Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Zákon a Právo » Co mi hrozí za domácí pěstování?názory,zkušenosti,popř články.
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3
Autor
Téma 
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Co mi hrozí za domácí pěstování?názory,zkušenosti,popř články. Příspěvek č. 1

Vim že se něco podobného už řešilo,ale tak by mě zajímalo když si doma pěstujete např 9 kytek pro vlastní potřebu nikoho tim neohrožujete a nikomu to neprodáváte a ani to nepřechováváte,jaký za to hrozí trest?navíc když doma nemam váhy ani žádnou sušinu.Nikdy jsem nebyl trestně stíhán.Ale co když se bavim z člověkěm který občas neco proda,ale neví o tom že to doma mam,můžou mě spojovat stim že mu to prodávám?musej mít přímej důkaz?jak by mě mohli usvědčit?Nebo to se ani nemůžu z takovim člověkěm bavit jen proto že on prodáva?ale přitom sem mu nikdy nic neprodal.Musí bejt v takové věci jako důkaz foto?
Je hodně případů kdy domací pěstitel z max 10 až 15 kytkama šel do vězení?
Zajímaj me vaše názory a zkušenosti v téhle oblasti.
popřípadě jestlí víte o něákých článkách z odhalených domacích pěstíren.

Díky všem

Old Post 25-02-2010 v 00:02 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 2

urvou ti hlavu.

PS: duplicita je dobrá jsem nevěděl

Naposledy upravil 25-02-2010 v 18:56 PM

Old Post 25-02-2010 v 11:59 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ruprecht
Stálý Člen

Karma uživatele Ruprecht - 93% Pěstitelská

Registrován: Feb 2008
Příspěvků: 262  

Příspěvek č. 3

..za domácí pěstování ti hrozí, hlavně to, že se staneš závislým, škaredým,hloupým a neplodným člověkem o kterého společnost nestojí..

Out od bubáka 08
Out od bubáka 09

Old Post 25-02-2010 v 16:06 PM
Ruprecht je offline   Profil uživatele Ruprecht   Find more posts by Ruprecht   Foto galerie člena Ruprecht   Click here to Send Ruprecht a Private Message   Add Ruprecht to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
carlos
at the edge of the future


Registrován: 54278
Příspěvků: 2351 

Team Member: ADMIN

Příspěvek č. 4

Duplicitam se tady nevyhnem... v urcitem omezenem mnozstvi foru nevadi... naopak jejich zavirani a mazani tu brani rozvoji nove diskuse (psychologicky)...

Takze klidne pokracujte v diskusi

"Nechci radit, nechci kázat, chci jen apelovat, že život je jak joint, kterej se musíme naučit pokuřovat." - Dědek, 6 Polnic
Oficiální Suvenýry Grower pouze pro členy

Old Post 25-02-2010 v 17:39 PM
carlos je offline   Profil uživatele carlos   Find more posts by carlos   Foto galerie člena carlos   Click here to Send carlos a Private Message   Add carlos to your buddy list     Navštiv homepage uživatele carlos! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Šlajs
Stálý Člen

Karma uživatele Šlajs - 62% PěstitelskáKarma uživatele Šlajs - 62% PěstitelskáKarma uživatele Šlajs - 62% PěstitelskáKarma uživatele Šlajs - 62% PěstitelskáKarma uživatele Šlajs - 62% PěstitelskáKarma uživatele Šlajs - 62% Pěstitelská

Registrován: Aug 2008
Příspěvků: 145  

Příspěvek č. 5

[účet odstraněn]

Old Post 25-02-2010 v 19:10 PM
Šlajs je offline   Profil uživatele Šlajs   Find more posts by Šlajs   Foto galerie člena Šlajs   Click here to Send Šlajs a Private Message   Add Šlajs to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Šlajs! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 6

Dobře,takže tim myslíš to že na malopěstitele který jsou v cajku se tolik nezaobíraj,protože z toho nic nemaj,ale každopádně tě za pár kytek nemůžou šoupnout do vězení ne?

Psal jsem to proto abych to tu oživil,psal sem tu že už to tu někde bylo,takže sem nepište takoví veci jako že už to tu bylo atd.
díky

Old Post 25-02-2010 v 21:41 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Homer Jay
Stálý Člen

Karma uživatele Homer Jay - 65% PěstitelskáKarma uživatele Homer Jay - 65% Pěstitelská

Registrován: Mar 2008
Příspěvků: 106  

Příspěvek č. 7

citace:
Původní příspěvek od Alex killer cz
Dobře,takže tim myslíš to že na malopěstitele který jsou v cajku se tolik nezaobíraj,protože z toho nic nemaj,ale každopádně tě za pár kytek nemůžou šoupnout do vězení ne?


Ale můžou, víc jak 5 kytek je trestnej čin, ale jak píše Šlajs, tak pokud si nikoho nenaštval (policajta nebo udavače) tak to nebudou policajti hrotit, maj docela prace s jinejma věcma a mají mozek (což si většina lidí neuvědomuje) takže hrotěj velkopěstírny(Viet) a varny.
Průser je když jedou "na udání".
Každý kdo pěstuje out ví, že pole neschovává před policií ale před čórkama a práskačema (uvědomělí občan a pravidelný divák TV Nova).
No a pak jdeš k soudu a tam se rozhodne, ale nejlepší je když o tobě nikdo nerozhoduje ne?

Včeličky,bzzzzum.

Débil je efujemismus od na hlavu padený.

Old Post 28-02-2010 v 10:24 AM
Homer Jay je offline   Profil uživatele Homer Jay   Find more posts by Homer Jay   Foto galerie člena Homer Jay   Click here to Send Homer Jay a Private Message   Add Homer Jay to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 8

Jasně ale zajímalo by mě,když by někomu chtěli přišít že to prodává to potřebuje jako důkaz foto?nebo jen tak může říct vy to prodáváte a nazdar.

Old Post 28-02-2010 v 12:01 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
xpapousek
Stálý Člen

Karma uživatele xpapousek - 86% Pěstitelská

Registrován: Jan 2005
Příspěvků: 590  

Příspěvek č. 9

Jako, existuji i jiné důkazy než fotky. Rozhodně nepotřebují sled meganazoomovanejch fotek tebe a týpka, na začátku na první fotce ty s igelitkou, on s kufříkem a na poslední fotce obráceně. Myslím že v tomto případě půjde nejvíce o výpovědi svědků, maximálně možná nějaký výpisy od telekomunikačního operátora atp.

,___,       Buňky musí neustále monitorovat stav vnějšího prostředí a také komunikovat navzájem. Podněty z těchto zdrojů významným způsobem ovlivňují expresi genetické informace.
{O,o}     45W CFL á la scrog / guerilla outdoor / urban windoor
|)``)      400W TopSpin nad 1.2m x 1.2m
O RLY?   www.topspinreflectors.com

Old Post 28-02-2010 v 12:58 PM
xpapousek je offline   Profil uživatele xpapousek   Find more posts by xpapousek   Foto galerie člena xpapousek   Click here to Send xpapousek a Private Message   Add xpapousek to your buddy list     Navštiv homepage uživatele xpapousek! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 10

Já se jen ptám,ale tak sem četl že odposlechy už nemůžou když to neni zločin se závratnou částkou.a co když svědci nejsou?tak nemůžou nic

Old Post 28-02-2010 v 13:49 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pflusik
Stálý Člen

Karma uživatele Pflusik - 10% PěstitelskáKarma uživatele Pflusik - 10% PěstitelskáKarma uživatele Pflusik - 10% PěstitelskáKarma uživatele Pflusik - 10% PěstitelskáKarma uživatele Pflusik - 10% PěstitelskáKarma uživatele Pflusik - 10% Pěstitelská

Registrován: May 2007
Příspěvků: 559  

Příspěvek č. 11

Když na tebe přídou (je jedno jakym způsobem), tak důležitý je nejen množství kytek, který máš doma ale taky fáze, ve který ty kytky jsou. Kdybys tam měl 20 klonů, pořád to není kategorizovaný jako hotová droga, jestli mě chápeš. Ale každopádně pokud nebudou mít přímej důkaz, nebo udání, že prodáváš, za to pěstování v tomhle rozsahu ti hrozí doopravdy nanejvejš podmínka ...

Komár neni mucha pyčo

Old Post 28-02-2010 v 14:02 PM
Pflusik je offline   Profil uživatele Pflusik   Find more posts by Pflusik   Foto galerie člena Pflusik   Click here to Send Pflusik a Private Message   Add Pflusik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vimnevim
Stálý Člen

Karma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% Pěstitelská

Registrován: Nov 2009
Příspěvků: 503  

Příspěvek č. 12

citace:
Původní příspěvek od Pflusik
Když na tebe přídou (je jedno jakym způsobem), tak důležitý je nejen množství kytek, který máš doma ale taky fáze, ve který ty kytky jsou. Kdybys tam měl 20 klonů, pořád to není kategorizovaný jako hotová droga, jestli mě chápeš. Ale každopádně pokud nebudou mít přímej důkaz, nebo udání, že prodáváš, za to pěstování v tomhle rozsahu ti hrozí doopravdy nanejvejš podmínka ...


+tučná pokuta a propadnutí zařízení

Old Post 28-02-2010 v 14:37 PM
vimnevim je offline   Profil uživatele vimnevim   Find more posts by vimnevim   Foto galerie člena vimnevim   Click here to Send vimnevim a Private Message   Add vimnevim to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 13

Dobře díky,tim prostě myslíš že když jsem v cajku,platim elektriku,nikde to neruztrubuju a mam doma max do 10 kytek,tak mi hrozi max ta podminka+pokuta.

Ale co je problem ze mam kamose kterej prodava,ale on ani nevi ze to doma mam,mam ztrach z toho ze kdyz jeho chytnou tak to budou zkouset i name,ze mu prodavam atd,ale to neni pravda,tak proto se ptam co musej mit za dukazy atd když by mi chteli přišít i prodej a co za to hrozi

Old Post 28-02-2010 v 17:51 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
cookino
Stálý Člen

Karma uživatele cookino - 22% Pěstitelská

Registrován: Dec 2009
Příspěvků: 56 

Příspěvek č. 14

citace:
Původní příspěvek od Alex killer cz
Já se jen ptám,ale tak sem četl že odposlechy už nemůžou když to neni zločin se závratnou částkou.a co když svědci nejsou?tak nemůžou nic


ja zase nekde slysel, ze mohou nasadit odposlech, pokud by tim meli prispet k zajisteni dukazu. ale neni to info z prvni ruky. (na nikoho "maleho" se to samozrejme nevyplaci)

Old Post 05-03-2010 v 19:23 PM
cookino je offline   Profil uživatele cookino   Find more posts by cookino   Foto galerie člena cookino   Click here to Send cookino a Private Message   Add cookino to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 15

citace:
Původní příspěvek od Alex killer cz


Ale co je problem ze mam kamose kterej prodava,ale on ani nevi ze to doma mam,mam ztrach z toho ze kdyz jeho chytnou tak to budou zkouset i name,ze mu prodavam atd,ale to neni pravda,tak proto se ptam co musej mit za dukazy atd když by mi chteli přišít i prodej a co za to hrozi


No jak už bude spojitost mezi pěstitelem a dealerem,třebas ti nedokážou,že ho zásobuješ,ale už tak budou na tebe nahlížet při stanovení trestu,podle toho.

Čím míň lidí ze tvého okolí bude vědět o tvé pěstírně prd,tím lépe pro tebe.

Old Post 05-03-2010 v 19:30 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 16

To je jasny čim mín lidi to ví tim líp,jde o to to bych se nemohl nikdy z nikym bavit,to se mam kazdeho nejdriv ptat neprodavas nahodou?tak ja nevim co berou jako dealera jestli nekoho kdo proda par pytlu kamosum a nebo dealera kterej stoji na namesti a pta se lidi.To že se snim bavim prece neznamená že mu prodávám a nemůžou mě stim spojovat.a co za to hrozi?kdyz uz by mi to chteli taky prišít?

Old Post 06-03-2010 v 20:31 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 08:33 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.8418880 seconds with 28 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív