Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Mikropěstování » 1st indoor.Nevím jak začít tak bych potřeboval radu
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Dotaz 1st indoor.Nevím jak začít tak bych potřeboval radu Příspěvek č. 1

Zdravím všechny pěstitele,
před pár dny jsem se odhodlal vyrobit si doma ve sklípku minipestírnu a protože jsem nikdy indoor nepěstoval potřeboval bych od Vás kolegů pěstitelů poradit.Pro začátek na růst jsem si pořídil 100 wattovou usporku philips a 60 wattowou úsporku osram.To je vše na co jsem v současné době měl a tak bych Vás chtel požádat o radu jakým způsobem mam udělat přivod a odtah z boxu .Jsem úplný začátečník a uvítám každou radu která mi pomůže k prvnímu indoor úspěchu.Posílám foto boxu a jednoduchý obrázek na kterém je znazorněno jak bych první minibox vybavil.Děkuji všem

Old Post 26-02-2009 v 21:34 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
wasco123
Stálý Člen

Karma uživatele wasco123 - 90% PěstitelskáKarma uživatele wasco123 - 90% PěstitelskáKarma uživatele wasco123 - 90% PěstitelskáKarma uživatele wasco123 - 90% Pěstitelská

Registrován: Jul 2007
Příspěvků: 323  

Příspěvek č. 2

Svetlo http://grower.cz/pestovani/navody/...tleni/2.html#10
A k vetraniu http://grower.cz/pestovani/navody/...tirny/3.html#59

hodne zdaru

Old Post 27-02-2009 v 07:22 AM
wasco123 je offline   Profil uživatele wasco123   Find more posts by wasco123   Foto galerie člena wasco123   Click here to Send wasco123 a Private Message   Add wasco123 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
gUan0_
Stálý Člen

Karma uživatele gUan0_ - 99% PěstitelskáKarma uživatele gUan0_ - 99% PěstitelskáKarma uživatele gUan0_ - 99% PěstitelskáKarma uživatele gUan0_ - 99% Pěstitelská

Registrován: Nov 2008
Příspěvků: 125  

Příspěvek č. 3

Zdravim, mohl by si pls mi poslat odkaz na ty usporky ?

Let's Grow and Good Luck

I pád na hubu je krok dopředu

Old Post 27-02-2009 v 08:09 AM
gUan0_ je offline   Profil uživatele gUan0_   Find more posts by gUan0_   Foto galerie člena gUan0_   Click here to Send gUan0_ a Private Message   Add gUan0_ to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
agroman
Nový Člen

Karma uživatele agroman - 0% Pěstitelská

Registrován: Feb 2009
Příspěvků: 25  

Příspěvek č. 4

trochu se mílíš to neznámená 100w ale že svítí jako 100w obyčejná žárovka která vydáva víc tepla než světla tu tvojí sem hledal a myslím že je to tatu 20w http://eshop.ehakr.cz/index.php?p=detail&id=15774

Old Post 27-02-2009 v 11:15 AM
agroman je offline   Profil uživatele agroman   Find more posts by agroman   Foto galerie člena agroman   Click here to Send agroman a Private Message   Add agroman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

ja nwm ja jsem na elektriku kkt Příspěvek č. 5

citace:
Původní příspěvek od agroman
trochu se mílíš to neznámená 100w ale že svítí jako 100w obyčejná žárovka která vydáva víc tepla než světla tu tvojí sem hledal a myslím že je to tatu 20w http://eshop.ehakr.cz/index.php?p=detail&id=15774

JJ je to neco podobneho porad co si mam koupit za svetlo a co vse k nemu .... nechci do toho moc investovat prece je to jen prvni pokus

Old Post 28-02-2009 v 14:10 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

... Příspěvek č. 6

citace:
Původní příspěvek od gUan0_
Zdravim, mohl by si pls mi poslat odkaz na ty usporky ?

ja je kupoval u nas v jendom shopu muzu poslat fota

Old Post 28-02-2009 v 14:13 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
agroman
Nový Člen

Karma uživatele agroman - 0% Pěstitelská

Registrován: Feb 2009
Příspěvků: 25  

Re: ja nwm ja jsem na elektriku kkt Příspěvek č. 7

citace:
Původní příspěvek od dave14

JJ je to neco podobneho porad co si mam koupit za svetlo a co vse k nemu .... nechci do toho moc investovat prece je to jen prvni pokus
http://www.green-house-tu.cz/produk...te&podkategory= tahle by ti stačila je na celý období a přispívá k zdraví rostlin

Old Post 28-02-2009 v 18:41 PM
agroman je offline   Profil uživatele agroman   Find more posts by agroman   Foto galerie člena agroman   Click here to Send agroman a Private Message   Add agroman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Re: Re: ja nwm ja jsem na elektriku kkt Příspěvek č. 8

citace:
Původní příspěvek od agroman
http://www.green-house-tu.cz/produk...te&podkategory= tahle by ti stačila je na celý období a přispívá k zdraví rostlin

muze to byt i na rust i na kvet ?

Old Post 01-03-2009 v 10:04 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jestedman
Stálý Člen

Karma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% Pěstitelská

Registrován: Apr 2003
Příspěvků: 977 

Re: Re: Re: ja nwm ja jsem na elektriku kkt Příspěvek č. 9

citace:
Původní příspěvek od dave14

muze to byt i na rust i na kvet ?


na tohle kašli, kup si aspon 150w HPS, jinak tohle je tak na růst, na květ je lepší červená, ale jak řikám, sodík je sodík, nad něj není

Být za debila je opravdu náročné, konkurence je vysoká.

Old Post 01-03-2009 v 11:54 AM
jestedman je offline   Profil uživatele jestedman   Find more posts by jestedman   Foto galerie člena jestedman   Click here to Send jestedman a Private Message   Add jestedman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Re: Re: Re: Re: ja nwm ja jsem na elektriku kkt Příspěvek č. 10

citace:
Původní příspěvek od jestedman


na tohle kašli, kup si aspon 150w HPS, jinak tohle je tak na růst, na květ je lepší červená, ale jak řikám, sodík je sodík, nad něj není

Mužes mi poslat prosím odkaz presne kterou si mám koupit a co k ní budu potřebovat děkuji moc

Old Post 01-03-2009 v 12:13 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 04:10 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.8241050 seconds with 24 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív