Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Indoor Pěstování » Jak vypestovat Matku , matky
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 2 3 4 5
Autor
Téma 
BloodyBeer
Stálý Člen

Karma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% Pěstitelská

Registrován: Dec 2009
Příspěvků: 887  

Příspěvek č. 49

citace:
Původní příspěvek od Hajles
pozor on to dobre vedel ze jsou z feminizovanych vybral si sam ten model ja sem mu to psal nez si to koupil kterou matku mam z fem a kterou z regularu ja za to nemohu ze nekdo neumi davkovat hnojivo me to normalne kvete uz 2 rokem


proto by se to nemelo delat, a kdyz uz tak na vlastni uziti .... ono nikdo nevi, kolik ta kytka snese stresu pred tim nez zacne hermit. Mozna by nebylo od veci zkouset podobne geny cilevedome stesovat a tim si urcit miru stresu vedouci k hermafroditizmu a podle toho se rozhodout, jestli si matku nechat a nebo vyhodit.

125W CFL Mandala, SSH
125W CFL, 150HPS. Sensi Mix, Cole Train
Gumby Hash
Bloodyho Bezúdržbový Pěst

Vsechny cisla SoftSecretsCZ volne k stahnuti:http://www.softsecrets.nl/?id=150&title=Issues

I fall in love to LST but scotland is my only love.

Karma je děvka, není hezké přát ostatním něco nepěkného.

Old Post 22-04-2012 v 07:54 AM
BloodyBeer je offline   Profil uživatele BloodyBeer   Find more posts by BloodyBeer   Foto galerie člena BloodyBeer   Click here to Send BloodyBeer a Private Message   Add BloodyBeer to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
NORM
Stálý Člen

Karma uživatele NORM - 92% PěstitelskáKarma uživatele NORM - 92% PěstitelskáKarma uživatele NORM - 92% PěstitelskáKarma uživatele NORM - 92% PěstitelskáKarma uživatele NORM - 92% PěstitelskáKarma uživatele NORM - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2011
Příspěvků: 654  

Příspěvek č. 50

klony z femin musí být v perfektně vyladěném prostředí, aby nenastaly problémy.. prodávat je začátečníkům, kteří se řídí jen jménem ze zahulené lavičky je pěkná zhovadilost..

A někteří opravdový šlechtitelé, matkáři dělá test na náchylnost hermáčů..

Old Post 22-04-2012 v 11:17 AM
NORM je offline   Profil uživatele NORM   Find more posts by NORM   Foto galerie člena NORM   Click here to Send NORM a Private Message   Add NORM to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
amper
Stálý Člen

Karma uživatele amper - 37% Pěstitelská

Registrován: Dec 2007
Příspěvků: 49  

Příspěvek č. 51

citace:
Původní příspěvek od NORM
klony z femin musí být v perfektně vyladěném prostředí, aby nenastaly problémy.. prodávat je začátečníkům, kteří se řídí jen jménem ze zahulené lavičky je pěkná zhovadilost..

A někteří opravdový šlechtitelé, matkáři dělá test na náchylnost hermáčů..

Jak že se nejlépe dělá test na náchylnost hermáčů?

Old Post 09-05-2012 v 22:32 PM
amper je offline   Profil uživatele amper   Find more posts by amper   Foto galerie člena amper   Click here to Send amper a Private Message   Add amper to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
NORM
Stálý Člen

Karma uživatele NORM - 92% PěstitelskáKarma uživatele NORM - 92% PěstitelskáKarma uživatele NORM - 92% PěstitelskáKarma uživatele NORM - 92% PěstitelskáKarma uživatele NORM - 92% PěstitelskáKarma uživatele NORM - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2011
Příspěvků: 654  

Příspěvek č. 52

schválně se stresují, průnikem světla, vysoké dávky hnojiv, přesychání, velké výkyvy teplot, náhlé výkyvy ph, atd...

Old Post 09-05-2012 v 22:48 PM
NORM je offline   Profil uživatele NORM   Find more posts by NORM   Foto galerie člena NORM   Click here to Send NORM a Private Message   Add NORM to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
amper
Stálý Člen

Karma uživatele amper - 37% Pěstitelská

Registrován: Dec 2007
Příspěvků: 49  

Příspěvek č. 53

citace:
Původní příspěvek od NORM
schválně se stresují, průnikem světla, vysoké dávky hnojiv, přesychání, velké výkyvy teplot, náhlé výkyvy ph, atd...

Dík! Vysoké dávky hnojiv bych se bál, kvůli risika spálení kořenů.Většinu toho ostatního si umím jako test představit, ale mohl bys prosím upřesnit ten průnik světla. (Umím si představit střídání intensity, asi i časově, ale nevím jak to načasovat.) Máš s tím nějakou zkušenost?

Old Post 10-05-2012 v 07:08 AM
amper je offline   Profil uživatele amper   Find more posts by amper   Foto galerie člena amper   Click here to Send amper a Private Message   Add amper to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
NORM
Stálý Člen

Karma uživatele NORM - 92% PěstitelskáKarma uživatele NORM - 92% PěstitelskáKarma uživatele NORM - 92% PěstitelskáKarma uživatele NORM - 92% PěstitelskáKarma uživatele NORM - 92% PěstitelskáKarma uživatele NORM - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2011
Příspěvků: 654  

Příspěvek č. 54

Staci kdyz behem kvetu, kdyz maji mit tmu parkrat rozvitis nebo jen otevres na hodinku box, jen abys necim prerusiil tu naprostou tmu..

Old Post 10-05-2012 v 07:41 AM
NORM je offline   Profil uživatele NORM   Find more posts by NORM   Foto galerie člena NORM   Click here to Send NORM a Private Message   Add NORM to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hlava
Mad Head

Karma uživatele Hlava - 80% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 3229  

Příspěvek č. 55

..takže pokracujem v diskuzi o hermáčich ???

Old Post 10-05-2012 v 16:41 PM
Hlava je offline   Profil uživatele Hlava   Find more posts by Hlava   Foto galerie člena Hlava   Click here to Send Hlava a Private Message   Add Hlava to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Hlava! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
EDA45
Stálý Člen

Karma uživatele EDA45 - 96% Pěstitelská

Registrován: Oct 2011
Příspěvků: 657  

Příspěvek č. 56

No jo,dost hermáčů,dyť je to tu o matkách..Obecných návodů jak vyselektovat matku je tu celkem dost..Mě by ale zajímalo,možná nejen mě,především to,jakej kdo,hlavně dlouholetý,zkušený matkaři,používá manikurní postup během života matek a odebírání klonů..Tzn jestli jen střiháte klony a necháte vždy nějaké to patro pod,z čehož pak rostou další a tak pořád dokola(čimž nám matka ovšem poněkud neustále jede vzhůru),nebo necháváte narůst delší větve a pak ohýbáte a z vodorovných větví vám pak rostou z pater výhonky nahoru,nebo to nějak kombinujete..?
Taky to,jak udržovat nadzemní i hlavně podzemní část matky v opravdu dobrý kondici,případný omlazení matek,jestli měníte substrát,odstraňujete občas starý kořeny,atd atd..Jak velký květníky kdo používá,čím hnojí,jaký používáte podpůrný prostředky,a tak...

Old Post 18-05-2012 v 11:25 AM
EDA45 je offline   Profil uživatele EDA45   Find more posts by EDA45   Foto galerie člena EDA45   Click here to Send EDA45 a Private Message   Add EDA45 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hefaistos
Stálý Člen

Karma uživatele Hefaistos - 93% PěstitelskáKarma uživatele Hefaistos - 93% PěstitelskáKarma uživatele Hefaistos - 93% Pěstitelská

Registrován: Jan 2005
Příspěvků: 60  

Příspěvek č. 57

zdar, nedá mi to abych taky nepřihodil nějaké to moudro do tohodle feminizovaného mlýna, takže něco k té selekci -
1 selekce = výběr z nějaké populace, nechci se dotknout některých selektorů ale 3 nebo 5 semen je sice za super cenu ale tudy cesta opravdu nevede
2 / selekce musí mít minimálně 3 kola, v prvním vyhodíte samce a mrdky, v druhém nechám favority, při selekci z 20ti semen je to pořád většina matek ( doporučuji po důkladném smoketestu, není nad to si vyhodit nejchutnější rostlinu protože protoč ) no a 3tí kolo by už mohlo být to které rozhodne, přitom ideální je rozdát pár klonů po známostech
3 / výsledky své práce je dobré "konzultovat" ať se nakonec nedozvíte že ta vaše chuťovka moc lidem nejede

No a k těm femkám, jsem toho názoru že pokud provedu pořádnou selekci což znamená přez půl roku práce a jsem si jistej že jsem matkař co kytky nijak moc nevystavuje stresům tak přoč to neprodávat, když k tomu napíšu z čeho to je tak je to na zákazníkovi co si koupí, osobně bych z femky neselektoval ale proti gustu ..

citace:
Původní příspěvek od EDA45
Mě by ale zajímalo,možná nejen mě,především to,jakej kdo,hlavně dlouholetý,zkušený matkaři,používá manikurní postup během života matek a odebírání klonů..Tzn jestli jen střiháte klony a necháte vždy nějaké to patro pod,z čehož pak rostou další a tak pořád dokola(čimž nám matka ovšem poněkud neustále jede vzhůru),nebo necháváte narůst delší větve a pak ohýbáte a z vodorovných větví vám pak rostou z pater výhonky nahoru,nebo to nějak kombinujete..?


Matky jsem ohýbal, tvaroval koruny, no různé teď bych řekl hlouposti protože výsledky mám daleko lepší když kytku nechám růst tak jak se jí chce, do jistých mezí samozřejmě, musím teda přiznat že mám dost prostoru hlavně co se výšky stropu týče, teď to mám tak že matku mám rozvětvenou cca 50 cm nad hlínou, 70 - 110 rostou spíš řekl bych spodky, udržuju je relativně prosvětlené, žádné houští , no a víš řežu klony, nechávám si vždycky kolínko max 2 pro další klon a korunu která za několik ořezů vznikne prostě radikálně zkrátím a pokračuju znovu odspodu, nicméně musím přiznat že můj postup je docela laxní a tak za 5 let budu klony řezat z žebříku
citace:
Původní příspěvek od EDA45

Taky to,jak udržovat nadzemní i hlavně podzemní část matky v opravdu dobrý kondici,případný omlazení matek,jestli měníte substrát,odstraňujete občas starý kořeny,atd atd..Jak velký květníky kdo používá,čím hnojí,jaký používáte podpůrný prostředky,a tak...

každá kytka je jedinečná a tím bych řekl vzniká jedinej problém a to je hnojení a to si chce samo sebou osahat, tvl další otázky jak od dětí ze školky, ano jednou za čas, když sem se zamyslel tak opravdu nevím jak často tak jednou za rok kytky vyklopím z kalfasu a pilkou ořežu tak 60 - 70 % kořenohlíny, čím větší květník tím líp pro kytku ale je s tím horší práce, každá hnojka má svoje odpůrce i zastánce, podpůrné prostředky ? ne kokain nedostávaj
a tak... nakonec je to o těch maličkostech které nás léta praxe naučí

Old Post 19-05-2012 v 02:07 AM
Hefaistos je offline   Profil uživatele Hefaistos   Find more posts by Hefaistos   Foto galerie člena Hefaistos   Click here to Send Hefaistos a Private Message   Add Hefaistos to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
EDA45
Stálý Člen

Karma uživatele EDA45 - 96% Pěstitelská

Registrován: Oct 2011
Příspěvků: 657  

Příspěvek č. 58

No vidíš,tak sme se i něco dozvěděli..,snad to zas tolik nebolelo..?
Krom těch plků v posledním odstavci o školce,kokainu(existujou i spec. doplňky "stravy" pro matky,spec. hnojiva pro ně, atd..) a že se to i něčim musí hnojit ,.. ,díky.
K tomu radikálnímu zkrácení koruny,pokud vždy necháváš jen jedno,dvě kolena,ze kterejch jedou další klony,tak kam to pak dolů radikálně krátíš..?Tam moc prostoru neni,to spíš musíš stavět dál ten žebřík,ne..?

Naposledy upravil EDA45 19-05-2012 v 11:08 AM

Old Post 19-05-2012 v 10:57 AM
EDA45 je offline   Profil uživatele EDA45   Find more posts by EDA45   Foto galerie člena EDA45   Click here to Send EDA45 a Private Message   Add EDA45 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hefaistos
Stálý Člen

Karma uživatele Hefaistos - 93% PěstitelskáKarma uživatele Hefaistos - 93% PěstitelskáKarma uživatele Hefaistos - 93% Pěstitelská

Registrován: Jan 2005
Příspěvků: 60  

Příspěvek č. 59

citace:
Původní příspěvek od EDA45
No vidíš,tak sme se i něco dozvěděli..,snad to zas tolik nebolelo..?
Krom těch plků v posledním odstavci o školce,kokainu(existujou i spec. doplňky "stravy" pro matky,spec. hnojiva pro ně, atd..) a že se to i něčim musí hnojit ,.. ,díky.
K tomu radikálnímu zkrácení koruny,pokud vždy necháváš jen jedno,dvě kolena,ze kterejch jedou další klony,tak kam to pak dolů radikálně krátíš..?Tam moc prostoru neni,to spíš musíš stavět dál ten žebřík,ne..?


Né nebolelo to, to určitě né . Tak pardon, plky sem si mohl nechat do kurníku pro slépky ale... chtěl sem ti tím tak nějak neznačit že když ti napíšu že hnojím biobizz grow, bloom, fish mix a pk 13/14 od atami ( matky grow a fish mix semtam doplněné o pk ) tak se tu hnedle objeví někdo kdo bude tvdit že GH je zaručeně lepší, další bude toho názoru že jedině cannu a třetímu nevyvrátíš jungle in da box, stejnak je to i s těma stimulátorama atd. jsou bezpochyby dobré, pokud na to máš, já jsem na tom bohužel tak že peníze spíš nemám než mám takže se omezuji na ty základní hnojky a stačí to, důležité je udržovat substrát pokud možno co nejvíce nezasolený k tomu si dopomáhám zálivkou s enzimy, na ty jsem tak nějak zapoměl jednou za měsíc to propláchnu a stačí to. No abych to shrnul tak bych byl vlastně docela rád kdyby se tady podělilo o svůj názor na hnojení matek víc lidí ale na to už je to trošku moc kanální téma ... asi

a k tomu krácení matek no od toho tam mám 30 - 40 cm dle odrudy matky spodků tj. část která už je rozvětvená a jsou na ní listy, střelím od oka když napíšu že na těch 40 cm může být 200 potencionálních výhonků které samozřejmě nerostou rychle a z toho to obnovuju

Old Post 19-05-2012 v 23:48 PM
Hefaistos je offline   Profil uživatele Hefaistos   Find more posts by Hefaistos   Foto galerie člena Hefaistos   Click here to Send Hefaistos a Private Message   Add Hefaistos to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Chilligrow
Nový Člen

Karma uživatele Chilligrow - 28% Pěstitelská

Registrován: Mar 2014
Příspěvků: 24  

Příspěvek č. 60

Čau,
mám box 70x70x85 a chci si tam hodit tak 3-4 matky. Chci se zeptat jaké světlo tam hodit ? Výbojku, která topí ale roste to, nebo úsporku která netopí ale je horší. A jak řešit vlhkost ? Kolik by měla být ?
Díky

Old Post 05-05-2014 v 21:23 PM
Chilligrow je offline   Profil uživatele Chilligrow   Find more posts by Chilligrow   Foto galerie člena Chilligrow   Click here to Send Chilligrow a Private Message   Add Chilligrow to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LuckyBoy
Stálý Člen

Karma uživatele LuckyBoy - 85% PěstitelskáKarma uživatele LuckyBoy - 85% Pěstitelská

Registrován: Aug 2013
Příspěvků: 162  

Příspěvek č. 61

nechci ti kazit iluze, ale do toho prostoru se ti posléze nevejde ani 1 vzrostlejší mother...to bys z toho musel dělat "mini bonsajky" ale dá se taky...
světlo samo nejlepší MH, záleží dle možností a podmínek...
a vlhkost řeší zvlhčovačka nebo odvlhčovačka ideál kolem 60%...
a ještě 1 rada, používej FAQ

Legalize It!

Old Post 05-05-2014 v 21:44 PM
LuckyBoy je offline   Profil uživatele LuckyBoy   Find more posts by LuckyBoy   Foto galerie člena LuckyBoy   Click here to Send LuckyBoy a Private Message   Add LuckyBoy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
techem
Stálý Člen

Karma uživatele techem - 82% PěstitelskáKarma uživatele techem - 82% PěstitelskáKarma uživatele techem - 82% PěstitelskáKarma uživatele techem - 82% PěstitelskáKarma uživatele techem - 82% PěstitelskáKarma uživatele techem - 82% PěstitelskáKarma uživatele techem - 82% PěstitelskáKarma uživatele techem - 82% PěstitelskáKarma uživatele techem - 82% Pěstitelská

Registrován: Nov 2013
Příspěvků: 650  

Příspěvek č. 62

Ahoj, tak jak říká LuckyBoy já měl 2 bonsaje v prostoru 60x60 a bylo to tak akorát...na jedné bonsaji jsem měl co 14 dní cca 10 pěkných řízků...což mi pro moje potřeby bohatě stačilo....ale 4ks do prostoru 70x70 je mooooooc
Tak ať to roste

VYCHYTÁVKY a VYLEPŠOVÁKY boxu by Techem

První home made box 2012
Balkón 2013
Home made Sádrokartonový box 2014
balkón a OUT 2014
medical sezóna 2015 by techem
První IN 250W HPS by techem
Druhý IN 250W HPS by techem
Třetí IN 250W mh/400W HPS 4x Super Skunk by techem
Techemova OUT sezóna 2016
Čtvrtý IN Super Skunk růst 250w/květ 400W cooltube


Nekupujte! Pěstujte!


Old Post 06-05-2014 v 07:20 AM
techem je offline   Profil uživatele techem   Find more posts by techem   Foto galerie člena techem   Click here to Send techem a Private Message   Add techem to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Chilligrow
Nový Člen

Karma uživatele Chilligrow - 28% Pěstitelská

Registrován: Mar 2014
Příspěvků: 24  

Příspěvek č. 63

Ok díky. Ještě teda . Když menší matky tak by to chtělo asi menší květináče co ?
O bansai jsem četl, že se mají přesazovat z 6x6 do 8x8 a pak max 10x10 nebo tak... já jsem koupil 11L a když jsem to tam dal, tam mi to přišlo oooobrovský Asi by se táhli zbytečně do výšky co ? A nebo nad ně dát síť.

Old Post 06-05-2014 v 10:39 AM
Chilligrow je offline   Profil uživatele Chilligrow   Find more posts by Chilligrow   Foto galerie člena Chilligrow   Click here to Send Chilligrow a Private Message   Add Chilligrow to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
techem
Stálý Člen

Karma uživatele techem - 82% PěstitelskáKarma uživatele techem - 82% PěstitelskáKarma uživatele techem - 82% PěstitelskáKarma uživatele techem - 82% PěstitelskáKarma uživatele techem - 82% PěstitelskáKarma uživatele techem - 82% PěstitelskáKarma uživatele techem - 82% PěstitelskáKarma uživatele techem - 82% PěstitelskáKarma uživatele techem - 82% Pěstitelská

Registrován: Nov 2013
Příspěvků: 650  

Příspěvek č. 64

síť bych určitě nedával, pak by bylo složité vystřihování klonů...já je mám v 6x6, pak jdou do 8x8 a pak dávám do 5kg kýblíků od finální pasty na SDK a tam jsou do skonání

VYCHYTÁVKY a VYLEPŠOVÁKY boxu by Techem

První home made box 2012
Balkón 2013
Home made Sádrokartonový box 2014
balkón a OUT 2014
medical sezóna 2015 by techem
První IN 250W HPS by techem
Druhý IN 250W HPS by techem
Třetí IN 250W mh/400W HPS 4x Super Skunk by techem
Techemova OUT sezóna 2016
Čtvrtý IN Super Skunk růst 250w/květ 400W cooltube


Nekupujte! Pěstujte!


Old Post 06-05-2014 v 10:46 AM
techem je offline   Profil uživatele techem   Find more posts by techem   Foto galerie člena techem   Click here to Send techem a Private Message   Add techem to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 13:46 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 2 3 4 5  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.9211510 seconds with 23 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív