Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie pod Sluncem » Lesní gRow 09
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3
Autor
Téma 
trávníkář
Stálý Člen

Karma uživatele trávníkář - 98% PěstitelskáKarma uživatele trávníkář - 98% PěstitelskáKarma uživatele trávníkář - 98% PěstitelskáKarma uživatele trávníkář - 98% PěstitelskáKarma uživatele trávníkář - 98% Pěstitelská

Registrován: Feb 2008
Příspěvků: 206  

Příspěvek č. 17

S tím si hlavu lámat nemusíš!!My máme venku 9 kytek a ani jedna ještě nekvete.To chce čas!!

Old Post 04-08-2009 v 15:05 PM
trávníkář je offline   Profil uživatele trávníkář   Find more posts by trávníkář   Foto galerie člena trávníkář   Click here to Send trávníkář a Private Message   Add trávníkář to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Rumcajs
Stálý Člen

Karma uživatele Rumcajs - 98% PěstitelskáKarma uživatele Rumcajs - 98% PěstitelskáKarma uživatele Rumcajs - 98% PěstitelskáKarma uživatele Rumcajs - 98% PěstitelskáKarma uživatele Rumcajs - 98% PěstitelskáKarma uživatele Rumcajs - 98% PěstitelskáKarma uživatele Rumcajs - 98% PěstitelskáKarma uživatele Rumcajs - 98% PěstitelskáKarma uživatele Rumcajs - 98% PěstitelskáKarma uživatele Rumcajs - 98% Pěstitelská

Registrován: Jul 2009
Příspěvků: 185  

Příspěvek č. 18

Jich mam prave 19, + nake dalsi kousky kterym se nechce, a uz jsem si rikal, ze budu zkouset Ripen. Jinak na svinusky jsem koupil Agrion Delta, ten jim da radne pokourit Zkusim jeste zmerit PH, ale mam jen ten pudni test, ktery neni moc presny(stejne je tam z pulky kupovany Light mix, zbytek kompost a dole keramzit). To listi totiz mizi i tam, kde svilusky nejsou... Pestovani v kyblech jeste holt nemam uplne vychytane. Pridam jim vice hnojiva a uvidim.

Lesní gRow 09
Lesní gRow 2010 aneb znovu a lépe - NL, WW*AFG, PP*SJ
Lesní gRow 2011 aneb do třetice všeho dobrého
Lesní gRow 2012
Lesní gRow 2013
Lesní gRow 2014
Zahradní gRow 2015
Zahradní gRow 2016

Old Post 05-08-2009 v 08:03 AM
Rumcajs je offline   Profil uživatele Rumcajs   Find more posts by Rumcajs   Foto galerie člena Rumcajs   Click here to Send Rumcajs a Private Message   Add Rumcajs to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Rumcajs
Stálý Člen

Karma uživatele Rumcajs - 98% PěstitelskáKarma uživatele Rumcajs - 98% PěstitelskáKarma uživatele Rumcajs - 98% PěstitelskáKarma uživatele Rumcajs - 98% PěstitelskáKarma uživatele Rumcajs - 98% PěstitelskáKarma uživatele Rumcajs - 98% PěstitelskáKarma uživatele Rumcajs - 98% PěstitelskáKarma uživatele Rumcajs - 98% PěstitelskáKarma uživatele Rumcajs - 98% PěstitelskáKarma uživatele Rumcajs - 98% Pěstitelská

Registrován: Jul 2009
Příspěvků: 185  

Příspěvek č. 19






Tak jsem se byl projit na flek c.2 a zde jsou dalsi nekvalitni fotky z mobilu

Foto c.1 - Orange Budy 4x
Foto c.2,3 - kvetouci no name skunk komplet oprcany
Foto c.4,5 - po roztazeni





Lesní gRow 09
Lesní gRow 2010 aneb znovu a lépe - NL, WW*AFG, PP*SJ
Lesní gRow 2011 aneb do třetice všeho dobrého
Lesní gRow 2012
Lesní gRow 2013
Lesní gRow 2014
Zahradní gRow 2015
Zahradní gRow 2016

Naposledy upravil Rumcajs 12-08-2009 v 07:14 AM

Old Post 10-08-2009 v 05:40 AM
Rumcajs je offline   Profil uživatele Rumcajs   Find more posts by Rumcajs   Foto galerie člena Rumcajs   Click here to Send Rumcajs a Private Message   Add Rumcajs to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Rumcajs
Stálý Člen

Karma uživatele Rumcajs - 98% PěstitelskáKarma uživatele Rumcajs - 98% PěstitelskáKarma uživatele Rumcajs - 98% PěstitelskáKarma uživatele Rumcajs - 98% PěstitelskáKarma uživatele Rumcajs - 98% PěstitelskáKarma uživatele Rumcajs - 98% PěstitelskáKarma uživatele Rumcajs - 98% PěstitelskáKarma uživatele Rumcajs - 98% PěstitelskáKarma uživatele Rumcajs - 98% PěstitelskáKarma uživatele Rumcajs - 98% Pěstitelská

Registrován: Jul 2009
Příspěvků: 185  

Příspěvek č. 20

Zdravim vsechny, vyplata se blizi tak jako kveteni kyticek Proto je treba nakoupit nejake dobrutky, at maji pekne tucne salamy. Dlouho jsem spekuloval co koupim, na konec jsem se rozhodl pro takovy mix, od kazdeho neco Tak se na to kouknete, jestli to je dobra volba.


BioBizz BioBloom 1 l Cena: 299 Kč
BioBizz FishMix 1 l Cena: 259 Kč
Plagron Phyt-amin 0,5 l Cena: 659 Kč
Bcuzz PK 13-14 1 l Cena: 249 Kč
Bcuzz Atazyme 1 l Cena 289 Kč
Plagron Green sensation 0,25 l Cena: 989 Kč

Jedine cim si nejsem jisty je Green Sensation, protoze je to docela palka a kytky jsou porad v lese, takze jestli to neni zbytecna investice.

(Ty kytky co jsou v kyblech zase skoro zdechly, protoze muj dementni spolugrower zase odjel a nic nenapsal, takze nebyly zalite zase 5dni v nej vedrech.....foto dodam pozdeji)

Porad se jim nechce kvest a kamarad mi poradil, ze mam chodit zatemnovat s kelimky. Kdybych to mel doma tak budiz, ale behat 2x denne do lesa na 2 pole.....nevim nevim. Doufam, ze je nakopne to hnojivo.

GH Ripen 0,5 l Cena: 169 Kč

Nasel jsem jeste toto, mate s tim nekdo zkusenosti?

Lesní gRow 09
Lesní gRow 2010 aneb znovu a lépe - NL, WW*AFG, PP*SJ
Lesní gRow 2011 aneb do třetice všeho dobrého
Lesní gRow 2012
Lesní gRow 2013
Lesní gRow 2014
Zahradní gRow 2015
Zahradní gRow 2016

Naposledy upravil Rumcajs 12-08-2009 v 15:36 PM

Old Post 12-08-2009 v 07:10 AM
Rumcajs je offline   Profil uživatele Rumcajs   Find more posts by Rumcajs   Foto galerie člena Rumcajs   Click here to Send Rumcajs a Private Message   Add Rumcajs to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LEM
Stálý Člen

Karma uživatele LEM - 97% PěstitelskáKarma uživatele LEM - 97% PěstitelskáKarma uživatele LEM - 97% PěstitelskáKarma uživatele LEM - 97% PěstitelskáKarma uživatele LEM - 97% PěstitelskáKarma uživatele LEM - 97% PěstitelskáKarma uživatele LEM - 97% PěstitelskáKarma uživatele LEM - 97% Pěstitelská

Registrován: Feb 2009
Příspěvků: 238  

Příspěvek č. 21

Ripen je super, taky ho používám, teď je na něj ještě asi brzi, ale opravdu pomáhá urychlit závěrečnou fázi dozrávání...můžeš ho ale lejt i teď...v menších dávkách

PS: čím to fotíš, že to máš tak strašně přepálený? Zkrať si čas

Naposledy upravil LEM 13-08-2009 v 08:51 AM

Old Post 13-08-2009 v 08:46 AM
LEM je offline   Profil uživatele LEM   Find more posts by LEM   Foto galerie člena LEM   Click here to Send LEM a Private Message   Add LEM to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Rumcajs
Stálý Člen

Karma uživatele Rumcajs - 98% PěstitelskáKarma uživatele Rumcajs - 98% PěstitelskáKarma uživatele Rumcajs - 98% PěstitelskáKarma uživatele Rumcajs - 98% PěstitelskáKarma uživatele Rumcajs - 98% PěstitelskáKarma uživatele Rumcajs - 98% PěstitelskáKarma uživatele Rumcajs - 98% PěstitelskáKarma uživatele Rumcajs - 98% PěstitelskáKarma uživatele Rumcajs - 98% PěstitelskáKarma uživatele Rumcajs - 98% Pěstitelská

Registrován: Jul 2009
Příspěvků: 185  

Příspěvek č. 22

Ty seminka byly z letosniho indooru, proto mam obavy aby nenakvetly uplne pozde. Chci to uz nejak nakopnout, ale mozna to je jen ma nedockavost Za 2tydny odjizdim do Anglie a nebudu tady skoro mesic, tak jsem chtel mit jistotu a jen nechat kamosovi hnojiva s instrukcemi.

p.s. - fotim mobilem, fotak si koupim v Anglii.

Lesní gRow 09
Lesní gRow 2010 aneb znovu a lépe - NL, WW*AFG, PP*SJ
Lesní gRow 2011 aneb do třetice všeho dobrého
Lesní gRow 2012
Lesní gRow 2013
Lesní gRow 2014
Zahradní gRow 2015
Zahradní gRow 2016

Old Post 13-08-2009 v 09:04 AM
Rumcajs je offline   Profil uživatele Rumcajs   Find more posts by Rumcajs   Foto galerie člena Rumcajs   Click here to Send Rumcajs a Private Message   Add Rumcajs to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zn.Stav-Dobry
Stálý Člen

Karma uživatele Zn.Stav-Dobry - 91% PěstitelskáKarma uživatele Zn.Stav-Dobry - 91% Pěstitelská

Registrován: Feb 2009
Příspěvků: 16  

Příspěvek č. 23

Takový prachy za to?? Já být tebou, tak investuju maximálně do toho biobloomu a do ripenu. To ti musí stačit bohatě. Vždycky se pěstovalo bez hnojiv, jen nějaká ta příroda a bylo to v cajku. Teď si každej nakupuje deset druhů hnojiv a doplňků, denně měří ph, ec a výsledek je skoro stejný. Kdy v growshopech začnou prodávat teploměry na měření teploty kořínků? To by byl hit!
Do teďka jsi hnojil jen tim guanem, kopřivama a sračkama a jaký to máš hezký, podle mě nepotřebuješ nikerak drahý věci.

Možná jsem trochu offtopic, tak jestli to tu nechceš, napiš mi a já to smáznu.

Old Post 13-08-2009 v 10:15 AM
Zn.Stav-Dobry je offline   Profil uživatele Zn.Stav-Dobry   Find more posts by Zn.Stav-Dobry   Foto galerie člena Zn.Stav-Dobry   Click here to Send Zn.Stav-Dobry a Private Message   Add Zn.Stav-Dobry to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Rumcajs
Stálý Člen

Karma uživatele Rumcajs - 98% PěstitelskáKarma uživatele Rumcajs - 98% PěstitelskáKarma uživatele Rumcajs - 98% PěstitelskáKarma uživatele Rumcajs - 98% PěstitelskáKarma uživatele Rumcajs - 98% PěstitelskáKarma uživatele Rumcajs - 98% PěstitelskáKarma uživatele Rumcajs - 98% PěstitelskáKarma uživatele Rumcajs - 98% PěstitelskáKarma uživatele Rumcajs - 98% PěstitelskáKarma uživatele Rumcajs - 98% Pěstitelská

Registrován: Jul 2009
Příspěvků: 185  

Příspěvek č. 24

To je v pohode offtopic to neni, proto jsem to tady hodil, abych zjistil nazory zkusenejsich. Ta cena je vysoka, ale chtel jsem vypestovat neco opravdu kvalitniho a chutneho. Prave jsem na vazkach jestli kupovat vse nebo nebo ne. Beru to i jako investici do pristiho roku, protoze se mi urcite nepovede spotrebovat vsechno, mohl bych koupit mensi baleni aby to bylo levnejs, ale takhle mi to prislo jako dobry pomer cena/vykon. Ke vsemu tak 1500 urco prohulim kazdy mesic, ne li vic, tak si to holt ted odpustim

Lesní gRow 09
Lesní gRow 2010 aneb znovu a lépe - NL, WW*AFG, PP*SJ
Lesní gRow 2011 aneb do třetice všeho dobrého
Lesní gRow 2012
Lesní gRow 2013
Lesní gRow 2014
Zahradní gRow 2015
Zahradní gRow 2016

Old Post 13-08-2009 v 10:28 AM
Rumcajs je offline   Profil uživatele Rumcajs   Find more posts by Rumcajs   Foto galerie člena Rumcajs   Click here to Send Rumcajs a Private Message   Add Rumcajs to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zn.Stav-Dobry
Stálý Člen

Karma uživatele Zn.Stav-Dobry - 91% PěstitelskáKarma uživatele Zn.Stav-Dobry - 91% Pěstitelská

Registrován: Feb 2009
Příspěvků: 16  

Příspěvek č. 25

Kvalitní to bude určitě, to je hlavně o genetice a tu ty máš parádní. A chuť docílíš ripenem a pořádnym flushingem nakonec. Ušetříš teď a pak i pár měsíců Investuj to raději do toho foťáku.

Old Post 13-08-2009 v 10:40 AM
Zn.Stav-Dobry je offline   Profil uživatele Zn.Stav-Dobry   Find more posts by Zn.Stav-Dobry   Foto galerie člena Zn.Stav-Dobry   Click here to Send Zn.Stav-Dobry a Private Message   Add Zn.Stav-Dobry to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Rumcajs
Stálý Člen

Karma uživatele Rumcajs - 98% PěstitelskáKarma uživatele Rumcajs - 98% PěstitelskáKarma uživatele Rumcajs - 98% PěstitelskáKarma uživatele Rumcajs - 98% PěstitelskáKarma uživatele Rumcajs - 98% PěstitelskáKarma uživatele Rumcajs - 98% PěstitelskáKarma uživatele Rumcajs - 98% PěstitelskáKarma uživatele Rumcajs - 98% PěstitelskáKarma uživatele Rumcajs - 98% PěstitelskáKarma uživatele Rumcajs - 98% Pěstitelská

Registrován: Jul 2009
Příspěvků: 185  

Příspěvek č. 26





Tak jsem neodolal a koupil jsem pro ne dost dobruteka vlezl jsem se do 1700Kc.

Fishmix 0,5L
Biobloom 1L
Atazyme 1L
PK 13 - 14 1L
Phytamin 0.25L
Ripen 1L

Uz jsem to byl vyzkouset na strese a jeste pujdu na zbytek poli. Nedaval jsem akorat postrik Phytaminem, protoze jsem na ne vyplacal cely Agrion delta(svinusek se ne a ne zbavit, ale ubyvaji mrchy)Tady jsou fotky ze strechy a docela se holky spravily na to jak vypadaly pred 5 dny(suche a zlute listi jsem obral). Pak dodam foto z lesa

p.s. - da se Ripen pouzivat aby nakvetly, nebo jen na urychleni zrani? Protoze v growshopu tvrdili, ze to je jen na konec...

Foto c.1,2 - pred 5dny
Foto c.3,4 - soucasny stav

Lesní gRow 09
Lesní gRow 2010 aneb znovu a lépe - NL, WW*AFG, PP*SJ
Lesní gRow 2011 aneb do třetice všeho dobrého
Lesní gRow 2012
Lesní gRow 2013
Lesní gRow 2014
Zahradní gRow 2015
Zahradní gRow 2016

Naposledy upravil Rumcajs 14-08-2009 v 13:07 PM

Old Post 14-08-2009 v 13:02 PM
Rumcajs je offline   Profil uživatele Rumcajs   Find more posts by Rumcajs   Foto galerie člena Rumcajs   Click here to Send Rumcajs a Private Message   Add Rumcajs to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Rumcajs
Stálý Člen

Karma uživatele Rumcajs - 98% PěstitelskáKarma uživatele Rumcajs - 98% PěstitelskáKarma uživatele Rumcajs - 98% PěstitelskáKarma uživatele Rumcajs - 98% PěstitelskáKarma uživatele Rumcajs - 98% PěstitelskáKarma uživatele Rumcajs - 98% PěstitelskáKarma uživatele Rumcajs - 98% PěstitelskáKarma uživatele Rumcajs - 98% PěstitelskáKarma uživatele Rumcajs - 98% PěstitelskáKarma uživatele Rumcajs - 98% Pěstitelská

Registrován: Jul 2009
Příspěvků: 185  

Příspěvek č. 27






Byl jsem i na zbylych dvou mistech a tady jsou fotky

Foto c.1,2,3- flek c.2(skunkovy vyber)
Foto c.4,5- flek c.1(totalni bush, uz to nejde zabrat v celku, moc velke kytky)

Lesní gRow 09
Lesní gRow 2010 aneb znovu a lépe - NL, WW*AFG, PP*SJ
Lesní gRow 2011 aneb do třetice všeho dobrého
Lesní gRow 2012
Lesní gRow 2013
Lesní gRow 2014
Zahradní gRow 2015
Zahradní gRow 2016

Old Post 16-08-2009 v 10:14 AM
Rumcajs je offline   Profil uživatele Rumcajs   Find more posts by Rumcajs   Foto galerie člena Rumcajs   Click here to Send Rumcajs a Private Message   Add Rumcajs to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Rumcajs
Stálý Člen

Karma uživatele Rumcajs - 98% PěstitelskáKarma uživatele Rumcajs - 98% PěstitelskáKarma uživatele Rumcajs - 98% PěstitelskáKarma uživatele Rumcajs - 98% PěstitelskáKarma uživatele Rumcajs - 98% PěstitelskáKarma uživatele Rumcajs - 98% PěstitelskáKarma uživatele Rumcajs - 98% PěstitelskáKarma uživatele Rumcajs - 98% PěstitelskáKarma uživatele Rumcajs - 98% PěstitelskáKarma uživatele Rumcajs - 98% Pěstitelská

Registrován: Jul 2009
Příspěvků: 185  

Příspěvek č. 28

Vidim, ze si to tu pisu sam pro sebe Zkouseli jste nekdo Ripen aby vam to nakvetlo nebo je to blbost?? Zatim jsem jim to nalil 2x s 3dennim odstupem, tak uvidim jestli se neco bude dit....

Lesní gRow 09
Lesní gRow 2010 aneb znovu a lépe - NL, WW*AFG, PP*SJ
Lesní gRow 2011 aneb do třetice všeho dobrého
Lesní gRow 2012
Lesní gRow 2013
Lesní gRow 2014
Zahradní gRow 2015
Zahradní gRow 2016

Old Post 17-08-2009 v 14:14 PM
Rumcajs je offline   Profil uživatele Rumcajs   Find more posts by Rumcajs   Foto galerie člena Rumcajs   Click here to Send Rumcajs a Private Message   Add Rumcajs to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sevoss
Stálý Člen

Karma uživatele sevoss - 100% PěstitelskáKarma uživatele sevoss - 100% PěstitelskáKarma uživatele sevoss - 100% PěstitelskáKarma uživatele sevoss - 100% PěstitelskáKarma uživatele sevoss - 100% PěstitelskáKarma uživatele sevoss - 100% PěstitelskáKarma uživatele sevoss - 100% Pěstitelská

Registrován: Aug 2008
Příspěvků: 297  

Příspěvek č. 29

Rumcajz-Ripen se daval pouze na konc kvetu cca 14 pres kosou..Jina tim ze ho tam tedka naliješ to těžko přepneš...mmj. někteří to tak dělalí (dudušek,xpapoušek atd.)zalili kytky nehorazně silnym roztokem skladajíci se z Final slution(ripen),proxid vodiku a Kristalon plod a květ vse v maximálních dávkách.A tim kytky přeepínali na květ,ja osoně sem to nikdy nezkušel..Vždy sem kvetovvé hnojivo postupně michal do rustoveho hnojiva az sem rustak vysadil uplne.Na konec 10 dni flushing čistou vodou a je to OK....


Jinak hodne stěsti takové členy grower potřebuje

KOMU SE NELENÍ,TOMU SE ZELENÍ!!!

Outdoor 08,the best genetika(White island,Buddha,no name)

Outdoor 09 MK,WWxJH.WIxB,CH,BxB)

Old Post 17-08-2009 v 14:26 PM
sevoss je offline   Profil uživatele sevoss   Find more posts by sevoss   Foto galerie člena sevoss   Click here to Send sevoss a Private Message   Add sevoss to your buddy list     Navštiv homepage uživatele sevoss! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Rumcajs
Stálý Člen

Karma uživatele Rumcajs - 98% PěstitelskáKarma uživatele Rumcajs - 98% PěstitelskáKarma uživatele Rumcajs - 98% PěstitelskáKarma uživatele Rumcajs - 98% PěstitelskáKarma uživatele Rumcajs - 98% PěstitelskáKarma uživatele Rumcajs - 98% PěstitelskáKarma uživatele Rumcajs - 98% PěstitelskáKarma uživatele Rumcajs - 98% PěstitelskáKarma uživatele Rumcajs - 98% PěstitelskáKarma uživatele Rumcajs - 98% Pěstitelská

Registrován: Jul 2009
Příspěvků: 185  

Příspěvek č. 30

V tom pripade se na to vykaslu a holt to prenecham prirode.....nejsem si jisty jestli chci podstoupit sokovou terapii kyticek Jinak rustove hnojivo jsem vysadil uplne uz pred 2 tydny a presel jsem skokove na vyse jmenovane sajrajty pro kvet Dneska jsem se byl podivat na strese a vypadaji po tom dost dobre...dam tomu naky cas at se stihnou projevit

Lesní gRow 09
Lesní gRow 2010 aneb znovu a lépe - NL, WW*AFG, PP*SJ
Lesní gRow 2011 aneb do třetice všeho dobrého
Lesní gRow 2012
Lesní gRow 2013
Lesní gRow 2014
Zahradní gRow 2015
Zahradní gRow 2016

Old Post 17-08-2009 v 20:11 PM
Rumcajs je offline   Profil uživatele Rumcajs   Find more posts by Rumcajs   Foto galerie člena Rumcajs   Click here to Send Rumcajs a Private Message   Add Rumcajs to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Slick-ace
Stálý Člen

Karma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% Pěstitelská

Registrován: Nov 2002
Příspěvků: 644  

Příspěvek č. 31

Ty vado rumcajs, no offence .. ale dát za šampónky na outdoor 1700 to seš dobrej blázen nebo nadšenec . Základ je pro venek jasnej kvalitní půda a genetika, to už máš skoro vyhráno. Hnojivo na růst, na květ + teda něco na finále. Beru to, že si chceš pohrát a dát jim maximum, ale toto. .

Jinač budu sledovat a jsem zvědavej na ty výsledky a na rozdíl. Nebudu mít problém vyseknout ti poklonu. Ať se daří !

Pojďte si zahrát karetní hru BANG ! online.
Z obalu filmu Evil Bong2 : "In 3-D If Your're Stoned !"

Tok mých myšlenek je rychlejší, než proud mých slov.

Food Not Bombs

Old Post 17-08-2009 v 20:42 PM
Slick-ace je offline   Profil uživatele Slick-ace   Find more posts by Slick-ace   Foto galerie člena Slick-ace   Click here to Send Slick-ace a Private Message   Add Slick-ace to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Slick-ace! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Rumcajs
Stálý Člen

Karma uživatele Rumcajs - 98% PěstitelskáKarma uživatele Rumcajs - 98% PěstitelskáKarma uživatele Rumcajs - 98% PěstitelskáKarma uživatele Rumcajs - 98% PěstitelskáKarma uživatele Rumcajs - 98% PěstitelskáKarma uživatele Rumcajs - 98% PěstitelskáKarma uživatele Rumcajs - 98% PěstitelskáKarma uživatele Rumcajs - 98% PěstitelskáKarma uživatele Rumcajs - 98% PěstitelskáKarma uživatele Rumcajs - 98% Pěstitelská

Registrován: Jul 2009
Příspěvků: 185  

Příspěvek č. 32

Hehe pohoda, rozhodne bych se pocital mezi nadsence a jak jsem psal drive, je to i na pristi rok. V pomeru s vynosem ta cena neni tak vysoka, takze me to zas moc netizi. Kazdopadne, na rozdil jsem taky zvedavy

Lesní gRow 09
Lesní gRow 2010 aneb znovu a lépe - NL, WW*AFG, PP*SJ
Lesní gRow 2011 aneb do třetice všeho dobrého
Lesní gRow 2012
Lesní gRow 2013
Lesní gRow 2014
Zahradní gRow 2015
Zahradní gRow 2016

Old Post 17-08-2009 v 20:54 PM
Rumcajs je offline   Profil uživatele Rumcajs   Find more posts by Rumcajs   Foto galerie člena Rumcajs   Click here to Send Rumcajs a Private Message   Add Rumcajs to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 22:57 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
01-11-2014 - První grow 2014 - 113 odpovědí
21-10-2014 - Lesní gRow 2014 - 49 odpovědí
28-02-2014 - Lesní gRow 2013 - 65 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.2450660 seconds with 30 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív