Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Zákon a Právo » policie na grower.cz?????
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 12 13 14 15 16 »
Autor
Téma 
hary
Stálý Člen

Karma uživatele hary - 97% Pěstitelská

Registrován: May 2002
Příspěvků: 960 

Příspěvek č. 209

ježiši to je magor a to jsem myslel že po jardoviXXL vetšího nebude jinak já bych to věkově typnul na 17mentálně narušených

Old Post 19-07-2007 v 20:05 PM
hary je offline   Profil uživatele hary   Find more posts by hary   Foto galerie člena hary   Click here to Send hary a Private Message   Add hary to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
DEVIATIO
Stálý Člen

Karma uživatele DEVIATIO - 95% PěstitelskáKarma uživatele DEVIATIO - 95% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 420  

Příspěvek č. 210

nereste,radsi se venujte cajtum.-)
Normalne mam nakousnuto nahlasit na staru jedno mesto at si na nej posvitej,pac se tam prodava ve velkem(to at si nechaj) ale jezdi si tam 15ti letej kluk pro travu kterou pak prodava,kurva,to uz je torchu moc ne?Je mi ho docela lito pac ho to hukleni nici,ja uz mam rozum a umit to huleni zvladat(snad-tuk tuk tuk) ale on je denne uplne na kasi,stal se z nej podelavac a takove veci...
Coz se mi nelibi...mozna mel predpoklad k tomu sklouznout(myslim ze ne ale) jenze to nedava pravo prodavat ve velkem ganju temer jeste detem...

DEViANT-jestli by mel o to nejakej polda zajem ,napiste PM a ja vam mozna poslu jmeno mesta,jeste si to ale rozmyslim,pac tam jezdi i dost rozumnejch lidi na nakupy.-)

schrnuti pro poldy: jebte na grower,radsi honte poradne drogy a hlavne pordej chalani,prodej...
"HOWK"

Old Post 20-07-2007 v 08:05 AM
DEVIATIO je offline   Profil uživatele DEVIATIO   Find more posts by DEVIATIO   Foto galerie člena DEVIATIO   Click here to Send DEVIATIO a Private Message   Add DEVIATIO to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pindulinka
Stálý Člen

Karma uživatele Pindulinka - 97% PěstitelskáKarma uživatele Pindulinka - 97% PěstitelskáKarma uživatele Pindulinka - 97% PěstitelskáKarma uživatele Pindulinka - 97% PěstitelskáKarma uživatele Pindulinka - 97% PěstitelskáKarma uživatele Pindulinka - 97% PěstitelskáKarma uživatele Pindulinka - 97% PěstitelskáKarma uživatele Pindulinka - 97% Pěstitelská

Registrován: Jul 2007
Příspěvků: 188  

Příspěvek č. 211

Prisel mi dopis z australie vcera s 20 semen, ve dvou sackach jeden s napisem jack the ripper F2 a druhy s napisem Black domina F2. Celnici ji otevrely, zkontrolovaly, zapecetily a prisla mi.
Nevim co si o tom myslet.
Mam fotku ale neukazu ji aby se skryty rasta v celnici nebyl nejak odhalen.
P.

pisu jako magor protoze jsem odjinud

Old Post 20-07-2007 v 09:47 AM
Pindulinka je offline   Profil uživatele Pindulinka   Find more posts by Pindulinka   Foto galerie člena Pindulinka   Click here to Send Pindulinka a Private Message   Add Pindulinka to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Pindulinka! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
DEVIATIO
Stálý Člen

Karma uživatele DEVIATIO - 95% PěstitelskáKarma uživatele DEVIATIO - 95% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 420  

Příspěvek č. 212

mas budto stesti a sli po necem jinem a spletli se(myslim tim neco hledali a tak kdyz to nevideli,netrklo je ze by to mohlo byt taky ilegal).
Bo vazne to stesti ze si potkal spriznenou dusi.-)
good luck pri kliceni

DEViANT

Old Post 20-07-2007 v 14:00 PM
DEVIATIO je offline   Profil uživatele DEVIATIO   Find more posts by DEVIATIO   Foto galerie člena DEVIATIO   Click here to Send DEVIATIO a Private Message   Add DEVIATIO to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Tajné
Stálý Člen

Karma uživatele Tajné - 100% Pěstitelská

Registrován: Jun 2003
Příspěvků: 249  

Příspěvek č. 213

S tim "bo" jsou teda zmatky... Pražáci to používají místo "nebo", a Moraváci místo "protože". Ale třeba Genzer v Tele Tele to taky používá jako protože... To se nemůžete dohodnout?

Old Post 20-07-2007 v 14:24 PM
Tajné je offline   Profil uživatele Tajné   Find more posts by Tajné   Foto galerie člena Tajné   Click here to Send Tajné a Private Message   Add Tajné to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
HA-de-SH
Stálý Člen

Karma uživatele HA-de-SH - 85% PěstitelskáKarma uživatele HA-de-SH - 85% PěstitelskáKarma uživatele HA-de-SH - 85% PěstitelskáKarma uživatele HA-de-SH - 85% PěstitelskáKarma uživatele HA-de-SH - 85% PěstitelskáKarma uživatele HA-de-SH - 85% PěstitelskáKarma uživatele HA-de-SH - 85% Pěstitelská

Registrován: Sep 2006
Příspěvků: 139  

Příspěvek č. 214

2Pindulinka: převoz semen není nelegální, pokud se nemýlím, tak možná proto...

INITIUM OMNIS PECCATI SUPERBIA EST -- PAX VOBISCUM

Odmítám demokracii, jako jedno z nejhorších možných zřízení, které ve svém důsledku vyneslo k moci nejstrašnější totalitní režimy, jaké jsme kdy poznali. Vláda založená na masách je špatná. Všeobecné volební právo je špatné. Je třeba dospět k Sofokracii, vládě moudrých, volených pečlivě vybranými voliči na základě jejich erudice, vzdělání a inteligenčního potenciálu. Výběr těchto voličů musí být co možná nejobjektivnější, na základě přísných testů předpokladů. Právo volit a tím se defacto podílet na vládě, není přirozené a nemělo by být automatické pouze dosažením daného věku. [edit: ale co, monarchii na vás! ]

archiv Wonderful Box 2008
život v Marockém království

Old Post 20-07-2007 v 14:39 PM
HA-de-SH je offline   Profil uživatele HA-de-SH   Find more posts by HA-de-SH   Foto galerie člena HA-de-SH   Click here to Send HA-de-SH a Private Message   Add HA-de-SH to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jestedman
Stálý Člen

Karma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% Pěstitelská

Registrován: Apr 2003
Příspěvků: 977 

Příspěvek č. 215

citace:
Původní příspěvek od Pindulinka
Prisel mi dopis z australie vcera s 20 semen, ve dvou sackach jeden s napisem jack the ripper F2 a druhy s napisem Black domina F2. Celnici ji otevrely, zkontrolovaly, zapecetily a prisla mi.
Nevim co si o tom myslet.
Mam fotku ale neukazu ji aby se skryty rasta v celnici nebyl nejak odhalen.
P.


a nejsou semínka náhodou legální (tím nemyslím obchod s nimi)

Být za debila je opravdu náročné, konkurence je vysoká.

Old Post 20-07-2007 v 14:39 PM
jestedman je offline   Profil uživatele jestedman   Find more posts by jestedman   Foto galerie člena jestedman   Click here to Send jestedman a Private Message   Add jestedman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
DEVIATIO
Stálý Člen

Karma uživatele DEVIATIO - 95% PěstitelskáKarma uživatele DEVIATIO - 95% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 420  

Příspěvek č. 216

no,meli by byt teoreticky...
ale teoreticky uz by to mohla byt zaminka ze pestujes...

Old Post 20-07-2007 v 21:57 PM
DEVIATIO je offline   Profil uživatele DEVIATIO   Find more posts by DEVIATIO   Foto galerie člena DEVIATIO   Click here to Send DEVIATIO a Private Message   Add DEVIATIO to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pindulinka
Stálý Člen

Karma uživatele Pindulinka - 97% PěstitelskáKarma uživatele Pindulinka - 97% PěstitelskáKarma uživatele Pindulinka - 97% PěstitelskáKarma uživatele Pindulinka - 97% PěstitelskáKarma uživatele Pindulinka - 97% PěstitelskáKarma uživatele Pindulinka - 97% PěstitelskáKarma uživatele Pindulinka - 97% PěstitelskáKarma uživatele Pindulinka - 97% Pěstitelská

Registrován: Jul 2007
Příspěvků: 188  

Příspěvek č. 217

no prave, co s tim sledujou nebo jsou uplne blby a nevnimaji svoje skoleni??
P.

pisu jako magor protoze jsem odjinud

Old Post 21-07-2007 v 08:19 AM
Pindulinka je offline   Profil uživatele Pindulinka   Find more posts by Pindulinka   Foto galerie člena Pindulinka   Click here to Send Pindulinka a Private Message   Add Pindulinka to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Pindulinka! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
DEVIATIO
Stálý Člen

Karma uživatele DEVIATIO - 95% PěstitelskáKarma uživatele DEVIATIO - 95% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 420  

Příspěvek č. 218

ja bejt tebou tak to neresim a jsem rad ze jsem rad(chapes doufam.-)

DEViANT

Old Post 21-07-2007 v 11:33 AM
DEVIATIO je offline   Profil uživatele DEVIATIO   Find more posts by DEVIATIO   Foto galerie člena DEVIATIO   Click here to Send DEVIATIO a Private Message   Add DEVIATIO to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Tajné
Stálý Člen

Karma uživatele Tajné - 100% Pěstitelská

Registrován: Jun 2003
Příspěvků: 249  

Příspěvek č. 219

Já bych spíš celej rok kontroloval, jestli mě někdo nesleduje...

Old Post 21-07-2007 v 14:20 PM
Tajné je offline   Profil uživatele Tajné   Find more posts by Tajné   Foto galerie člena Tajné   Click here to Send Tajné a Private Message   Add Tajné to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
wasco123
Stálý Člen

Karma uživatele wasco123 - 90% PěstitelskáKarma uživatele wasco123 - 90% PěstitelskáKarma uživatele wasco123 - 90% PěstitelskáKarma uživatele wasco123 - 90% Pěstitelská

Registrován: Jul 2007
Příspěvků: 323  

Příspěvek č. 220

citace:
Původní příspěvek od Anakonda
A fotr neni muj vlastni jen pro zajimavoost

sorry ale musim povedat ze pises fakt Kretenske prispevky

400W

Old Post 22-09-2007 v 09:48 AM
wasco123 je offline   Profil uživatele wasco123   Find more posts by wasco123   Foto galerie člena wasco123   Click here to Send wasco123 a Private Message   Add wasco123 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Konůpek
Stálý Člen

Karma uživatele Konůpek - 98% PěstitelskáKarma uživatele Konůpek - 98% PěstitelskáKarma uživatele Konůpek - 98% PěstitelskáKarma uživatele Konůpek - 98% PěstitelskáKarma uživatele Konůpek - 98% PěstitelskáKarma uživatele Konůpek - 98% PěstitelskáKarma uživatele Konůpek - 98% PěstitelskáKarma uživatele Konůpek - 98% PěstitelskáKarma uživatele Konůpek - 98% PěstitelskáKarma uživatele Konůpek - 98% PěstitelskáKarma uživatele Konůpek - 98% PěstitelskáKarma uživatele Konůpek - 98% Pěstitelská

Registrován: Jan 2007
Příspěvků: 442  

Příspěvek č. 221

Anakonda:pobavil jsi mě...takové story jsem dlouho nečetl.
Jinak si myslím,že na nejaké sledování groweru švestky serou.Už je vidím jak horlivě sedí u pécé a zjišťují ip adresy growerů a následně získavajií soudní povolení k prohlídce nebo nějaky zatykač.To se radši se vychrápou někde na okraji města v autě.

Old Post 24-09-2007 v 21:46 PM
Konůpek je offline   Profil uživatele Konůpek   Find more posts by Konůpek   Foto galerie člena Konůpek   Click here to Send Konůpek a Private Message   Add Konůpek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
haty
Nový Člen

Karma uživatele haty - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2006
Příspěvků: 16  

Příspěvek č. 222

policejní stát a totalita se blíží..pěstujte a posílejte dokud ještě můžem!!!!growu čest a zdar...

však mi se nedáme!!

Old Post 25-09-2007 v 12:05 PM
haty je offline   Profil uživatele haty   Find more posts by haty   Foto galerie člena haty   Click here to Send haty a Private Message   Add haty to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ski
Stálý Člen

Karma uživatele Ski - 56% PěstitelskáKarma uživatele Ski - 56% Pěstitelská

Registrován: Feb 2005
Příspěvků: 292  

Příspěvek č. 223

citace:
Původní příspěvek od haty
policejní stát a totalita se blíží..pěstujte a posílejte dokud ještě můžem!!!!growu čest a zdar...

však mi se nedáme!!


A to si vzal kde? Ty vseznalku Klausi :P Posilejte? CO?

2007...->!! Muj Windoor !! SKLIZENO USUSENO...
Rok 2008:....KO.Windor/Outdoor!->70W skrin LOWRYDER!
zajima te BEZPECNOST?!
2012 SKITTGROW OUTDOOR

Old Post 25-09-2007 v 18:16 PM
Ski je offline   Profil uživatele Ski   Find more posts by Ski   Foto galerie člena Ski   Click here to Send Ski a Private Message   Add Ski to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 224

uvedomte si vy prudilkove ze tohle tema bylo zalozeno v dobe kdy navstevnost na tomhle webu nebyla velka.tutiz monitorovani policii nebylo od veci.dnes uz to smysl asi nema

Old Post 18-12-2007 v 17:26 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 03:11 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 12 13 14 15 16 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
21-11-2008 - Zmena pomeru na grower.cz - 43 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.8334070 seconds with 27 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív