Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Nemoci Rostlin a Problémy » Uschle konecky vlasku na palickach , nizké EC , začátek zrání ??
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
citca
Stálý Člen

Karma uživatele citca - 57% Pěstitelská

Registrován: Feb 2009
Příspěvků: 34  

uschle konecky vlasku na palickach Příspěvek č. 1



zdravim growerstvo,

vzdycky nerad zakladam nove tema v tomto foru, ale okolnosti me k tomu bohuzel pokazde donuti... posledne to byly twins, ze kterych bohuzel ani jedno neprezilo =/
nyni se jedna o White Widow, pestovanou hydroponicky v EBB & FLOW a hnojenou Advanced Hydroponics + Atazyme, jez se prave nachazi v 22. dnu kvetenstvi... problem, jak uz nazev threadu napovida, je v uschlych koneccich vlasku na palicich - usychani nepokracuje nastesti dal, ale i tak mi dela dost velke vrasky na cele :/
takto castecne uschle konecky se objevily asi na 3 slecnach z 15ti, a to nahodile...
nema s tim nekdo zkusenosti? diky za kazdy nazor

Naposledy upravil citca 11-06-2009 v 12:00 PM

Old Post 11-06-2009 v 11:09 AM
citca je offline   Profil uživatele citca   Find more posts by citca   Foto galerie člena citca   Click here to Send citca a Private Message   Add citca to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
!ZAU!
Stálý Člen

Karma uživatele !ZAU! - 86% PěstitelskáKarma uživatele !ZAU! - 86% PěstitelskáKarma uživatele !ZAU! - 86% PěstitelskáKarma uživatele !ZAU! - 86% Pěstitelská

Registrován: Sep 2008
Příspěvků: 434  

Příspěvek č. 2

nazdárek,,ať koukám jak koukám tak sem tam nic závažného nenašel.Já si myslím že je to normální že hnědnou chlupy i v ranní fázi květu.Toť můj názor..měj se !ZAU!

Kytarovej blazen

bubble hash od !ZAU!

400w Kushurella,S.A.G.E.-sklizeno PCR

trni od pana !ZAU!

Old Post 11-06-2009 v 11:40 AM
!ZAU! je offline   Profil uživatele !ZAU!   Find more posts by !ZAU!   Foto galerie člena !ZAU!   Click here to Send !ZAU! a Private Message   Add !ZAU! to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
rastajohn
Bushmaker

Karma uživatele rastajohn - 97% Pěstitelská

Registrován: Dec 2001
Příspěvků: 619 

Příspěvek č. 3

Souhlas. Vidim ty konce, ale je to normalni stav. Dokonala kytka neexistuje...

Old Post 11-06-2009 v 12:07 PM
rastajohn je offline   Profil uživatele rastajohn   Find more posts by rastajohn   Foto galerie člena rastajohn   Click here to Send rastajohn a Private Message   Add rastajohn to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Gucspeed
Stálý Člen

Karma uživatele Gucspeed - 24% PěstitelskáKarma uživatele Gucspeed - 24% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 235  

Příspěvek č. 4

tiež som bol skukol foto a prikláňam sa k názoru, že je to v rámci dozrievania.. peace

Murrayův zákon:
Jestli se vám napoprvé nikdy nic nepovede, rozhodně se nedávejte na parašutismus


http://www.chilloutmixes.com


Old Post 11-06-2009 v 12:28 PM
Gucspeed je offline   Profil uživatele Gucspeed   Find more posts by Gucspeed   Foto galerie člena Gucspeed   Click here to Send Gucspeed a Private Message   Add Gucspeed to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dokktor
Stálý Člen

Karma uživatele dokktor - 66% Pěstitelská

Registrován: Mar 2003
Příspěvků: 552  

Příspěvek č. 5

kolik tomu solíš? esi se ti to nepálí přenojením. já mám teď v bedně jednu genetiku a nekeré kytky vpohodě a nekeré mírně hoří, takže by to zas až takový bullshit nemusel byt.
jinak teda ale v takovém rozsahu se neni čeho bát.

Old Post 11-06-2009 v 13:51 PM
dokktor je offline   Profil uživatele dokktor   Find more posts by dokktor   Foto galerie člena dokktor   Click here to Send dokktor a Private Message   Add dokktor to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
citca
Stálý Člen

Karma uživatele citca - 57% Pěstitelská

Registrován: Feb 2009
Příspěvků: 34  

Příspěvek č. 6

prave ze tomu moc nesolim, snazim se to drzet kolem 1,6 - 1,8...
jeste jsem se bavil s kolegou, kterej jede taky WW a premyslime o tom, ze by to mohlo bejt vetrakem, protoze takhle "poskozeny" palicky nasel i on ve svy skrince, a byly to prave ty nejbliz u vetraku - stejne jako u me... ty vzadu, kam vetrak tolik nedofoukne, vypadaj ok... no vetrak jsem na chvili odstranil, tak uvidime...
kazdopadne k tomu prehnojeni se taky priklanim, a tak od vcerejska probiha proplach cistou vodou, kterou asi necham jeste do zitrka, a potom zkusim novou davku hnojiv...

Old Post 12-06-2009 v 11:04 AM
citca je offline   Profil uživatele citca   Find more posts by citca   Foto galerie člena citca   Click here to Send citca a Private Message   Add citca to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 7

čus mám asi ten stejný problem, jen mi ty konce trošku začínají hnědnout a nemyslím si právě, že by to bylo dozráváním, řekl bych že na to je ještě celkem brzo, jedu AK-47

Old Post 18-06-2009 v 21:57 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
j0llyj0k3r
Stálý Člen

Karma uživatele j0llyj0k3r - 98% PěstitelskáKarma uživatele j0llyj0k3r - 98% PěstitelskáKarma uživatele j0llyj0k3r - 98% PěstitelskáKarma uživatele j0llyj0k3r - 98% PěstitelskáKarma uživatele j0llyj0k3r - 98% PěstitelskáKarma uživatele j0llyj0k3r - 98% PěstitelskáKarma uživatele j0llyj0k3r - 98% PěstitelskáKarma uživatele j0llyj0k3r - 98% PěstitelskáKarma uživatele j0llyj0k3r - 98% Pěstitelská

Registrován: May 2009
Příspěvků: 144  

Příspěvek č. 8

citace:
Původní příspěvek od bandit
čus mám asi ten stejný problem, jen mi ty konce trošku začínají hnědnout a nemyslím si právě, že by to bylo dozráváním, řekl bych že na to je ještě celkem brzo, jedu AK-47


jak dlouho kveteš, jaký máš EC a vlhkost?

Bushy Greenhouse 2009 AK-47, White Russian, Durban Poison
Bushy Dream 2010 Nebula, Hashplant, JF, SSH, Euforia, Orange Bud, S.A.G.E
Be patient, because I am not..

Old Post 18-06-2009 v 23:53 PM
j0llyj0k3r je offline   Profil uživatele j0llyj0k3r   Find more posts by j0llyj0k3r   Foto galerie člena j0llyj0k3r   Click here to Send j0llyj0k3r a Private Message   Add j0llyj0k3r to your buddy list     Navštiv homepage uživatele j0llyj0k3r! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 9

na květu to mám asi 25.den, EC bohužel neměřím a vlhkost by měla být v poho kolem 40-50%, ale je fakt, že mi jednou vyletěla někam kolem 80%. Myslíš, že by to mohlo být právě tím výkyvem?

Old Post 19-06-2009 v 08:52 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 10

na květu to mám asi 25.den, EC bohužel neměřím a vlhkost by měla být v poho kolem 40-50%, ale je fakt, že mi jednou vyletěla někam kolem 80%. Myslíš, že by to mohlo být právě tím výkyvem?

Old Post 19-06-2009 v 09:17 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
j0llyj0k3r
Stálý Člen

Karma uživatele j0llyj0k3r - 98% PěstitelskáKarma uživatele j0llyj0k3r - 98% PěstitelskáKarma uživatele j0llyj0k3r - 98% PěstitelskáKarma uživatele j0llyj0k3r - 98% PěstitelskáKarma uživatele j0llyj0k3r - 98% PěstitelskáKarma uživatele j0llyj0k3r - 98% PěstitelskáKarma uživatele j0llyj0k3r - 98% PěstitelskáKarma uživatele j0llyj0k3r - 98% PěstitelskáKarma uživatele j0llyj0k3r - 98% Pěstitelská

Registrován: May 2009
Příspěvků: 144  

Příspěvek č. 11

jestli Ti ta vlhkost vyletěla jen jednou, tak to tím nebude, spíš bych to tipnul na přehnojený a v 25. dni kvetu uz proste nejaky vlasky hnedy budou, to je normalni, jestli muzes, pujc si nekde merak a zmer si EC vody ktera Ti z toho tece ven a EC toho substratu a zkus to vyfotit a poslat sem foto..

Bushy Greenhouse 2009 AK-47, White Russian, Durban Poison
Bushy Dream 2010 Nebula, Hashplant, JF, SSH, Euforia, Orange Bud, S.A.G.E
Be patient, because I am not..

Old Post 19-06-2009 v 09:49 AM
j0llyj0k3r je offline   Profil uživatele j0llyj0k3r   Find more posts by j0llyj0k3r   Foto galerie člena j0llyj0k3r   Click here to Send j0llyj0k3r a Private Message   Add j0llyj0k3r to your buddy list     Navštiv homepage uživatele j0llyj0k3r! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 12

od včera to prolévám jenom čistou vodou, tak uvidím co to udělá, jedu AH podle sebe tak jak jsem je jel v předchozích kolech a nikdy předtím nebyl jediný náznak přehnojení a to jak v růstu tak v květu. Ze začátku dávám poloviční dávky a potom postupně zvyšuju až je to na květu tak jedu standartní dávkování., jenom bloom dávám celkem o dost víc........možná je na to Akčko citlivější mě tak napadlo tedka.

Old Post 19-06-2009 v 09:57 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
saiklon
Stálý Člen

Karma uživatele saiklon - 98% PěstitelskáKarma uživatele saiklon - 98% PěstitelskáKarma uživatele saiklon - 98% PěstitelskáKarma uživatele saiklon - 98% PěstitelskáKarma uživatele saiklon - 98% PěstitelskáKarma uživatele saiklon - 98% PěstitelskáKarma uživatele saiklon - 98% PěstitelskáKarma uživatele saiklon - 98% Pěstitelská

Registrován: Sep 2007
Příspěvků: 329  

Příspěvek č. 13

zdarec kolego, delalo se mi to samy, bylo to jen na nejakejch paldach a na nejakejch kytkach. muj nazor a pozorovani me presvedcuje ze je to naopak NIZKYM DAVKOVANIM hnojiv, kdybys to prehnojil tak by se nedelo todle, ale zacaly by se nejdriv jezit listy a zloutnout od kraju. kazdopadne to mam ceknuty ze po prisoleni staci o 0.1 - 0.2 /opatrne/ EC zvysit a pak se to zastavilo. mam to odzkouseny, nehlede na to ze AH neni moc koncentrovany a leje se tam toho po rancich. napr ja davam do dripecu 35den 250ml2. a 120ml3. do 40l vody!!! je to peklo a to mi dava EC jen 2.15. no nic, odzkousej 1.8 EC neni ani do cirk systemu tolik. tak at se dari. zdar

Old Post 22-07-2009 v 23:38 PM
saiklon je offline   Profil uživatele saiklon   Find more posts by saiklon   Foto galerie člena saiklon   Click here to Send saiklon a Private Message   Add saiklon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 19:55 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.2083590 seconds with 27 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív