Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Pokročilé Techniky a Experimenty » Vyluh marihuany v alkoholu
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3
Autor
Téma 
dalas
Stálý Člen

Karma uživatele dalas - 97% PěstitelskáKarma uživatele dalas - 97% PěstitelskáKarma uživatele dalas - 97% PěstitelskáKarma uživatele dalas - 97% PěstitelskáKarma uživatele dalas - 97% PěstitelskáKarma uživatele dalas - 97% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 498  

Příspěvek č. 33

Zdarec,
Také přispěju svím návodem na Gremede.
Já používám vodku božkov 1L
Vodku naliju do jiný sklinky a nechám být.Do prázdny flašky od vodky dám zhruba do 3/4 matroš(jen palice)
Jak už bylo psáno výše hodně záleží na kvalitě materialu.
Potom tam naliju Destilovanou vodu a dám do ledničky(nemíchat netřepat) Každej den vodu měním a sleduju barvu ty vody.Ze začátku teče hnědozelená voda(hnojky, chlorofil) až je odpadní voda čistá, cca 3 týdny, nechám vykapat veškerou vodu a naliju tam tu vodku, zavoskovat a šup stím do sklepa.
Já to nechávám tak pul roku s tím že to občas protřepu.
Před konzumací to scedím, vymačkám pálky a trochu dosladim medem.
Diky tomu že to nejdřiv vyčistím tou vodou, je chut příjemná, neštipe to a krásně voní. Narozdil od gremede ktere se dělá klasickým zpusobem.
Zkuste a uvidíte

Mějte se

Chronic, Mazar-bubler, 400W-Sklizeno
PwP-bubler,400W--Sklizeno
JH, PoG - Bubler, 400W-Sklizeno
Zabezpečení pěstírny aneb využití mob tel.

Old Post 30-01-2010 v 16:57 PM
dalas je offline   Profil uživatele dalas   Find more posts by dalas   Foto galerie člena dalas   Click here to Send dalas a Private Message   Add dalas to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Tibeth
Zahradník Země

Karma uživatele Tibeth - 79% Pěstitelská

Registrován: Sep 2009
Příspěvků: 391  

Zdraví Tibeth Alcohol Base Příspěvek č. 34



Zdravím příznivce Cannabis Alcohol Base

Jsem tu se svým D R I N K R E P O R T E M

Takže, už jsem nevydržel a musel jsem v týdnu okoštovat. Zatím dvě věci, Key Rum & Kosken Korvu. Absolut Vodku si nechám na příští týden, nebo na zejtra

Key Rum - To je fakt síla. No, chutná to zajímavě. Je cejtit, jen ta tráva. A to dost silně. Doporučuji pro zachycený vůně a chuti daného modelu. Samotné mi to moc nechutnalo, jako kdybych rozkousal palici. Ale s džusem O.K. Švárovi to chutnalo i samotné. Dal jsem tak velkého panáka. Už když jsem byl tak v půlce začali mě brnět nohy a hřát v bříšku. Do půl hodiny neustálé cukání koutků a slušnej výtlem. Oba jsme to dost cejtili. To břicho hřálo a účinky opojení byli ještě tak 3 hoďky. Takže účinek - Super.
Kosken Korva - Velice příjemné překvapení. Chuť cannabis s broskvemi je luxusní. Nasládlá, ale plně harmonická. Poradil mi to kamarád z práce a musím uznat, že měl pravdu. Ani mě nezbývá, než Vám ji vřele doporučit. Výborná chuť i samotného drinku. Dali jsme si každý po panáčku. Tři lidé. Všem chutnalo. I něžnému pohlaví. Není to tak silné, což je dobře. Obsah alkoholu poloviční. A přitom ÚČINEK STEJNÝ jako u Keye. Nejprve cukání koutků, brnění nohou, bříška a pak výtlem. Naprosto dokonalé využití vidím v létě pěkně s ledíkem na terásce. To bude báječné, už aby to bylo. Tohle pití si jistě ještě udělám. Kdybych si měl znova vybrat, udělal bych radši 1L Koskeny a pouze 0,5L Keye.
Takže, Na Zdraví !!!!

Zatím vše, smějte se a experimentujte...

*Dokonalost tkví v maličkostech, tvořit dokonalé není maličkost !*

.. Rozdíl mezi námi a ostatními je v tom,
že my neříkáme ani polovinu toho co známe,
zatím co oni neznají ani polovinu toho co říkají ..


TIBETHSKÁ KONOPNÁ ZAHRÁDKA 2011 - FOTOGALERIE , TIBETHSKÁ KONOPNÁ ZAHRÁDKA 2010,
TIBETHSKÁ NEKONOPNÁ ZAHRÁDKA 2010, HISTORIE HYDROPONIE, HASHISH BY TIBETH, MY,
JAPONSKO, CELÁ GALERIE FOTEK, TIBETH ALCOHOL BASE, JAK JSEM ZAČAL PĚSTOVAT,

CANNA FÓRUM - NOVÉ TESTOVACÍ FÓRUM NA STARÉ OSVĚDČENÉ TÉMA :-)



Old Post 19-02-2010 v 18:08 PM
Tibeth je offline   Profil uživatele Tibeth   Find more posts by Tibeth   Foto galerie člena Tibeth   Click here to Send Tibeth a Private Message   Add Tibeth to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Tibeth! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Čaras
Stálý Člen

Karma uživatele Čaras - 79% PěstitelskáKarma uživatele Čaras - 79% Pěstitelská

Registrován: Jan 2008
Příspěvků: 41  

Příspěvek č. 35

Zdarec
To promejvání rostliného materiálu se myslim jmenuje curing nebo školení???
Já nakládám do domácí slivovice 50woltů a to hulčo nejdřív nechám tak 2h ve vlažný vodě, promíchávám. Pak to vyždímu v ruce, prdnu do sklenice, tak 20-30g na 0,5l. Používám na to menší květy i s okvětním listím. Po měsíci to scedím, pořádně vyždímu do poslední kapky a sleju do lahví. Díky promejvání čůďa je Canabiska lehounce zelená. Nechám jí ještě tak 14 dní uležet a hurá na ní.

Old Post 20-02-2010 v 09:08 AM
Čaras je offline   Profil uživatele Čaras   Find more posts by Čaras   Foto galerie člena Čaras   Click here to Send Čaras a Private Message   Add Čaras to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Fbee
Nový Člen

Karma uživatele Fbee - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2005
Příspěvků: 8 

Příspěvek č. 36

Muj uderny palcat:

Na okne mi vyrostla kytka s krasnymi krystaly (Satori), z vysusene zustalo kolem 15g, ale bohuzel hulit se to nedalo, strasne skrabalo. Nevim, kde se stala chyba, asi jsem to moc presusil. Tak jsem to musel vyuzit jinak nez na huleni.

Lahvicka od tatarky cca 3dcL, plno sisek cca 8-10g. To vse jsem prelil varici vodou a nechal louhovat jako caj 10min pak ten caj jsem vylil. To vse jeste jednou. Ze dvou duvodu: aby sel chlorofyl pryc, ten odvar byl hodne huste zeleny a smradlavy, druhy odvar uz byl svetlejsi a uz i vonel.
Pak jsem zbyly macerat zalil Absinthem a flasku jsem jeste na 5-10min dal do varici vody. Vychlazenou flasku jsem odlozil (macerat jsem nechal v alkoholu nadale).
Za 4 dny jsem to vytahnul, ze dam trochu pritelkyni na menstr. bolesti, akorat jsem nemel vyzkousene davkovani. Rekl jsem si, ze asi pul panak bude stacit. Dali jsme si po veceri a asi po 40 minutach prisel celkem intenzivne zesilujici ucinek. Akorat se to nechtelo nejak ustalit a po 1,5 hodine jsme byli uplne v pytli. Porad to zesilovalo.
Pritelkyne uz se jen klepala se slovy: "Uplne vnimam ze... nevnimam" nebo " To je uplne vymivani duse."
Ja uz jsem s travou ledacos, prozil ale tohle byla opravdu davka pro hrocha. Pritelkyne mela to stesti, ze to vyblila a motala se uz jen nasledne rano, ale ja byl jeste druhy vecer vysmatej a skakal jsem na spickach.

Takze at mi nikdo nerika, ze s alkoholem to nefunguje, je potreba mit jenom dobry zaklad a teplem aktivovat thc.

Jo kdyz jsem odcedil a macerat znovu prelil slivovici, tak na normalni high stacilo cca 1-2panaky.

Old Post 28-02-2011 v 08:20 AM
Fbee je offline   Profil uživatele Fbee   Find more posts by Fbee   Foto galerie člena Fbee   Click here to Send Fbee a Private Message   Add Fbee to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 37

tak nedávno sem si dal zbytky co se jakž takž nedaj kouřit ani - spíš na mast - nechal deset minut na opatrně na malym mírnym ohni a je to pěknej humus a mírná sebevražda když to nezajíte ale z hlediska účinnosti asi nejrychlejší a nejlepší ale to je znouzectnost
ps - prej se vařením alkoholu vytváří i metylalkohol tak bacha na to ...

Naposledy upravil 28-02-2011 v 10:28 AM

Old Post 28-02-2011 v 08:37 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
cAnubis
Stálý Člen

Karma uživatele cAnubis - 16% Pěstitelská

Registrován: Oct 2003
Příspěvků: 3  

Příspěvek č. 38


Zkus v tom případě destilaci - bál jsem se o zničení THC zahřátím, ale tím, že vše zůstává v systému a chladí se, stále to kupodivu fachá. Absolutní výhodou je čirost a klidná chuť i z těch nejnemožnějších zbytků. Tím ale stále apeluji na to, aby se výluh dělal řádně - pak není problema!

Old Post 31-01-2012 v 14:36 PM
cAnubis je offline   Profil uživatele cAnubis   Find more posts by cAnubis   Foto galerie člena cAnubis   Click here to Send cAnubis a Private Message   Add cAnubis to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
keneth48
Stálý Člen

Karma uživatele keneth48 - 91% PěstitelskáKarma uživatele keneth48 - 91% PěstitelskáKarma uživatele keneth48 - 91% Pěstitelská

Registrován: Jan 2011
Příspěvků: 170  

Příspěvek č. 39

tak mi sme dali 5g sisiek do 0,7 70percentneho absinthu. uz sa to luhuje ale 2 tyzdne.ale necham to tam aspom 3 mesiace a potom okostujem. flasa je v tme a chlade.

http://grower.cz/forum/showthread.p...09]2x MAZAR 250
http://grower.cz/forum/showthread.p... 1xSPECIAL KUSH
http://grower.cz/forum/showthread.p... Northern Light
http://grower.cz/forum/showthread.p...Sensi Star 600W

Old Post 31-01-2012 v 15:38 PM
keneth48 je offline   Profil uživatele keneth48   Find more posts by keneth48   Foto galerie člena keneth48   Click here to Send keneth48 a Private Message   Add keneth48 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
empeerror
Stálý Člen

Karma uživatele empeerror - 8% Pěstitelská

Registrován: Jan 2013
Příspěvků: 41 

Příspěvek č. 40

citace:
Původní příspěvek od cAnubis
Zkus v tom případě destilaci - bál jsem se o zničení THC zahřátím, ale tím, že vše zůstává v systému a chladí se, stále to kupodivu fachá. Absolutní výhodou je čirost a klidná chuť i z těch nejnemožnějších zbytků. Tím ale stále apeluji na to, aby se výluh dělal řádně - pak není problema!


co to som pocital a chcel by som sa podelit o svoj recept ktory prave realizujem. momentalne mi rastie vo foliovniku skunk od white label. kiti bola chudak nechcena ale nemal som to srdce zabit ju. tak si presla kdecim ale stale je to samicka len sa jej nechce moc kvitnut.

foto z 11.6.2014 https://lh3.googleusercontent.com/-cevdqTEQtR8/U72fyOElDjI/AAAAAAAABSE/4H5aTrMtQ7c/w439-h780-no/DSC_0306.jpg
foto z 7.15.2014 https://lh3.googleusercontent.com/-S05tRBGXWUE/U8gyX4QLlHI/AAAAAAAABa0/oNez9OnU6C8/w439-h780-no/DSC_0424.jpg

preto som jej odcvakol spodok lebo tam bolo tak ci tak malo svetla mnozstvo ma prekvapilo tak som to dal do 2L vodky
plan je takyto neham macerovat tak mesiac dva najlepsie kym ta kvetinka vo foliovniku nedokvitne ak vobec. potom macerat vydestilujem a az do konopovice pridam aj konopny kvet a budem postupovat podla klasickeho receptu
skusali ste to niekto vobec?

Old Post 03-08-2014 v 15:14 PM
empeerror je offline   Profil uživatele empeerror   Find more posts by empeerror   Foto galerie člena empeerror   Click here to Send empeerror a Private Message   Add empeerror to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
00kent
Nový Člen

Karma uživatele 00kent - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2014
Příspěvků: 0  

Příspěvek č. 41

[účet odstraněn]

Old Post 10-09-2014 v 10:20 AM
00kent je offline   Profil uživatele 00kent   Find more posts by 00kent   Foto galerie člena 00kent   Click here to Send 00kent a Private Message   Add 00kent to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 04:22 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.2170980 seconds with 29 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív