Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie pod Sluncem » Mašťárna 09-DPxWW,SS,AK48,LW#2
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
Mašťák
Stálý Člen

Karma uživatele Mašťák - 49% PěstitelskáKarma uživatele Mašťák - 49% Pěstitelská

Registrován: Mar 2008
Příspěvků: 178  

Mašťárna 09-DPxWW,SS,AK48,LR#2 Příspěvek č. 1






Tak po dvou letech nezdokumentovanych out-growu, jsem se rozhodl prihodit i svoji trosku do mlejna.

Place:
Původní place no.1, kde jsem jel svoje prvni growy, pred 3lety. Orientováno je na jih, obehnany je ze vsech stran (doufam) neprostupnym krovim. Zatim jsem tam jel 3x a nikdy me corka nepotkala.

Hlína:
Tenhle rok se pokusim o mix: 40% zahradnicky substrat, 10-15%kokofina, 5-10% biohumus od plagronu a zbytek bude ta "lepsi" hlina co jsem na policku vykopal. Perlit tenhle rok pouzivat nebudu. Ani nevim proc, nejak mi prirostla k srdci tak kokofina.

Hnojivo:
Vsadim tenhle rok, jako minule, na plagron:
Alga Grow
Alga Bloom
Cropmax
Phytamin (obcasne)
PK 13-14 (nove)
Green Sensation (nove)
S PK 13-14 a GS zatim nemam zkusenosti, u GS si myslim ze nema cenu ani nijak moc co resit. Ale u PKcka se bojim prehnojeni v kombinaci s bloomem. Hlavne bych nim chtel pomoct kytkam do kvetu. Chtel jsem jeste pouzit bloom stimulator od B'Cuzz, ale asi na to seru, jeste uvidim jestli do toho budu chtit vrazet dalsi money. Na konec na flushing prijde Ripen.

Genetika:
Puvodne jsem spolihal na koupeny seeds od HQS, ale kdyz ani po dvou tejdnech z 11ti ani jedno nevyklicilo, tak jsem ji je poslal z5. Poslali mi novy, z tech do druhyho dne vyklicilo jedno. Rikam si nic moc, ale urcite budou lepsi nez ty predesly, ze se rozjedou. To jedno seminko jsem hned hodil do jiffy a nechal ho jet. Nicmene uz jsou to dva tejdny a ze zbylých 10ti semen ani jedno nevyklicilo. A to jedno co bylo v jiffy nevyjelo na povrch, tak jsem jiffy rozloupl a seminko po dvou tejdnech nevyroslo ani o mm. Co z toho plyne ? FUCK HIGH QUALITY SEEDS !!!!
Nicmene dalsi kousky jsou:
10x DP*WW (bobik) 10z10ti
Shiva shanti (jpt) AK-48 (jpt)
10x Lowrider#2 (brááávo) 10z10ti
SS a AK48 jsem dostal jako vymenu, ze mycelium od clena JPT. Vzhledem k tomu ze jsem je bral 20.3. tak jsem ani moc nedoufal ze prezijou. Ale v narychlo zbastleny skrini se jim darilo docela dobre, tak doufam ze to prezijou.

No nic pojdme k veci:
lowrideri jsou venku uz cca 2 tejdny. SS a AK jsou venku cca mesic? 5 DP*WW jsem dal naklicit minulou stredu a dalsich 5tuhle stredu (ty sli rovnou do jiffy). Prozatim si holky hovej v narychlo zbastleny skrince. Kde na ne sviti 26W coolwhite philips usporka. Teplota 26-29°C. Dneska jsem je presadil do kokofiny v 0,2l kelimcich. Ven je hodim asi tak za dva tejdny, ted bych na to nemel cas (maturita). Skrin ma rozmery: 80*40*40 a efektivni pestebni plocha je: 40*35*25. O pritah se stara 8cm 12V vetrak, kterej jede na 7,5V. Na odtah je 9cm 12V vetrak co jede na 6V. Oba tyhle vetraky jsou zasazeny do "svetlolamu", ktery diky vysvelce molitanem fungujou i jakou tlumice hluku. Jde mi o to ze takhle nikam neprosvita zadny svetlo a nic neni slyset. Cela skrin je schovana za falesnym dnem a maskovacima blbostma v skrini co mam v pokoji. Bohuzel to musim takhle debilne maskovat, proto ze se mi doted nepodarilo presvedcit matku o "nevinnosti" pestovani. Hodil bych sem fotky, ale mel jsem je na notesu, kterej mi odesel. Tak aspon fotky skrine a DP*WW ze dneska. Dalsi fotky policka a kytek na policku hodim v pondeli, nebo utery.

Fotky:
1. HQS seeds
2. Bobik seeds
3. Inside growbox
4. Inside growbox 2
5. Outside growbox

A na zaver bych chtěl podekovat clenovy Bobik , kterej mi zadarmo venoval seminka DP*WW. Diky moc

Zoomuj: http://internet-map.net/grower.cz

Naposledy upravil Mašťák 09-05-2009 v 14:31 PM

Old Post 09-05-2009 v 14:10 PM
Mašťák je offline   Profil uživatele Mašťák   Find more posts by Mašťák   Foto galerie člena Mašťák   Click here to Send Mašťák a Private Message   Add Mašťák to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pan Ker
Stálý Člen

Karma uživatele Pan Ker - 81% Pěstitelská

Registrován: Jul 2005
Příspěvků: 949  

Re: Mašťárna 09-DPxWW,SS,AK48,LR#2 Příspěvek č. 2

citace:
Původní příspěvek od Mašťák

S PK 13-14 a GS zatim nemam zkusenosti, u GS si myslim ze nema cenu ani nijak moc co resit. Ale u PKcka se bojim prehnojeni v kombinaci s bloomem. Hlavne bych nim chtel pomoct kytkam do kvetu. Chtel jsem jeste pouzit bloom stimulator od B'Cuzz, ale asi na to seru, jeste uvidim jestli do toho budu chtit vrazet dalsi money. Na konec na flushing prijde Ripen.



Ono už jen když se podíváš na složení alga bloomu, zjistíš že obsahuje P 13% a K 14%, takže už je sám o sobě pékáčkem. Už se to tu řešilo vícekrát. Green sensation je předraženost a na venek nesmysl. Ale jinak přehnojení se venku bát nemusíš. Pokud nepěstuješ v květnících, ale ve volné půdě, kytka si poradí se vším. Zakládem je hlavně kvalitní substrát, kterej mimochodem může bejt na místě už původně, bez toho abys mu pomáhal...

Tak good luck do sezóny 2009.

PS: Za hoďku vyrážím taky zahradničit!


outdoor 2005 > 6 > 7 > 8 > 9 > 10 > 11...

indoor 400w round 1 > 2

Old Post 09-05-2009 v 14:44 PM
Pan Ker je offline   Profil uživatele Pan Ker   Find more posts by Pan Ker   Foto galerie člena Pan Ker   Click here to Send Pan Ker a Private Message   Add Pan Ker to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mašťák
Stálý Člen

Karma uživatele Mašťák - 49% PěstitelskáKarma uživatele Mašťák - 49% Pěstitelská

Registrován: Mar 2008
Příspěvků: 178  

Re: Re: Mašťárna 09-DPxWW,SS,AK48,LR#2 Příspěvek č. 3

citace:
Původní příspěvek od Pan Ker Ono už jen když se podíváš na složení alga bloomu, zjistíš že obsahuje P 13% a K 14%, takže už je sám o sobě pékáčkem.
No prave to me na tom zarazilo, proc cpat dalsi davku PK, kdyz uz ji to jednou obsahuje. Ale podle vysledku ostatnich groweru, to vypada ze to kytkam pomaha. Ad Green Sensation: Proc myslis, ze to jsou na venek vyhozeny penize. Jasny, nebude to tolik uciny jako u indooru, ale ucinek to mit bude. Jinak taky bych sel na pole, ale musim se hafo ucit. Tak good luck

Zoomuj: http://internet-map.net/grower.cz

Naposledy upravil Mašťák 09-05-2009 v 23:43 PM

Old Post 09-05-2009 v 14:52 PM
Mašťák je offline   Profil uživatele Mašťák   Find more posts by Mašťák   Foto galerie člena Mašťák   Click here to Send Mašťák a Private Message   Add Mašťák to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
strýček pompo
Stálý Člen

Karma uživatele strýček pompo - 91% PěstitelskáKarma uživatele strýček pompo - 91% PěstitelskáKarma uživatele strýček pompo - 91% PěstitelskáKarma uživatele strýček pompo - 91% PěstitelskáKarma uživatele strýček pompo - 91% PěstitelskáKarma uživatele strýček pompo - 91% Pěstitelská

Registrován: Jan 2009
Příspěvků: 70  

Příspěvek č. 4

zdravim taky jsem loni kupoval od HQS a všechno v pořádku...........vyklíčily všechny a navíc ty semínka i nějak vypadaly narozdíl od toho co poslali z NIRVÁNY a od SEEDSMANA, jo byla to Highway Delight( fotky najdeš v outdoor encyklopedii) výslednej produkt byl taky v pořádku takže bych HQS zas tak neodsuzoval , kdyžtak pisni pm a já to pozdějc smáznu zatim pic a at to roste

Old Post 09-05-2009 v 16:03 PM
strýček pompo je offline   Profil uživatele strýček pompo   Find more posts by strýček pompo   Foto galerie člena strýček pompo   Click here to Send strýček pompo a Private Message   Add strýček pompo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pan Ker
Stálý Člen

Karma uživatele Pan Ker - 81% Pěstitelská

Registrován: Jul 2005
Příspěvků: 949  

Re: Re: Re: Mašťárna 09-DPxWW,SS,AK48,LR#2 Příspěvek č. 5

citace:
Původní příspěvek od Mašťák

Ad Green Sensation: Proc myslis, ze to jsou na venek vyhozeny penize. Jasny, nebude to tolik uciny jako u indooru, ale ucinek to mit bude.

Jinak taky bych sel na pole, ale musim se hafo ucit. Tak good luck


Prostě jsem zastánce biologickýho pěstování, bez všemožnejch sračiček. Myslim si, že kytka je venku od začátku víc odkázaná sama na sebe a na okolní přírodu a tudíž si umí poradit i bez přípravků za tisíce. Vlastně celkově jsem odpůrce těhlech předraženejch plagroňáckejch tahačů peněz z lidí...


Btw. učit bych se měl taky - pondělí zápich, úterý první zkouška. Ale co, tyhle jarní radovánky si kvůli tomu nenechám ujít!


outdoor 2005 > 6 > 7 > 8 > 9 > 10 > 11...

indoor 400w round 1 > 2

Old Post 09-05-2009 v 22:33 PM
Pan Ker je offline   Profil uživatele Pan Ker   Find more posts by Pan Ker   Foto galerie člena Pan Ker   Click here to Send Pan Ker a Private Message   Add Pan Ker to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mašťák
Stálý Člen

Karma uživatele Mašťák - 49% PěstitelskáKarma uživatele Mašťák - 49% Pěstitelská

Registrován: Mar 2008
Příspěvků: 178  

Re: Re: Re: Re: Mašťárna 09-DPxWW,SS,AK48,LR#2 Příspěvek č. 6

citace:
Původní příspěvek od Pan Ker Prostě jsem zastánce biologickýho pěstování, bez všemožnejch sračiček. Myslim si, že kytka je venku od začátku víc odkázaná sama na sebe a na okolní přírodu a tudíž si umí poradit i bez přípravků za tisíce. Vlastně celkově jsem odpůrce těhlech předraženejch plagroňáckejch tahačů peněz z lidí...
No, tak me osobne na tom serou jedine ty penize. Je to fakt predrazena haluz, ale funguje. Jinak celkove k hnojeni. Ekologie mi u prdele neni. Dva roky jsem delal dobrovolnika u ekologicky organizace, tridim odpad, nezaslapavam sneky, snazim se zit zdrave atd. Ale furt verim v silu chemie a syntetiky . Uplne puvodne jsem pouzival AHcka a kdyz jsem je porovnal s plagronem. Tak mi prislo, ze AHcka jsou pro rust lepsi, ale Plagron vitezi v kvantite a kvalite plodu a hlavne chuti. AHcka bez flushingu, byli neco jako lehky LMka v porovnani s 3/4 javanesem. No a pokud bych to chtel mit komplet bio, tak bych musel vyhazet vsechny ty hnojky co si na bio jenom hrajou a zacit hnojit jenom vyluhem z kopriv, slepicince atd... Bohuzel jsem z centra Prahy a vzhledem k pozici policka je porad pro me jednodusi koupit v jahode plagrony, ikdyz jsou zkurvene predrazeny. Jsem pro zdravejsi zivotni styl a zlepseni ekologickyho podvedomi okolnich lidi, ale stale jsem vic linej a relista. Btw: po kolika dnech se da aplikovat Cropmax ????

Zoomuj: http://internet-map.net/grower.cz

Old Post 09-05-2009 v 23:43 PM
Mašťák je offline   Profil uživatele Mašťák   Find more posts by Mašťák   Foto galerie člena Mašťák   Click here to Send Mašťák a Private Message   Add Mašťák to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pan Ker
Stálý Člen

Karma uživatele Pan Ker - 81% Pěstitelská

Registrován: Jul 2005
Příspěvků: 949  

Re: Re: Re: Re: Re: Mašťárna 09-DPxWW,SS,AK48,LR#2 Příspěvek č. 7

citace:
Původní příspěvek od Mašťák
Ale furt verim v silu chemie a syntetiky


Já právě už moc ne - přece tam kde se bujně daří všemožným rostinám (vůbec nejlepším indikátorem jsou kopřivy a taková místa vyhledávám), musí se dařit i ganje. Příroda je mocná čarodějka a umí kouzlit i bez naší pomoci. Chci v tomhle duchu pojmout i letošní grow - jet téměř bez hnojiv...

Jinak cropmax, co vim, by se měl aplikovat jednou tejdně.


outdoor 2005 > 6 > 7 > 8 > 9 > 10 > 11...

indoor 400w round 1 > 2

Old Post 10-05-2009 v 11:15 AM
Pan Ker je offline   Profil uživatele Pan Ker   Find more posts by Pan Ker   Foto galerie člena Pan Ker   Click here to Send Pan Ker a Private Message   Add Pan Ker to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mašťák
Stálý Člen

Karma uživatele Mašťák - 49% PěstitelskáKarma uživatele Mašťák - 49% Pěstitelská

Registrován: Mar 2008
Příspěvků: 178  

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Mašťárna 09-DPxWW,SS,AK48,LR#2 Příspěvek č. 8

citace:
Původní příspěvek od Pan Ker Jinak cropmax, co vim, by se měl aplikovat jednou tejdně.
Ja myslel po kolika dnech od vysazeni.
citace:
Původní příspěvek od Pan Ker Já právě už moc ne - přece tam kde se bujně daří všemožným rostinám (vůbec nejlepším indikátorem jsou kopřivy a taková místa vyhledávám), musí se dařit i ganje. Příroda je mocná čarodějka a umí kouzlit i bez naší pomoci. Chci v tomhle duchu pojmout i letošní grow - jet téměř bez hnojiv...


Urcite te v tom podporuju. Uznavam vic oudoorare co dokazou vypestovat krasnou, vytalni a vynosnou rostlinu bez pomoci hnojiv, nez lidi jako jsem ja co do nich naperou tunu hnojiv. Bohuzel je to jednoduchsi zpusob, no.

Jinak co jsem koukal na maly DP*WW co jsou ve skrini, tak jsou tam 4 smradi co budou nejspis fialovy fenotypy a 6 zelenejch. Teda pokud se to da urcit podle barvy stonku, ale vzhledem k tomu ze vsechny maj stejny podminky, tzm. muzu vyloucit nedostatek nejakejch stopovejch prvku, nebo velky teplotni vykyvy, tak to budou nejspis rozdilny fena.

Zoomuj: http://internet-map.net/grower.cz

Old Post 10-05-2009 v 11:56 AM
Mašťák je offline   Profil uživatele Mašťák   Find more posts by Mašťák   Foto galerie člena Mašťák   Click here to Send Mašťák a Private Message   Add Mašťák to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mašťák
Stálý Člen

Karma uživatele Mašťák - 49% PěstitelskáKarma uživatele Mašťák - 49% Pěstitelská

Registrován: Mar 2008
Příspěvků: 178  

Příspěvek č. 9






Dneska kdyz jsem sel na pole tak me cekali dve nemile prekvapeni.

Prvni:

Lowriders Tak z 10ti lowrideru mi zbyli dve samice. 7 samcu a jedna sezrana natolik ze uz to bylo jedno, je vazne neprijemna statistika. Celkove se mi moc nelibej, jsou strasne vytahli, malo listu, nemaj zdravou barvu. Dost me zklamaly.


AK48 Ta devka jedna mala si zacala kvist. Nevi o co ji jde, jestli se snazi bejt vtipna, tak se ji to moc nedari. Doufam ze se mrcha prepne zpatky. Ale i tak ji to spomali rust. Jinak se docela slusne vetvi, ale ma maly listy a zatim jenom 5ti cepele. Kurva nasrala me.

Shiva shanti Tahle jedina mi fakt zvedla naladu. Dari se ji naprosto krasne. Ma hezky, velky a tmavy listy. Sice se nevetvi tak jako AK, ale roste luxusneji. Udelal jsem si zni pro srandu dva maly rizky ze spodnich vetvicek, na kterejch je stejne vynos 000prd. Ani neocekavam ze to prezijou, jen tak pro srandu. Uz jsem vlastni rizky nedelal strasne dlouho. Hodil jsem je do Stimulaxu 3 a do jiffy.

SS a AK48 byli do tedka v 10ti litrovejch kvetinacich. Tak jsem jim udelal festovne velky diry. (15-18l) A soupnul je tam.

Fotky:

1. Takhle to vypada ve skrini. Dva rizky SS a 10xDP*WW. Jinak dvoum DP*WW zacali trosku svetlat, ale ne zloutnout, okraje listu. Tzm prostredek je hezky tmavej a okoli je takovy svetljsi. Nevite nekdo co jim chybi ?

2. Korenovej bal SS, uz chtela holka presadit.

3. Takhle zase dopadl lowrider

4. Shiva shanti vs dlouha starena.

5. Ak48 a starena.

Zoomuj: http://internet-map.net/grower.cz

Naposledy upravil Mašťák 13-05-2009 v 14:41 PM

Old Post 13-05-2009 v 14:31 PM
Mašťák je offline   Profil uživatele Mašťák   Find more posts by Mašťák   Foto galerie člena Mašťák   Click here to Send Mašťák a Private Message   Add Mašťák to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mašťák
Stálý Člen

Karma uživatele Mašťák - 49% PěstitelskáKarma uživatele Mašťák - 49% Pěstitelská

Registrován: Mar 2008
Příspěvků: 178  

Příspěvek č. 10





1. Nakvitajici AK48

2. Zbyli dva lowrideri.

3. Tady je videt jak DP*WW zacali trosku svetlat.

4. Takhle vypadaj koreny lowridera po cca mesici od vysazeni. Docela lol

Zoomuj: http://internet-map.net/grower.cz

Old Post 13-05-2009 v 14:44 PM
Mašťák je offline   Profil uživatele Mašťák   Find more posts by Mašťák   Foto galerie člena Mašťák   Click here to Send Mašťák a Private Message   Add Mašťák to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
j0llyj0k3r
Stálý Člen

Karma uživatele j0llyj0k3r - 98% PěstitelskáKarma uživatele j0llyj0k3r - 98% PěstitelskáKarma uživatele j0llyj0k3r - 98% PěstitelskáKarma uživatele j0llyj0k3r - 98% PěstitelskáKarma uživatele j0llyj0k3r - 98% PěstitelskáKarma uživatele j0llyj0k3r - 98% PěstitelskáKarma uživatele j0llyj0k3r - 98% PěstitelskáKarma uživatele j0llyj0k3r - 98% PěstitelskáKarma uživatele j0llyj0k3r - 98% Pěstitelská

Registrován: May 2009
Příspěvků: 144  

Příspěvek č. 11

mno nevim teda, ale co mas za substrat, prijde mi, ze na mesicni kytky ty koreny nic moc teda.. ja ted presazoval kytky co jim dnes je mesic a korenu byl uplne plnej 3L kvetinac

Bushy Greenhouse 2009 AK-47, White Russian, Durban Poison
Bushy Dream 2010 Nebula, Hashplant, JF, SSH, Euforia, Orange Bud, S.A.G.E
Be patient, because I am not..

Old Post 16-06-2009 v 00:31 AM
j0llyj0k3r je offline   Profil uživatele j0llyj0k3r   Find more posts by j0llyj0k3r   Foto galerie člena j0llyj0k3r   Click here to Send j0llyj0k3r a Private Message   Add j0llyj0k3r to your buddy list     Navštiv homepage uživatele j0llyj0k3r! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mašťák
Stálý Člen

Karma uživatele Mašťák - 49% PěstitelskáKarma uživatele Mašťák - 49% Pěstitelská

Registrován: Mar 2008
Příspěvků: 178  

Update Příspěvek č. 12






Tak po delsi odmlce, bych se opetne rad podelil o prubeh rustu.

Situace je asi takova: Lowrider#2 sklizeny tak pred mesicem ? nevim. Vynos tak do 6g ze dvou kytek, tzm propadak. Ale jinak docela pohodovy pokoureni.

AK48: se neprepla z kvetu, mala zmutovana, vsude 3cipy listy, proste mutant. Sla do mlika. Vcera jsme z mlicka udelaly nejakej dortik, fesnej celodenni trip.

DPxWW: prezilo 9 kytek. 5 znich mi dela radost, je vnich hodne videt durban, jsou silny a rostou rychle. 1 je naprosta sativa. Ma asi 180cm, ale je to takovej bambus. A dalsi 3 jsou takovy nejaky nedomrdly.

Shiva Shanti: Nejkrasnejsi kytka, ma ted tak 2m. Obri ker, hodne vetvi, hodne listu, extremne vitalni. fakt nadherna.

Zoomuj: http://internet-map.net/grower.cz

Old Post 02-08-2009 v 17:03 PM
Mašťák je offline   Profil uživatele Mašťák   Find more posts by Mašťák   Foto galerie člena Mašťák   Click here to Send Mašťák a Private Message   Add Mašťák to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mašťák
Stálý Člen

Karma uživatele Mašťák - 49% PěstitelskáKarma uživatele Mašťák - 49% Pěstitelská

Registrován: Mar 2008
Příspěvků: 178  

Fotoupdate 27.8. Příspěvek č. 13






Fotky:

1) Jungle, v pozadi nejvetsi Shiva Shanti
2) Jungle, v pozadi nejvetsi Shiva Shanti
3) Durbano-vdovy
4) Kvetouci sativoidni pheno DP*WW
5) Jungle, pohled ze stromu

Zoomuj: http://internet-map.net/grower.cz

Old Post 18-09-2009 v 12:32 PM
Mašťák je offline   Profil uživatele Mašťák   Find more posts by Mašťák   Foto galerie člena Mašťák   Click here to Send Mašťák a Private Message   Add Mašťák to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mašťák
Stálý Člen

Karma uživatele Mašťák - 49% PěstitelskáKarma uživatele Mašťák - 49% Pěstitelská

Registrován: Mar 2008
Příspěvků: 178  

Fotoupdate 8.9. Příspěvek č. 14




1) "Makro" kvetouciho sativoidniho phena DP*WW
2) "Umelecka"
3) Jak jinak jungle

Zoomuj: http://internet-map.net/grower.cz

Old Post 18-09-2009 v 12:51 PM
Mašťák je offline   Profil uživatele Mašťák   Find more posts by Mašťák   Foto galerie člena Mašťák   Click here to Send Mašťák a Private Message   Add Mašťák to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mašťák
Stálý Člen

Karma uživatele Mašťák - 49% PěstitelskáKarma uživatele Mašťák - 49% Pěstitelská

Registrován: Mar 2008
Příspěvků: 178  

Fotoupdate 18.9. (1) Příspěvek č. 15






1)Kvetouci sativoidni pheno DP*WW
2)Kvetouci DP*WW kytka 1
3)Kvetouci DP*WW kytka 2
4)Kvetouci DP*WW kytka 3
5)Kvetouci DP*WW kytka 4

Zoomuj: http://internet-map.net/grower.cz

Old Post 18-09-2009 v 13:01 PM
Mašťák je offline   Profil uživatele Mašťák   Find more posts by Mašťák   Foto galerie člena Mašťák   Click here to Send Mašťák a Private Message   Add Mašťák to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mašťák
Stálý Člen

Karma uživatele Mašťák - 49% PěstitelskáKarma uživatele Mašťák - 49% Pěstitelská

Registrován: Mar 2008
Příspěvků: 178  

Fotoupdate 18.9. (2) Příspěvek č. 16






1)Kvetouci Shiva shanti
2)Kvetouci Shiva shanti
3)Kvetouci Shiva shanti
4)Jungle + UFO(190cm)
5)kmen Shivy

Zoomuj: http://internet-map.net/grower.cz

Old Post 18-09-2009 v 13:04 PM
Mašťák je offline   Profil uživatele Mašťák   Find more posts by Mašťák   Foto galerie člena Mašťák   Click here to Send Mašťák a Private Message   Add Mašťák to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 11:55 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.0580560 seconds with 36 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív