Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Zákon a Právo » policie na grower.cz?????
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 11 12 13 14 15 »
Autor
Téma 
Payo
Nový Člen

Karma uživatele Payo - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2006
Příspěvků: 10  

Příspěvek č. 193

Víte co by byl docela sfijak? kdyby si vypsali adresy všech groweru a pak by začala akce přehuleny kryštof...
v mediích by hlásili: pochytali jsme ty feťáky, policejní sklady jsou přeplněné atd....lol
jsou to sfinje, před měsícem nam založili policejni stanici(malá vesnice,která je vůbec nepotřebuje) a furt tu hlidkujou, za chwíli se ani v klidu nevyseru

Payo

Old Post 01-04-2007 v 12:14 PM
Payo je offline   Profil uživatele Payo   Find more posts by Payo   Foto galerie člena Payo   Click here to Send Payo a Private Message   Add Payo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Tajné
Stálý Člen

Karma uživatele Tajné - 100% Pěstitelská

Registrován: Jun 2003
Příspěvků: 249  

Příspěvek č. 194

No tak u novějších členů by měli jednodušší jen si vypsat čísla mobilů...

Old Post 01-04-2007 v 12:18 PM
Tajné je offline   Profil uživatele Tajné   Find more posts by Tajné   Foto galerie člena Tajné   Click here to Send Tajné a Private Message   Add Tajné to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 195

takovej dotaz: vyhmátli někdy cajti někoho na základě důkazů tady na groweru?

Old Post 02-04-2007 v 12:58 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Erixon
Stálý Člen

Karma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% Pěstitelská

Registrován: Sep 2005
Příspěvků: 827  

Příspěvek č. 196

citace:
Původní příspěvek od Ramon_Dexter
takovej dotaz: vyhmátli někdy cajti někoho na základě důkazů tady na groweru?


IMHO
na 99,9% ne. Jediný riziko jsou data na lokálním disku. Takže mazat cache(nebo jí jednoduše v prohlížeči vypnout). a nebejt línej na HESLA - žádný automatický přihlašování (mail klient, icq...) prostě to pokaždý vyťukat. Kvalita hesel se už řešila...

Když máš všechno "tajný" na šifrovaný partition tak se s tim nebudou srát, vždyť vyluštit kvalitní heslo trvá roky, hodně roků

www.si.to.kurva.vy.googluj.cz/ ;

Old Post 02-04-2007 v 15:43 PM
Erixon je offline   Profil uživatele Erixon   Find more posts by Erixon   Foto galerie člena Erixon   Click here to Send Erixon a Private Message   Add Erixon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Tajné
Stálý Člen

Karma uživatele Tajné - 100% Pěstitelská

Registrován: Jun 2003
Příspěvků: 249  

Příspěvek č. 197

ehm, no tak když už budou tak daleko že budou mít tvuj komp, tak to už tě jaksi mají, takže je to docela blbost ne?

Old Post 02-04-2007 v 16:34 PM
Tajné je offline   Profil uživatele Tajné   Find more posts by Tajné   Foto galerie člena Tajné   Click here to Send Tajné a Private Message   Add Tajné to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 198

tajné: to jo...ale pokud to máš zašifrovaný tak jseš bez problémů...ono stačí dostatečně komplikovaný a dlouhý heslo a maj co dělat na hodně dlouho

Old Post 03-04-2007 v 10:18 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Tajné
Stálý Člen

Karma uživatele Tajné - 100% Pěstitelská

Registrován: Jun 2003
Příspěvků: 249  

Příspěvek č. 199

cože? No když už jsou u tebe doma, tak už tě mají (a tedy i kytky) a nějakej grower jim může bejt úplně uprdele.

Old Post 03-04-2007 v 11:18 AM
Tajné je offline   Profil uživatele Tajné   Find more posts by Tajné   Foto galerie člena Tajné   Click here to Send Tajné a Private Message   Add Tajné to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 200

no myslim ze grower je tu uz dost dlouho na to aby byl trnem v oku policii a jeste tady v cr

Old Post 03-04-2007 v 15:58 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Tajné
Stálý Člen

Karma uživatele Tajné - 100% Pěstitelská

Registrován: Jun 2003
Příspěvků: 249  

Příspěvek č. 201

prosimtě radši si přečti na co sem to reagoval, jo?

Old Post 03-04-2007 v 16:10 PM
Tajné je offline   Profil uživatele Tajné   Find more posts by Tajné   Foto galerie člena Tajné   Click here to Send Tajné a Private Message   Add Tajné to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Anakonda
Stálý Člen

Karma uživatele Anakonda - 0% PěstitelskáKarma uživatele Anakonda - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2006
Příspěvků: 32  

Organika Příspěvek č. 202

Máš svatou pravdu mám sví skušenosti!!!!! Už mě málem měli a já jim jenom tááááákhle zamával



citace:

no myslim ze grower je tu uz dost dlouho na to aby byl trnem v oku policii a jeste tady v cr


Aby ses potom nedivil!!!!!!

Old Post 03-04-2007 v 16:54 PM
Anakonda je offline   Profil uživatele Anakonda   Find more posts by Anakonda   Foto galerie člena Anakonda   Click here to Send Anakonda a Private Message   Add Anakonda to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Exceptional
Stálý Člen

Karma uživatele Exceptional - 82% PěstitelskáKarma uživatele Exceptional - 82% PěstitelskáKarma uživatele Exceptional - 82% Pěstitelská

Registrován: Dec 2006
Příspěvků: 240 

Příspěvek č. 203

to by mě taky zajímalo, jak asi vypadá taková sledovačka. byli v civilu, nebo normal služební auto? Byl to venek, nebo skunk?

Jinak máš zajímavý kamarády

Old Post 04-04-2007 v 11:41 AM
Exceptional je offline   Profil uživatele Exceptional   Find more posts by Exceptional   Foto galerie člena Exceptional   Click here to Send Exceptional a Private Message   Add Exceptional to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 204

Anakonda: divit a cemu? proc by u mne zvonily policajti kvuli tomu ze chodim na grower? Vzdyt tady nemaj prachy na to aby neco udelali s tema chujama co tady porat vari a ke me budou chodit kvuli nejakymu foru? A jeste kdyby se jim neco nelibilo tak uz by byl grower davno zruseny nebo tak neco.... muj osobni nazor

Old Post 07-04-2007 v 13:55 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
HOUMAREZ
Nový Člen

Karma uživatele HOUMAREZ - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2007
Příspěvků: 1  

hmm Příspěvek č. 205

Ja bych tu spíš uplatnil jednu větu z futuramy:

Musíš dělat to co musís dělat

Old Post 19-07-2007 v 14:32 PM
HOUMAREZ je offline   Profil uživatele HOUMAREZ   Find more posts by HOUMAREZ   Foto galerie člena HOUMAREZ   Click here to Send HOUMAREZ a Private Message   Add HOUMAREZ to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MANHUNTT
šestikoulař


Registrován: Jul 2004
Příspěvků: 1120  

Palec dolů Tak to je trochu moc:-) Příspěvek č. 206

citace:
Původní příspěvek od Anakonda
Měli sme průser s kámíkama, kamík doma 12kg ja jenom neco kolem 2,5kg a jednoho krásného dne jsem měl napíchlej tel a to mi kamos z kriminalky upozornil ..... A za oknem sledovacku . to jsem bezel do budky a obvolal kamiky ad to vse spali ze je pruser , vzali me za slovo a spalili to , ja bezel domu celej rozklepanej vzal jsem to doma narval to do auta a jel k rece a tam to visypal este jsem vzal na jedno brcko !!zaplakal jsem si!! a rano u me a kamiku zasahovka! Nic nenasli uf!!! Pěkně jsem s nima vymrdal... Nebejt myho kamose tak jsem v lochu. POLICAJTI vsech zemi vylizte mi prde....





No comment.........................

P.S. Kolik ti je let?že píšeš takové pohádky???

Old Post 19-07-2007 v 15:43 PM
MANHUNTT je offline   Profil uživatele MANHUNTT   Find more posts by MANHUNTT   Foto galerie člena MANHUNTT   Click here to Send MANHUNTT a Private Message   Add MANHUNTT to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Tajné
Stálý Člen

Karma uživatele Tajné - 100% Pěstitelská

Registrován: Jun 2003
Příspěvků: 249  

Příspěvek č. 207

deset

Old Post 19-07-2007 v 17:36 PM
Tajné je offline   Profil uživatele Tajné   Find more posts by Tajné   Foto galerie člena Tajné   Click here to Send Tajné a Private Message   Add Tajné to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MANHUNTT
šestikoulař


Registrován: Jul 2004
Příspěvků: 1120  

Příspěvek č. 208

to je mooooooc....... typuji osm

Old Post 19-07-2007 v 19:47 PM
MANHUNTT je offline   Profil uživatele MANHUNTT   Find more posts by MANHUNTT   Foto galerie člena MANHUNTT   Click here to Send MANHUNTT a Private Message   Add MANHUNTT to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 10:01 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 11 12 13 14 15 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
21-11-2008 - Zmena pomeru na grower.cz - 43 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.6045390 seconds with 27 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív