni jestli se neches udusit to uz je jinej level kamo

Old Post 30-10-2009 v 21:47 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
easyrider
Stálý Člen

Karma uživatele easyrider - 97% PěstitelskáKarma uživatele easyrider - 97% PěstitelskáKarma uživatele easyrider - 97% PěstitelskáKarma uživatele easyrider - 97% PěstitelskáKarma uživatele easyrider - 97% Pěstitelská

Registrován: Jul 2008
Příspěvků: 287  

Příspěvek č. 24

citace:
Původní příspěvek od Hafan
jo jeste k tomu tvymu homeboxu light jsi si vedom ze ten box je prusvitnej?


Mělo by mi to nějak vadit? Cenu za ele mám celý den 4,8kč. Takže svítím přes den (nic nejde defacto vidět) a přes noc maji tmu... Udusit se nechcu, ale chcu aby se měly kytičky dobře

Old Post 30-10-2009 v 22:57 PM
easyrider je offline   Profil uživatele easyrider   Find more posts by easyrider   Foto galerie člena easyrider   Click here to Send easyrider a Private Message   Add easyrider to your buddy list     Navštiv homepage uživatele easyrider! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Plechh
Stálý Člen

Karma uživatele Plechh - 97% PěstitelskáKarma uživatele Plechh - 97% PěstitelskáKarma uživatele Plechh - 97% PěstitelskáKarma uživatele Plechh - 97% PěstitelskáKarma uživatele Plechh - 97% Pěstitelská

Registrován: Feb 2009
Příspěvků: 332  

Příspěvek č. 25

hele necpi jim tam žádný svinstvo, když už chceš CO2 existujou tablety který přídáš do zálivky a vstřebávaj aspoň trochu CO2, nebo CO2 dávkovač ale ten stojí asi 15 tisíc, nevim jak moc si bohatej, ale kup tablety a a na květ pacháč a bude jim to bohatě stačit zase z těch kytek nedělejte vzducholodě nebo nějaký vesmírný plavidla, všechno se dá vyřešit poměrně snadno.

Tady je odkaz na ty tablety

http://www.growelectric.cz/gib-co2-...-ks-p-1405.html


tak zdar

Plechh

Balkon2009-sklizeno


Prvni indoor 250w/400W-sklizeno

Druhy indoor 400W-sklizeno

Treti indoor 400W/600W-sklizeno

Old Post 31-10-2009 v 11:01 AM
Plechh je offline   Profil uživatele Plechh   Find more posts by Plechh   Foto galerie člena Plechh   Click here to Send Plechh a Private Message   Add Plechh to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
easyrider
Stálý Člen

Karma uživatele easyrider - 97% PěstitelskáKarma uživatele easyrider - 97% PěstitelskáKarma uživatele easyrider - 97% PěstitelskáKarma uživatele easyrider - 97% PěstitelskáKarma uživatele easyrider - 97% Pěstitelská

Registrován: Jul 2008
Příspěvků: 287  

Příspěvek č. 26

citace:
Původní příspěvek od Plechh
hele necpi jim tam žádný svinstvo, když už chceš CO2 existujou tablety který přídáš do zálivky a vstřebávaj aspoň trochu CO2, nebo CO2 dávkovač ale ten stojí asi 15 tisíc, nevim jak moc si bohatej, ale kup tablety a a na květ pacháč a bude jim to bohatě stačit zase z těch kytek nedělejte vzducholodě nebo nějaký vesmírný plavidla, všechno se dá vyřešit poměrně snadno.

Tady je odkaz na ty tablety

http://www.growelectric.cz/gib-co2-...-ks-p-1405.html


tak zdar


Na tablety kašlu. Už jsem je měl v objednávce, a pak mi je někdo rozmluvil, že to stojí za hovno. Nejsem bohatý CO2 tedy řešit nebudu. A co se týče pacháče, nepotřebuji. Smrad nemá kam jít, možná tak do vzduchu ze střechy... A kdyby to bylo velice nesnesitelné, tak ho v květu třeba koupím

Old Post 01-11-2009 v 14:25 PM
easyrider je offline   Profil uživatele easyrider   Find more posts by easyrider   Foto galerie člena easyrider   Click here to Send easyrider a Private Message   Add easyrider to your buddy list     Navštiv homepage uživatele easyrider! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
easyrider
Stálý Člen

Karma uživatele easyrider - 97% PěstitelskáKarma uživatele easyrider - 97% PěstitelskáKarma uživatele easyrider - 97% PěstitelskáKarma uživatele easyrider - 97% PěstitelskáKarma uživatele easyrider - 97% Pěstitelská

Registrován: Jul 2008
Příspěvků: 287  

Příspěvek č. 27



Tak dnes je to 14. den , co mám kytinky doma, ale je pravda, že týden zakořeňovaly a 2 toho ještě nebyly schopny, takže pojedu bez nich v počtu 9. Jedna záhadně chcípla .

Vylepšil jsem osvětlení - ode dneška mám ne jednu, ale dvě 26W 4100K 1560 Lumen úsporky, u kterých výrobce tvrdí, že výkon každé je jako 150W.
Světlo : 24 hodin.
Teplota: je okolo 22°C.
Vlhkost: 50 - 60% - rada Hafana.
Ale zato je víc postřikuji čistou vodou. Všech 9 už je v litrových květináčích, které prokořenily zatím tak na 50%. Ještě je čeká jednou rhizotonic a phytamin a půjdou do boxu, počítám do týdne.a

Naposledy upravil easyrider 02-11-2009 v 20:49 PM

Old Post 02-11-2009 v 20:32 PM
easyrider je offline   Profil uživatele easyrider   Find more posts by easyrider   Foto galerie člena easyrider   Click here to Send easyrider a Private Message   Add easyrider to your buddy list     Navštiv homepage uživatele easyrider! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
easyrider
Stálý Člen

Karma uživatele easyrider - 97% PěstitelskáKarma uživatele easyrider - 97% PěstitelskáKarma uživatele easyrider - 97% PěstitelskáKarma uživatele easyrider - 97% PěstitelskáKarma uživatele easyrider - 97% Pěstitelská

Registrován: Jul 2008
Příspěvků: 287  

Příspěvek č. 28

citace:
Původní příspěvek od Hafan
50% VLKOSTI NENI ZAS TAK MOC DRZEL BYCH TO MEZI 60-70% TO JE V KLIDKU,A DAL BYCH JIM UZ REZIM 18/6


Ten režim je důležitý? Asi bych ji to v noci narušoval Nestačí, když ten režim dám až o víkendu? Nebo jim to moc škodí?

Old Post 03-11-2009 v 14:41 PM
easyrider je offline   Profil uživatele easyrider   Find more posts by easyrider   Foto galerie člena easyrider   Click here to Send easyrider a Private Message   Add easyrider to your buddy list     Navštiv homepage uživatele easyrider! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Plechh
Stálý Člen

Karma uživatele Plechh - 97% PěstitelskáKarma uživatele Plechh - 97% PěstitelskáKarma uživatele Plechh - 97% PěstitelskáKarma uživatele Plechh - 97% PěstitelskáKarma uživatele Plechh - 97% Pěstitelská

Registrován: Feb 2009
Příspěvků: 332  

Příspěvek č. 29

Easyrider, nic ve zlém ale ty si fakt nenecháš poradit. Kytky který máš na fotce už jsou připraveny jít do boxu, myslim že vypadaj dobře, i přesto že maj kytky jen 50% vlhkosti v podmínkách ve kterých je máš nemůžeš mít nikdy velkou vlhkost. Alobal přilepenej na tý zdi nevim jestli něco odrazí, ale hlavně i když ti výrobce udá 150W že ta úsporka bude svítit, tak vždycká vydá jenom těch 1560 lumenů, a ty kytky chtěj lumeny,lumeny a pak zase jenom lumeny. Ty tam teď svítíš 52 W a dostaneš 3000 lumenů. Kdyby jsi svítil 250W tak budeš mít 30000 lumenů a to je 2xsilnější světlo. I MH výbojka na růst má asi 22000 lumenů(250W) pod tou by si to za 14 dnů mohl přepnout do květu jak nic. A nemusíš čekat na víkend aby jsi to přepnul na 18/6. Nechápu proč svítíš 24/0. Zbytečnej stres pro kytky.

Toť muj názor, možná že na hovno, ale já bych to zkusil udělat jinak, kdybych mohl moje první kolo přetočit taky bych ho už jel jinak.

Plechh

Balkon2009-sklizeno


Prvni indoor 250w/400W-sklizeno

Druhy indoor 400W-sklizeno

Treti indoor 400W/600W-sklizeno

Old Post 03-11-2009 v 16:21 PM
Plechh je offline   Profil uživatele Plechh   Find more posts by Plechh   Foto galerie člena Plechh   Click here to Send Plechh a Private Message   Add Plechh to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
easyrider
Stálý Člen

Karma uživatele easyrider - 97% PěstitelskáKarma uživatele easyrider - 97% PěstitelskáKarma uživatele easyrider - 97% PěstitelskáKarma uživatele easyrider - 97% PěstitelskáKarma uživatele easyrider - 97% Pěstitelská

Registrován: Jul 2008
Příspěvků: 287  

Příspěvek č. 30

citace:
Původní příspěvek od Plechh
Easyrider, nic ve zlém ale ty si fakt nenecháš poradit. Kytky který máš na fotce už jsou připraveny jít do boxu, myslim že vypadaj dobře, i přesto že maj kytky jen 50% vlhkosti v podmínkách ve kterých je máš nemůžeš mít nikdy velkou vlhkost. Alobal přilepenej na tý zdi nevim jestli něco odrazí, ale hlavně i když ti výrobce udá 150W že ta úsporka bude svítit, tak vždycká vydá jenom těch 1560 lumenů, a ty kytky chtěj lumeny,lumeny a pak zase jenom lumeny. Ty tam teď svítíš 52 W a dostaneš 3000 lumenů. Kdyby jsi svítil 250W tak budeš mít 30000 lumenů a to je 2xsilnější světlo. I MH výbojka na růst má asi 22000 lumenů(250W) pod tou by si to za 14 dnů mohl přepnout do květu jak nic. A nemusíš čekat na víkend aby jsi to přepnul na 18/6. Nechápu proč svítíš 24/0. Zbytečnej stres pro kytky.

Toť muj názor, možná že na hovno, ale já bych to zkusil udělat jinak, kdybych mohl moje první kolo přetočit taky bych ho už jel jinak.


Díky za reakci. Takže zkrátka, alobal je lepší, než dřevo. Řešíš tady úsporky, nevím proč. Já nečekám, že mi pod nima narostou za den o centimetr. Já dokonce nepotřebuji, aby mi rostly, já jen chcu, aby zakořenily. Nevím, proč na ně valit 250W, když nejsou zakořeněné. Jo, dám 18/6 už teď. Všichni víme, že je to můj první IN, takže to, že teď třeba dělám blbosti, si lépe zapamatuji do dalších kol

Old Post 03-11-2009 v 16:33 PM
easyrider je offline   Profil uživatele easyrider   Find more posts by easyrider   Foto galerie člena easyrider   Click here to Send easyrider a Private Message   Add easyrider to your buddy list     Navštiv homepage uživatele easyrider! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
easyrider
Stálý Člen

Karma uživatele easyrider - 97% PěstitelskáKarma uživatele easyrider - 97% PěstitelskáKarma uživatele easyrider - 97% PěstitelskáKarma uživatele easyrider - 97% PěstitelskáKarma uživatele easyrider - 97% Pěstitelská

Registrován: Jul 2008
Příspěvků: 287  

BOX Příspěvek č. 31



Tak kytinky jsou už od včera večera ve skříni.
Teplota na půdě v noci 17°C, přes den kolem 20°C. Teplota v boxu v noci až 17°C , přes den 26°C. Vlhkost 60%. Takže parádní. Za ten den vyrostly o centimetr. No ale na tuto noc už to mají poštelované, od 1 do 7 do rána pojede 800W topení celkem 3 hodiny, v intervalech. Snad to alespoň trošku pomůže. - Teď mě napadá, jestli neprojde nějaké světlo do light boxu, které by narušilo spánek? (na tom topení svítí spirály), ou. Zvlhčovačka jede každou hodinu 10 minut, akorát v 6ti hodinách noci spinká i zvlhčovačka.

Ještě si to pořádně vychytám, pak přihodím i fotky.

Naposledy upravil easyrider 05-11-2009 v 21:03 PM

Old Post 05-11-2009 v 15:36 PM
easyrider je offline   Profil uživatele easyrider   Find more posts by easyrider   Foto galerie člena easyrider   Click here to Send easyrider a Private Message   Add easyrider to your buddy list     Navštiv homepage uživatele easyrider! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
easyrider
Stálý Člen

Karma uživatele easyrider - 97% PěstitelskáKarma uživatele easyrider - 97% PěstitelskáKarma uživatele easyrider - 97% PěstitelskáKarma uživatele easyrider - 97% PěstitelskáKarma uživatele easyrider - 97% Pěstitelská

Registrován: Jul 2008
Příspěvků: 287  

Příspěvek č. 32

Takže topení nepohlo, někdy přes noc měli 16,5°C v boxu.. Bude je to nějak omezovat v růstu? Nebo to mám ještě víc pořešit? Jinak je vše v naprostém pořádku.

Old Post 06-11-2009 v 13:24 PM
easyrider je offline   Profil uživatele easyrider   Find more posts by easyrider   Foto galerie člena easyrider   Click here to Send easyrider a Private Message   Add easyrider to your buddy list     Navštiv homepage uživatele easyrider! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 07:07 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
20-08-2018 - 1.st indoor,400W HPS,6x NL - 114 odpovědí
08-04-2017 - 1st indoor 400W - 53 odpovědí
31-05-2016 - 1.st indoor 450W Led - 71 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.5677870 seconds with 29 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív