Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » 1. indoor - Ebb and Flow 400W
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4 »
Autor
Téma 
bigV
Stálý Člen

Karma uživatele bigV - 98% PěstitelskáKarma uživatele bigV - 98% PěstitelskáKarma uživatele bigV - 98% PěstitelskáKarma uživatele bigV - 98% PěstitelskáKarma uživatele bigV - 98% PěstitelskáKarma uživatele bigV - 98% PěstitelskáKarma uživatele bigV - 98% PěstitelskáKarma uživatele bigV - 98% Pěstitelská

Registrován: Jun 2008
Příspěvků: 157  

Hydroponie 2/18 Příspěvek č. 17



Takže teď holky spinkají..já jsem přilil do maltovníku asi 30l vody s upraveným Ph (5.55) bez hnojek..a to díky tomu, že rohože dost drží vodu - asi 3/4...tímto jsem se dostal v maltovníku na EC 0.9...

Jinak jsem psal email do Atami.com ohledně EC..poslali mi HydroGrow schedule na 100l roztoku (dá se přepočítat na vlastní podmínky) a je zajímavý že začínají na EC 1.2...atd. Konvertoval jsem to z pdf do jpg (komprese 100%, rozlišení 300%)..

Všem díky za kladné ohlasy, které mě velmi těší a jsem rád, že se vám můj systém líbí. Možná to přiměje více lidí vyzkoušet si tento ne zcela rozšířený, ač imho bezvadný systém...pokud máte nápad, dobrou radu, dotaz, cokoliv..podělte se o ně prosím v tomto vlákně - toto vlákno je pro všechny!


Pěstu čest
V


Edit:
to Disaster:-), citca: díky (I will, I promise )

1. indoor - Ebb and Flow 400W, Outdoor 2015 by bigV, Kořenový hormon - zadara, 3 molární KCl - udělejte si doma!

Naposledy upravil bigV 20-05-2009 v 13:02 PM

Old Post 14-05-2009 v 15:11 PM
bigV je offline   Profil uživatele bigV   Find more posts by bigV   Foto galerie člena bigV   Click here to Send bigV a Private Message   Add bigV to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
citca
Stálý Člen

Karma uživatele citca - 57% Pěstitelská

Registrován: Feb 2009
Příspěvků: 34  

Příspěvek č. 18

yo,
nejdrive K+ za vyber systemu!
40% vlkhost je hruza.. hned zapojuj zvlhcovac a vesele do toho postrikuj vodou s peroxidem...
k ty vane.. jak si ji dal dohromady? udrzi ti bez problemu vahu ty vody? uz jste to tu resili, ale myslim, ze je vazne zbytecne moc hluboka... kolik si psal, ze se ti tam vejde? 80 l? to je docela ranec... jak casto hodlas menit roztok? ja narozdil od Machomana nejsem zastancem dolejvani - radeji jednou tejdne vezmu celej maltovnik, kompletne ho vymeju od usazeny hnojky a davam novou zalivku...

Old Post 14-05-2009 v 23:17 PM
citca je offline   Profil uživatele citca   Find more posts by citca   Foto galerie člena citca   Click here to Send citca a Private Message   Add citca to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bigV
Stálý Člen

Karma uživatele bigV - 98% PěstitelskáKarma uživatele bigV - 98% PěstitelskáKarma uživatele bigV - 98% PěstitelskáKarma uživatele bigV - 98% PěstitelskáKarma uživatele bigV - 98% PěstitelskáKarma uživatele bigV - 98% PěstitelskáKarma uživatele bigV - 98% PěstitelskáKarma uživatele bigV - 98% Pěstitelská

Registrován: Jun 2008
Příspěvků: 157  

Příspěvek č. 19

What up man!
díky,
fšak SPS-818náctka už je na cestě ..už by ji holky potřebovaly, ta vlhkost je ubohá..
vana: je z polybutanových desek svařena drátem na svařování plastů, síla stěny je 0.8mm je odzkoušena na váhu 100kg bez viditelných proměn..navíc ve stolku jsou navařeny samozřejmě dvě vzpěry.
V maltovníku jsem měl asi 80l, rohože hodně drží vodu, tak jsem dnes dolíval 30l upravené vody. Tzn. že mám teď v systému kolem 110l zálivky zálivka by měla být imo tedy víc stálá a kazit se pomaleji..

Chtěl bych průběžně dolívat a měnit to každých 10-14dní při proplachu

ještě se uvidí, nemám s touto genetikou a hnojkama zkušenost,,

Pěstu čest
V

1. indoor - Ebb and Flow 400W, Outdoor 2015 by bigV, Kořenový hormon - zadara, 3 molární KCl - udělejte si doma!

Old Post 14-05-2009 v 23:49 PM
bigV je offline   Profil uživatele bigV   Find more posts by bigV   Foto galerie člena bigV   Click here to Send bigV a Private Message   Add bigV to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
citca
Stálý Člen

Karma uživatele citca - 57% Pěstitelská

Registrován: Feb 2009
Příspěvků: 34  

Příspěvek č. 20

0,8 cm si chtel rict, ze jo
jinak budu sledovat, hodne stesti

Old Post 15-05-2009 v 18:00 PM
citca je offline   Profil uživatele citca   Find more posts by citca   Foto galerie člena citca   Click here to Send citca a Private Message   Add citca to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bigV
Stálý Člen

Karma uživatele bigV - 98% PěstitelskáKarma uživatele bigV - 98% PěstitelskáKarma uživatele bigV - 98% PěstitelskáKarma uživatele bigV - 98% PěstitelskáKarma uživatele bigV - 98% PěstitelskáKarma uživatele bigV - 98% PěstitelskáKarma uživatele bigV - 98% PěstitelskáKarma uživatele bigV - 98% Pěstitelská

Registrován: Jun 2008
Příspěvků: 157  

3/18 Příspěvek č. 21






Ahoj Growerstvo,
dnes jsou holky 3. den v novém a kromě dvou, které mají spálené 1,2 lísty, se jim daří. A poněvadž je pátek, tak dostali Pyth-amin v postřiku...

Dále přibyl kus "nábytku" v podobě SPS-818A a holky si ji pochvalují
..vlhkost se po deseti minutách zvýšila na 70%!

Nemáte někdo zkušenosti se spotřebou té zvlhčovačky v praxi??Odjíždím na 2 dny pryč a chtěl bych ji zapojit přes časovač tak, aby náplň vydržela...co takhle každé 2 hodiny v době svitu na 10min (na pol. výkon)???

to citca: jasně, myslel jsem 0.8cm, napsal jsem blbost...díky za upozornění

Fota:
1. navařené výstuže
2. zvlhčovačka na půl výkonu
3. popáleniny 1
4. popáleniny 2
5. ostatní holky jsou ok

Ph 5,62 EC 1.1

Pěstu čest
V


Edit:
to Mr.MEN: díky

1. indoor - Ebb and Flow 400W, Outdoor 2015 by bigV, Kořenový hormon - zadara, 3 molární KCl - udělejte si doma!

Naposledy upravil bigV 20-05-2009 v 12:46 PM

Old Post 15-05-2009 v 19:10 PM
bigV je offline   Profil uživatele bigV   Find more posts by bigV   Foto galerie člena bigV   Click here to Send bigV a Private Message   Add bigV to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
citca
Stálý Člen

Karma uživatele citca - 57% Pěstitelská

Registrován: Feb 2009
Příspěvků: 34  

Příspěvek č. 22

ty spaleny konecky ostrihej, kytky jinak zbytecne vynakladaj energii na zahojeni poskozenych mist...ustrihnuti se zaceli hned a holky muzou cpat vsechno do novejch vyhonku...
jestli moc radim, tak dej vedet, smaznu
btw vana vypada super a je videt, ze sis s tim dal praci... prozradis porizovaci naklady a kolik casu si stravil montazi? ;D

Old Post 15-05-2009 v 21:08 PM
citca je offline   Profil uživatele citca   Find more posts by citca   Foto galerie člena citca   Click here to Send citca a Private Message   Add citca to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bigV
Stálý Člen

Karma uživatele bigV - 98% PěstitelskáKarma uživatele bigV - 98% PěstitelskáKarma uživatele bigV - 98% PěstitelskáKarma uživatele bigV - 98% PěstitelskáKarma uživatele bigV - 98% PěstitelskáKarma uživatele bigV - 98% PěstitelskáKarma uživatele bigV - 98% PěstitelskáKarma uživatele bigV - 98% Pěstitelská

Registrován: Jun 2008
Příspěvků: 157  

Palec nahoru Příspěvek č. 23

Už jsou ostříhaný
chtěl jsem jen na fotkách ukázat to, co jsem popisoval...jináč vše v pořádku,,psal jsem, ať sem píšete cokoliv, co vás napadne,,já si vážím kažké připomínky, rady, nápadu, co se týče tohoto vlákna

Pořizovací náklady na můj Ebb and Flow systém:

vana: 1litr jabkovice
stůl: L profily (250Kc),1 brusný kotouč + 1 řezný (120Kč), barvy + ředidlo(300Kč) = 670Kč
řezání + broušení(1.5h), svařování(5h), natírání(1h), stříkání(1.5h) = celkem asi 9 hodin

maltovník(160Kč), čerpadlo(200Kč), hadice+příslušenství(200Kč)....tak nějak ty ceny byly..ale to není důležíté, protože třeba teď už tam ty kolínka nemám..svařoval jsem to horkovzduškou a není to ono..takže jsem oddělal i kryt a nechal to napřímo nahadice..je to tak určitě lepší, až se vrátím, nafotím...teď už na to s..u, páč za 3.5hod vstávám..

Takže závěrem: když nebudu počítat čas strávený vymýšlením, přemýšlením, ježděním, vyráběním, upravováním, seřizováním,blabla a tak dál...tak to zhruba odpovídá tomu, co jsem psal výše

Tu zvlhčovačku jsem nastavil na průměrně 12 minut po 2 hodinách na poloviční výkon...

Toď vše ode mne pro tuto chvíli...

Pěstu čest
V

1. indoor - Ebb and Flow 400W, Outdoor 2015 by bigV, Kořenový hormon - zadara, 3 molární KCl - udělejte si doma!

Old Post 15-05-2009 v 21:41 PM
bigV je offline   Profil uživatele bigV   Find more posts by bigV   Foto galerie člena bigV   Click here to Send bigV a Private Message   Add bigV to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bigV
Stálý Člen

Karma uživatele bigV - 98% PěstitelskáKarma uživatele bigV - 98% PěstitelskáKarma uživatele bigV - 98% PěstitelskáKarma uživatele bigV - 98% PěstitelskáKarma uživatele bigV - 98% PěstitelskáKarma uživatele bigV - 98% PěstitelskáKarma uživatele bigV - 98% PěstitelskáKarma uživatele bigV - 98% Pěstitelská

Registrován: Jun 2008
Příspěvků: 157  

6/18 Příspěvek č. 24





Ahoj Groweři,
tak jsem tu opět, abych přispěl nějakými novinkami..

1. po návratu jsem zjistil, že díky mech. časovači lampa svítila nonstop a teplota dosáhla kritických !39°C!, vlhkost kolem 40%..opět pár popálených listů..takovou ránu jsem teda opravdu nečekal!

2. následovalo radikální upravení ventilačního systému - vyřezal jsem do stínítka díru o průměru 9cm a přidělal jsem 2 Pc (9x9cm) větráčky. Odvod je přes aluflex 125mm. Zvlhčovačka spíná po 2 hod. na 60 min na poloviční výkon. Ofuk klipsňákem 15 min/hod.

Po 5 hodinách testování - teplota max. 26.6 °C, min. 23.2°C, vlhkost 75°C..tak snad už to bude ok, nicméně budu i nadále testovat..

Ph 5.71 EC 1.2

Pěstu čest
V


Edit:
to GLORS: díky

1. indoor - Ebb and Flow 400W, Outdoor 2015 by bigV, Kořenový hormon - zadara, 3 molární KCl - udělejte si doma!

Naposledy upravil bigV 20-05-2009 v 12:31 PM

Old Post 18-05-2009 v 21:17 PM
bigV je offline   Profil uživatele bigV   Find more posts by bigV   Foto galerie člena bigV   Click here to Send bigV a Private Message   Add bigV to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bigV
Stálý Člen

Karma uživatele bigV - 98% PěstitelskáKarma uživatele bigV - 98% PěstitelskáKarma uživatele bigV - 98% PěstitelskáKarma uživatele bigV - 98% PěstitelskáKarma uživatele bigV - 98% PěstitelskáKarma uživatele bigV - 98% PěstitelskáKarma uživatele bigV - 98% PěstitelskáKarma uživatele bigV - 98% Pěstitelská

Registrován: Jun 2008
Příspěvků: 157  

7/18 Příspěvek č. 25






Zdravím všechny growery,
dnes proběhl menší upgrade odtahu od lampy - připojil jsem ještě 2PC větráčky..takže celkem 4 větráčky zapojeny do 12V adaptéru s regulací..V tuto chvíli je mám zapojeny nonstop s lampou na 7.5V a zatím stíhají..kytí projevují nepatrné známky zlepšení

Musím říct, že odtah tepla od lampy se jeví jako, když ne úplné, tak rozhodně částečné vyřešení problému s teplotou !!!


Pěstu čest
V

1. indoor - Ebb and Flow 400W, Outdoor 2015 by bigV, Kořenový hormon - zadara, 3 molární KCl - udělejte si doma!

Naposledy upravil bigV 24-05-2009 v 11:04 AM

Old Post 19-05-2009 v 21:20 PM
bigV je offline   Profil uživatele bigV   Find more posts by bigV   Foto galerie člena bigV   Click here to Send bigV a Private Message   Add bigV to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
citca
Stálý Člen

Karma uživatele citca - 57% Pěstitelská

Registrován: Feb 2009
Příspěvků: 34  

Příspěvek č. 26

hoj,

tak to uz ti zbyly jenom 2 vetracky na ten pritah, co
kazdopadne... nepremyslel si nad nejakou MH vybojkou? tolik netopej... nicmene bych aspon ten jeden klipsnak nasmeroval na tu vybojku, aby rozhanel ten teplej vzduch, nez zbytecne nicit stinidlo... to TTcko ti jede naplno?
jak dlouho tam bylo tech 39 °C? mechanicky casovace jsou svinstvo no... ja jedu jen digitalni a radeji mam vzdycky jeden v zaloze...
no snad to bude ok... na tyhle veci proste clovek musi davat bacha, protoze kazdej takovej "ulet" te ve vysledku obere o slusnejch par gecek...

Old Post 19-05-2009 v 23:03 PM
citca je offline   Profil uživatele citca   Find more posts by citca   Foto galerie člena citca   Click here to Send citca a Private Message   Add citca to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bigV
Stálý Člen

Karma uživatele bigV - 98% PěstitelskáKarma uživatele bigV - 98% PěstitelskáKarma uživatele bigV - 98% PěstitelskáKarma uživatele bigV - 98% PěstitelskáKarma uživatele bigV - 98% PěstitelskáKarma uživatele bigV - 98% PěstitelskáKarma uživatele bigV - 98% PěstitelskáKarma uživatele bigV - 98% Pěstitelská

Registrován: Jun 2008
Příspěvků: 157  

Příspěvek č. 27

hey c,
bohužel si to situace vyžadovala...to TT ještě nemám v systému..hodím ho tam později s pacháčem..jinak už mám k němu přidělanej světelnej stmívač a reguluje to perfektně..tímto díky členovi kobra777 za inspiraci

přešně tak MH by to chtělo, pokud se nějaká naskytne, asi ji pořídím, ale novou už teď kupovat nebudu,,ona to kdyžtak ta sodíkovka zvládne snad taky..

s tou teplotou těžko říct,,každopádně dlouho

spínačky - jsou v popelnici a nahradily je digitální...ovšem příští kolo bych chtěl rozvodnu skříň s časovacíma relátkama a tak...páč s elektřinou přijdu do styku jen když něco zapojuji do zásuvky nebo když přijde faktura z EONu, tak to budu muset ještě pořádně nastudovat a taky dle času...

Samozřejmě mě štve, když se něco nedaří, nadruhou stranu z nezdaru se učíme, kolikrát teda za velkou cenu...dost filozofování, jdu na kutě

Pěstu čest
V

1. indoor - Ebb and Flow 400W, Outdoor 2015 by bigV, Kořenový hormon - zadara, 3 molární KCl - udělejte si doma!

Naposledy upravil bigV 20-05-2009 v 00:07 AM

Old Post 19-05-2009 v 23:58 PM
bigV je offline   Profil uživatele bigV   Find more posts by bigV   Foto galerie člena bigV   Click here to Send bigV a Private Message   Add bigV to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
citca
Stálý Člen

Karma uživatele citca - 57% Pěstitelská

Registrován: Feb 2009
Příspěvků: 34  

Příspěvek č. 28

no hele... a nenapadlo te tam nejdriv dat to TTcko, nez provrtat diry do stinitka?

Old Post 20-05-2009 v 07:56 AM
citca je offline   Profil uživatele citca   Find more posts by citca   Foto galerie člena citca   Click here to Send citca a Private Message   Add citca to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bigV
Stálý Člen

Karma uživatele bigV - 98% PěstitelskáKarma uživatele bigV - 98% PěstitelskáKarma uživatele bigV - 98% PěstitelskáKarma uživatele bigV - 98% PěstitelskáKarma uživatele bigV - 98% PěstitelskáKarma uživatele bigV - 98% PěstitelskáKarma uživatele bigV - 98% PěstitelskáKarma uživatele bigV - 98% Pěstitelská

Registrován: Jun 2008
Příspěvků: 157  

Příspěvek č. 29






ahoj citca:
no to vis, ze napadlo,ale nemel jsem hotovou regulaci,bez ni jsem to tam dat nemohl, pac to rve jak tur...a to by sousedi nemeli moc velkou radost..navic jsem musel jednat v rychlosti (a to ver mi doslova), aby holky utrpely co nejmin skod,,,

co se tyce toho stinitka - odsavaci otvor ma 9cm, pripoustim ze je to zasah trvaly,nicmene funkci to plni a to bylo pro me rozhodujici

jsem rad ,ze moje vlakno sledujes a pravidelne prispivas

timto bych chtel apelovat i na ostatni
to byla samozrejme ironie


Pestu cest
V

1. koreny
2. ne vsechny maji prorostle koreny
3. nejvetsi kyti
4. nejodolnejsi jako jedina phenotyp 5
5. nejmensi


Edit:
to modifi: díky

1. indoor - Ebb and Flow 400W, Outdoor 2015 by bigV, Kořenový hormon - zadara, 3 molární KCl - udělejte si doma!

Naposledy upravil bigV 20-05-2009 v 12:32 PM

Old Post 20-05-2009 v 10:04 AM
bigV je offline   Profil uživatele bigV   Find more posts by bigV   Foto galerie člena bigV   Click here to Send bigV a Private Message   Add bigV to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
citca
Stálý Člen

Karma uživatele citca - 57% Pěstitelská

Registrován: Feb 2009
Příspěvků: 34  

Příspěvek č. 30

y0y0,

tak v tom pripade to chapu ;D taky jsem musel od par veci kolikrat upustit, kdyz rizky dorazily driv nez mely, takze to znam...
no a konecne nejaky poradny fotky koukam ;DD moc pekne ti to tam prorusta..
btw, to zkrouceni listu... asi prilis casty zalejvani, nemyslis? taky se mi to obcas stane, jen si vzdycky nejsem jistej... nejaky modely to delaj i kdyz je neprelejvas, ale ve vysledku jsem nikdy nepoznal rozdil (myslim jako v gramazi)

Old Post 20-05-2009 v 15:20 PM
citca je offline   Profil uživatele citca   Find more posts by citca   Foto galerie člena citca   Click here to Send citca a Private Message   Add citca to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bigV
Stálý Člen

Karma uživatele bigV - 98% PěstitelskáKarma uživatele bigV - 98% PěstitelskáKarma uživatele bigV - 98% PěstitelskáKarma uživatele bigV - 98% PěstitelskáKarma uživatele bigV - 98% PěstitelskáKarma uživatele bigV - 98% PěstitelskáKarma uživatele bigV - 98% PěstitelskáKarma uživatele bigV - 98% Pěstitelská

Registrován: Jun 2008
Příspěvků: 157  

8/18 Příspěvek č. 31






taky mě to napadlo, ale že by 2x denně bylo moc???(původně jsem chtěl 3x,,v atami growschedule píší zaplavovat dokonce 4-8x denně - a to od začátku)akorát to zaplavím na maximum (časově 5min.) a pak do dvou minut je voda pryč (2mm se tam drží stále),,a kořínky mají vzduchu dost....mohl bych zkrátit dobu napouštění, tím bych si moc nepomohl nebo napouštět 1xdenně...

něco málo fotek z dneška....

1. při záplavě
2. při záplavě
3. drain
4. pohled zhora
5. největší

Pěstu čest
V

1. indoor - Ebb and Flow 400W, Outdoor 2015 by bigV, Kořenový hormon - zadara, 3 molární KCl - udělejte si doma!

Naposledy upravil bigV 20-05-2009 v 18:34 PM

Old Post 20-05-2009 v 15:42 PM
bigV je offline   Profil uživatele bigV   Find more posts by bigV   Foto galerie člena bigV   Click here to Send bigV a Private Message   Add bigV to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Machoman
Stálý Člen

Karma uživatele Machoman - 92% Pěstitelská

Registrován: Dec 2007
Příspěvků: 1646  

Příspěvek č. 32

citace:
Původní příspěvek od citca
y0y0,

tak v tom pripade to chapu ;D taky jsem musel od par veci kolikrat upustit, kdyz rizky dorazily driv nez mely, takze to znam...
no a konecne nejaky poradny fotky koukam ;DD moc pekne ti to tam prorusta..
btw, to zkrouceni listu... asi prilis casty zalejvani, nemyslis? taky se mi to obcas stane, jen si vzdycky nejsem jistej... nejaky modely to delaj i kdyz je neprelejvas, ale ve vysledku jsem nikdy nepoznal rozdil (myslim jako v gramazi)


To kroucení listů je otazkou genetiky (delají to dve sage maminy).Takže no stres

Old Post 20-05-2009 v 16:02 PM
Machoman je offline   Profil uživatele Machoman   Find more posts by Machoman   Foto galerie člena Machoman   Click here to Send Machoman a Private Message   Add Machoman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 05:20 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
10-03-2013 - 1. Indoor 10xPower Plant 400w - 101 odpovědí
14-05-2011 - 1 indoor by strýček pompo 400W - 35 odpovědí
12-06-2010 - 1. Pájecí indoor 12x NYCD 400W - 41 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.7630940 seconds with 32 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív