Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Indoor Pěstování » teplota......
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
Radek H
Nový Člen

Karma uživatele Radek H - 50% Pěstitelská

Registrován: Apr 2002
Příspěvků: 24  

Příspěvek č. 1

při vyplém svělě je teplota 28°C a pří zaplém je 36°C , je v pohodě tato teplota?? Mám tam 1x PC větrák,dole ve skříni,který fouká dovnitř. Dik

Old Post 16-06-2002 v 19:57 PM
Radek H je offline   Profil uživatele Radek H   Find more posts by Radek H   Foto galerie člena Radek H   Click here to Send Radek H a Private Message   Add Radek H to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dexmon
Stálý Člen

Karma uživatele dexmon - 61% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 93 

Příspěvek č. 2

to proboha nEE!!!!!!!!
to je strasne moc! teplota pri svetle by nemela presahovat 30°C!
ten tlacnej vetrak je knicemu kdyz tam nemas odvod teplyho vzduchu...pridelej si tam odtah, teplota se snizi..a napis jake mas rozmery skrine a jak je resene svitidlo..

Old Post 16-06-2002 v 21:08 PM
dexmon je offline   Profil uživatele dexmon   Find more posts by dexmon   Foto galerie člena dexmon   Click here to Send dexmon a Private Message   Add dexmon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Radek H
Nový Člen

Karma uživatele Radek H - 50% Pěstitelská

Registrován: Apr 2002
Příspěvků: 24  

Nápad skrín Příspěvek č. 3

Má skříň má 1m na výšku,1,2m na šířku a 1 metr do zadu. Je tam přístup zvrchu a lampa je přidělaná na deklu. (jiné řešení nešlo,nejsou prostředky a je to udělané z velké nádoby na obilí) a ta lampa je napevno. Méme tam asi 50 cm outdoor rostliny shiva skunk-4. doteď byli venku…

Old Post 17-06-2002 v 20:48 PM
Radek H je offline   Profil uživatele Radek H   Find more posts by Radek H   Foto galerie člena Radek H   Click here to Send Radek H a Private Message   Add Radek H to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
iJoJo
Stálý Člen

Karma uživatele iJoJo - 38% Pěstitelská

Registrován: Jun 2001
Příspěvků: 93 

Příspěvek č. 4

A co tam mas za lampu? Na take male rozmery? To vetranie si urob na odsavanie tepleho vzduchu von, ty teraz v tychto hicoch tam rves dalsi horuci vzduch!

Old Post 17-06-2002 v 21:37 PM
iJoJo je offline   Profil uživatele iJoJo   Find more posts by iJoJo   Foto galerie člena iJoJo   Click here to Send iJoJo a Private Message   Add iJoJo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dalajlama
Stálý Člen

Karma uživatele dalajlama - 13% PěstitelskáKarma uživatele dalajlama - 13% Pěstitelská

Registrován: Jun 2002
Příspěvků: 168  

Obecné větrák Příspěvek č. 5

Nevím, jak moc seš zkušenej, ale pro jistotu jednu pitomou připominečku - k tomu větráku: jasně, jeden dole na vstup (ale dle mě není tak moc potřeba, neb je-li tam nějakej na odcuc, tak podtlakem se tam ten vzduch dostane jen když je tam díra a nemusí bejt už ani větrák) a ten druhej a nebo teda jedinej na výcuc teplýho vzduchu a motto tej připomínky je: máš moc moc pěknej rozměr skříně (mám přesně půlku... ) takže vol PC větrák alespoň takovej, co máš ve zdroji toho PC - ps: není od vjeci si před něj dát potenciometr, neboli trimer, tedy elektrickej odpor s proměnnou hodnotou, kterým si nastavíš, dle potřeby, jak ti ten výkon bude vyhovovat... čus

dalajlama in love SPEKTRUM ŠTĚSTÍ ZAOKNOVKA GOOD-MUSIC myWEBík
------------------------------------------------------------------------------------
KDYBYCHOM VŠICHNI UMĚLI VŠECHNO, NEPOTŘEBOVALI BYCHOM SE.. jaman

Old Post 18-06-2002 v 04:09 AM
dalajlama je offline   Profil uživatele dalajlama   Find more posts by dalajlama   Foto galerie člena dalajlama   Click here to Send dalajlama a Private Message   Add dalajlama to your buddy list     Navštiv homepage uživatele dalajlama! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
uncifus
Stálý Člen

Karma uživatele uncifus - 37% Pěstitelská

Registrován: Apr 2002
Příspěvků: 39 

Palec dolů Teplota! Příspěvek č. 6

Já mám problém z vysokou teplotou a nevím co stím ikdyž tam mám ventilátory hned dva. Je tam stále +-31 stupňu a nevím jak to snížit. Rozměry skříně jsou v160+š110+d110mm Svítím 400W.
Co radíte?

Uncifus

Old Post 18-06-2002 v 18:04 PM
uncifus je offline   Profil uživatele uncifus   Find more posts by uncifus   Foto galerie člena uncifus   Click here to Send uncifus a Private Message   Add uncifus to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dexmon
Stálý Člen

Karma uživatele dexmon - 61% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 93 

Příspěvek č. 7

odtah od vybojky s vykonem alespon 190m3/h

Old Post 18-06-2002 v 18:47 PM
dexmon je offline   Profil uživatele dexmon   Find more posts by dexmon   Foto galerie člena dexmon   Click here to Send dexmon a Private Message   Add dexmon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Radek H
Nový Člen

Karma uživatele Radek H - 50% Pěstitelská

Registrován: Apr 2002
Příspěvků: 24  

lampa Příspěvek č. 8

no lampa je 250watt,tohle je moje první pěstování a právě se mi po dvou dnech svícení vysrala výbojka,ja to v řiti budu muset někde sehnat novou,jen to vrčí...........jinak zatim díky...

Old Post 18-06-2002 v 20:12 PM
Radek H je offline   Profil uživatele Radek H   Find more posts by Radek H   Foto galerie člena Radek H   Click here to Send Radek H a Private Message   Add Radek H to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Al-Ban
Stálý Člen

Karma uživatele Al-Ban - 46% PěstitelskáKarma uživatele Al-Ban - 46% PěstitelskáKarma uživatele Al-Ban - 46% PěstitelskáKarma uživatele Al-Ban - 46% Pěstitelská

Registrován: Jan 2002
Příspěvků: 579  

RE lampa Příspěvek č. 9

Pokud ty výbojka byla nová, tak zkus nejdřív zkontrolovat zapojení vodičů, jestli se ti tam něco neuvolnilo. Mě se to jednou taky stalo, jen to vrčelo a nesvítilo. Nakonec jsem zjistil, že mi to dělá špatně zasunutej vodič do svorkovnice.
Každopádně rezervní výbojka se nikdy neztratí.

Old Post 19-06-2002 v 15:46 PM
Al-Ban je offline   Profil uživatele Al-Ban   Find more posts by Al-Ban   Foto galerie člena Al-Ban   Click here to Send Al-Ban a Private Message   Add Al-Ban to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
crazyshit
Stálý Člen

Karma uživatele crazyshit - 75% PěstitelskáKarma uživatele crazyshit - 75% Pěstitelská

Registrován: Apr 2002
Příspěvků: 95 

Dotaz .. Příspěvek č. 10

Mel bych dotazek.Muze byt PC wetrak na odtah ze zadni strany skrine?(tj. tak 5cm wod zdi)

Old Post 29-06-2002 v 11:47 AM
crazyshit je offline   Profil uživatele crazyshit   Find more posts by crazyshit   Foto galerie člena crazyshit   Click here to Send crazyshit a Private Message   Add crazyshit to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
High_Land
Stálý Člen

Karma uživatele High_Land - 67% PěstitelskáKarma uživatele High_Land - 67% Pěstitelská

Registrován: Mar 2002
Příspěvků: 113 

Upozornění Temp Příspěvek č. 11

Tak, teplota pres den by nemela byt vyssi nez max. 35C. Ale to je maximalni prijatelna - pri teplotach nad 35C se nevstrebavaji nektere ziviny. Optimalni je kolem 28 pres den a tak 20 pres noc. ALe myslim,ze je v klidu pestovat pres den kolem 31C, vys ale ne...Ja jedu 400W (bio), mam odtah 250m3 + 1 vnitrni vetrak (zapinam cca. 10x za den) - prostor 199x108x89cm a teplota je pres den 26-29C. Takze nejaka ta investice se vyplati.

Old Post 01-07-2002 v 16:24 PM
High_Land je offline   Profil uživatele High_Land   Find more posts by High_Land   Foto galerie člena High_Land   Click here to Send High_Land a Private Message   Add High_Land to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 21:09 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
18-06-2011 - Teplota v noci - 14 odpovědí
06-10-2013 - Teplota pod 600w - 14 odpovědí
01-12-2005 - teplotní otázka - 1 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.3905040 seconds with 24 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív