Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » Galerie indoor odrůd
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 14 15 16 17 18 »
Autor
Téma 
zajonc
Stálý Člen

Karma uživatele zajonc - 99% PěstitelskáKarma uživatele zajonc - 99% PěstitelskáKarma uživatele zajonc - 99% PěstitelskáKarma uživatele zajonc - 99% PěstitelskáKarma uživatele zajonc - 99% PěstitelskáKarma uživatele zajonc - 99% PěstitelskáKarma uživatele zajonc - 99% PěstitelskáKarma uživatele zajonc - 99% PěstitelskáKarma uživatele zajonc - 99% PěstitelskáKarma uživatele zajonc - 99% PěstitelskáKarma uživatele zajonc - 99% PěstitelskáKarma uživatele zajonc - 99% PěstitelskáKarma uživatele zajonc - 99% Pěstitelská

Registrován: Jan 2005
Příspěvků: 312  

Příspěvek č. 241





600w BlueBerry x NYCD od Kus hoven 57.den květu
plagron royality napul s cocosem
plagron hnojky ručně
drip na vodu bez hnojek

Old Post 21-06-2011 v 11:08 AM
zajonc je offline   Profil uživatele zajonc   Find more posts by zajonc   Foto galerie člena zajonc   Click here to Send zajonc a Private Message   Add zajonc to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zajonc
Stálý Člen

Karma uživatele zajonc - 99% PěstitelskáKarma uživatele zajonc - 99% PěstitelskáKarma uživatele zajonc - 99% PěstitelskáKarma uživatele zajonc - 99% PěstitelskáKarma uživatele zajonc - 99% PěstitelskáKarma uživatele zajonc - 99% PěstitelskáKarma uživatele zajonc - 99% PěstitelskáKarma uživatele zajonc - 99% PěstitelskáKarma uživatele zajonc - 99% PěstitelskáKarma uživatele zajonc - 99% PěstitelskáKarma uživatele zajonc - 99% PěstitelskáKarma uživatele zajonc - 99% PěstitelskáKarma uživatele zajonc - 99% Pěstitelská

Registrován: Jan 2005
Příspěvků: 312  

Příspěvek č. 242



skung 1
dostal jsem semínko..
rust out kvet in 28. den květu

Old Post 21-06-2011 v 11:16 AM
zajonc je offline   Profil uživatele zajonc   Find more posts by zajonc   Foto galerie člena zajonc   Click here to Send zajonc a Private Message   Add zajonc to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mrakoplas
Stálý Člen

Karma uživatele mrakoplas - 70% Pěstitelská

Registrován: Mar 2005
Příspěvků: 611  

Purpuruea Ticinensis (test grow) Příspěvek č. 243






Purpuruea Ticinensis (na 90% č. 1)
Owl's Swiss Seeds

na růstu 18/6: pár dnů
na květu 12/12: 52 dnů

indoor, 250W
Hnojiva:
Bio bizz (gr, he, bl, fish mix)
guankalong-čaj

Vzhled: vytáhlá sativa , velmi rychlej růst ,dlouhé internody, po přepnutí min 100% nárust
,lampa byla docela vysoko nad rostlinou ,takže i to možná bude důvot roztáhlejšího vzhledu.

Květ: pevnej- roztahanej v patrech, hodně obsypanej 8-9/10. Palice malý ,ale za to tvrdý. Pupeny celistvý uzavřenějšího vzhledu ,ale co mě nejvíc bavilo ,tak jejich růst do těch čudlíků ,který tak přpomínaj bradavka, že mi z toho až stál

Vůně- krásná ze začátku jemná lemon až takovej ten opravdu jar, ale ke konci dozrávání , i když jsem je mohl zkosit o několik dnů později ,jelkož jsem si spletl odpočítávání květu, tak šly dříve, ale i tak se vůně proměnila do sladkého ovoce s nádechem toho jaru , moc příjemná. I po usušení si nechává v sobě hodně ovocnýho aroma s jarovym ocasem.

účinek:
docela tripy, hodně sativa, pro mě vhodnej pouze pro výjmečný situace, jinka na mě moc, psychyckej rošleh. Začíná působit volně ,ale pak udeří ,jak rána proudem.

Chuť: ta je skvělá , jsem přesvědčenej ,že je to tím trusem od netopírů Kalong , ze kterýho jsem udělal čaj (podle návodu na ofiko strnkách pro indoor užití) a zalejval podle návodu +-

hodně mi připomínala hlínu se sladkým nádechem v puse se mi krásně rozplívala, jako nějakej med z hlíny.

intenzita vůně: 8/10

výnos: +- 7g

Pokrok je možný jedině tehdy, když se inteligentně porušují zákony.
Boleslav Barlog
COB,Chronic, Cinderella99, Great white sharks, Agent Orange, Sour Jack, Belladonna, Belladonna, Orange Bud(out) Zvýšení objemu nádrže zvlhčovačky SPS 808 PG-13 Heriuana

Naposledy upravil mrakoplas 07-07-2011 v 20:27 PM

Old Post 28-06-2011 v 23:44 PM
mrakoplas je offline   Profil uživatele mrakoplas   Find more posts by mrakoplas   Foto galerie člena mrakoplas   Click here to Send mrakoplas a Private Message   Add mrakoplas to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mrakoplas
Stálý Člen

Karma uživatele mrakoplas - 70% Pěstitelská

Registrován: Mar 2005
Příspěvků: 611  

Příspěvek č. 244


PT1

Pokrok je možný jedině tehdy, když se inteligentně porušují zákony.
Boleslav Barlog
COB,Chronic, Cinderella99, Great white sharks, Agent Orange, Sour Jack, Belladonna, Belladonna, Orange Bud(out) Zvýšení objemu nádrže zvlhčovačky SPS 808 PG-13 Heriuana

Old Post 28-06-2011 v 23:58 PM
mrakoplas je offline   Profil uživatele mrakoplas   Find more posts by mrakoplas   Foto galerie člena mrakoplas   Click here to Send mrakoplas a Private Message   Add mrakoplas to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mrakoplas
Stálý Člen

Karma uživatele mrakoplas - 70% Pěstitelská

Registrován: Mar 2005
Příspěvků: 611  

White Heaven, 250W, hlína Příspěvek č. 245






White Heaven
(White Widow x Haze)
World Wide Seeds

http://www.cannaversity.com/straing...rain.php?sid=23

na růstu 18/6: pár dnů
na květu 12/12: 62 dnů

indoor, 250W
hlína biobizz+ trusy žížal, netopýrů kalong, peru guano, pozitivní houby
Hnojiva:
Bio bizz (gr, he, bl, fish mix)
guankalong-čaj


o týhle kočce nemám moc info , těžko říct jestli se dá někde ještě sehnat , ke mně se dostala přes několik rukou a světadílů.

Krásná stavba růstu idealní pro scrog, bush , krátký internody-mezipatra, vysoká schopnost větvení , trochu na svůj větvící potenciál má uzký větve, tendence tvořit pěkno colu.

Po přepnutí vyjede min o 1/2 spíš více .

květ nasazuje extrémně brzo už okolo 7-10. dne 12/12 byly vidět preflowers , jinka kvete klasicky okolo těch 60. dnů 12/12.

Venku jsem na tuto holku opravdu zvědavej , jedu i jednu z reveringu (stáří rok a 1/2 ) a chytly se parádně, nedávno jsem přesazoval do již použitý indoor hlíny s obohacovačema-hovna viz výše. .

Květ palic je solidně prororostlej , tendence vystřelovat nugety ,ale drží si tvar a kompaktnost. Kalichy jsou spíše otevřený ,ale pěkně tvrdý celkem tak 8/10

Vůně je krásná jemná ovocná, ke konci chytá klasickej močopudnej skunk ocas.
8.5/10

Chuť. po správném usušení a uskladnění , krásná hládká rozplývaá se v puse , fakt paráda .

účinek: cerebrální , tvůrčí, motivující ....polehčující

Pokrok je možný jedině tehdy, když se inteligentně porušují zákony.
Boleslav Barlog
COB,Chronic, Cinderella99, Great white sharks, Agent Orange, Sour Jack, Belladonna, Belladonna, Orange Bud(out) Zvýšení objemu nádrže zvlhčovačky SPS 808 PG-13 Heriuana

Old Post 06-07-2011 v 13:53 PM
mrakoplas je offline   Profil uživatele mrakoplas   Find more posts by mrakoplas   Foto galerie člena mrakoplas   Click here to Send mrakoplas a Private Message   Add mrakoplas to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mrakoplas
Stálý Člen

Karma uživatele mrakoplas - 70% Pěstitelská

Registrován: Mar 2005
Příspěvků: 611  

Příspěvek č. 246




...white heaven

Pokrok je možný jedině tehdy, když se inteligentně porušují zákony.
Boleslav Barlog
COB,Chronic, Cinderella99, Great white sharks, Agent Orange, Sour Jack, Belladonna, Belladonna, Orange Bud(out) Zvýšení objemu nádrže zvlhčovačky SPS 808 PG-13 Heriuana

Old Post 06-07-2011 v 13:57 PM
mrakoplas je offline   Profil uživatele mrakoplas   Find more posts by mrakoplas   Foto galerie člena mrakoplas   Click here to Send mrakoplas a Private Message   Add mrakoplas to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mrakoplas
Stálý Člen

Karma uživatele mrakoplas - 70% Pěstitelská

Registrován: Mar 2005
Příspěvků: 611  

Cheese Berry Haze Příspěvek č. 247






CheeseBerry Haze
(Blueberry cheese / lady cane)
(sannies seeds)

stejný pheno
http://grower.cz/forum/showthread.p...6322#post936322

na růstu 18/6: pár dnů
na květu 12/12: 68 dnů

indoor, 250W
hlína biobizz+ trusy žížal, netopýrů kalong, peru guano, pozitivní houby
Hnojiva:
Bio bizz (gr, he, bl, fish mix)
guankalong-čaj

.... neskutečně sativa vzhled ,tak úzký a dlouhý listy jsem snad ještě neviděl , nebo si ted nevzpomínám

ještě k listům..... co se vždycky bojim u úzkejch listů, že když mi je něco napadne atd, tak se mi budou rychlejš kazit a ještě k tomu u sativ , kde chcípne 5 listů a máš hnedka SOG ale tady se drží sytej zelenej voskovej lesk , až do 60. 12/12 v cca 07l kelímku, pak začíná postupně blednout a fialovět a mezipatra má na takovou sativu hodně blízko , když si ji dobře zaštípnete a vytvarujete tak i po 0.5cm .... listy dlouhý i přes 5cm měly kristaly až ke špičkám, zkusil jsem to trochu zachytit.


Jinak stavba růstu ,je do vánočního stromku ,ale rovný růst stonku rozhodně nečekejte, je to takový to thai ziq zaq
když je lampa vysoko,tak má velký tendence táhnout se za světlem , rozhodně po přepnutí jede hodně rychle a tak o jednu svojí původní výšku určitě povyroste.

ChBH asi kvůli vlivu BB je nárožná na fosfor, hodně má tendence fialovět stonek , ted se mi u jedný bejvalý matky dělaj hnědý fleky na listech,ale ta si narozd. od ostatních,taky už zažila snad všechny možný škůdce a nedostatky, ted to vidím na něco nebo kombinaci draslík phosporu, dusík asi ne maj pořád krom těch fleků zelenej vzhled...

jinak v pohodě snese vyšší koncentrace hnojiv.

Vůně:
v začátku 2.pol květu voněla hodně paranormálně ,jediný k čemu jsem v této fázi dospěl,bylo že to aromatizuje ,jako když si koupíš nový boty u vietnamců s tou klasickou umělou vůní a s nima šlápneš do hovna a pak do borůvčí a nebo nejdřív do borůvčí ale pak na konci květu přešla do ovocnýho ,sladkýho odéru s meta-kvanta-jemným sour ocasem Samotná ostříhaná palička byla silná květinová vůně.

Květ:
tendence tvořit velkou kolu,
na konci maximálně vystřeluje nugety, ale zároveň jsou slušně zkamnělý a chytá krásný náznaky do fialovejc barev.


jinak se omlouvám za převrácený fotky ,ale neumim s novým OS .

Pokrok je možný jedině tehdy, když se inteligentně porušují zákony.
Boleslav Barlog
COB,Chronic, Cinderella99, Great white sharks, Agent Orange, Sour Jack, Belladonna, Belladonna, Orange Bud(out) Zvýšení objemu nádrže zvlhčovačky SPS 808 PG-13 Heriuana

Old Post 07-07-2011 v 22:01 PM
mrakoplas je offline   Profil uživatele mrakoplas   Find more posts by mrakoplas   Foto galerie člena mrakoplas   Click here to Send mrakoplas a Private Message   Add mrakoplas to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mrakoplas
Stálý Člen

Karma uživatele mrakoplas - 70% Pěstitelská

Registrován: Mar 2005
Příspěvků: 611  

Příspěvek č. 248




CheeseBerry Haze
(Blueberry cheese / lady cane)

Pokrok je možný jedině tehdy, když se inteligentně porušují zákony.
Boleslav Barlog
COB,Chronic, Cinderella99, Great white sharks, Agent Orange, Sour Jack, Belladonna, Belladonna, Orange Bud(out) Zvýšení objemu nádrže zvlhčovačky SPS 808 PG-13 Heriuana

Old Post 07-07-2011 v 22:17 PM
mrakoplas je offline   Profil uživatele mrakoplas   Find more posts by mrakoplas   Foto galerie člena mrakoplas   Click here to Send mrakoplas a Private Message   Add mrakoplas to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mrakoplas
Stálý Člen

Karma uživatele mrakoplas - 70% Pěstitelská

Registrován: Mar 2005
Příspěvků: 611  

Příspěvek č. 249




2Časlove.
zdarec,
díky, tohle pheno je fakt super, ted jedu i tu 4. tak jsem na ni zvědavej,jakej bude rozdíl...

jinak moc toho na ni neni , cola se jí moc dělat nechtěla ,ale zase lampa byla docela daleko
...a zase palice jsou pěkně tvrdý , takže váhu maj a ta pocukrovanost taky hodně moc ,jako u CHBH....

na ten venek dám asi starší matky, at maj nějakej náskok, z řízků by to podle mě asi ještě šlo taky, ale přišel bych asi na výnose.

a ještě pár CHBH
...hold je jak z žurnálu nejvíc fotek z ní

Pokrok je možný jedině tehdy, když se inteligentně porušují zákony.
Boleslav Barlog
COB,Chronic, Cinderella99, Great white sharks, Agent Orange, Sour Jack, Belladonna, Belladonna, Orange Bud(out) Zvýšení objemu nádrže zvlhčovačky SPS 808 PG-13 Heriuana

Old Post 07-07-2011 v 22:37 PM
mrakoplas je offline   Profil uživatele mrakoplas   Find more posts by mrakoplas   Foto galerie člena mrakoplas   Click here to Send mrakoplas a Private Message   Add mrakoplas to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Sensi Star Příspěvek č. 250




Klony z Matky z řezu z Vídně
Růst cca měsíc.
Květ 65 dní, hnojeno B'cuzz Soil A & B, pěstováno v hlíně, grow mix od Plagronu.
Jinak pěstováno pod 400w HPS.

Naposledy upravil 10-07-2011 v 20:16 PM

Old Post 10-07-2011 v 19:55 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 251




A ještě řez Trance (banka Dutch passion) z feminizované rostliny kterou mám venku, stejná zahrada jako v příspěvku výše.

Naposledy upravil 10-07-2011 v 20:40 PM

Old Post 10-07-2011 v 20:25 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ono
Stálý Člen

Karma uživatele Ono - 87% Pěstitelská

Registrován: Mar 2006
Příspěvků: 1078  

Organika MAZAR Příspěvek č. 252



Povestná odroda, ktorá prekročila moje očakávania. Výnosovo jedna z najlepších, štruktúrou šišiek rovnako. Vôňa Mazara je extrémna a veľmi prenikavá. Zanecháva výraznú dlhodobú pachovú stopu, nezáleží na tom, či v mokrom alebo suchom stave. High bolo veľmi silné, ako sa na správnu indiku patrí. Jediné, čo ma mrzí je to, že ho maestro matkár nemá v matkárni. Každopádne som rád, že som ho stihol, rovnako ako pred časom Kali Mist. Tá bola úžasná. Ale späť k Mazaru, ktorého foto venujem matkárovi. Svoje detičky si určite pozná.

Marihuana je dar.

Old Post 11-07-2011 v 21:25 PM
Ono je offline   Profil uživatele Ono   Find more posts by Ono   Foto galerie člena Ono   Click here to Send Ono a Private Message   Add Ono to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ono
Stálý Člen

Karma uživatele Ono - 87% Pěstitelská

Registrován: Mar 2006
Příspěvků: 1078  

Organika Buddha´s sister x Amnesia Haze Příspěvek č. 253



Kríženec známej známeho matkára. Veľmi rýchlo rastúca sativa, ktorej výnos ma milo prekvapil. Napohľad redšie šišky klamú, v konečnom dôsledku sú dobre prerastené, pričom pryskyrica pri stlačení vytvára na šiške diamantový efekt, pokiaľ si ju grower pozrie pod svetlom. Vôňa je korenistá, efekt účinku hodnotím na 8+/10. V skratke - nenáročná a veľmi silná odroda. Bola to mňamka.

Marihuana je dar.

Old Post 11-07-2011 v 21:30 PM
Ono je offline   Profil uživatele Ono   Find more posts by Ono   Foto galerie člena Ono   Click here to Send Ono a Private Message   Add Ono to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
krasus
Stálý Člen

Karma uživatele krasus - 94% Pěstitelská

Registrován: Nov 2007
Příspěvků: 688  

Příspěvek č. 254




Ip 2000 klon
15 dni 18/6 a 60dni 12/12
kokos v 10L kyblich
Hnojeno Bcuzz hydro a+b a pk 13 14 od hesi

Naposledy upravil krasus 10-12-2012 v 23:19 PM

Old Post 12-07-2011 v 21:47 PM
krasus je offline   Profil uživatele krasus   Find more posts by krasus   Foto galerie člena krasus   Click here to Send krasus a Private Message   Add krasus to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
krasus
Stálý Člen

Karma uživatele krasus - 94% Pěstitelská

Registrován: Nov 2007
Příspěvků: 688  

Příspěvek č. 255





Orange Bud vlastni klon 600W
20dni 18/6 a 45dni 12/12
kokos 12l kvetinace
Hnojeno Bcuzz hydro a+b a pk 13 14 od hesi

Naposledy upravil krasus 13-07-2011 v 10:12 AM

Old Post 12-07-2011 v 22:21 PM
krasus je offline   Profil uživatele krasus   Find more posts by krasus   Foto galerie člena krasus   Click here to Send krasus a Private Message   Add krasus to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jagditrax
Stálý Člen

Karma uživatele Jagditrax - 94% PěstitelskáKarma uživatele Jagditrax - 94% PěstitelskáKarma uživatele Jagditrax - 94% PěstitelskáKarma uživatele Jagditrax - 94% PěstitelskáKarma uživatele Jagditrax - 94% PěstitelskáKarma uživatele Jagditrax - 94% PěstitelskáKarma uživatele Jagditrax - 94% PěstitelskáKarma uživatele Jagditrax - 94% PěstitelskáKarma uživatele Jagditrax - 94% PěstitelskáKarma uživatele Jagditrax - 94% Pěstitelská

Registrován: Sep 2010
Příspěvků: 329  

Columbian Gold x El Niňo Příspěvek č. 256



Columbian Gold x El Niňo (klon)

275 HPI-T/400 w SON-T PIA , 50dní 12/12
BioBizz All mix (11 l) + Biogrow, Biobloom
Atami Bloombastic

Tenkrát poprvé 400W, White Widow
2. pokus 400W, 3xPepr, 3x Apollo 11
400 W - SA, SMBOG, C99xNL, CH, CGxEN
1. Bubbler 400w MH/HPS, California indica
ST3, SMBOG, CGxEN, LO, 400 W MH/HPS bubbler

Old Post 13-07-2011 v 22:41 PM
Jagditrax je offline   Profil uživatele Jagditrax   Find more posts by Jagditrax   Foto galerie člena Jagditrax   Click here to Send Jagditrax a Private Message   Add Jagditrax to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 03:44 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 14 15 16 17 18 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
25-07-2018 - Fotogalerie Indoor - 11 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.7339920 seconds with 45 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív