Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie pod Sluncem » Swiss Cheese 2009
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
skiller59
Nový Člen

Karma uživatele skiller59 - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2009
Příspěvků: 12  

Obecné Swiss Cheese 2009 Příspěvek č. 1






Hoj Groweri!

Letos jsem si objednal z Nirvany holandskou outodoor odrudu Swiss Cheese, má to být kříženec Swiss Miss a Skunk #1. Zatím jsem tady na groweru nenasel nejaké blizsi info o tehle odrude tak jsem na to celkem zvedavej co z toho bude...
Objednal jsem 5 feminizovaných semínek, po zasetí všechny vzešly a zatím frčí pěkně.
Kyti ted mají cca 1mesíc a plánuju zaštápnutí a přesazení do větších nádob, pak šup snima ven...

Fotky:
1) klíčení
2) o týden pozděj...
3) rozesazení kyti
4,5) kyti mají skoro 1 ěsíc, 2x pohnojeny krystalonem start

Naposledy upravil skiller59 04-06-2009 v 22:13 PM

Old Post 04-06-2009 v 21:58 PM
skiller59 je offline   Profil uživatele skiller59   Find more posts by skiller59   Foto galerie člena skiller59   Click here to Send skiller59 a Private Message   Add skiller59 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vojtaxxx
Stálý Člen

Karma uživatele vojtaxxx - 88% Pěstitelská

Registrován: Jul 2005
Příspěvků: 342  

Příspěvek č. 2

ahoj, kdo šlechtí ten swiss chees, ja jsem zkoušel swiss miss od nirvany asi před třema nebo čtyřma rokama a žádná pecka teda.

edit: áááá tak už jsem to našel swiss miss je přeprc od nirvany. Jako nic proti nirvaně, letos od nich mám asi 5 modelů ale s tím swiss miss mi tenkrát docela naštvali, snad to skřížený se skunkem 1 bude o něčem jiném.
Jo a tenrát mi to dozrálo hodně pozdě...jak to dozraje skřížený se skunkem jsem zvědavej.

budu sledovat...hodně štěstí

Vojtovo lány 2009 - K.C 36,Leda Uno, Spontanica,California special,B-52, PPP, Jock Horor, Passion#1, Early skunk, Hawaian skunk, Ingemars punch, Purple widow, thaifun horizon, Erdbeer
Můj skromný OUT_2007XXOUTdoor 2008 XXSoutěž o seeds Early DurbanXXVýroba hašiše přes síto

Naposledy upravil vojtaxxx 04-06-2009 v 22:54 PM

Old Post 04-06-2009 v 22:48 PM
vojtaxxx je offline   Profil uživatele vojtaxxx   Find more posts by vojtaxxx   Foto galerie člena vojtaxxx   Click here to Send vojtaxxx a Private Message   Add vojtaxxx to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
skiller59
Nový Člen

Karma uživatele skiller59 - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2009
Příspěvků: 12  

Příspěvek č. 3

Tak snad to bude lepší než ta swiss miss jak jsi psal, já už jsem pred pár lety taky pestil a ted jsem se k tomu zase vrátil, není nad to si s pestenim kyti pekne pohrát a užít pak v pohode vysledky prace...
Nirvana pise ze Swiss chees vegetí cca 8 týdnu, no není to zrovna malo tak se uvidí jak to dopadne...

Old Post 05-06-2009 v 21:07 PM
skiller59 je offline   Profil uživatele skiller59   Find more posts by skiller59   Foto galerie člena skiller59   Click here to Send skiller59 a Private Message   Add skiller59 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kamil
Stálý Člen

Karma uživatele kamil - 95% PěstitelskáKarma uživatele kamil - 95% PěstitelskáKarma uživatele kamil - 95% PěstitelskáKarma uživatele kamil - 95% PěstitelskáKarma uživatele kamil - 95% PěstitelskáKarma uživatele kamil - 95% PěstitelskáKarma uživatele kamil - 95% Pěstitelská

Registrován: Oct 2002
Příspěvků: 294  

Příspěvek č. 4

Na informace od Nirvány bych vůbec nedával. Navíc jejich kvalita je otřesná. Já sem v loni pěstoval Blue Chees (Blueberry X Skunk1 feno: cheese) no a ušlo to, akotát dozrávání co to jde, tozn. konec října a na plísně to nebyl taky zrovna mazel... Takže hodně štěstí

Twilight
Passion
White widow x early noname
Shivas Joy
GWS + Chronic
Moje šalvěj, věčná jí sláva
Out 2006 Sh, S1, MM, HI, Bog, Nl, Cd

Old Post 06-06-2009 v 08:52 AM
kamil je offline   Profil uživatele kamil   Find more posts by kamil   Foto galerie člena kamil   Click here to Send kamil a Private Message   Add kamil to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
skiller59
Nový Člen

Karma uživatele skiller59 - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2009
Příspěvků: 12  

Příspěvek č. 5

zdar jak svina,

Tak jsem kyti zaštipnul za 4 patrem (krom jedné) a přesadil do 12l kyblů, substrát sem dal od Plagronu Royalty Mix a kyti přemístil na střechu.
Doted sem kyti hnojil krystalonem start a ted si nejsu moc jistej jak dál, substrát od Plagronu už je předhnojený a proto se ptám jestli třeba nemáte podobný zkušenosti - jestli kyti nechat jet dál bez hnojiva s tím že si vystačí s živinama v substrátu anebo dál normálně 1x za týden přihnojit? Nechcu to zbytečně přehnojit...

Old Post 09-06-2009 v 21:26 PM
skiller59 je offline   Profil uživatele skiller59   Find more posts by skiller59   Foto galerie člena skiller59   Click here to Send skiller59 a Private Message   Add skiller59 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
skiller59
Nový Člen

Karma uživatele skiller59 - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2009
Příspěvků: 12  

Příspěvek č. 6



zdar jak svina,

Tak jsem kyti zaštipnul za 4 patrem (krom jedné) a přesadil do 12l kyblů, substrát sem dal od Plagronu Royalty Mix a kyti přemístil na střechu.
Doted sem kyti hnojil krystalonem start a ted si nejsu moc jistej jak dál, substrát od Plagronu už je předhnojený a proto se ptám jestli třeba nemáte podobný zkušenosti - jestli kyti nechat jet dál bez hnojiva s tím že si vystačí s živinama v substrátu anebo dál normálně 1x za týden přihnojit? Nechcu to zbytečně přehnojit, zatím to pěkně fajá...

Old Post 09-06-2009 v 21:33 PM
skiller59 je offline   Profil uživatele skiller59   Find more posts by skiller59   Foto galerie člena skiller59   Click here to Send skiller59 a Private Message   Add skiller59 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
j0llyj0k3r
Stálý Člen

Karma uživatele j0llyj0k3r - 98% PěstitelskáKarma uživatele j0llyj0k3r - 98% PěstitelskáKarma uživatele j0llyj0k3r - 98% PěstitelskáKarma uživatele j0llyj0k3r - 98% PěstitelskáKarma uživatele j0llyj0k3r - 98% PěstitelskáKarma uživatele j0llyj0k3r - 98% PěstitelskáKarma uživatele j0llyj0k3r - 98% PěstitelskáKarma uživatele j0llyj0k3r - 98% PěstitelskáKarma uživatele j0llyj0k3r - 98% Pěstitelská

Registrován: May 2009
Příspěvků: 144  

Příspěvek č. 7

Cuss, zatim je urcite nechej minimalne tejden bez hnojiva vzpamatovat se z presazeni. Jinak substrat Royality Mix bejva vetsinou uz dost predhnojenej a hnojivo v nem staci dle vyrobce na nekolik tydnu, nicmene nebal bych se po tejdnu postupne a po malych davkach zacit prihnojovat Plagronem Grow, Start Up, nebo podobnou alternativou.. s Kristalonem opatrne, chemii spalis kytku mnohem jednoduseji nez bio hnojivem. Jo a jestli mas Royality Mix, bude asi stacit Terra Grow a na kvet pak Terra Bloom, primo vyrobce doporucuje tuto kombinaci..

Bushy Greenhouse 2009 AK-47, White Russian, Durban Poison
Bushy Dream 2010 Nebula, Hashplant, JF, SSH, Euforia, Orange Bud, S.A.G.E
Be patient, because I am not..

Old Post 09-06-2009 v 21:43 PM
j0llyj0k3r je offline   Profil uživatele j0llyj0k3r   Find more posts by j0llyj0k3r   Foto galerie člena j0llyj0k3r   Click here to Send j0llyj0k3r a Private Message   Add j0llyj0k3r to your buddy list     Navštiv homepage uživatele j0llyj0k3r! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Slick-ace
Stálý Člen

Karma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% Pěstitelská

Registrován: Nov 2002
Příspěvků: 644  

Příspěvek č. 8

Tak jak to roste ? Příští rok bych chtěl nějakej ten cheez vyzkoušet..

Pojďte si zahrát karetní hru BANG ! online.
Z obalu filmu Evil Bong2 : "In 3-D If Your're Stoned !"

Tok mých myšlenek je rychlejší, než proud mých slov.

Food Not Bombs

Old Post 18-07-2009 v 17:14 PM
Slick-ace je offline   Profil uživatele Slick-ace   Find more posts by Slick-ace   Foto galerie člena Slick-ace   Click here to Send Slick-ace a Private Message   Add Slick-ace to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Slick-ace! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MagicHerb
Stálý Člen

Karma uživatele MagicHerb - 43% Pěstitelská

Registrován: Sep 2008
Příspěvků: 504  

Příspěvek č. 9

Zdar,určitě aspoň měsíc nehnoj a zalévej to odstátou vodou nebo dešťovkou.Loni jsem měl plagron RoayltyMix 5O l v květináči a nehnojil jsem ani jednou a v pohodě.

Ať ti to vyjde.

Old Post 22-07-2009 v 20:40 PM
MagicHerb je offline   Profil uživatele MagicHerb   Find more posts by MagicHerb   Foto galerie člena MagicHerb   Click here to Send MagicHerb a Private Message   Add MagicHerb to your buddy list     Navštiv homepage uživatele MagicHerb! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
skiller59
Nový Člen

Karma uživatele skiller59 - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2009
Příspěvků: 12  

Příspěvek č. 10






Taak po nějakém čase přidávám pár fotek swiss cheesu jak se mu dařilo přes léto, kyti vegetily na střeše která byla v horkých letních dnech rozpálena snad na 50 C, ale zatím to vypadá že to kytim jen prsopělo... :-)
Na hnojení krystalonem na rust sem se nakonec vysral a nechal sem to jen na plagronu royality mix...

Old Post 14-09-2009 v 21:50 PM
skiller59 je offline   Profil uživatele skiller59   Find more posts by skiller59   Foto galerie člena skiller59   Click here to Send skiller59 a Private Message   Add skiller59 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
skiller59
Nový Člen

Karma uživatele skiller59 - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2009
Příspěvků: 12  

Příspěvek č. 11






A ještě jedna mala aktualizace...
koncem srpna už začaly nakvétat a vylejzat první pestíky, kyti jsem už ale musel přesunout ze střechy níž protože mi tam už dvakrát téměř uschly holky jedny...
Jinak můžu říct že jsu zatím aspon po stránce pěstitelské s touhle odrudou spokojenej, z 5 semen klíčivost 100% a taky 100% samic... Zbývá už jen doufat že ta užitná hodnota bude taky snad vysoká... :-)

Old Post 14-09-2009 v 22:11 PM
skiller59 je offline   Profil uživatele skiller59   Find more posts by skiller59   Foto galerie člena skiller59   Click here to Send skiller59 a Private Message   Add skiller59 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kac
Stálý Člen

Karma uživatele Kac - 97% PěstitelskáKarma uživatele Kac - 97% PěstitelskáKarma uživatele Kac - 97% PěstitelskáKarma uživatele Kac - 97% Pěstitelská

Registrován: Jul 2008
Příspěvků: 123  

Příspěvek č. 12

Tím, že jsi je zbavil listů jsi jim naopak ublížil. Nyní jsi je připravil o velkou část plochy, kde mohla probíhat fotosyntéza, při které jak známo vzniká jednoduchý cukr glukoza a ten je potřeba v tomto případě pro dobrou stavbu květu.

Outdoor --- (2008) (2009) (2011) (2012)

Old Post 15-09-2009 v 10:16 AM
Kac je offline   Profil uživatele Kac   Find more posts by Kac   Foto galerie člena Kac   Click here to Send Kac a Private Message   Add Kac to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
skiller59
Nový Člen

Karma uživatele skiller59 - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2009
Příspěvků: 12  

Příspěvek č. 13






mno problematiku odlisťování jsem pročítal tady na foru a názory se můžou dost odlišovat... ale každopádně si nemyslím že by v tomto případě mělo něco špatnej vliv na dobrou stavbu květu...

Old Post 15-09-2009 v 20:58 PM
skiller59 je offline   Profil uživatele skiller59   Find more posts by skiller59   Foto galerie člena skiller59   Click here to Send skiller59 a Private Message   Add skiller59 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 14

odlistuje se pri velky vlhkosti a prostupu svetla a vzduchu,jinak kazdej lupen dobrej.tet po soku budou min pit i zrat.z feminizovanych semen by mely byt jen samice.pred kosou poradne proplachnout min.tyden.kvetu zdar.

Old Post 16-09-2009 v 22:59 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
skiller59
Nový Člen

Karma uživatele skiller59 - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2009
Příspěvků: 12  

Příspěvek č. 15

hosi kua ale já sem ty kytky ani neodlistoval, jen žlutý listy sem obíral, kytky narostly tak jak sou ted samy, 2x štiple....

Old Post 18-09-2009 v 22:59 PM
skiller59 je offline   Profil uživatele skiller59   Find more posts by skiller59   Foto galerie člena skiller59   Click here to Send skiller59 a Private Message   Add skiller59 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
skiller59
Nový Člen

Karma uživatele skiller59 - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2009
Příspěvků: 12  

Příspěvek č. 16






Tak přidávám dalších pár fotek,
paličky se už pěkně ojínily pryskyřicí a mají příjemnou ovocnou vůni, na kvet hnojím Terra Bloom.

pestení zdar!

Old Post 28-09-2009 v 21:40 PM
skiller59 je offline   Profil uživatele skiller59   Find more posts by skiller59   Foto galerie člena skiller59   Click here to Send skiller59 a Private Message   Add skiller59 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 11:44 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.2270170 seconds with 34 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív