Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Indoor Pěstování » Teplota v noci
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Teplota v noci Příspěvek č. 1

Mám problém s teplotou. Na kytky svítim v noci. To mám teplotu optimální (kolem 29°C). Ale když mají kytky noc, tak mají 23,7°C, jelikož bydlim v podkrovním bytě a přes den je tu celkem teplo (a to ještě nejsou pořádný letní vedra). Nevím, zda-li je to problém a pokud ano, jak to mám řešit? Chtěl jsem si koupit do bytu klimatizaci, ale to je otázka cca 12 000,-.. Existuje i levnější řešení?

Old Post 15-06-2011 v 11:55 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jurinn
Stálý Člen

Karma uživatele jurinn - 14% Pěstitelská

Registrován: Nov 2005
Příspěvků: 59  

Příspěvek č. 2

kamo zkus pouzit hledani..
nvm zkus pokoumat treba lepsi vetrak, nebo ho poustet castej i. a nebo jestli tu klimatizaci nudes mit i do celyho bytu tak bych uz bych to asi koumal s tou klimatizaci

Old Post 15-06-2011 v 12:00 PM
jurinn je offline   Profil uživatele jurinn   Find more posts by jurinn   Foto galerie člena jurinn   Click here to Send jurinn a Private Message   Add jurinn to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Legy
Stálý Člen

Karma uživatele Legy - 100% PěstitelskáKarma uživatele Legy - 100% PěstitelskáKarma uživatele Legy - 100% PěstitelskáKarma uživatele Legy - 100% PěstitelskáKarma uživatele Legy - 100% PěstitelskáKarma uživatele Legy - 100% PěstitelskáKarma uživatele Legy - 100% PěstitelskáKarma uživatele Legy - 100% PěstitelskáKarma uživatele Legy - 100% Pěstitelská

Registrován: May 2011
Příspěvků: 337  

Příspěvek č. 3

Ahoj,
bejt tebou, tak to neresim. Venku kytky maj klidne i 35 a v extremech 40°C takze to neres, jen zalivej, aby neuschly, resp. mej pudu porad vlhkou. Takto male vykyvy, jako mas ty netreba resit.

Old Post 15-06-2011 v 12:05 PM
Legy je offline   Profil uživatele Legy   Find more posts by Legy   Foto galerie člena Legy   Click here to Send Legy a Private Message   Add Legy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 4

Hledání jsem použil, prolezl jsem FAQ i příspěvky v indooru, ale nic, kde by se řešila zvýšená teplota v noci, jsem nenašel. Ventilaci mám zapnutou pouze, když svítim. Když mají kytky noc a zapnu ventilaci, teplota mírně stoupá (nevim proč.. asi, že je v bytě větší teplota než-li v boxu).
OK, zkusim jet s touto teplotou.

Old Post 15-06-2011 v 12:30 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MDe_
Hulk Gardener

Karma uživatele MDe_ - 80% Pěstitelská

Registrován: Jul 2010
Příspěvků: 1130  

Re: Teplota v noci Příspěvek č. 5

citace:
Původní příspěvek od perconti
Mám problém s teplotou. Na kytky svítim v noci. To mám teplotu optimální (kolem 29°C). Ale když mají kytky noc, tak mají 23,7°C, jelikož bydlim v podkrovním bytě a přes den je tu celkem teplo (a to ještě nejsou pořádný letní vedra). Nevím, zda-li je to problém a pokud ano, jak to mám řešit? Chtěl jsem si koupit do bytu klimatizaci, ale to je otázka cca 12 000,-.. Existuje i levnější řešení?


V indoru je to v pohodě, ale nesmí jít pod 18*C a neměla by jít nad 30*C
Pokud se ti tam začne tvořit větší teplota, přikup klipsnák (ventilátor)

Old Post 15-06-2011 v 12:40 PM
MDe_ je offline   Profil uživatele MDe_   Find more posts by MDe_   Foto galerie člena MDe_   Click here to Send MDe_ a Private Message   Add MDe_ to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jurinn
Stálý Člen

Karma uživatele jurinn - 14% Pěstitelská

Registrován: Nov 2005
Příspěvků: 59  

Příspěvek č. 6

jj

Old Post 15-06-2011 v 12:46 PM
jurinn je offline   Profil uživatele jurinn   Find more posts by jurinn   Foto galerie člena jurinn   Click here to Send jurinn a Private Message   Add jurinn to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
letec
Stálý Člen

Karma uživatele letec - 77% Pěstitelská

Registrován: Dec 2010
Příspěvků: 68  

Příspěvek č. 7

23,7 v noci? to je parada, to vubec neres. Spis tech 29 na svetle je vetsi problem(ale taky je to dost vpohode). Vubec bych to neresil a pokud, stak spis tech 29 nez tech 23. Tam to zkus jeste stahnout nejakym dalsim ofukem(viz klipsna jak pise MDe_).

Milujte se a pěstujte

Old Post 15-06-2011 v 15:37 PM
letec je offline   Profil uživatele letec   Find more posts by letec   Foto galerie člena letec   Click here to Send letec a Private Message   Add letec to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 8

Dobrá, díky za rady!! Začnu shánět ten klipsňák.
Ještě otázka, vy odvětráváte, i když mají kytky noc?

Old Post 15-06-2011 v 18:33 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MDe_
Hulk Gardener

Karma uživatele MDe_ - 80% Pěstitelská

Registrován: Jul 2010
Příspěvků: 1130  

Příspěvek č. 9

Já mám puštěný přívod (pc větrák nonstop)

Old Post 15-06-2011 v 19:11 PM
MDe_ je offline   Profil uživatele MDe_   Find more posts by MDe_   Foto galerie člena MDe_   Click here to Send MDe_ a Private Message   Add MDe_ to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 10

citace:
Původní příspěvek od MDe_
Já mám puštěný přívod (pc větrák nonstop)

Dobrý nápad, asi si ho také pořídim. A jak jsi ho zapojil? Elektrika není má silná stránka...

Old Post 15-06-2011 v 19:31 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MDe_
Hulk Gardener

Karma uživatele MDe_ - 80% Pěstitelská

Registrován: Jul 2010
Příspěvků: 1130  

Příspěvek č. 11

Nábíječka od telefonu, jen spojíš + - a máš to ale přeskoujšej si proud, až nespálíš větrák

Old Post 15-06-2011 v 19:32 PM
MDe_ je offline   Profil uživatele MDe_   Find more posts by MDe_   Foto galerie člena MDe_   Click here to Send MDe_ a Private Message   Add MDe_ to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 12

Ok, zítra vyzkoušim

Old Post 16-06-2011 v 22:01 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 13

citace:
Původní příspěvek od MDe_
Nábíječka od telefonu, jen spojíš + - a máš to ale přeskoujšej si proud, až nespálíš větrák


Ahoj, hele čím to spojíš?

Old Post 17-06-2011 v 09:35 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MDe_
Hulk Gardener

Karma uživatele MDe_ - 80% Pěstitelská

Registrován: Jul 2010
Příspěvků: 1130  

Příspěvek č. 14

citace:
Původní příspěvek od Fanta


Ahoj, hele čím to spojíš?


Akorád svážeš + a - k sobě, na navázání hodíš čokoládku a máš. Já sem měl od Sony er. nabíječku, tam jsou v bužírce a bez, myslím že to bylo 2 a 2

Old Post 17-06-2011 v 09:41 AM
MDe_ je offline   Profil uživatele MDe_   Find more posts by MDe_   Foto galerie člena MDe_   Click here to Send MDe_ a Private Message   Add MDe_ to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 15

Díky

Old Post 18-06-2011 v 21:16 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 06:36 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
20-03-2021 - Teplota vs Vlhkost - 32 odpovědí
29-11-2018 - Rada teploty v boxu - 6 odpovědí
09-03-2008 - Nízká teplota 10 C. - 3 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.6081570 seconds with 27 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív