Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie pod Sluncem » Out 2009, Shaman
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 »
Autor
Téma 
Corn
Stálý Člen

Karma uživatele Corn - 86% PěstitelskáKarma uživatele Corn - 86% Pěstitelská

Registrován: Sep 2008
Příspěvků: 72  

Obecné Out 2009, Shaman Příspěvek č. 1




Zdravím Vás.
Jaro je tady!! A tak, jako všichni outdoor zahradníci jsem se rozhodl zasadit! Tento rok budu sázet Shaman (75%sativa, 25% indika) od DP. Sázet budu na místě kde zhruba od 11hod. svítí slunce až do západu (není to moc ale co se dá dělat..), druhé a poslední místo bude moje skromná zahrádka kde budou růst 2-3 kytky(z těch bych chtěl mít keříky, hlavně né žádný obry). Hnojit budu plagronem grow a bloom, možná na závěr ripen či final solutions, uvidim co si koupim. Na fleky si navezu svoji hlínu jen nevím jestli jim 20l/1kytka bude stačit, substrát bude nejspíš pro pelargonie či tak něco. No a ještě plánuju jít jako minule kukuřici, kam dám nonamy (rozhodnu se podle toho kde najdu příhodné pole). Toť na úvod.

Teď k thredu,nerad bych tu viděl příspěvky typu "máš to hezký K+"nebo"máš to strašný neporosteto" nebo jiné OT. Jinak budu samozřejmě rád za každou radu nebo nápad jak zlepšit kytkám podmínky.A klidně se ptejte na informace, které Vám tu chybí. Díky.

Tak, 27.3. jsem dal do hlíny (kokos) 10 semínek Shamana (Dutch passion). Nejrychlejší semínka vylazla po 2 dnech. Klíčivost byla k mému údivu 10/10. Nyní mají tak 2-3cm. Rosím je zhruba po 1-3 dnech podle vlhkosti substrátu. Shamánci zatím vegetují na západním okně. Počkám ještě tak týden a začnu je cvičit větrákem.

Ještě bych dodal,že tuto rostlinu pěstuji ze studijních důvodů, které mají přinést nové poznatky ohledně "cestování" jiných dimenzí.
Své poznatky zveřejním(aspoň v to doufám) na konci thredu.

Old Post 01-04-2009 v 15:52 PM
Corn je offline   Profil uživatele Corn   Find more posts by Corn   Foto galerie člena Corn   Click here to Send Corn a Private Message   Add Corn to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 2

čau. shaman mnam mnam : ))
te final solution já nedoporučuju taky sem ho používal a myslím že změny na chuti byly pouze placebo efekt...a co čtu tak na ripen sou lepší chvály .) a i tak - proč používat tohle když stačí bohatě hodně prolívat o pár dní déle s čistou vodou
20l substrátu na kytku si myslím že je málo ale každýmu říkám čím víc tim líp žejo...záleží jaký to chceš mít ty hlavně

s tím větrákem bych začal klidně už tedka a ten substrát pro pelagronie bývá nic moc i když jakoby stačí ale výsledek poznáš až budeš používat lepší věci asi tak

btw - máš to nějak přikrytý aby neutíkala vlhkost?

at se daří a roste

Naposledy upravil 01-04-2009 v 16:27 PM

Old Post 01-04-2009 v 16:17 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 3

jj jak rika tdy RF...nejlepsi by bylo to prikryt nejakyma pruhlednyma sackama..ne ty na rohliky a udelat jim takove parnicky vis co.. taky mam ted kity(PPP) zhruba 3-5cm tak GL a HF

Old Post 01-04-2009 v 17:10 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Corn
Stálý Člen

Karma uživatele Corn - 86% PěstitelskáKarma uživatele Corn - 86% Pěstitelská

Registrován: Sep 2008
Příspěvků: 72  

Příspěvek č. 4

Jo jasny jen jsem nevědel jestli by jim nevadil pak ten prechod ven kde nebude vlhkost tak velká.. jo a k tomu substrátu možna koupím jinej ted o velikonocích ho tam navozim, bohužel mam jen skůtr a na něm se blbě převáží.. ještě k tomu to políčko není tak daleko od civilizace takže nosit tam ručně substrát není zrovna bezpečný..

Old Post 01-04-2009 v 17:38 PM
Corn je offline   Profil uživatele Corn   Find more posts by Corn   Foto galerie člena Corn   Click here to Send Corn a Private Message   Add Corn to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
suri
Stálý Člen

Karma uživatele suri - 88% PěstitelskáKarma uživatele suri - 88% Pěstitelská

Registrován: Aug 2008
Příspěvků: 206  

Příspěvek č. 5

Ja som isiel samana posledne dva roky a je to celkom v pohode. Jediny problem co som mal ze dozrieval u nas tak ku koncu oktobra. Cize som ho bral az 25.10.....A posledne dva tyzne som bojoval s plesnou. Preto ty odporucam volit preventývni postrek proti plesny na konci kvetu. Ja som to tak robil druhy rok a bolo to o dost lepsie. Sak sam uvidis inak to fialove pleno a celkovo chut a vyzor velmi dobre.

Old Post 03-04-2009 v 18:46 PM
suri je offline   Profil uživatele suri   Find more posts by suri   Foto galerie člena suri   Click here to Send suri a Private Message   Add suri to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Corn
Stálý Člen

Karma uživatele Corn - 86% PěstitelskáKarma uživatele Corn - 86% Pěstitelská

Registrován: Sep 2008
Příspěvků: 72  

Příspěvek č. 6




Opět se hlásím se svým pěstem, holky možná i kluci trošek povyrostli zakryté je ničím nemám, páč bych na ně nemohl foukati větrákem. Lehce víc se táhnou za světlem, takže je budu muset zakopat hloub a co nejdřív je zastřihnout přemýšlím, že hned druhé patro,ale abych je tím nezabil. To bych opravdu nechtěl.

Old Post 06-04-2009 v 16:00 PM
Corn je offline   Profil uživatele Corn   Find more posts by Corn   Foto galerie člena Corn   Click here to Send Corn a Private Message   Add Corn to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Corn
Stálý Člen

Karma uživatele Corn - 86% PěstitelskáKarma uživatele Corn - 86% Pěstitelská

Registrován: Sep 2008
Příspěvků: 72  

Příspěvek č. 7



A dnes po nějak větší době malá aktualizace, kytičky povyrostly. Jsou +-den 20 dní od vykouknutí. Mají přibližně 10-15cm max. Pomalu přemýšlím o hnojení, ale radši bych uvítal radu od někoho skušenějšího (hnojit je budu plagronem grow), a uvažuji též o zastřižení tak za 2 týdny.
Ve středu plánuji jít na políčko a trošku ho zkulturnit případně někdy kolem středy sem hodim fotečky políčka.
Dále bych chtěl zítra nebo příští týden zasadit noname našel jsem pro ně políčko takže do kukuřice jich nejspíš půjde jen pár. Je to hoodně v pohodě model, narozdíl od šamana je to 100% indyka, silny stoned stav tak uvidíme co se z ní vyklube. Ať se Vám daří, málo čórek a hlavně zasaďte ať na podzim jen nekoukáte na kamarády. Co na podzim spíš až do dalšího podzimu. Zatim Zdar

Eště jsem se zapoměl omluvit za kvalitu fotek , ale pro představu si myslím že stačí kdyby ne napište PM a hodim sem další dík

Old Post 18-04-2009 v 20:39 PM
Corn je offline   Profil uživatele Corn   Find more posts by Corn   Foto galerie člena Corn   Click here to Send Corn a Private Message   Add Corn to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
BoBoR
Stálý Člen

Karma uživatele BoBoR - 47% Pěstitelská

Registrován: Dec 2008
Příspěvků: 110  

Příspěvek č. 8

ahoj...rastlinky vyzeraju stastne ...len pokial viem tak korene by mali byt v tme ... a na tej rastlinke uplne vpravo (mozno aj ostatne ) ti na korienky ide svetlo...akoze niesom odbornik ale myslim ze to nieje dobre...ak sa mylim ta zmazem...GL

Až keď bude vyrúbaný posledný strom , otrávená posledná rieka , chytená posledná ryba , zistíme , že peniaze sa jesť nedajú

Old Post 18-04-2009 v 21:07 PM
BoBoR je offline   Profil uživatele BoBoR   Find more posts by BoBoR   Foto galerie člena BoBoR   Click here to Send BoBoR a Private Message   Add BoBoR to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lagarto
Stálý Člen

Karma uživatele lagarto - 95% PěstitelskáKarma uživatele lagarto - 95% PěstitelskáKarma uživatele lagarto - 95% Pěstitelská

Registrován: Jan 2009
Příspěvků: 70  

Příspěvek č. 9

Ahoj,jede ti to hezky ale:ty trasparentní kelimky rozhodně zakrej nebo lépe kytky rovnou přehoď do neprůsvitných květníků s dírkama a podtáckem.Jinak se kořeny nehezky stresujou světlem a můžou uhnívat.Plagron GROW je fayn,klidně zační hnojit hned ale 1ml/L 2x týdně a postupně přidávej.Pěstu zdar.

Old Post 18-04-2009 v 22:41 PM
lagarto je offline   Profil uživatele lagarto   Find more posts by lagarto   Foto galerie člena lagarto   Click here to Send lagarto a Private Message   Add lagarto to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Corn
Stálý Člen

Karma uživatele Corn - 86% PěstitelskáKarma uživatele Corn - 86% Pěstitelská

Registrován: Sep 2008
Příspěvků: 72  

Příspěvek č. 10

jo to jsem zapomněl dodat a díky za připomenutí rostlinky možná ještě dnes nebo zítra půjdou do větších černých květináčků, a s tím plagronem radši začnu na 0,5ml/l díky za odpovědi.

Old Post 19-04-2009 v 08:55 AM
Corn je offline   Profil uživatele Corn   Find more posts by Corn   Foto galerie člena Corn   Click here to Send Corn a Private Message   Add Corn to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Corn
Stálý Člen

Karma uživatele Corn - 86% PěstitelskáKarma uživatele Corn - 86% Pěstitelská

Registrován: Sep 2008
Příspěvků: 72  

Obecné Příspěvek č. 11





Takže se znovu hlásím s nejnovějšímy fotkami mých kytiček, fotky jsou z dneška. Ve čtvrtek (23.4.) jsem zasadil 6 semínek noname - vyklíčily zatím jen 2. Políčko je zatím připravené tak z 75% fotky přidám až půjdou ven..
Kytičky se mají čile k světu, jenom jsem to pohnojil hnojením, dal jsem 1 ml/l a bylo to moc. Tak tento týden jm dám 0,5 ml/1,5l a uvidím nechci je znovu spálit. Jo a málem jsem zapomněl, že už došlo k přesazení do větších neprůsvitných kelímků, jsou ještě pořád v kokosu.

Takže 1. fotka tam je asi nejhezčí Shamanek v porovnání s OCBčkama.
2. Tady je pohled z vrchu
3. detail listečků(spíš pokus o makro)
4. detail spálených listů aneb někdy míň je víc (nebo jak je to přísloví)

Naposledy upravil Corn 26-04-2009 v 19:08 PM

Old Post 26-04-2009 v 18:59 PM
Corn je offline   Profil uživatele Corn   Find more posts by Corn   Foto galerie člena Corn   Click here to Send Corn a Private Message   Add Corn to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pan Ker
Stálý Člen

Karma uživatele Pan Ker - 81% Pěstitelská

Registrován: Jul 2005
Příspěvků: 949  

Příspěvek č. 12

citace:
Původní příspěvek od Corn

Kytičky se mají čile k světu, jenom jsem to pohnojil hnojením, dal jsem 1 ml/l a bylo to moc. Tak tento týden jm dám 0,5 ml/1,5l a uvidím nechci je znovu spálit.


Nehnoj takhle ze začátku vůbec. Stačí až tak od šestýho sedmýho tejdne - kytka si do tý doby vycucne dostatek živin z půdy...


outdoor 2005 > 6 > 7 > 8 > 9 > 10 > 11...

indoor 400w round 1 > 2

Old Post 26-04-2009 v 19:25 PM
Pan Ker je offline   Profil uživatele Pan Ker   Find more posts by Pan Ker   Foto galerie člena Pan Ker   Click here to Send Pan Ker a Private Message   Add Pan Ker to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Corn
Stálý Člen

Karma uživatele Corn - 86% PěstitelskáKarma uživatele Corn - 86% Pěstitelská

Registrován: Sep 2008
Příspěvků: 72  

1. problém Příspěvek č. 13





Tak cca po týdnu další aktualizace mého thredu, objevil se bohužel 1. problém a to, jak je vidět na fotkách, žloutnutí a sesychání listů nevím čím by to mohlo být nehnojil jsem, jenom zalíval. Toť jediné mě napadá, že by to mohlo býti přelité.
Doufám, že není pozdě protože to napadlo pouze spodní 2 listy.
Jinak kýti budou doma cca 1-2 týdny podle toho jak se jim bude dařit. A už pomalinku začínají vonět(musím si k nim přivonět abych je trochu víc cítil).
Takže Vás prosím o radu jak zabránit šíření tomu hnusu na listách.

Děkuji a bezstarostný růst s Vámi

Naposledy upravil Corn 02-05-2009 v 14:07 PM

Old Post 02-05-2009 v 14:02 PM
Corn je offline   Profil uživatele Corn   Find more posts by Corn   Foto galerie člena Corn   Click here to Send Corn a Private Message   Add Corn to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 14

přelité asi jo
jinak kytky vypadají opravdu štastně
a tedka je vhodná doba na nějakej ten štípanec

Old Post 02-05-2009 v 14:33 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Corn
Stálý Člen

Karma uživatele Corn - 86% PěstitelskáKarma uživatele Corn - 86% Pěstitelská

Registrován: Sep 2008
Příspěvků: 72  

Příspěvek č. 15

Hmm, díky moc za rychlou odpověď musím si pořádně uvědomit, že ten kokos je opravdu jak houba. Tak teď si budu pořádně hlídat zálivku a snad to půjde jinak s tím zaštípnutím mám strach aby jsem je uplně nezastavil.
A zapomněl jsem dodat, že a oknem mám dalších 6 kytiček nonamu tak sem někdy hodím foto

Old Post 02-05-2009 v 14:56 PM
Corn je offline   Profil uživatele Corn   Find more posts by Corn   Foto galerie člena Corn   Click here to Send Corn a Private Message   Add Corn to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Corn
Stálý Člen

Karma uživatele Corn - 86% PěstitelskáKarma uživatele Corn - 86% Pěstitelská

Registrován: Sep 2008
Příspěvků: 72  

Novinyk :D Příspěvek č. 16





Tkaže jsu z5, Počasí tento měsíc je vskutku krásné, kéž by bylo takové i v září a říjnu , Kytičky mi pomalu rostou není to žádná extra rychlost, ale rostou. Jenom mě trochu znervóznuje sesychání listů u některých Shamánků. Při tom na zálivku si dávám pozor .
Jinak mé no namy zatím mají pouze 1. patro zubatých lístečků. A Shamánci na pole půjdou buď ve středu nebo až příští víkend.
Tak ať to roste a kdyby náhodou někdo věděl co se děje s Shamanama takˇ, ať mi to prosím napíše, díky. A ještě díky všem za K.

K fotkám přidávám detail seschnutého listu, a tři asi nejhezčí kytičky .

Old Post 09-05-2009 v 08:52 AM
Corn je offline   Profil uživatele Corn   Find more posts by Corn   Foto galerie člena Corn   Click here to Send Corn a Private Message   Add Corn to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 01:49 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
23-12-2011 - out 2011/10, BigBush - 42 odpovědí
27-10-2010 - Outdoor 2010 Shaman - 67 odpovědí
13-06-2010 - out 09, - 81 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.7213730 seconds with 35 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív